4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • kem001
    #3104
    Ejnye... Nekem iskolabusz kellene :D
  • mojorisin
    #3103
    Másik játékmentéssel :D
  • deutsch96
    #3102
    :O Hogy lett trolid ? :D
  • deutsch96
    #3101
    Hát nekem is :D
  • mojorisin
    #3100
    A trolimban már az indulásnál merült aksi van... na ilyenkor mit kell csinálni? :D :S
  • kem001
    #3099
    Köszi! Sajnos a német tudásom eléggé gyenge.... Remélem valaki legalább a beállításokat lefordítja majd
  • deutsch96
    #3098
    "J" gomb. Caffe (kiválasztod) és lent jobb oldalon van valami ok féle gomb :D

    Amúgy napszemüveget is lehet venni. Próbáltam is, de eléggé sötét.
  • kem001
    #3097
    Szerintem várjuk meg, míg lesz új patch, és remélhetőleg abban már javítani fogják az ilyen hibákat. Leginkább ez a fáradtság dolog idegesít. Ha fáradt a manus, iszonyat belassul az egész játék.. Egyébként mivel tudom meginni a kávét amit vetem?
  • deutsch96
    #3096
    Nekem 1280x1024-en is szokott, szerintem nem a miatt. Ott valami más lesz a bibi.
  • mojorisin
    #3095
    Talán :) Azt hittem ha a Shift 2 megy simán ebben a felbontásban akkor ez is...
    Mondjuk rosszabbat vártam...csak picit akad be itt-ott.
  • deutsch96
    #3094
    Nem nagy az ey kicsit ? :D
  • kem001
    #3093
    Mivel laptopon játszom, ezért ekkora a felbontás.
  • mojorisin
    #3092
    Abban a felbontásban jóhogy megy rendesen :) Én 1920x1080-ban játszom és itt már akadozgat néha. Élsimítást hogyan lehet ráerőltetni a játékra? Lehet hogy nem is támogatja? Catalyst-ban próbáltam de semmi eredménye...
  • deutsch96
    #3091
    Lehet arra nem gondolta, hogy te nem fogsz várni :D
    Amúgy ez a legjobb megoldás.
    Én az egyik járatot 15 percenkénti indulásra állítottam be.
  • gumikacsa
    #3090
    A játékon belüli megoldásra gondoltam, nem a fájl turkálósra. A készítők sem gondolhatták komolyan, hogy több tíz percet kell várni egy járatra...
  • deutsch96
    #3089
    Na a képeket megint nem rakta be.

    kép
    kép
    kép
    na és még egy kép

  • deutsch96
    #3088
    Hát, én írtam, hogy 1830$-ra átraktal a teljesárú jegyet, össze jött a 2 fuvar végére a 20.000$, de azt nem kézbe kapom (?)

    Közben hoztam pár képet is.

    Sajnos esett az eső :S

  • deutsch96
    #3087
    De van. #3066-hsz.-ben leírtam, de ha megmonod, melyik megcsinálom.
  • kem001
    #3086
    Én elmentem a Golden Gate hídnál található busz terminálhoz, aztán elkezdtem egy fuvart. Szerencsére csak 10 percet kellett várnom az indulásnál, de mivel a sofőr kezdett fáradni, így kezdett a kép elmosódni, fogtam és kiléptem a játékból, mivel nem volt türelmem hozzá. Egyébként hány menetet kell megcsinálni ahhoz, hogy legyen elegendő pénzem új járművekre?
  • gumikacsa
    #3085
    Igen, határozottan kellemesen csalódtam a játékban.
  • gumikacsa
    #3084
    Jól kitolták a játékidőt, 6:50-kor bementem felvettem egy járatot, amivel 8:00-kor volt indulás. Komótosan 15 perc alatt odaértem a kiindulási állomásra, leállítottam a buszt, és itt hagytam a gépet, egyéb dolgaimat csinálgattam, majdnem 1 órát kellett várnom. A menetrend is elég tarthatatlan, még komótosan is percekkel előbb érkezem a következő megállóba.

