92
Az Operation Flashpoint és az Armed Assault alkotóitól
  • TuskoMobile
    #92
    thx
  • bud0
    #91
    ARMA I-III
  • TuskoMobile
    #90
    ArmaIII topic nincs lol

    Akkor ide tolom elég fura hogy a 3-ban nem lehet használni tankot az első kampányban de később se csak a vége felé meg csomó jármű csak fake dísz.
    Azért így is rambó üzemmód a legjobb fun pl: üzemanyag szállító kocsis missziónál kilőttem amit tudtam és útban volt xD
    meg az utánna lévő silent misszióban is is nem lapultam hanem ami útban volt kiszedtem AT-t mindig vinni kell mert jól jön.

  • Magyar Betyár
    #89
    Sziasztok!

    Érdeklődnék, hogy van e kedve valakinek az arma 2 island life mod-ban játszani. Arma2 és operation arrowhead kiegészítő kell hozzá a többi résza ingyen leszedhető, segítünk benne. Ez egy RP mode rendőrök és bűnözők játszák egymás ellen szigorú és jól kitalált szabályok szerint folyamatos admin elennőrzés melett. Esténként 50-70 ember van a szerveren egy kb 5km/5km kis pályán. Akit érdekel írjon ide és segítünk.
    itt egy link is a szerver honlapjájhoz:http://www.islandlifegaming.com/home
  • Palinko
    #88
    most mintha 2 napig ingyen letölthető lenne az arma 3 steamen :D
  • Herold
    #87
    Steamen egyszerűbb.
  • hungary27
    #86
    Arma 2-t lehet még venni euronicsban?
  • Susarc
    #85
    srácok ARMA3 új peccsel nektek is fagyogat? el se indul csak kifagy a pálya betöltésnél....:S eddig semmi bajom nem volt...még FPS se ingadozott soha
  • MiG man #84
    Sziasztok!
    Én is segítséget szeretnék kérni. Problémám az lenne, hogy némelyik addon nem működik rendesen a játékba beillesztve. Vagyis pl. az mbg@ vagy 1944 modoknál beadva a kért térképet nem az adott jármű jelenik meg, hanem pölö egy fotoriporter karaktere. A modokat nem mixeltem, mindig a javasolt (cba, stb.) kiegészítőkkel próbálom használni. Azt furcsállom, hogy nem mindegyik moddal műveli ezt. A játékom ArmA2 CO eredeti bolti.
  • Petko
    #83
    A játéknak ez a valódi fóruma: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1116602507
    Ez csak valami hiba folytán keletkezett és nem nézik sokan.
    Amit pedig kérdezel az az Arma: Operation Arrowhead játék Private Military Company DLC-nek egy küldetése a kampány közepe-vége felé.
  • Jóózsf István #82
    Üdvözlet hölgyek urak!

    A segítségeteket kérem mert megőrülök!
    Rémlik nagyon régről, hogy játszottam egyik (arma, ofp) játékkal, amiben volt egy olyan küldetés, hogy rombolópuskával kellett páncélozott járműveket semlegesíteni. Valahogy úgy zajlott, hogy mentünk egy civil terepjáróval és egyszer csak utunkat állta (talán egy) brdm? és akkor a csapatvezető azt mondta, hogy kapjam elő a (farnc sem tudja milyen típusú) 50-es távcsöves (valami frappáns kifejezést is használt rá, talán nagyágyút) és kezdjem el leszedegetni a harckocsikat. Mégpedig úgy, hogy keressem meg a forró pontokat (ahol a motorjuk melegíti a páncélt) és néhány lövéssel robbantsam fel őket. Ez öt-hat páncélozott járművet jelentett vegyesen. t72, bmp is volt köztük. Nagyon jókat kommandóztam patak mederben, meg a bokrok takarásában.
    A kérdés az, hogy melyik játék, melyik küldetése volt ez? Órák óta túrom a drótot, hogy kiderüljön. Már az ideg szétvág!

