1111


  • Zerénd
    #710
    Jól látod, de inkább mint ámerikánus rongy.
  • Zerénd
    #709
    És ezt ki mondja?
  • havercsotány
    #708
    izé egyszer majdnem kiejtette az erkélyen a kisfiát
  • theone91
    #707
    Tudod. Ami odaát van.
  • Dynamic
    #706
    Te milyen "igazságról" beszélsz? Kinek képzeled magad, hogy te tudod az "igazságot"? Esetleg az a bajod, hogy színesbőrű volt és valahogy kifehéredett? Különben meg mi a francért keressük az okokat? Miért lényeges az, hogy mit csinált vagy nem csinált magával, amíg neked, nekem vagy másoknak nem ártott vele? Miért válik hirtelen lényegtelenné, hogy a zenei életben és az élet egyéb területein(pl. a többszáz milliós adományok) mit tett le az asztalra? Nevetségesek vagytok. Érvelni nem tudtok, csak elbüffögitek magatokat, hogy faszvakarós nigger és kuncogva elszaladtok, mint a retardált óvodások.
  • Tyler1
    #705
    xDDDDDDDD
    ez jó volt :D
  • USAMEN POWER
    #704
    #699: Többek közt autómániáról volt szó, és magyarságról. A te hsz-ed teljesen másról, és hülyeségeket hord össze.

    #698: Aki Jacksont a pokolra küldené, annak lehet hogy ez az igazság, de semmiképp se tükrözi a valóságot.
  • LordVenom
    #703
    Az igazságot? :DDDD
    Nem hiába van a logodban a köcsög...
  • Hellsing47
    #702
    inkább takarodj vissza a bf2 topikba
  • TheRock18
    #701
    bolond vagy...kéne 200millió dolláros tartozás?
    a Neverland-i birtok már nem az övé...és mindenét elárvezik,hogy teljesítsék az adósság követeléseket :S
  • CrazyCharlie
    #700
    Persze
  • Zerénd
    #699
    Hát ha te igy érzel, vár téged dzsekszon elárvult pedofarmja.
  • Zerénd
    #698
    Hagyd a fenében, nekik egy isten volt, és ha leírod az igazságot, a kis butusok szemében közellenség leszel.
  • USAMEN POWER
    #697
    Egy húron pendülünk xD
    Amúgy a magyarságára, és erre az országra nem tudom mikor lehetett büszke utoljára egy Magyar...
  • sztoncsi
    #696
    Biztosan voltak tartozásai, de én azért átvállalnám a pénzügyeit a befektetéseivel együtt a tartozásait is...!

    Majdnem minden őrült nagy befektetés mögött áll egy BANK ami tartozásokkal jár!
    De ha a BANKOK pénzügy szakemberei nem látnák a befektetésben a GARANCIÁT akkor nem adnának hitelt, így nem is lenne tartozása!
  • LordVenom
    #695
    Látom a korod nem egyenesen arányosan nőtt a jólneveltségeddel és az intelligenciáddal.
    Nem győzöm magam ismételni,de a tudatlanok miatt muszáj:
    Halottról vagy jót vagy semmit. Ha utálod,akkor tartsd magadba,legalább ennyi tisztelet legyen benned,ha már a nevelésed hiányos...
  • USAMEN POWER
    #694
    "egy győzikével kevesebb" Jackot győzikéhez hasonlítani... Amúgy ha visszaolvasol, végig lett tárgyalva hogy miért lett fehér, miért olyan az orra amilyen, stb... Erre idevésed a fa.zságaidat. Nem tudlak szavakkal illetni. Emberi hülyeség túlszárnyalhatatlan.
  • LordVenom
    #693
    :)))
    Az azért van,mert amerikai autó rajongó vagyok több,mint 10 éve...de attól még lehetek büszke a magyarságomra?
  • balee4
    #692
    Ez viccnek is rossz...:D
  • havercsotány
    #691
    van egy-kettő b34 Jakó csak bulvármajom!
  • dartonita
    #690
    Persze vilagos,de azert elvartam volna hogy rendesen alaenekeljen Jackonak.Ez inkabb kimerult suttogasra emlekeztet.Mondom ezt annak ellenere,hogy BS meg azok kozul valo akik enekelni is tudnak a mostaniak kozul.Hozzateszem hogy ezen video keszultekor Britney Spears mar legalabb akkora sztarnak szamitott mint MJ.Csak a parhuzam miatt kerult be,es a tendenciat szerettem volna erzekeltetni.