    Nincs módszer ezt a várakozást kibekkelni valahogy? Mert mikor a járatot felveszem sem írja, mikor indul.
  • kem001
    #3083
    Viszont összességében egy remek játék lett! Igaz vannak hibái, de reméljük javítanak rajtuk
  • kem001
    #3082
    Elég idegesítő, főleg amikor olyan helyen vezetsz, ahol semmi lehetőség sincs a feltöltődésre
  • deutsch96
    #3081
    Igen, volt róla szó.
  • kem001
    #3080
    1366x768. Egyébként nem tudom ti írtátok e, de ha jól emlékszem, ha fárad a manus, akkor homályosodik a kép?
  • mojorisin
    #3079
    Mekkora felbontásban...?
    Az időjárási effektek tényleg nagyon jók.. csak kár hogy nem lehet manuálisan beállítani hogy milyen idő legyen.
  • kem001
    #3078
    Nekem V-Sync kivételével minden be van kapcsolva, és max beállításokkal fut akadás mentesen. Az időjárási effektek nagyon jól el lettek találva benne
  • mojorisin
    #3077
    Még mindig jobban optimalizált ez, mint az OMSI....
  • DANIELTRUCKER
    #3076
    Nekem is néha akad pedig full lowon van!(Azért van lowon mert máshogy el sem indulna!)
  • mojorisin
    #3075
    Az én konfigommal is néha néha beakad... hát ez van...mondjuk full hd-ban.
    A Glow meg blur szarokat kapcsold ki meg a tükröket. Utóbbi amúgy is használhatatlan :D
  • Blackdog
    #3074
    Sziasztok!
    Mai nap én is kipróbáltam a game-t. Sajnos a beállításokkal meggyűlt kicsit a bajom. [email protected], 4Gb ram, GTS250 konfiggal eléggé alacsony fps-t sikerült elérnem, beállításoktól viszonylag függetlenül. Ezen kívül elég gyakran, 10-20 másodpercenként egy-egy nagyobb lag is jelentkezik, van amikor épp hogy csak észrevehető, van amikor több másodperc hosszra is befagy a kép. Én csinálok valamit rosszul? Ti milyen graf. beállításokat használtok?
  • mojorisin
    #3073
    Én a kanyarodást nagy nehezen beállítottam, nálam az az X tengelyen van. De a gázt, és féket is Y tengelynek veszi és így nem működik! :(
    Hogy lehetne elválasztani? :(
  • deutsch96
    #3072
    Ide kell bemásolni. Az eredetiről biztonsági mentést csinálj.

    C:\Program Files\astragon\Bus- & Cable Car-Simulator\Data\Strings\Schedules\Bus
  • deutsch96
    #3071
    Hát. nekem a gépben volt 20 felett, de a végén én sem kaptam meg :S

    http://data.hu/get/3996936/line91001.dds
    http://data.hu/get/3996946/line91001.sch
    http://data.hu/get/3996947/line91002.sch
    http://data.hu/get/3996950/line91002.dds

    795-ös vonalat keresd a diszpécsernél
    (Budapest- Perbál - Zsámbék > Zsámbék - Perbál - Budapest néven.)
  • SnyperD
    #3070
    Esetleg el tudsz pár fájlt küldeni amivel énis biztos pénzt kapok?
    1. Nekem nem indul el az a schedule editor
    2. átírtam egy fájlt amibe a price 2 volt 1000 re de ugyan ugy csak 1600 at kaptam :( Te hogyan érted el a 20000 et a végén?
  • deutsch96
    #3069
    BCS_Update_1_0_4 (Patch)
  • Rayden02
    #3068
    Sziasztok,én még nem igazán játszottam a játékkal,szó szerint nem is mentem egy busszal sem,csak a kinti kocsiig jutottal el!
    Igazából csak a magyarítás után érdeklődöm,hogy esetleg készíti-e valaki,mert már teljesen belebonyolódtam,mert akkor inkább kivárom
  • deutsch96
    #3067
    Bocs a dupla post-ért, de ha valaki rá jön, hogy lehet megtudni a megállók ID-jét, és hogy lehet, új járatot, térképet készíteni, akkor legyen szíves szóljon.
  • deutsch96
    #3066
    BIZTONSÁGI MENTÉST AJÁNLOTT KÉSZÍTENI!!

    C:\Program Files\astragon\Bus- & Cable Car-Simulator\Bin (Ebben a mappában)
    Megnyitod: ScheduleWizzard - Ezt a programot.

    Legalul (File) > Load (itt kiválasztod azt az útvonalat amit szerkeszteni akarsz.)

    Line-Number: [Járatszám]
    Tour ID: [01/02...]

    Start: (Induló megállóhely. Ide beírhatod pl.: Budapest.)
    Dest.: (Érkező megállóhely. Ide beírhatod pl.: Zsambek.) [ékezetek nélkül írj mindent]

    [ezt nem értem, hogy kell szerkeszteni.]
    Route: Megállók
    WayPoint-id: Megálók ID-je (száma)
    Travel-Time: Két megálló közötti távolság (időben)
    Price: Jegy ár.
    Total Time: Utazási idő (össz.)

    Start time:
    Kezdő megállóból való indulási idők. (én 87 indulási időt csináltam egy járaton oda-vissza :D)

    Time
    hh:mm (pl.: 08.50, 12.00...)

    Majd A VÉGÉN "SAVE" (rámented a betöltött fájlra.) és kész.
  • Geri556
    #3065
    Most próbáltam ki, egész jó game lett ez a BCCS
    Csak annyit sajnálok, hogy a váltót nem szimulálták le, nem lehet hegymeneti fokozatot kapcsolni...
    Azon kívül tényleg faxa.