4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • mojorisin
    #3185
    Úgy hogy beülsz a kocsiba megnyomod az N billentyűt ott vannak a zászlók. Az egyik a házad jelöli. Ráklikkelsz és és nyomsz egy Reisent és már oda is vagy teleportálva. Bemész, alszol és ugyanezzel a módszerrel "elrepülsz" a depóba a buszhoz ha eljött az indulás ideje..
  • gumikacsa
    #3184
    Tudom, hogy van alvás funkció, de ki a franc fog a város másik végéből hazamenni aludni?
  • Warrior888
    #3183
    Próbáltam, továbbra sincs hangja a busznak/metrónak/bárminek. De mint írtam nem hiszem hogy a játékkal van a baj, mert mindkét TML-es játékom ugyanezt a hibát produkálja...
  • mojorisin
    #3182
    Valóban sok a hiba de mivel nem vagyunk/vagyok sok buszos játékkal körülvéve Én elvagyok vele. A repkedő buszok meg a járművek.. hát igen... ez szar. Alvásfunkció van... hazamész és beállítod mennyit akarsz aludni , majd újra kimész a depoba :D
    Kíváncsi vagyok a pénteki patch-ben miket javítottak ki. A hivatalos fórumban is elég sok a panasz...
  • DANIELTRUCKER
    #3181
    Akkor a játékkal lehet a baj! Próbáltad már újra tenni?
  • Warrior888
    #3180
    Megpróbáltam, de rögtön kiírta a telepítő hogy a legfrissebb DirectX van fent, és kilépett.
  • DANIELTRUCKER
    #3179
    Próbáld meg a directxet!
  • Warrior888
    #3178
    Most felraktam egy másik TML játékot, a World of Subways vol. 3-at, és abba sincs hangja a metrónak. Minden zörej, kattanás, bemondás jó, csak a metrónak nincs hangja akárcsak a Bus & Cablecar simulator-ban. Mi franc ütött ezekbe a tml játékokba? Mi a megoldás?
  • gumikacsa
    #3177
    nekem abszolut nem volt hang
  • Warrior888
    #3176
    Köszi, de nem hinném hogy ez a probléma mivel telepítéskor felrakta automatikusan a legújabb DirectX-et. Ráadásul a játékban vannak hangok, csak a járművek vannak csendben... :/
  • gumikacsa
    #3175
    Igen, directx-et kellett telepíteni.
  • Warrior888
    #3174
    Ha jól emlékszem az off topic-ban írtad hogy neked sincs hang. Megoldódott azóta a probléma? Csak mert a trolit meg a villamost még kipróbálom uninstall előtt, hátha élvezhető, de hang nélkül biztos hogy nem lesz az...
  • kem001
    #3173
    Annyit tudok csak mondani, hogy ez sül ki, hogy az Astragon-al társultak...
  • gumikacsa
    #3172
    Sajnos vannak bőven hibák. Nem értem, hisz a cbs az irányítást leszámítva nagyon jól sikerült. Ebben az irányítás jobbnak tűnt, de max ennyi a jó tulajdonság. Fizika 0. Ha ütközök, a busz felrepül. Ha rámegyek egy kisebb bukkanóra, akkorát ugrat a busz, mintha héliummal lenne feltöltve. A térkép csak össze van hányva, sablon kereszteződések, sablon házak, ha kimegyek a városból, az utak olyan hepe-hupásak, hogy szinte irányíthatatlan rajta a busz, úgy repked. Elég valószínűtlennek tartom, hogy San Franciscoban ilyenek az utak. Miért van minden kereszteződésben mind a 4 oldalon stop tábla? Az AI-k a közlekedés szabályait leszarják, ahogy a piros lámpát is. Néha azt is hogy ott állok. A távolban látom, ahogy az égből potyognak az AI járművek. Van, hogy órát, esetleg többet is kellene várni a buszban, hogy elkezdhesd a járatot, legalább valami szundikálás funkciót betettek volna, hogy menjen az idő. És még lehetne sorolni.

    Nekem elsőre kimondottan tetszett a játék, de ahogy az idő haladt, úgy vette el a kedvem a sok bug. Az elgondolás jó lenne, a megvalósítás elkapkodott, összedobott valami. Eddig úgy voltam, hogy megveszem, de már nem vagyok benne biztos. Azt tuti, hogy a CBS árának a felét sem biztos, hogy kiadnám érte.
  • Misi az ezredes
    #3171
    Nem győztek meg h 1 nap tesztelést követően bármi értelme is lenne annak h feltegyem a gépre még 1x...

