5661
  • MerlinW
    #5566
    Soha sem volt normális európai offical szerver... mindig bérelt szervereken vagy local szerveren játszottunk (410 órám van a játékban). Szóval már maga a kifogás is hülyeség. Összeálltok 4-en és akinek a legjobb a sávszélessége, az lesz a szerver. Ennyi.

    Pub meccseket pedig kezdők, alkalmi játékosos és bohóckodni vágyók játszanak. Ha normálisan szeretnél játszani, ismerősökkel játszol, voice chat-el. "Noob"-ok (én általában abban a pillanatban rúgok ki mindenkit amint leírja ezt a szót) pedig logikusan most sokan vannak, pár hét múlva helyre fog állni a rend. Mindig felhígult a tömeg, mikor akciós volt a játék. Mondjuk személy szerint ha 10 pub játszmát játszottam a 400 órám alatt akkor sokat mondok.

    Összefoglalva: szedd össze a pajtásaidat és játssz local szerveren. Probléma megoldva.
  • Synchronous
    #5565
    A Valve ezt azért csinálja mert nem gondolta át egészen mi fog történni.
  • kemotox
    #5564
    Igen, azért csinálta az egészet a Valve, hogy veled kicsesszen - Gabe-ék most baromi jókat nevetnek. Sorok közötti olvasásról meg annyit, hogy inkább te tanulj meg érthetően írni. Ha gondolatolvasó lennék, már milliomos lennék.
  • Bokafix2
    #5563
    Olvassál már a sorok között ember! Nekem azzal van leginkább bajom hogy nincs elérhető official szerver... De ez nyilván valaminek a következménye. A másik meg hogy eddig public meccseken is többnyire jó játékosok voltak, most ingyen lett, most meg van egy csomó noob.

    Nehogy én legyek már gázos mikor velem csesznek ki...
  • kemotox
    #5562
    Már bocs, de ez rohadtul gázos és szánalmas szöveg amit lenyomtál. Még az se jó ha ingyen adnak valamit? Meg ez a noobozás is... Te talán profin születtél? Ha igen akkor hogy hogy nem tudsz összeszedni mindössze három, azaz 3db haverodat akikkel tolhatnád? Akkor nem kéne "noobokkal" tolni.
  • A Kaszas
    #5561
    ha gondolod add meg a nevedet és nyomhatjuk
  • Bokafix2
    #5560
    Jól elb*szták ezt az egész játékot ezzel az ingyenessé tétellel, most vannak cirka 200 ezren fenn, óriási tumultus, nincs official szeró, csak hülye local, amin 600 a pingem, kvázi játszhatatlan... hogy gondolták ezt??

    Azelőtt voltak fenn 8-10 ezren, most meg nem bírja a staem, mennyi ideig konnektol a játékokhoz is, nem lehet kivárni míg be bír csatlakozni...
    Tele a játék noobokkal, akik újonnan szerezték be még nem is tudnak játszani csak bénáznak összevissza... francot már!

    Tegnap egy olyan ürgével toltam aki a Chargert akarta heal-elni, odament hozzá a medkittel és... áhhh... aszitte ő is játékos... vagy nem tom, de ez már szánalom... pár napja még jó volt most már nem az.
  • Apocalipto
    #5559
    Hopsz, mostmár jó, ma még nem csekkoltam.. :D
  • Apocalipto
    #5558
    Ja, amikor beléptem már frissítette, de ugyanúgy nem enged. Steam baráttal sem.
  • b4l4g3
    #5557
    "állítólag 70ezren"
    inkább majdnem kétszer annyian (kb. 130 000-en)
    http://store.steampowered.com/stats/?l=hungarian
  • Fehercsoki
    #5556
    Lehet hogy azért mert nagyon túl van terhelve a steam.
  • Apocalipto
    #5555
    Nekem amúgy 1 online játékot nem talál, pedig állítólag 70ezren játszanak vele. Tűzfalban engedélyezve van.
  • SigS
    #5554
    "...Minden másra ott a battlefíld négy! "
  • kemotox
    #5553
    Sziasztok!
    Húzom ezerrel a játékot, már régóta szemezgetek vele, úgyhogy pont kapóra jött az ajándék:P
    Aki gondolja vegyen fel steamen, kemotox a nevem ott is. Benne vagyok bármilyen coop mókában bármikor.
  • MerlinW
    #5552
    4-8 fős, lobby alapú játék...
  • Prince of Máté
    #5551
    mindenkinél :D nem készültek fel ekkora látogatottságra :D
  • b4l4g3
    #5550
    nálam behalt a steam...
  • Ironman2
    #5549
    Magyar szerók vannak?
  • MerlinW
    #5548
    Igen, teljes játék, ingyen, megmarad, tied lesz. Ha nem így lenne nem mondtam volna..
  • akyyy
    #5547
    Pár napja vittük végig a törtet de attól jó lenne "megvenni", kérdés, hogy ha most "megveszem" (online csak azt irja letötlhető, steambe nem hoz be semmit mert le van terhelve), akkor később is játshzatok mert teljes értékü játékként jelenik meg?
  • kekeN7
    #5546
    To claim your L4D2 gift, all you need to do is install it.