    Előre is köszönöm!
  • placido
    #81
    sziasztok tudna valaki abban segíteni hogy lehet multyba tolni az armát ugyanis csatlakozásnál azt írja hibás verzió nem enged csatlakozni van valakinek ötlete? köszönöm
  • Szkokan
    #80
  • spybot919
    #79
    Sziasztok. Én Dayz re keresnék embert Nem baj ha nem origi törtel is futtatható tökéletesen a legújabb verzió. Csak LAN hálózaton.Tunngle val megoldanánk. Üdv.
  • cifcuk
    #78
    tolja ezzel valaki?

    Hihetetlen sikeres a Day-Z mod Steamen az eladási listák élére ugrott az ARMA II
  • csige791
    #77
    ARMA 2 jelenetet adott el valódinak az ITV Brit csatorna
  • Baxo
    #76
    Ingyen szereztem be greenmanon és szeretném a legfrissebb verzióhoz a magyar nyelvű fájlokat! Valaki fel tudná vhova tölteni?
  • Ironman2
    #75
    Azt irják már nem él az akció.Még nem próbáltam
  • DarkSector
    #74
    Aham.
  • Ironman2
    #73
    Ez most a teljes Arma 2-t tartalmazza?
  • DarkSector
    #72
    Mostani akció akkor felesleges????

    Capsule (3 ingyen játék!!!)
  • Ironman2
    #71
    Beszarás! Magyar a játék!
  • Ironman2
    #70
    Ingyenes lett a játék

  • Kisjuszker
    #69
    http://www.battleye.com/download.html innen szedd le a magadnak megfelelő CLIENT dll-t és másold be a játékon belül a BattlEye mappába, hagyd hogy felül írja és utána már fog menni.
  • macleody
    #68
    BattlEye
  • Jude666
    #67
    Sziasztok!
    Feltelepítettem gyári Arma kettőmet, majd felpeccseltem az 1.00 to 1.09-es pecssel, de nem tudok multiba játszani.
    Egyszerűen ledobnak a töltés után a szerverekről, néha írja, hogy BattleEye initialization failed.
    Mi lehet a probléma?
  • Zotya26Bp4
    #66
    Sziasztok van itt valaki aki komolyan ért a szerkesztő részhez ?
  • dwbman
    #65
    Üdv! Kérdésem lenne; ha fent van az alap Arma 2 és ha utána feltelepítem az Arma 2 Operation Arrowhead-et, akkor aztán hogyan kéne rávennem a őket az egyesülésre? Mármint hogy megszüljék nekem Arma 2 combined operations-t? Köszönöm a választ...
  • Wampa
    #64
    Uraim

    Az ACE 2- őt hogy tudom manuálisan feltenni?
    Gondolom az kevés ha a pbo.file-okat bemásolom az addons ba
    Ha lehet ezt a six updatert hagyjuk ki a képből,kicsit frusztrál:(
  • Wampa
    #63
    Eggyel előttihez: ma a medikusom lőtték le,csak akkor kezelte magát mikor parancsba adtam:))
    Mentem lerohantam egy terrorista bázist,fél csapattal,a másik buggy megfeneklett utközben:) egész idő alatt a csira gránátos nem lőtt egyet se(jó ,tulzok,de nem vitte tulzásba),jó,hát ezért John a keresztnevem:),visszatérek a repülőteremre.ott állt egy árva pilota,a miénk,Tihamér meglátta a kakasülön,rikkantott és elkezdte lőni.Mérgemben kiszálltam és egy tárat belelőttem az 50 es puskával a bucijába,meg se rezzent.:))Azóta a hatása alatt vagyok

    Különben a SWAT ezzel a küldetésszerkesztővel(cuccok,helyszinek) esetleg tágabb térrel....sose jönnék le róla.
    Másik,viszont kis fejlesztéssel hangulatos helikopter szimot lehetne csinálni
    jó,nem olyan komolyat mint a BS viszont élő harcmezővel
  • Wampa
    #62
    Ja.Hát végül is a finomitott verzio került fel:P
    De cimzett nélkül nehéz megtudni kinek irod.......
    Ez az az alapeset,mikor a kocsmában ellőssz egy laza vanyátokat:),hát biztos a siker:))
  • koschwarz
    #61
    szerencséd, hogy öregapámnak szólítottál, fijjam!

    egyébként nem neked, mert neked igazad van. ettől még szeretem az arma sorozatot. (a SWAT4-et meg imádom.)