    #685:rettento mulatsagos ahogy vergodsz,szerintem folytasd :D
  • sztoncsi
    #689
    Azért a Britney ennél többre is képes... véleményem szerint itt egy meghatározott koreográfiát játszott el, mind az énekben mind pedig a mozgásában! (az eredeti videót vitték fel színpadra a koncerten)

    Ergo ez nem egy verseny, ami azt hivatott eldönteni melyikük a jobb akár milyen téren...!

    Egy ilyen versenynek nem is lenne értelme a két előadó között, mert teljesen más síkon mozognak, ráadásul mielőtt elkezdenék ki is hirdethetnék Michael Jacksont a győztesnek!
  • TaRka0107
    #688
    Én úgy tudom WANDER hogy neki betegsége volt, azért nézett így ki ahogy kinézett!
  • Tyler1
    #687
    hát te vagy a szánalom mintaképe az biztos! szart sem tudsz róla csak amit olvastál az újságból, meg a többi gyökér haverodtól hallottál! inkább nézz utána a dolgoknak mielött megalázod magad!
    és az h kifehéredett a bőre az meg egy betegség, ami mellesleg gyógyíthatatlan!!! idióta
  • Dynamic
    #686
    milyen szánalmasan egyszerű vagy...
  • wander01
    #685
    szánalmas ami itt megy, sajnáljátok még :)) szétbaszatja magát, nem kicsit, nagyon, és jéééé, 50 évesen meghal... :)) lol, hát hajrá, egészségére. XDD egy győzikével kevesebb csak neki nagyobb tartozásai voltak amit majd most szépen megkap a rokonság és baszottul nem sajnálom, megérdemelte :)) a kisfius-együttalvós dolgokrol ne is beszéljünk :))

    ja a kis taknyoknak: elég idős vagyok hogy emlékezzem rá mikor még embernek nézett ki :)) aztán ahogy átment csúnya fehér nőbe valahogy már inkább irritálni kezdett :)) és hát még az eredménye is meglett, hajráá :) kiváncsiann várom a következő ilyen idiótát :)
  • 1greenman
    #684
    http://www.youtube.com/watch?v=_9q57oKPjDI

    nem tudom, láttátok-e már
  • CrazyCharlie
    #683
    "...az ilyen kis ribizlik hozzászólásai után gondolkodom el azon,hogy vajon büszke legyek a magyarságomra,vagy ne..."

    Mondod ezt amerikai lobogóval a logódban...
  • marxell
    #682
    Szerintem még Madonna ha dolgozik néhány tíz évet ő lehetne az egyetlen akit (talán) ennyien gyászolnának a világban.
  • dartonita
    #681
    Britney & MJ

