1111


  • dartonita
    #670
    Nem kell foglalkozni az ilyen emberekkel.Eddig elbujtak a sotetben,most hogy mar nincs retorzioja mondhatnak barmit.Jonnek a fikazok,az irigyek es azok a tipusu humanoidok akik az eletben nem ertek el semmit,sajat nyomorusaguk bizonyitekakent pedig elkezdik befeketetiteni azt,aki sok ember elott all es fog allni peldakent.Ha masert nem is,a zenejeert es azokert a jotekonysagi akciokert amikhez nem sok foghato van es lesz.Megmondom oszinten en inkabb a videoi melle erkezo kommentekbol szurom le mit is jelentett a vilagnak,mert az sg szinvonal megmutatja hol all erkolcsileg es intellektualisan ez az orszag.
    Tisztelet a kivetelnek.

    #658:Nem igazan lehetett mirol beszelni ha MJ szoba kerult.Egy tonkrement es tonkretett ember volt az utolso eveiben,arnyeka onmaganak.Utolso erotlen probalkozasa lett volna a londoni koncertturne.
    Ez nem jelenti hogy aki szerette nem hallgatta a szamait es nem gondolkozott el a vilag dolgain amikor egy Earth Song vagy egy Heal the World megszolalt.
  • IMYke2.0.0.0
    #669
    2 nap alatt, hivatalos honlapján:
    36006 memories from Michael Jackson fans worldwide...

    [A szám a hozzászólások száma!]
  • IMYke2.0.0.0
    #668
    Hát, erősen tévedsz...
  • marxell
    #667
    Jacko nem fehéredett ki!
    Ő maga akart fehér bőrt, mert szégyellte a négereket, akik akkoriban elég kulturálatlanok voltak. Jah és szerintem így a világ is jobban elfogadta, jobban is nézett ki, lásd a Black or White klippben.
  • IMYke2.0.0.0
    #666
    Ha nézte valaki a tegnap esti - m1 "Az Este" - műsort a mittomén milyen nevű Távolodó "szakértővel", remélem, azonnal elhányta magát a csávótól...
    Szerinte Michael Jackson mindössze 2 jó albumot készített, a 80-as években, és utána semmi érdemlegeset nem tett le az asztalra.
    Mondja ezt egy 50 éves ember, aki 0,0001%-át sem érte el annak, amit ez az ember!
  • IMYke2.0.0.0
    #665
    A Pán Péter szindrómája volt a vele született pigment betegséghez, a szorongásos és erőszakkal teli gyerekkorhoz, a hirtelen jött sikerhez, a szeretet hiányhoz társulva, nem beszélve a kibaszott sok turnéról, lemezről, műsorról - Amerikában főképp -, promóról és jótékonysági rendezvényekről, szervezésekről, menedzselésről, filmekről, edzésekről, klipekről, rendezésről, társ-zene- és szövegszerzésről...
  • mflex #664
    "és ezért lett hegyes a kis nozija"

    Kurva nagy tévedésben vagy, nem ettől lett ilyen az orra!

    1990-ben egy koncerten elesett és eltört az orra amit meg kellett műteni, de nem sikerült, ezután műtétek sorozata következett amitől csak még rosszabb lett, főleg úgy, hogy szinte a szenvedélyévé vált a plasztikázás... ezt is hozzá kell tenni.
  • USAMEN POWER
    #663
    És ebben tényleg sok a poén. -.-
  • Zerénd
    #662
    He? Írtam én egy szóval is, hogy csak egy identitás zavarral küszködő bűnöző pedofil nigger volt? Nem! Csak az igazságot írtam én is mint te! Megtámadta egy gyógyíthatatlan betegség, ezért lett fehér a bőre, és ezért lett hegyes a kis nozija. :D
  • TheRock18
    #661
    idióta vagy bazdmeg...
    szerencséd,hogy csak kifehéredés van(pigment hiány)
    mert az ilyen pöcsöknek azt kívánnám,hogy sötétedjen be a bőrük,mit a bantuknak...:S
    Jackó lehet,hogy néger volt,de nem bűnözött,és ezért vagyok úgy vele,hogy sajnálom
    én úgy vagyok vele,hogy mind1 milyen szined van,ha nem bűnözöl,rendes életet élsz,sőt, el is érsz valami komoly dolgot,akkor jó ember vagy...
    mások is példát vehetnének róla,akik kint ölnek,lopnak,csalnak...
  • öregharcsa
    #660
    én soha nem szerettem . de elismerem hogy amit csinált az egyedülálló dolog..viszont amik miatt hírbe hozták (kisgyerekek molesztálása) nos az nem tetszett ...azért mert sztár ne tehessen meg bármit...

    szóval pont nem érdekel...mindenki meghal 1x...

