4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • SnyperD
    #3064
    Áh megtaláltam a fájlokat :D
  • SnyperD
    #3063
    Hát te tudod irtad hogy ahogy buszozol mennyi pénzt megkeresel :D
    Amúgy meg ha találsz dísztárcsákat az is ad 500$ okat
    + missziókat vállalsz a buszirodákban a piros polcnál :)
    Esetleg most gyors tudnál mondani valamit hogy hogyan tudom gyors átírni mert lenne más dolgom is és nem akarok egész nap buszt vezetni főleg úgy hogy minden másodpercben kilép :(
  • deutsch96
    #3062
    Út szerkesztő ? :O

    Amúgy igen. Este rakok fel egy leírást róla. Amúgy a játékban, hogy lehet pénzt keresni ?
  • deutsch96
    #3061
    Nállam sincs extrém nagy forgalom.
  • SnyperD
    #3060
    Esetleg tudsz segíteni hogy hogyan írhatom át a tarifákat én is? :)
    Egyébként meg nekem miért nem akar elindulni az útszerkesztő? Állandóan csak a szöveg jelenik meg benne, az is hiányosan de az ablak nem :S
  • gumikacsa
    #3059
    Hmmm... azok maxon vannak, mégis 1-2 autó van az utakon...
  • mk452001
    #3058
    OFF topic, #171
  • gumikacsa
    #3057
    Azt hogy csináltad? :)

    Illetve valaki mintha írta volna már, hogyan lehet a forgalmat fentebb venni. Érdekelne, mert nem találom a hsz-t.
  • deutsch96
    #3056
    Azt még elfelejtettem, hogy át írtam a tarifákat is. F1-es (Adult) 1830.00$ :D Szóval egy oda-vissza út során megkerestem kb. 20-25.000$ :D
  • deutsch96
    #3055
    :D Moddernek még nem nevezném magam.
    Amúgy volt pár perce egy ékszíj szakadás a buszomon, hívtam szerelőt, beírtam a kódokat, de nem csinálta meg. xD
  • mk452001
    #3054
    Nem rossz, látom már megvan az első "modderünk" :)
    A következő lehetne egy átfestés :D
  • deutsch96
    #3053
    Bocs, képek le maradtak :D

    http://www.kephost.com/links.php?file=1nt7d9fam3f5mh46yjby.jpg
    http://www.kephost.com/links.php?file=1ykcr6fx3h6033rscsam.jpg
    http://www.kephost.com/links.php?file=8hw1brzwp0yrfod72fyw.jpg
  • deutsch96
    #3052
    Hosztam pár képet :)



    (Ha valaki nem értené, ez a volánbusz 789-es Budapest, Széna tér - Zsámbék járata. :) )
  • mojorisin
    #3051
    Én csak a gáz, fék és kanyarodást akanám beállítani de nem megy.... :(
  • deutsch96
    #3050
    Nekem is ez a gondom vele. CBS-ben, OMSI-ban is tökéletesen működött, beállítottam a 4-3-as gombra az index-et, és a többi 12 gomb is csak az indexet nyomja.
  • mojorisin
    #3049
    Én egészen elszórakoznék vele ha engedné a kormányt! Egyszerűen nem megy! A CBS 2010-ben simán ment a régi jó Thrustmaster kormányom. Itt meg nem reagál, hiába állítom be :( Sőt az X meg Y tengelyt összevissza állítja be.
  • deutsch96
    #3048
    xD Az lesz a válaszuk, hogy ha nem tetszik ne játszak vele.
    Mindjárt megnézem, hatha tudok a fájlokban valamit állítani.
  • mk452001
    #3047
    Egy dolgot tudok: panaszt nyújtasz be a gyártónak :)
  • deutsch96
    #3046
    Akkor meg nyugodtam. :D
    Ezen valahogy nem lehetne változtatni ?
  • mk452001
    #3045
    pontosabban nem csak neked szúrja a szemed :P
  • mk452001
    #3044
    azt én a #3028-ban fizika néven foglaltam össze, amúgy igen :)
  • deutsch96
    #3043
    Amúgy csak nekem szúrja a szemem, hogy a szóló busz, és az AI járművek is csiga lassúsággal indulnak ?
  • deutsch96
    #3042
    Ja. Amúgy az idő az ottani idő szerint jár ? Mert állítani nem lehet, de érdekes volt, hogy (nállam) 23 órakor, ott 15 óra volt. Max. Annyit meg tehettek volna, hogy a számítógép aktuális idejéhez viszonyították volna.
  • mk452001
    #3041
    Ilyet légyszíves az Off topicban kérdezz.

