4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • kem001
    #2980
    Ha jól hallottam, hamarosan kapunk Demo-t
  • Routeres
    #2979
    Megint egy video!
  • mojorisin
    #2978
    Köszi a segítéset! Egyébként én nem értem mi értelme az ilyen "effekteknek".
  • kem001
    #2977
    Végre kicsit többet mutattak az iskolabuszból. Bár azt még mindig nem tudni, hogy gyerekek lesznek e benne, bár gondolom igen
  • Routeres
    #2976
    Újabb videjó!!!
  • Routeres
    #2975
    A távolban az elmosódást a "Depth of Field" nevű effekt okozza, amit ki lehet kapcsolni, szerencsére. Ugyan ilyen parasztvakító effekt a "Blur" és a "Glow".
  • kem001
    #2974
    Ha megnézed WOS 3-ban is ugyan ilyen. Távolban elmosódik.
  • mojorisin
    #2973
    A grafika szerintem rendben van, csak nem tudom mitől mosott az egész a messzi távolban? Remélem a forgalom azért állítható lesz, mert az elég gyér.
  • kifli
    #2972
    pedig ittis rángatja a kormányt :/
  • kem001
    #2971
    Nem azért, de az elején amikor kinyitja az ajtót, eléggé belassult náluk ha jól veszem ki. Biztató..
  • gumikacsa
    #2970
    Itt nem tűnik rossznak. Viszont a grafika igen..
  • Routeres
    #2969
    Videjó!
  • gumikacsa
    #2968
    azért nem túlozzunk. A New York-i pályán jó volt, de a Usedom pálya, ahol nagy sebességnél is kellett kanyart bevenni, na ott használhatatlan volt. A szimulátortól igen messze volt.
  • mojorisin
    #2967
    Nekem kormánnyal is remek volt a CBS 2010.
  • kem001
    #2966
    Ha emlékszel City Bus Simulator 2010-ben is elég jól ellehetett vezetni billentyűvel a buszt
  • Brad33
    #2965
    A kormány engem sem érint, szóval annyira én nem parázok.
  • kem001
    #2964
    Pár nap, és kiderül. Amúgy WOS 3 nem is lett rossz. San Francisco sem lesz rossz, csak reméljük, hogy az irányítást nem cseszik el benne
  • kifli
    #2963
    pedi bill van 1:28-nál is :/
  • Brad33
    #2962
    0:54-nél tényleg billentyűzettel, viszont 1:28-nál szerintem kormánnyal megy.
  • kem001
    #2961
    Én úgy olvastam, hogy ez a videó már kormánnyal készült. Bár nekem mind1, mivel én kormányt úgy sem fogok használni
  • gumikacsa
    #2960
    Jó játék lenne ez, egy gond van vele. Már a videóban is billentyűzettel játszanak, ami nem túl biztató. Gyanús, hogy kormánnyal ugyan olyan rossz lesz, mint a CBS.
  • kem001
    #2959
    Jaja, és videó alapján látom balesetek is lesznek a játékban, amiket a térkép jelölni fog
  • mojorisin
    #2958
    Van tükör csak a kikapcsolták őket a filmben. A videó kommentjei közt olvastam...
    Az 1260 megálló durván hangzik :)))
  • Brad33
    #2957
    Oh, itt várom már mióta, hogy megjelenjen, és pont nem leszek itthon július 9-ig. No mindegy, majd addig olvasgatom a tapasztalataitokat...
  • kem001
    #2956
    Érdekes, mivel a City Bus Simulator kiegészítőjébe már volt a buszon tükör. De se baj, legalább nem lesz gond vele, ha esetleg beakadna miatta
  • DANIELTRUCKER
    #2955
    Soha nem is szokták megcsinálni a tükröket!
  • kem001
    #2954
    De ha jól láttam a tükrök nem lesznek minden járműél kidolgozva?
  • Routeres
    #2953
    A csuklósra kíváncsi leszek! :)
  • kem001
    #2952
    Addigra pont megjön az új gépem! Videó alapján ütős lesz!
  • Martinez01
    #2951
    Mostnéztem meg:D
    Várom már...
    még 4 NAP!:)
  • kem001
    #2950
    Ezt törölje valaki, nem ezt akartam, hanem ezt:
  • kem001
    #2948
    A WOS 3 is tök jó lett amúgy. Csak asztali gépem kicsit gyenge hozzá. Nem baj, jövő héten már 4 magos laptoppal csak szebben fut majd
  • mojorisin
    #2947
    A Kehrmaschinen Simulator-t próbáltam, ugyanis ha jól tudom az is a San Francisco motorját használja. Látványban nem lesz gáz az biztos. :)
  • kem001
    #2946
    Ugyan az, meg a gépigénye is megegyezik vele
  • DANIELTRUCKER
    #2945
    Ez az! Ha a San Francisco grafikája ugyan az mint a WOS 3-nak akkor futni fog!
  • kem001
    #2944
    Próbáld ki a WOS 3-at, az a San Francisco grafikáját használja
  • mojorisin
    #2943
    Ha már az optimalizálást eltalálják, akkor jobb lesz...
  • kem001
    #2942
    Még meg sem jelent, 29.-én jelenik meg.
    Ja amúgy a gépigénye:
    Minimum system requirements for lowest settings


    Dual core 2.6 GHz

    Windows 7, Vista, XP (SP3)

    Graphics card GeForce 9800 or comparable ATI

    Sound card

    Latest DirectX 9.0c

    RAM: 2 GB

    available harddisk space: 4 GB

    DVD-Drive

    Please update your graphics card drivers!
  • sano0314
    #2941
    Sziasztok már le lehet tölteni a Bus- und Cable Car Simulator San Francisco-t? Ha igen akkor honnan és ha még nem akkor mikor lehet letölteni? A válaszokat előre is köszönöm
  • kem001
    #2940
    OMSI-nél nem lesz jobb! Max a grafikában, de mint tudjuk, nem minden a grafika