    Az a baj, hogy tulajdonképpen a vevőt még mondhatni be is csapják... Ugyanis a felvételeken még játszhatónak tűnik az egész :/
  • kem001
    #3170
    Egyébként a következő patch pénteken jön a játékhoz
  • kem001
    #3169
    Hát igen, engem leginkább nem is a repülő járművek, hanem az AI-k hirtelen fékezése idegesít fel. Hirtelen megáll előtted, és te meg bumm bele, nem tudod kikerülni..
  • Warrior888
    #3168
    Ja, és azt kihagytam hogy valamiért nincs hangja a busznak.
    Lehet hogy kipróbálom a villamost, hátha az jó. Ha az is olyan mint a busz, akkor uninstall.
  • Warrior888
    #3167
    Leszedtem. Kár volt. Órási csalódás ez a fos.
    Pedig tényleg nagy bizakodással vártam ezt a játékot, azt hittem egy hangulatos kis játék lesz, kisebb szimulátorjelleggel mint az OMSI, de szebb grafikával, csuklós busszal, trolival, villamossal, San Fransisco-val (ez szerintem egy nagyon jó, hangulatos város lenne).
    Ehelyett elindítom, szakad az eső, valami furcsa moraj van folyamatosan, és elindítom a buszt... Itt elkezdett párásodni az ablak ami nagyon tetszett, bekapcsoltam a szellőzést és szépen alulról felfelé elkezdett leszáradni a pára. Dicséretes, piros pont érte.
    IBIS van, működik. +1 pont
    Pénztár automata van, műxik. +1 pont
    És ennyi. Amint sebességbe raktam a váltót, kiengedtem a fékeket, megnyomtam a gázt, megvártam az 1-2 sec gázreakciót, majd megindult a busz... Csigalassúsággal, egy örökkévalóság volt míg felgyorsult 40mph-ig.
    Ekkor piroslámpa, várok. Távolban látom ahogy egy csuklósbusz repül a levegőben... Gyönyörű.
    Elindulok, megyek pár métert, belémjön egy taxi, felrepülök az égbe, borulok, majd megáll a busz a kerekein. Ekkor a taxi eltűnik. Itt léptem ki, nem bírtam tovább. Ez a játék egy borzalom.
    Bocs a nagy hsz-ért, pusztán leírtam az első benyomásaim. Szomorú vagyok...
  • DANIELTRUCKER
    #3166
    Valahogy én is így vagyok a játékkal (játékokkal) kapcsolatban!
  • stomachh
    #3165
    Elnézést azoktól, akiknek ez tetszik, de nekem nagyon nagy csalódás ez a játék. Tudom, hogy játék és nem szimulátor, de akkor is elborzasztott a gagyi fizika (pattog minden mint kecsexar a deszkán), az út közepére lepottyantott járművek, az előled hirtelen eltűnő járművek, a gagyi hangok, a gyenge irányíthatóság. Na meg a forgalom "nagysága". Nevetséges. A CBS 2010-et sokkal jobban élveztem.
  • mojorisin
    #3164
    Ibisben megnyomod a message gombod majd beütöd a 901 kódot ami segélykérés...utána picit pofázik valamit és felajánlja az aksit, meg pár dolgot... asszem 5000 pénz.
  • kem001
    #3163
    Detto... Ilyenkor mit lehet tenni?
  • Misi az ezredes
    #3162
    Megvan és fel is tenném ha nem lenne 0%-on az aksi.
  • kem001
    #3161
    Ne ott nézd, hanem a busz felett keress 2 antennát. Az a fehér az áramfelszedő. Fekete vége van
  • alberti83
    #3160
    sziasztok tudtok segiteni hogy lehet meg csinálni hogy minél hamarabb meg vegyem a járműveket melyik járatot kéne csinálni????
  • Misi az ezredes
    #3159
    Nekem csak az a motor mit tudom én mi van :D és akkor felnyílik a hátulja :D
  • deutsch96
    #3158
    Megjelenik egy sárga szöveg, majd ha a vezeték környékén pirosra vált, akkor lesz jó. (nagyon nehéz :) )
  • Misi az ezredes
    #3157
    Áramszedőt h tudom feltenni? :D
  • Misi az ezredes
    #3156
    Ez a játék egy komoly csalódás. De hát a készítők eddig sem erőltettek meg maguk igazán. A kötött pályás játékok (metrószimulátor) jól sikerül és jól megy nekik. De a buszozós az valami förtelem...
  • deutsch96
    #3155
    Tudom, de kösz, hogy mondod, mert igazából nem értettem, hogy most hogy is van ez.
  • DANIELTRUCKER
    #3154
    Bocs deutsch96 hszra akartam!
  • DANIELTRUCKER
    #3153
    Az első képen az a 47-es járat, nem? Mert az "Day" járat persze hogy csak 6:00-kor indul! Amúgy meg ha csak úgy elindulsz sem lesz semmi baj!
  • mk452001
    #3152
    Jó képek, a 261-est favorizálom a legjobban :)
  • deutsch96
    #3151
    Ezt komolyan gondolták ?
    :O
    Mai járat

    Még több kép: deutsch.picturepush.com
  • kem001
    #3150
    A Rejected 2 videóban amikor az iskolabuszért megy a sofőr, az merre van az a hely?
  • deutsch96
    #3149
    Nem tudom, a villamos számomra olyan monoton. (Lehet csak én vagyok vele így.) Ettől, meg még pár hibán kívűl, meg vagyok elégedve a játékkal.
  • mojorisin
    #3148
    NEkem tetszik a villamos.. most mentem egyet oda-vissza szakadó esőben :)
  • deutsch96
    #3147
    A játékról annyit, hogy nekem a villamos nem igazán jött be, de a csuklós busz/troli annál jobban :)
  • mojorisin
    #3146
    Egyébként észrevettem hogy az apró mikroszaggatások (kb 1 másodperc) akkor jelentkeznek amikor a játék ledob az égből egy buszt a forgalomba csak úgy.... :S