4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • mojorisin
    #3225
    Már lehet ugrani az időben az 1.5-ös update telepítése után. Megnyomod a Q billentyűt és ott a Zeitsprung-ra mész és ennyi.
  • deutsch96
    #3224
    Nállam is alig van utas, így a "betétjárat" elveszti értelmét. (alkalmam még nem volt kipróbálni :( )
  • Brad33
    #3223
    Amúgy ami nekem még kicsit csalódás, hogy az Al buszok csak úgy bolyongnak...
  • Brad33
    #3222
    Az igaz:) Viszont ami azt illeti elég kevés jármű és gyalogos van a városban, pedig mindent maxra húztam. Na jó, nem rinyálok, játszok : )
  • deutsch96
    #3221
    Sz@arni bele, utas van, kedved is.... :)
  • Brad33
    #3220
    Bocs a duplapostért, de amúgy tényleg kissé elcseszett megoldás lett ez, hogy nem lehet ugrani az időben...kicsit sokat kell várni a menetrendhez...
  • Brad33
    #3219
    Köszi. Még egy kérdésem lenne. A kijelző nem mutat semmit, olyan mintha összefolyna benne minden. Az mitől lehet?
  • kem001
    #3218
    Egér görgővel
  • Brad33
    #3217
    Külső nézetre hogyan tudok váltani?
  • deutsch96
    #3216
    Nekem mindíg be jön. ;)
  • Brad33
    #3215
    Köszönöm.
  • zolo
    #3214
    Odaírták hogy tartalmazza az eddigieket.
  • Brad33
    #3213
    Ezen a linken csak a 1.0.5-ös patchet tudom letölteni. Ahhoz, hogy ezt telepítsem, nem kell a többit is sorban felrakni?
  • kem001
    #3212
    Detto restart...:D És pont a végállomás előtti kanyarban jött nekem az AI, és szépen beszorultam
  • mojorisin
    #3211
    Szállj ki és menj haza stoppal :D
    Egyébként tegnap én is így jártam egy közlekedési lámpával...a backspace sem segített, ezért újraindítottam a játékot.
  • kem001
    #3210
    Egyébként nyomtam a backspace-t, de nem rakott vissza úgy sem az útra...
  • kem001
    #3209
    Nincsenek még
  • deutsch96
    #3208
    BACKSPACE <--- (törlés gomb :D )

    Amúgy vannak ikarusz buszok is már a játékhoz ? :O
  • kem001
    #3207
    Hívtam, de semmi.. Még az útra sem rakta vissza a buszt
  • papi08
    #3206
    Visszakettőpadlógázüveghang'! :D

    Amúgy azt hiszem lehet hívni valahogy a 911-et :)
  • kem001
    #3205
    Ilyenkor mi a teendő?
  • Apuci26
    #3204
    és hol tudom beállítani a forgalom szintjét?
  • kem001
    #3203
    1. Ha jól tudom csak menü magyarosítás van
    2. Csak free-ben tudod használni a letöltött buszokat
  • vertexx
    #3202
    Sziasztok!

    Néhány kérdésem lenne CBS 2010-el kapcsolatban:

    1. Van-e valakinek magyarítása? (Ha igen, küldje már el légyszi!)
    2. Hogyan lehet megoldani, hogy az Ikarus buszok ne csak free módban, hanem mission-ben, campaign-ben is használhatóak legyenek? A Youtube-on láttam egy videót, ahol magyar busszal tolta a srác, nálam viszont nem engedi.
    3. Ha az Ikarusokhoz, amelyeknek nincs hangja, bemásolom a hangfájlokat másik Ikarustól, átírom a stringtable-t WordPaddel, onnantól az adott buszokat már free módban sem lehet behozni. Mi lehet az oka ennek?

    Köszi!
  • Misi az ezredes
    #3201
    Hát ez minden csak nem forgalom :/ falukban van ennyi autós nem nagyvárosban ASD
  • kem001
    #3200
    Nálam tegnap kifagyott este, amikor pont vissza akartam menni a depo-ba feltankolni, és hibaüzenet...
  • gumikacsa
    #3199
    Nekem a forgalom maximumra van téve:

  • Apuci26
    #3198
    Na már egy hete próbálkozok ezzel a játékkal! Eddig az 1.05 patch a legjobb mert tegnap este óta nem fagy ki a játék és szépen irányítható nekem az első nagy problémám hogy németül nem igazán tudok és ezért pár dologba nem vészesen de elakadtam. Elöször is hogy lehet bekapcsolni a közlekedési lámpákat és hogy lehet némi forgalmat betenni a játékba? Hang problémát én megoldodtam egy driver frissitéssel uj visual c++ directx illetve physicx frissítéssel! Gépem (celeron D 2,8Ghz 768mb ram Ati 4350 512Mb videokártya) és szinte lagolás nélkül megy high beállításokon! A töltési idő kb 2-3 perc de én türelmes vagyok:D
    Illetve a másik gondom mikor felveszük a munkát és kapjuk az új melót F5 nyomogatásával kinyitom a busz ajtót beállítok mindent az ibisen hogy zárodik be az ajtó szépen úgy hogy ne kelljen több percet kinlodni az ajtóbezárással mivel tudjuk hogy ez mondjuk bizonyos járatoknál amik óránként mennek elég súlyos kiesést jelent mert nem hinném hogy az ember több 10 percet akar várni az indulásra?!
  • Misi az ezredes
    #3197
    Akkor nem éri még mindig visszatelepíteni :)
  • BlueMaster
    #3196
    Eddig annyit vettem észre, hogy a kézifék behúzásának, illetve kiengedésének van hangja...
  • Misi az ezredes
    #3195
    Hangok érdekelnének pl :)
  • mojorisin
    #3194
    Ahhoz játszanod kellene vele. Max annyit látnál hogy végre van forgalom.
  • Misi az ezredes
    #3193
    Valaki csinálhatna egy minividit h milyen az update után..
  • sandor72
    #3192
    Sziasztok!
    Már tölthető az UPDATE 1.0.5.
    UPDATE 1.0.5
  • kem001
    #3191
    Hamarosan itt az 1.0.5-ös patch:
    Javítják benne a láthatatlan tárgyakba való ütközést
    Az AI-k fékezését finomítják
    Szünet menüből elérhetők lesznek a grafikai beállítások
    Javítottak néhány grafikai hibát
    A játékmenet kiegyensúlyozott lesz
    Új hangokat adtak hozzá a játékhoz
    Menetrenden is javítottak
  • kem001
    #3190
    Illetve a busz depo-ban a benzinkútnál van egy bolt
  • kem001
    #3189
    A házaddal szemben bal oldalon van egy bolt, ott vehetsz kávét
  • jocking
    #3188
    Nekem is lenne 1 kérdésem:
    Napszemüveget és kávét hol és hogyan lehet szerezni?
  • mk452001
    #3187
    az ok, csak ehhez 1. le kell mondani a járatot, 2. vissza kell menni abba a depóba, ahol a kocsit hagytad
  • Warrior888
    #3186
    Ez érdekes... Rájöttem hogy mindkét TML játékban (WoS 3, és ez a buszos) van hang hogyha oldalra fordulok... Viszont ha megnyomom az "u"-t (és ezáltal teljesen előre nézek) eltűnik a motorhang. Miért?