    R.I.P és ennyi..
  • IMYke2.0.0.0
    #659
    Csalódtam benned...
  • Prince23
    #658
    Elég szánalmas, ha valaki meghal: mondjuk egy híresség egyből pörögnek a kommentek. Mikor meg ÉL tojunk rá, akkor semmi se jön szinte kommentek formájába. De ez van, ilyenek vagyunk
  • xxxpaulxxx
    #657
    Én úgy hallottam Pán Péterre is akart hasonlítani...
  • mflex #656
    R.I.P.
  • tigeroo
    #655
    azért fehéren érdekes lett volna olyan nigger orr nem?
  • zsutyesz
    #654
    Egy névtelenül nyilatkozó családtag szerint előfordulhat, hogy a popsztár halálát "túl nagy adag morfium" okozta, mint mondta, korábban is tartottak attól, hogy az énekes túl sok fájdalomcsillapítót szed. A rendőrség viszont az esetleges gyógyszerfogyasztásról szóló hírekre reagálva azt közölte, hogy eddig semmilyen információjuk nincs azzal kapcsolatban, hogy Jackson fájdalomcsillapítókat fogyasztott volna.
  • Zerénd
    #653
    És a nig.. orrát meg a fikafeka gyógyíthatatlan betegség támadta meg, azélett olyan hegyes.
  • Zerénd
    #652
  • havercsotány
    #651
    ja ezek a RAJONGOK csak anyázni tudnak
  • Noodlee
    #650
    Hiho!

    1. Mindegyik kis fax, aki csak anyázni jön ide, az nyalogassa meg a zacsimat.

    2. 8-10 éves koromban imádtam a zenéjét. Óriási gyüjteményem volt újságcikkekből, kitűzőkből stb...
    Még a mai napig is szívesen meghallgatom pár albumát (Off the Wall, Thriller, Bad).

    RIP
  • Szabi84
    #649
    a legjobb szám tőle, Slash-el
  • Ragnar360
    #648
    na megint elkattantal v mi ?
  • Willenbrock
    #647
    A rák sem jobb semmivel,meg az izomsorvadás aminél nem sok szemetebb betegség létezik.
  • Kaplan
    #646
    Nyugi csak fogást akart rajtam találni, szeretjük egymást nagyon.^^
  • erieskrisz
    #645
    Ha pánikbeteg vagy beképzelsz olyan dolgokat amik nincsennek nekem pl olyanok voltak hogy nem kapok levegot ájulásérzet szivverés 2oo al és a legrosszabb hogy az az érzés hogy meg fogsz halni meg ilyen aproságok
  • Kaplan
    #644
    Mit nem értesz te Nobel-díjas?
  • Ragnar360
    #643
    most ebbe ellentmondás van :) - vagyis hogy köthetö össze...érdekes az egész :S na mind1
  • Kaplan
    #642
    Hát ha pánikbeteg az ember, akkor kurva könnyen beleképzel mindent és reszket, hogy holnap felébred-e.. Szóval rásegíthet. :D
  • Ragnar360
    #641
    Öö a pánikság meg minden rásegithet vagy mi ? Már bocs a fogalmazásért
  • xxxpaulxxx
    #640
    Az a lényeg:)
  • Kaplan
    #639
    Én kinőttem hála istennek, anyám pánikbeteg volt sokáig szóval a hajlam megvolt rá, de volt aki segített ezeket túlvészelni.
  • erieskrisz
    #638
    Én 7 éve szedem ellene a xanaxot meg a hangulatjavitokat
  • xxxpaulxxx
    #637
    Fókuszban láttam... talán a honlapján fent van az adás:)
  • xxxpaulxxx
    #636
    Ne is mondd...:(

    633: Sajnos van amikor semmi előfutára nincs.. az illető lefekszik aludni... és 1 óra múlva már holtan találsz rá...
  • Kaplan
    #635
    Tudom mik a jelei. :) (Hidd el jobban mint gondolnád.) Én kb. múlt évben ilyen pánikbeteg közeli állapotban voltam, ne tudd meg miket éltem át. Kétszer voltam teljes kivizsgáláson és negatív volt minden.
  • foxpal
    #634
    a boncolásról van valami info?
  • USAMEN POWER
    #633
    Szegycsont mögött fájdalom a szívbetegség jelei, és az infarktus előfutára. Ha valakinek ilyen panasza van, nem árt ha orvoshoz megy, csak nehogy késő legyen...
  • USAMEN POWER
    #632
    Azt belinkelnéd pls.?
  • Kaplan
    #631
    Az infarktus a világ legocsmányabb és legigazságtalanabb dolga, hányinger.

    Természetesen nyugodjék békében mindenki aki ebbe hunyt el, valszeg valaki közülünk is abban fog meghalni de akkor is. Sok igazság nincs a Földön.