145
Star Ocean: The Last Hope
  • Sir Quno Jedi
    #25
    Nnna, így 20egynéhány óra után volt az első diszkcserém. Hmmm, kíváncsi vagyok meddig tart ki a 3 diszk (kicsit már rohantam az első vége felé).
  • Istencsászár
    #24
    szólj egy moderátornak
  • Istencsászár
    #23
    persze, szerdán már megvettem:)
  • Caine
    #22
    Ha már idegesítő: megvan Carth a KOTOR-ból?
    Csak azért nyomtam végig gonosz női karakterrel (gonosz férfival alapból mentem term.), hogy lecsaphassam.
    Mekkora élvezet volt! Egyszerűen idegesített a folyamatos nyávogása.
  • Caine
    #21
    Ne msok gémet vezsek a megjelenés napján, de az FF13 az ilyen lesz.
    Meg most a SO:TLH :)
  • Caine
    #20
    Mivel a konzolosok fórumában lett nyitva ...
    Ha nagyon érdekelnek a jrpg-k, akkor egészen jó áron már be lehet szerezni egy ps2-öt és máris neki eshetsz az előző résznek: SO: Till the end of time (még mind mindig megvan, pedig a ps2-őt már eladtam) FFX (dettó megvan még) és ha már itt tartunk akkor az összes ánglisul kiadott FF (tehát a 3 kivételével, jéé ezek is itt ülnek a polcon ) és még sorolhatnám napestig.
    Vagy egy SNES-t esetleg Dreamcastot, bár szerintem ezekre már nehezebb gémeket szerezni mostanság.
  • Caine
    #19
    Neked már meg is van?
    Nekem a Blue Dragon is nagyon bejött, bár elsőre kicsit gyerekesnek tűnt, de sokkal mélyebb, mint az ember elsőre gondolná és NAGYON szórakoztató.
    És még gondolkodom az Enchanted Armson is.
  • Caine
    #18
    Tényleg. Ki tudom valahogy javítani?
  • Victor1103
    #17
    Én most egy új bolygón járok és hát már ott találkoztam ezzel a kölyökkel aki olyan szinten idegesítő hogy alig várom hogy végre kivehessem a csapatból(egyébként is csak áll mint egy merev f@sz és semmit nem csinál XD)de a ruhája, a hangja meg úgy az egész gyerek nagyon nem szimpi:S Valamilyen szinten ez se tetszik a játékban hogy míg a 3. részben a figurák tök szolidak voltak egyszerű ruhákkal itt olyan szinten giccses mindenki ruházata hogy nekem nem tetszik...
  • Istencsászár
    #16
    naja, az angol szinkron sem a legjobb, de a szájak mozgása zavaró sokszor, ennyire a japó nyivákolásra lett optimalizálva? vagy ott is ilyen össze vissza?
  • Victor1103
    #15
    Szerintem se rossz a játék de a szájak mozgása botrányosan szörnyű.Engem nagyon zavar de majd megszokom.Egyébként a grafika meg harcrendszer rendben van, a történet is ok.
  • gyuri12
    #14
    Ha az utóbbi 8 év konzol és PC játékait nézem,akkor azt veszem észre,hogy egyre kevesebb a különbség köztük. Konzol és PC között egyre kisebb a választóvonal.(Gondolok itt a konzolos netezésre,multipléjerre,telepítésre,letölthető dolgokra)

    Egyedül a játékosok között van még nagy különbség. (PC-sek utálják a konzolosokat, konzolosok piszkálják a pc-seket, stb) Persze keveseknek van elég pénzük,és eszük,hogy a mutogatás helyett kiélvezzék a PC és a konzol előnyeit is.Sajnos.
  • Istencsászár
    #13
    játékosok közt nincs, a legtöbb játékstílus megegyezik fps, tps, akció, rpg

    konzolon népszerű a Hack n' Slash ( DMC, Ninja Gaiden stb... ) és jrpg

    pécén népszerű az MMO, RTS ( bár ez is kezdi magát megvetni konzolom, legalábbis a könnyedebb sima ríl tájm rtsek pl CnC és társaik ) és a szimulátorok
  • gyuri12
    #12
    Konzol és Pc között játékok szempontjából nincs különbség,csak a játékosok között.
  • Istencsászár
    #11
    mindenkép érdemes, Lost Odyssey, Eternal Sonata, Tales of Vesparia, Infinite Undiscovery, The Last Remnant ( ez van pécére is ), Star Ocean, jövőre FF13

    remek játékok, el vagyunk kényeztetve:)
  • Istencsászár
    #10
    Konzol és pécé közt azért van különbség. Először fura volt hogy xboxra jönnek a jrpgk, de így pár év után már nem az.
  • Timbo
    #9
    pedig engem pont a square enix munkássága érdekelne :D de hát majd egyszer :D ha sok pénzem lesz beújítok egy konzolt :)
  • gyuri12
    #8
    Ugyanezt mondták egyesek az Xbox360 megjelenésekor.:)
  • Istencsászár
    #7
    jrpg, nem az a kimondottan pécére szánt műfaj:)

  • Timbo
    #6
    én naiv.. :D azt hittem PC :(
  • Istencsászár
    #5
    Tetszik a játék, kicsit mass effect utánérzés, saját űrhajó és csapat és felfedezés, most kaptam meg a hajót és indultam el az első küldetésemre mint kapitány
  • Istencsászár
    #4
    The Last Hope
  • Caine
    #3
    SO4 Trailer
    SO4 Gameplay
  • Caine
    #2
    Hivatalos honlap
  • Caine
    #1
    Mivel tegnap jelent meg és még nincsen saját topicja. Ez tarthatatlan! :)
    Tegnap meg is rendeltem, hamarosan a mancsomban lesz. Várok ide mindenkit, akinek véleménye, kérdése van vagy csak elakadt a játékban.
    Szívesen segítek.