4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • mojorisin
    #3145
    Sichtweite :)
    Niedrig, Mittel, Hoch, Sehr Hoch...alacsony, közepes, magas, nagyon magas.
  • kem001
    #3144
    A beállításoknál melyik opcióval állítom a látótávolságot? Bocs a hülye kérdésért, de németül nem igazán tudok...:S
  • deutsch96
    #3143
    Nem tudja valaki, hogy a buszmegállók ID-jét honnan lehet megtudni ?
  • mojorisin
    #3142
    :D Nekem 2 perc után ment :)
  • papi08
    #3141
    Ha tudsz normálisan fórumozni, akkor: Üdv köztünk! :)
  • jocking
    #3140
    Aki annyira isteníti ezt a játékot, annak itt egy kis minijáték:
    Próbáld meg a troli áramszedőjét a felsővezetékhez illeszteni. Ezt csináld 1 órán keresztül, aztán gondold át az előzőleg a játékról formált véleményed.
    Jó szórakozást!
  • DANIELTRUCKER
    #3139
    Elnézést kérek minden kedves fórumozótól! Annyira felcseszett hogy nem tudtam kontrollálni magam és nem is tudom mit törtem volna szét elsőnek ha nem írhatok ide!( mivel ez egy kicsit megnyugtatott )! Még egyszer elnézést kérek mindenkitől! ( És a továbbiakban pedig <így maradok! )
  • papi08
    #3138
    Daniel. Moderáld magad.
  • mojorisin
    #3137
    Sztem elég egyértelmű a menü és egyszerű.
  • kem001
    #3135
    Tiszta BKV feeling...:D
  • mojorisin
    #3134
    :D A villamos nagyon jó :D
  • Geri556
    #3133
    Részemről a vita befejezve, de a 3-ashoz még annyit hozzáfűznék, h igen, nem normális hogy a háztetőre repülnek a teherautók, de ez nem törésteszt szimulátor, hanem egy szerintem elég jóra sikerült tömegközlekedési szim...
  • gumikacsa
    #3132
    5: Az ajtó mindegy, csukva van-e, nyitott ajtóval is elindul. Fékből kettő van, nem árt mind a kettőt kiengedni (tab, alt)
  • papi08
    #3131
    Jó. A Vitát be lehet fejezni. Köszönjük.
  • jocking
    #3130
    1: Nahát, nem mondod? És szerinted az a normális, hogy egy kurva játék 2011-ben nem jelenik meg valami emberi nyelven? Képzeld, pl. az euro truck simulatort se angolok csinálják, hanem csehek, és mégis angolul jelenik meg! Érthetetlen!
    2: Jó, egy kicsit talán részletesebb, de még mindig nem egy Crysis2, vagyis semmi nem indokolja az irreális gépigényt.
    3: Attól, hogy egy játék, még egy minimális szintet elvárna az ember. Szerintem egyáltalán nem természetes, hogy egy 10 tonnás jármű csak úgy felrepül egy épület tetejére.
    4: Hol? Legalább ha angol lenne, így ott vagyunk ahol a part szakad.
    5: Ajtó be volt csukva, járatszám beállítva és nem indult. Újrakezdtem, akkor viszont igen. Mi ez, ha nem bug?

    ui: Olyan dolgok vannak ebben a játékban, amik igénylik a bemutatást. Ha egyszer nem vagyok egy kib@szott buszsofőr, akkor honnan a tökömből tudjam a jegyárakat, megy hogy hogy kell beállítani a járatot?

    Az ennek a játéknak a legnagyobb problémája, hogy korán jelent meg. Ebben a formában ez még bétának is alig nevezhető, kellett volna még vagy fél év, mire ez teljesen kész játék lett volna.
  • Geri556
    #3129
    Meglett XD
  • Geri556
    #3128
    Nekem nincs benne, pedig letöltöttem
  • mojorisin
    #3127
    3105-ös hozzászólásomban :)
  • Geri556
    #3126
    Hol szereztél trolit ?
  • DANIELTRUCKER
    #3125
    Én az első busszal a 47-eset vittem oda vissza többször! 58perc egy kör, de általában mindig 1000 fölött lehet vele keresni!

    Amúgy amióta patcheltem a játékot (1.04) nem nagyon dobál ki!
  • deutsch96
    #3124
    Én 5 percen keresztül izzadtam míg felraktam :D nem szeretném ha le szakadna.
    Mivel megvan már így minden, este megcsinálom BKV-s viszonylatokat.
  • mojorisin
    #3123
    Én a trolival mentem az első útvonallal ami dúrván 50 perces menet.... kb 6x siklott ki az áramszedő :D
  • Geri556
    #3122
    köszi
  • mojorisin
    #3121
    Nem kell elautózni! Csak ülj be a kocsiba nyomd le az "N" billentyűt és rámész vmelyik zászlóra ami a depot jelöli, nyomsz egy REISEN-t vagy mit és betölt a depoba. :)
  • Geri556
    #3120
    Nekem csak 1-2 bajom van, ami idegesítő: Minden játékkezdéskor el kell autózni a depóba, bár ez a való életben is így van
    A másik az a kisebb grafikai bugok, de az is elhanyagolható.
    Az irányítás kicsit lomha, de nem vészes az sem.
  • kem001
    #3119
    Villamost most próbáltam ki benne először, valami hatalmas, nagyon jól eltalálták :D
  • mojorisin
    #3118
    Nekem egyre jobban tetszik a játék, főleg hogy szépen rájövök minden egyes részletre...és még úgy is hogy németül van.
  • kem001
    #3117
    Attól, hogy nem tudsz németül, nem kellene lehúznod, kezdjük it... Én sem tudok nagyon, de ettől független tetszik
  • Geri556
    #3116
    Anélkül elindul, de nem árt beállítani, mert akkor nem szállnak fel az utasok, természetesen Nála az is bug-nak számítana XD
  • Geri556
    #3115
    Valahogy el kell "bánni" velük
  • kem001
    #3114
    És be kellene a járatszámot állítani..:D
  • Geri556
    #3113
    Én olyan 18/25-öt adnék, de mind1...
  • mojorisin
    #3112
    :D :D
  • Geri556
    #3111
    1: Az német !
    2: A grafika nagyon nem ugyanaz !
    3: Ahogy a TML írta: "Ez csak egy játék" !
    4: Ott a kézikönyv !
    5: Talán be kéne csukni az ajtót !!

  • mojorisin
    #3110
    Köszönjük az észrevételt, mehetsz is :)
  • jocking
    #3109
    Hát ez az új bus tram cable car sim elég ordenáréra sikerült.

    1. minden svábul van 1/5
    2. grafika ugyanaz, mint a cbs2010-ben volt 3/5
    3. a járműveknek egyszerűen nincs fizikája, minden röpköd össze-vissza 1/5
    4. nincs egy normális tutorial, amivel legalább minimális szinten meg lehetne tanulni a játék kezelését 1/5
    5. hiába jár a motor, kézifék kiengedve, sebességbe téve, a busz nem megy sehova, ergo bugos az egész. 1/5

    Össz.: 7/25
    Ülj le fiam, egyes.
  • mojorisin
    #3108
    Szívesen!
  • kem001
    #3107
    Köszi!
  • deutsch96
    #3106
    Kösz.
  • mojorisin
    #3105
    Írjátok felül a saját mentéseteket ezzel és bármelyik jűrmű vezethető lesz.
    Mentés

    Mentés helye win7nél: C:\Users\USERNAME\Documents\BusCableCarSimulator\