    If you don’t install, it goes back to its regular price and you miss out!
  • Prince of Máté
    #5545
    Szóval akinek nincs meg, most "megveszi" az innentől kezdve bármikor tud vele játszani, vagy csak most pár napig? Ez nem tiszta nekem...
  • MerlinW
    #5544
    Ingyen van a játék ma Steam-en.
  • Lunki88
    #5543
    Szia! Én tudok pár hasznos tutorialt, de ezek mind angol nyelvűek. Valamnt előrebocsátom neked hogy csak akkor kezdj bele ha nagyon sok türelmed és időd van hozzá. (Saját tapasztalat, többször nekiálltam de egy idő után mindig feladtam... )

    Először szerintem ezt a linket tanulmányozd, mert ez az alapoktól kezdi el bemutatni mit hogyan kell, kezdve a pályakészítő program telepítésével.

    Ha már az alapok mennek, utána meg ezt fusd át.

    Sok sikert hozzá! Őszintén remélem hogy neked jobban fog menni. :)
  • denevérember
    #5542
    Sziasztok! Érdeklődni szeretnék,hogy pálya/kampány készítéshez valami jó leírást esetleg videóval mellékelve hol találhatnék? + Milyen program kell hozzá amivel neki tudok állni? Nagyon bonyolult? Valakinek van saját tapasztalata?

    Előre is köszönöm a választ!

    Üdv, D.
  • Rodman6
    #5541
    Ez eddig oké, de így se jelenik meg a campaign listában, csak a konzol map paranccsal tudom futtatni.
  • TG Gida
    #5540
    Futtatni kell a .vpk file-t,ekkor automatikusan települ, vagy ha így nem működik, akkor be kell másolni az addons mappába.
  • Rodman6
    #5539
    Sziasztok, azt meg lehet oldani hogyha letöltök egy custom campaign-t akkor az meg is jelenjen a listában ne csak konzolból tudjam indítani,
  • sonyeXtreme
    #5538
    Ha esetleg tolja még valaki akkor keressen meg mailen!
    Van TeamSpeak szerver is!
    E-mail: [email protected]
  • A Kaszas
    #5537
    lol
  • Prince of Máté
    #5536
    menyetszar
  • A Kaszas
    #5535
    akkor adjál te
  • Prince of Máté
    #5534
    Steam nevetek? A Doom-ra kiadott 100 találatot...
  • A Kaszas
    #5533
    akkor steamre fel
  • Narxis
    #5532
    nem
  • A Kaszas
    #5531
    gyáva vagy
  • A Kaszas
    #5530
    kampány mehet
  • Narxis
    #5529
    jah, lehet, nem ígérek semmit. Valami csoport kéne. Nincs SG csoport?
  • Lunki88
    #5528
    Chet Faliszek cáfolta már ezt a hírt (lásd az első hsz-t).
  • Prince of Máté
    #5527
    Te jönnél ma? Mert akkor már ketten vagyunk.
    Egyébként, én örülnék ennek!