29
  • Hornymut
    #29
    Nekem ebből az jön le, hogy megkapjuk a PC-s Uncharted-et, csak egy már bejáratott márkanévvel, ennyi. A játék jó lesz, még élvezni is fogom, de hogy egy Iron Man-es Jeff Bridges figurát Max Payne-nek hívni az vicces. Én bízom a készítőkben, emrt a második részt jól megcsinálták, csak egy ilyen cukormázas tiri-tarka környezetben hogy hozzák át azt a sötét és negatív hangulatot ami az elöző játékokat jellemezte azt nem tudom hirtelen elképzelni
  • Sanyix
    #28
    ...kiváló ügynök volt...
  • Azorut
    #27
    Brazília? Színes világ? Nedd For Speed: Max Payne?
  • Picizöldfül
    #26
    bruce willis
  • richard45
    #25
    "de miért kellet neki Max Payne 3 nevet adni"

    hah egyszerű mert így könnyebb eladni, a Rockstar tudja hogy a fanok megfogják venni mert az van ráírva a borítóra hogy "Max Payne 3"
    ez a játék az eladási listán biztos hogy nem fog bukni, de hogy a kritikáknál..hm majd meglátjuk. Max karaktere meg..elég furcsa de nekem nincs vele bajom kicsit hajaz McClanere de jó, mindegy én várom a játékot, aztán vagy jól sűl el vagy nem.
  • Loverman
    #24
    az a kár h nem a Remedy készítette. "ennyin" múlott
  • Tower Guard
    #23
    Ezzel a játékkal egy nagy hiba van, mégpedig az hogy Max Payne 3 nevet adtak neki. Ez már nem Max Payne(mellesleg vicc lesz ha a a játékban is így hívják a főszereplőt, Istenem....), a 2 még elment, de ez mi? Nekem ennyi elég volt hogy látom a szereplőt, egy brazil kopasz kigyúrt körszakállas ürge...mellesleg az egész játékot is majd teljesen átalakítják hogy alig lehet majd ráéismerni...
    Jó játék lesz biztos, de miért kellett neki Max Payne 3 nevet adni?
    Siralom....
  • tomcsa4
    #22
    Fasza, PC-re nem lesz Uncharted 2.
  • tomcsa4
    #21
    Hmm tényleg nagyon hangulatos az Uncharted 2. Csak ne legyen ilyen MP3. Mivel akkor za már nem Max Payne (idősebben, megroggyantan amúgy sem tudna falat mászni, de Max fiatalon sem mászott).

    Mai akciójátékokat le se töltöm, nem érdekelnek, de megnézem lesz-e PC-re z az Uncharted 2. Mivel érdekel (jó jó, agyatlan hent, de legalább hangulatos a vidi alapján).
  • Tobacco
    #20
    hát már most kezdik elvenni a kedvem a játéktol.
    amugy a karakter váltás azért volt mert a max payne film föszereplöje Mark Wahlberg nemet mondot a következő rész leforgatására, viszont Vin Disel elfogata, és olcsobb egy új karaktert megrajzolni mint Vin-t plasztikáztatni :):)
  • Lalee1
    #19
    Sztori szerint valami miatt majd búslakodik ugye.(mondjuk van neki miért, az előző részek hozományaként) Ezért alkoholista meg rászokik a painkillerre. Ennek ellenére úgy látszik az edzés minden eddiginél jobban megy, meg egy kis tömegnövelő is lehet raktáron. Azért nem sok köze van már az első részben megismert keserédes mosolyhoz.
  • Radee
    #18


    Nagyon prince of persia mozgása van ennek a karakternek...az ubisoft csinálja, vagy csak simán lenyúlták?


  • narumon
    #17
    Háát csak nekem furcsa, hogy pisztollyal mászik? Meg a helikopter gépágyúja lepattog egy fotelről meg egy asztalról? :o
  • koschwarz
    #16
    hááát, lehet, hogy nem lehetne eladni még egy esős-sötét-nagyvárosos maxpayne-t (DEEE!!!). csak az nem maxpayne-játék lesz. akkor már hagyják az egész sorozatot abba. egyértelműen olyan érzése van az embernek, mint a farcry2 esetén. a névvel adnak el egy olyan játékot, aminek semmi köze nincs az előző részhez.
  • Csak77
    #15
    Itt egy videó a Uncharted 2 játékból! Ha ilyen lesz az új Payne, az nagyon jó lesz!
  • Csak77
    #14
    Az első két Max Payne játékot ma képtelenség lenne eladni újra a télen-hóban-esőben-este-nagyvárosban témával. Kellett az újítás. Nem kell film noir hangulat! Akció kell, látvány, izgalom akárcsak a Uncharted 2 videóban, ami egyszerüen fantasztikus! Én várom az új részt!
  • Vogel
    #13
    Más játék bulet-timevel, csak a név adja el. De ne így legyen.
  • koschwarz
    #12
    na igen, max nem úgy néz ki mint max, de az első és a második max között is volt különbség. viszont itt a maxpayne-játékok esszenciáját veszik el azzal, hogy csiricsáré brazil környezetbe helyezik egy esős, sötét nagyváros helyett.

    én elhiszem, hogy ez akár jó játék is lehet, csak nem maxpayne-játékként fogok rátekinteni.
  • Moyko
    #11
    csak nekem tűnik fel hogy anno Kojima mester hatalmas vágásal átirta Snake karakterét öregebbre bajusszal (Franco Nero lett), Erre mindenki ezt másolja :
    - Sam Fisher is megöregedett , és szakál gyepál lett.
    - Max meg brusz vilisz lett.
  • Csumbi
    #10
    Mintha Bruce Willis egyik uj filmjenek a plakatjat latnam. Ez nem feltetlenul rossz, de ez a karater semmikeppen sem az a Max akit az evek soran megismertunk es megkedvetunk. varjuk a tovabbi infokat.
  • tomcsa4
    #9
    Furcsa és első ránézésre nem szimpi, de ha megismertetik a történetet, lehet megkedvelem. (Ebből levehettétek, hogy ránézve a képre nem Max jutott az eszembe.)
  • joeperry
    #8
    Hízásnak azért nem nevezném, inkább felpakolt pár kiló izmot.
  • zaki
    #7
    megöregedett, ennyi
  • Fbn Lx
    #6
    az egy dolog, hogy a testfelépítése megváltozott, de bejátszott egy arcplasztika is?
    ez egy teljesen új karakter.
  • Zombee
    #5
    Nyilván ki fog derülni minden. A meghízás, szakáll teljesen életszerű dolog, lehet hogy az emlékek elől menekült Brazíliába. Én nem temetném még.
  • csgj
    #4
    Nekem ez a színes brazíliás dolog nagyon nem jön be -.- Ha MAX PAYNE, akkor legyen film noir, maradjon olyan, amilyen volt. Fedezékrendszer felőlem jöhet, néhány újdonság nem árt. Nagy nehezen még azt is elviselem, hogy totál más pofája van. (testfelépítését tekintve pedig igen furcsa lenne összehasonlítani az első max payne-el :P) De ha a hangulatot is megváltoztatják, az már nem MAX PAYNE... ez egy teljesen új játék... :S
  • 5i
    #3
    Ezt nem vártam volna. A noir-hangulat volt az, ami ütött. Nem mondom, hogy rossz lesz - mert biztosan nem lesz az - de ez már nem az a Max lesz, akivel eddig küzdöttünk. RIP
  • Cyberdevil
    #2
    Kell a fenének a fedezékrendszer, a Gears of Warban jó volt, de ennyi.
  • Balumann
    #1
    Kár érte :(