  • Wampa
    #60
    Üdv
    Ez most kinek szólt papa?
    1.Nekem
    2.Mindenkinek
    3.Mindenkinek aki csunya foltocskát talál a szent teheneden?
  • koschwarz
    #59
    először arra gondoltam, belinkelem a rendes arma topikot, de asszem inkább az lesz a legjobb, ha elkerülitek...
  • Wampa
    #58
    Üdv

    Öszintén szólva,azérta kritikus hangoknak sok dologban igazuk van.
    Én speciel,a küldetésszerkesztőt használva,nem igazán veszek észre bazi nagy különbséget,egy két grafikai dolgon kivül,amit én leejtenék magasról,ha a fontosabb dolgok javitva lennének,a OF hoz képest.Sőt mintha ott kezelhetőbb lett volna a saját erő.
    Alkalmazottak ugyanolyan hülyék,be van épitve a flashpoint ota,ez a kószálás ide -oda,ezt melyik katonai szakértő tanitotta Csehországban?Főleg akkor jó,mikor tűz alatt vagyunk.De nekik nem gáz,szikla mögött fekszem,a bamba jószágok mellettem térdelnek(csináld amit én parancs:)275 méterről az arab g..i engem lő,de amugy sikerrel.Tehát ezzel a gondom, ugy tették életszerűvé,hogy mindenki 10 perc késéssel reagál,meg bóklászik mint a bagzó kecske?
    Inkább csinálták volna meg ugy,mint a régi,első Rainbow 6 ben,nekem nagyobb játékélmény lenne.Az igaz,én nem ütközeteket szimulálok(?)
    Emlékeim szerint a Dragon Risingban is okosabbak voltak a komák.
    Az irányitás szvsz ugyanolyan tré,nem tudok rájönni hogy ugassam a szanitécnek hogy kezeld már azt a nyomit....illetve tudom hogy kell,de miért kell mondani,annak a csirának?
    Két különböző játék,de a SWAT4 tökéletes és egyszerű irányitásával szemben ami itt van.....
    Na,tud keritést ugrani:)ez a feature akkor használható igazán,ha Afganisztán a helyszin:))

    Ha nem gond,valaki irja már le,vagy egy listát linkeljen legyen szives,mik a fő fejlesztések játékmenetben,hátha én is ugy észreveszem.
    Komolyan,itt nem tudom,mert nincs fennt,de az ARMA ban az ACE mod többet tett a játékhoz nekem,mint a fejlesztők x kiadás alatt:((
  • Wampa
    #57
    Vagy videokártyát:)
  • DDE
    #56
    Már lentebb írta GA-BIKA, hogy video driver.
    Esetleg DirctX újratelepítés.
    Fent lévő video codekek is okozhatnak még meglepetést.
  • adamant
    #55
    Nem tudnál mutatni egy linket? most apám azt csinálom hogy internetről töltöm le sokkal egyszerűbb a megvett játékba egy szerverre se tok belépni meg hát ez a driver is nem tudom. lehet hogy hülye vagyok hogy letöltöm miközbe megvan magyarba de mi mást tudjank csinálni a ha van ötletetek akkor szoljatok.
  • GaBika6
    #54
    Nemtom hány éves vagy, de gratulálok...
    Videokártya drivert cseréld, látatlanban valszeg az lehet a gond...
  • adamant
    #53
    itt a borítója: