5661
  • Narxis
    #5526
    jaja kéne embereket szerezni
  • Prince of Máté
    #5525
    Van itt még valaki aki játszik? Jó lenne egy versust vagy kampányt tolni :)
  • A Kaszas
    #5524
    azert kerdeztem mert engem erdekel ) hetvegen nyonhatjuk.vegyel fel steamen. Doom
  • sokszor
    #5523
    Hali! Lenne egy problémám a játékkal kapcsolatban. Amikor még nem kezdődött el a menet, tehát még a zombik nem jönnek, akkor nincs semmi gond a pingemmel sem és nincs semmi lag természetesen, aztán rengeteg zombi özönlik egyszerre, akkor a pingem hirtelen megugrik 200 felett, és marha nagy a lag szinte játszhatatlan. Eddig egyik játékban sem tapasztaltam ilyet, tudja valaki mi lehet a probléma vagy esetleg a megoldás rá?
  • Munszu
    #5522
    Én játszanék szívesen,de nem ismerek senkit aki játszana vele...
    Egyedül meg annyira nem izgalmas.., ha valakit érdekelne majd szóljon. :)
  • A Kaszas
    #5521
    hi. jonne valaki expert realizmon?
  • Lunki88
    #5520
    Nem túl aktív a topik... Na mindegy, nem sokára kijön ez a rajongók által készített kampány is. (Konkrétan május 20-ára ígérik.)

  • Bucsek
    #5519
    Sziasztok, barátnőmmel szeretnék játszani, 1 gépen osztott képernyőn, van erre a szokásos bill+egér kombó, valamint 1 Logitech F710-es gamepad. Gamepad működik rendesen, mivel xinputos. DE... amiket a neten láttam, sehogy se akar működni, mert mindig csak a player 1-el működnek a dolgok.
    Player 2-t nemtudom sehogy se irányítani, hiába írtam át a 360controller cfg-jét arra, amire kell... akkor se jó.

    Szóval tudtok TUTI megoldást?


    A másik: igazából jobb lenne az a megoldás, HA LÉTEZIK, hogy 1 pc, 2 monitor. Tehát meg lehet csinálni, hogy 1 steam acc. 1 gép... de 2 monitoron 2 játékos zuzzon? :D

    köszi előre is.
  • Jaka923
    #5518
    Egyrészt ott van a Workshop, másrészt egy coopra kihegyezett játékot nem szoktak évekig támogatni (max DLC-vel pénzért). Itt pedig 3-4 éven keresztül elég sűrűn megkaptuk őket ingyen, úgyhogy ez nem szomorú, hanem tiszteletre méltó, főleg a mai pénzlehúzós rendszerben. L4D3-ra pedig még rohadtul nincs szükség egy jó darabig, legalábbis a HL3 előtt biztosan nincs.
  • Narxis
    #5517
    Elég szomorú, hogy már vége az L4D 2 támogatásnak mikor még kanyarban sincs az L4D3...
  • Skill
    #5516
    valakinek nincs egy fölös példánya ? megvenném.
    (4 darabos pack van most olcsón steamen azért kérdezem)
  • tutituti
    #5515
    ehh,átfutottam csak a cikket.Megörültem pedig.Resi6 nem ér nekem annyit hogy l4d2-ben lássam a fícsöröket.
  • MerlinW
    #5514
    Workshop fícsör azoknak, akik rendelkeznek a RE6-al. Nem DLC. Egyébként a L4D2 támogatásának már rég vége (ezért is került bele az összes mutáció)


    "Create your favorite character(s) from Resident Evil 6 and submit them with the Resident Evil 6 tag to appear here. The top submissions will be included in our Official Resident Evil 6 collection that will be available next month. Check out this blog post for more information."
  • tutituti
    #5513
    Új DLC jön
    Resident evil - L4D2 közös dlc-zés lesz.
    Öröm hallai hogy nem hagyták magára ezt a fasza játékot
    http://www.l4d.com/blog/post.php?id=10153
  • Bokafix2
    #5512
    Mostanában elég gyakran írja ki a játék a "pool memory low" üzit. Általában akkor ha sokadjára lépek be, mondjuk negyedjére-ötödjére játszani.

    Most vettem új ati karit legfrissebb driverrel van 8 gb ramom, ez nem kéne hogy kevés legyen... a régi karinál is csinálta ezt, mi lehet az oka, elfogy a memória? Rosszak a ramjaim? vagy szoftveres a probléma? Majdnem csúcs konfigom van és pont ez a játék köcsögösködik velem.
  • darki81
    #5511
    ez jópofa :D
  • A Kaszas
    #5510
    jó soka a duma gyere őlni
  • Narxis
    #5509
    Ragequit amikor valaki ideges lesz és kilép a játék közepén. :p
  • A Kaszas
    #5508
    hogy mi csinálsz?:D inkább gyere steamre
  • Narxis
    #5507
    Nem mert haveroknál gondot okoz ha ragequit-tel az ember. :D

    Na jó nem, én nem csinálok ilyet.^^
  • Lunki88
    #5506
    Ha haverok vagytok miért nem dobtok össze neki a játékra? Akcióban amúgy is olyan olcsó volt hogy egy iskolás is megvenné a zsebpénzéből.
  • Doom 4
    #5505
    Oi! Haverjaimmal szeretnénk játszani, de csak 3-unknak van meg eredetibe a játék. Azt meg tudnánk csinálni, hogy akiknek nincs meg leszedik, felpatcheleik belépünk egy tunngle szobába és "lan"-on játszanánk. Ilyen esetbe mi (akiknek eredetibe van meg a játék) számíthatunk bannolásra?
  • RiCSi1234
    #5504
    Privibe ha adsz steam nevet, felveszlek, aztán jöhetsz majd ha gondolod! :)
  • SimaSuna #5503
    hatalmas FAN film :D

  • A Kaszas
    #5502
    akkor úgy kérdezem hogy senki nem keres társakat?
  • RiCSi1234
    #5501
    Játszani játszunk, csak ki-ki a saját ismerősével, vagy.. a fene tudja. :)
  • A Kaszas
    #5500
    játszik még valaki?
  • KingPunisher
    #5499
    LEft For dead 2 mókához keresek társakat.
    Steamen UrmyHun a nevem..
  • MerlinW
    #5498
    Nekem mind megvan már jó ideje:)
  • SötétBarom
    #5497
    Van valaki, akinek megvan a real deal achi? :DD Két haveromnak is megvettem a gémet, és próbáltam meggyőzni őket, hogy ezt kizárólag expert/realism módban érdemes nyomni, de még nem érzik :DD
  • bertino
    #5496
    jah, majd... csak hat melo is meg asszony is...
  • SimaSuna #5495
    fiam jössz gammázni valamikor?
  • xxdani
    #5494
    Probléma megoldva.
  • xxdani
    #5493
    Közben jobban figyelve az itt a probléma, hogy a hangfájlokat wav kiterjesztéssel keresi , de nálam az összes ogg.
    (Újratelepítés után is wav-ot keres)
    ((mondjátok,hogy nem kell átkonvertálgatni azt a pár száz hangocskát :S))
    (((snd_rebuildaudiocache nem volt elég. végigfutott, de annyi.)))
  • Lunki88
    #5492
    Esetleg az snd_rebuildaudiocache parancs segíthet még.
  • MerlinW
    #5491
    Extras menüben kapcsold ki a custom mappokat. Az legyen csak bepipálva, amit éppen használsz. Valszeg üti egymást kettő.
  • xxdani
    #5490
    sziasztok, feltelepítettem pár custom map-ot és most nincs hang, van megoldás esetleg valahova feltöltött sound mappa , hogy ne keljen újratelepítenem?
  • MerlinW
    #5489
    Csakis haverokkal. Ez multi játék, single csak "tutorial"-nak van benne:)
    A tanknak a hátát vagy a fejét kell lőni. A feje mondjuk kicsi, így azt nehezebb. Természetesen előtte dobáljuk meg molotovval vagy boomer löttyel.
  • Piko888
    #5488
    géppel vagy haverokkal nyomod?
    Tankot hol célszerű lőni
  • MerlinW
    #5487
    Van pár aranyam:) Mondjuk 400 óra után illik is, hogy legyen:)