    Mindenkinél úgy van, hogy ha kilép a játékból, aztán visszamegy folytatni, akkor a lakásában találja magát?
    Mert ez így egy kicsit lehangoló. Igaz, hogy az időpont, meg a mani annyi, mint kilépés előtt, de nekem pl.: egy klassz kis éjszakai járatot kellett megszakítanom :S
  • gumikacsa
    #3038
    G-25, 900 fokra van állítva.
  • deutsch96
    #3037
    Nekem pl. Nem reagál a (jármű) kormány az "X" tengelyre.
  • mk452001
    #3036
    Mekkora holttér van beállítva a kormányra?
    Vagy ez egy újabb fajta kormány (nemtom hány fokos fordulattal)?
  • deutsch96
    #3035
    Én is pont ezen az útvonalon mentem. Nem lehet, hogy találkoztunk útközben? :D
  • gumikacsa
    #3034
    Nem tudom, a készítők miért nem kormánnyal készítik a videókat. Teljesen más így szerintem, Itt egy majd másfél perces szösszenet kormánnyal, nem vagyok nagy videókészítő, így csak egy egyszerű videó.

  • mk452001
    #3033
    Lehajtó, le a lukba, át az alagúton, a téren egy nagy kör és az uttasfelvétel után vissza az alagútba, amerről jöttél ;)
  • deutsch96
    #3032
    Hát, ja. Most is abból tájékozódom. :)
  • mk452001
    #3031
    Nem azért, de a Golden Gate-től visszafelé elég durva a megállóbajutás a fizetőkapunál :)
  • mk452001
    #3030
    Az én módszerem az egyszerűbb.
    Még jó, hogy lefordítottam (amennyire tudtam) a fontos részeket (részletek az útmutatóban) :)
  • deutsch96
    #3029
    Nekem is csinálta. Én vissza mentem a legközelebbi diszpécserhez, és "felvettem" a vissza utat.
  • mk452001
    #3028
    Bocsi a dupláért

    Remélem nem probléma ha megosztom tapasztalataimat:
    Nos, maga a játék elképzelése, illetve a különböző járművek megvásárlása is tetszik, habár én még nem jutottam el odáig, hogy vehessek valamit :)

    sajnos negatívumok is vannak: a fizika szerintem kicsit furcsa, de megszokható. A busz "kiosztásával" nincs problémám, de mondjuk valami depósabb módszert is lehetett volna találni (pl.: áll az udvaron több busz, de mi csak a vonal lefoglalása után kaphatnánk meg valamelyiket). a külső kamerán szívesebben mozognék fel/le is, nemcsak jobbra/balra. Az AI buszok terén is van pár fura dolog: folyton eltűnnek a semmibe, meg az is egy picit irritál, hogy gyakorlatilag nem mennek sehova, csak össze-vissza kőröznek. A saját busz koszosodása is elég gyors iramú a számomra, de ez nem olyan vészes.

    Hirtelen ennyi.
    Elnézést, ha valakit bosszantott volna a kis beszámolóm.
  • mk452001
    #3027
    Üdv!

    Egy kis segítség a Bus- Tram- CableCar Simulation 2011 San Francisco-hoz:
    http://data.hu/get/3993115/utmutato.txt

    és ha valaki más is szenved attól, hogy pl.: az én esetemben a Golden Gate-nél nem adja a játék automatikusan a visszautat, akkor az IBIS-en a 977-es üzenetet kell elküldeni a központnak.
  • Ben92
    #3026
    Aha értem köszi! KB. mikorra várható egy fordítás ?
  • mk452001
    #3025
    amikor odamész a diszpécserhez lefoglalni egy vonalat, akkor megmutatja a térkéen az útvonalat
  • Ben92
    #3024
    Lenne egy fontos kérdésem. Van a játékhoz egy pdf vagy vmilyen kiterjasztésű fájl a vonalokról ? Ahol meglehet nézni az összeset hogy merre kell menni.
  • Ben92
    #3023
    Na valami videó, képek ?