    Erdemes megnezni mi a kulonbseg a regmult sztarja(MJ) es a modern 'ikon' zenei tudasa kozott.A kislany erolkodik de egesz egyszeruen keptelen kienekelni azt amit Jacko.
    Hat tobbek kozt ez valtozott meg 20ev alatt.MJ zsenialitasaval nem tudja egy mostani sztarocska felvenni a versenyt.
    Mindig annyira jo erzes latni ahogy porig alazza enekben,es mozgasban is :D
  • FZoleee
    #680
    1 óra alatt meg ennyivel nőtt:
    40930 memories from Michael Jackson fans worldwide... :)
  • IMYke2.0.0.0
    #679
    Szerencséd, hogy tudom, csak viccelsz...
  • IMYke2.0.0.0
    #678
    15 év után - ha nem védi le tovább a jogtulajdonos - automatikusan szabad lesz egy dal.
    Ezért készül annyi 90-es évekbeli "remix" mostanság...
  • Grove4
    #677
    Britney Spears
  • marxell
    #676
    Felejtsük el, úgysem tudjuk egymást meggyőzni.
    Egyébként én is szeretem Jacko számait, egyik kedvencem ez, amit Fergie-vel készítettek, igaz neki már nem sok köze volt hozzá, gondolom csak Fergie ráénekelt, majd szépen összevágták.
    http://www.youtube.com/watch?v=n4tS2S-odKc
    Egyébként a Jonas B.-nek miért adták oda a jogokat, hogy feldolgozzák a Beat It-et?
  • LordVenom
    #675
    A sötét elméje mellett már felesleges,hogy a bőre befeketedjen. ;)
    A gyerek felett elszáll egy holló,azt hiszi villámlott...

    A 670-es hozzászólással teljesen egyetértek. Az itteni kommentek 20-30%-át a bulvárhírekből tájékozódott kocsmai okoskodók töltik ki,akik nem találnak nyáron jobb elfoglaltságot,mint a világ legnagyobb zenei alakjának halálakor elsütött langyos vicceket,és rosszindulatú megjegyzéseket publikálni...az ilyen kis ribizlik hozzászólásai után gondolkodom el azon,hogy vajon büszke legyek a magyarságomra,vagy ne...sajnos ez a fajta ítélkezés,és mentalitás minél több helyen,és többször felüti a fejét...
  • balee4
    #674
    A 20.század utolsó nagy zenei alakja, mondjatok még egy ekkora művészt...
  • xxxpaulxxx
    #673
    Jól van akkor, ezek szerint nem téves a Pán Péteres tényem:)
  • IMYke2.0.0.0
    #672
    Ezt már korábban is írtam:
    - a pigment betegsége miatt úgy nézett volna ki egy idő után, mint egy fehér foltos fekete tehén...
    - a Pán Péter szindróma miatt nem volt tisztában felnőtt karakterével, felépítésével, és erőnlétével [többek között ennek volt betudható az egy évben letudott közel 100 koncert is] ill. egy idő után nem volt hajlandó elfogadni azt - nem kisujjból szívom, hivatalos jelentések, pszichiáterek és doktorok írják, a széles net megbízható forrásait elég megkeresni.
    - a plasztikai műtétei során a lelkében kialakult önképét akarta megformáltatni [szerepelt Hófehérke, Hamupipőke, de maga Pán Péter is ezek között]
    - a rosszmájú oxigén sátras alvás pletyka PR volt, egy készülő filmhez
    - a díj elvétele: ki nem szarja le - Jacko-t sem érdekelte.
    A rajongókat, így engem sem, meg mégannyira sem: amit leénekelt, alkotott, azt senki sem tudja überelni - Elvis Presley, ne röhögtessenek! -, utolérni...
  • marxell
    #671
    Oké, nézzük Jacko betegségét:
    A vitiligo során a bőr foltokban veszíti el eredeti barnaságát, s ezeken a helyeken teljesen pigmentmentes, hófehér bőr marad.
    Magyarul (szerzett) pigmenthiánynak, vagy bőrfestékhiánynak nevezhetjük, német nyelvterületen „fehérfolt-betegség” (Weißfleckenkrankheit) néven is ismert.
    Ez nem jelenti azt, hogy az egész arcának fehérnek kéne lennie.. De persze fogatkothatunk egy betegségre. Nem véletlenül vették el azt a díjat, amit csak négereknek adnak, ha tesznek valamit. Egy betegség miatt nem vették volna el.