League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

CharrDen
#8827
Alig látom õket. Amúgy arra jó ez a dreamhack, hogy a Riot is belássa végre hogy a championok 50%a használhatatlan egy ilyen nagyságú versenyen.

ronihun
#8826
pedig mindhárom elég gyakran használt champion

...

tommyknockers
#8825
Shusei kezd legendává avanzsálni ASASASASD

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."

BEAST
#8824
Fnatic

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#8823
Ki nyert fnatic vagy aaa? Lemaradtam a végérõl.
CharrDen
#8822
Érdekes hogy Malz, Jarv és Janna majdnem minden meccsen szerepel, pedig sohase használják sehol. Ritkán látok ilyen championoket, pedig nagyon is jók! Fõleg a tegnap esti Malz + WW duó.

Gubberx
#8821
Jut eszembe, tribunálból kapott vki mostanában ip-t? én pár hete kaptam 1x emailt de azóta semmi...

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

Gubberx
#8820
lol

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

Különc
#8819
1v4-be beugrott társak nélkül

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Gubberx
#8818
mit csinált?

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

Különc
#8817
Minden Jarvan IV játékos nevében elnézést kérek azért, amit most Cyanide csinált <#wow1>

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#8816
Engem sem érdekel most...amíg melóban vagyok,de legalább a hétvégén menne, amikor kicsivel több idõm van lazulni(kockulni trollok kedvéért) 😄
Grr1234
#8815
Hát azt akarhatod...

#8814
Én már pumpáltam a karimba majdnem 12ezer RP-t úgyhogy jogos ha háborgok, de nem szoktam, csak új pályát akarom már. xD

|-|Intel i7 4790K 4GHz|-|NVIDIA GeForce GTX980Ti |-|GIGABYTE Z97X G3|-|16 GB DDR3 RAM|-| 1,75 TB HDD |-| BF4: Vajaspite | - TDU2: Vajopie | LOL: Vajopie | Crew: Vajopie | *Logitech G27*

#8813
Én fizettem érte, MUuKODJ SERVER!
#8812
Most 1 perces volt a sorbanállás ~2000 emberrel.

#8811
Húha, húzd fel magad még jobban egy ingyenes játékon. Akkor lenne okod felháborodásra ha pumpálnád a pénzt a riotba rp vásárlásokon keresztül.

Másrészt nem a riot hibája, hogy elkerülte a figyelmed a német/angol/még másik nyelvû figyelmeztetõ, miszerint 90 perc és leállnak. És az oldalon is kinn volt, hogy kettõtõl nem lesznek.

Szép munka!

Különc
#8810
Ráadásul az USA-ban elég korán van még ehhez (gondolom a nézõk elég nagy százaléka onnan származik)

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#8809
Nem is nézik annyian a streamet 😄 bár lehet azért mert melóznak az emberek.
nonicks
#8808
aAa csúnyán kikapott...<#nemtudom><#nemtudom>

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

Gubberx
#8807
Ma engem is, meg is lepõdtem 😄 nem vagyok már ehhez szokva hogy csak úgy belépjen rögtön 😄

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

Fabio Capello
#8806
Engem most simán beengedett 😊

nonicks
#8805
<#taps><#taps><#taps><#taps><#idiota><#idiota>milyen igaz

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

#8804
Stabil servert akarj, ne mapot! 😄
Grr1234
#8803
Soha.

games4ever
#8802
Huhh. Érdekes végkifejlete lett ennek a versenynek, kár hogy nem tudtam tegnap nézni, meg ma se tudom. 😞 Azért szurkolok EG-nek vagy Fnatic-nak, hogy megnyerjék, de szép volt ahogy aAa is fordított a TSM ellen, az jó meccs lehetett. Gyõzzön a jobbik. 😄

#8801
Új pálya mikor jön???

|-|Intel i7 4790K 4GHz|-|NVIDIA GeForce GTX980Ti |-|GIGABYTE Z97X G3|-|16 GB DDR3 RAM|-| 1,75 TB HDD |-| BF4: Vajaspite | - TDU2: Vajopie | LOL: Vajopie | Crew: Vajopie | *Logitech G27*

#8800
Az a para, hogy belépsz 50 perc után, játszol egyet és a meccs végén kidob cliens errorral...várhatsz ismét 50 percet!!!
Fpocok
#8799

Parasite Eve 2, best game EVER!

Czdano
#8798
Elszóltam magam..kidobott 😄😄

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Czdano
#8797
Engem most simán beengedett..

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

#8796
miko lesznek már mûködõképesek a szerverek? ja hogy mindenki nyáriszüneten van oszt nem bírják a szerverek <#taps>

de azért cuki, belépnék és Over9000 és kiírja a fél óra várakozási idõt hogy belépjek és még az se garancia arra hogy nem dob ki játék közben <#mf1>

Anthrax
#8795
Na jól kezdõdik napok, végre egy jó hír

#8794
Én tegnap reggel 11tõl próbáltam belépni, délután 6kor sikerült egy 4v5-öt nyerni xD Fantasztikus... annyira vágyom rá, hogy, ha rányomok a parancsikonra, akkor rá 5másodpercre a play gomra is rá tudjak,valamint mind a 10 ember connected... vennék érte még RP-t is, ha így lenne. 😄
Grr1234
#8793
Én már csak a 150 IP bónuszért járok be, amíg ilyen fos.

CharrDen
#8792
Na sikerült egyet játszanom, természetesen az se európai szerveren.

Fpocok
#8791
4 napja nem játszottam... elõtte is alig. Amíg nem csinálják meg, addig nem is fogok.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Cobra.
#8790
Ne RP-t osztogassanak, hanem vegyenek még 1-2 szervergépet meg sávszélt...
Mindegy, ha 30 percen belül nem enged be a játék, akkor azt a napot (is) kiihagyom, van más is, amivel tudok játszani.

Hide and fear, Cobra Commander is here !

CharrDen
#8789
Ennyi? Két napon keresztül nem lehetett belépni, a szerver is hónapok óta szar, és nem csinálnak semmit? Hát ez remek. IP/XP boost meg senkinek se kell, adjanak RP-t vagy csinálják meg a szervert már...

#8788
Remélem, mert most télleg nagyon felidegesített ;{

Fabio Capello
#8787
Nem hiszem hogy bannolnak, ha látszik hogy a szerver lehalása alatt léptél ki, ráadásul ott a chatlog is hogy nem szándékos leave volt.

#8786
Na mondom este 3, bele kezdek egy játékba, egy hét után elõször,pingem 500, folyamatosan, mondom reconnectelek, és aztán megjavul, közölve csapatársaimmal, exitelek, ledob a launcher, erre a server UNAV. patchelnek.
( találják már ki mikor akarnak patchelni és egy rohadt FIX NAPOT mikor lesz várható általában azt csõ, nyomorék retard szarok esküszöm)

Szerintem én most fejeztem be ezt a szutykot.
1: 3 bannom szóval, bannolhatnak a saját elcseszett hibájukból.
2: csapatársaim így számíthatnak rám, saját magamat is leégetem.

MÉG1X hatalmas gratula a riotnak hogy összehoztak egy ekkora szart, és nem kell a szaros rpjük, se a szaros ip boostjuk dugják fel, nekem egy rendes szerver kell, amin bírok játszani egy minimum 40 perces játékot.

I enjoy your retreat offered by the server sucks options. OUT !

Fec papa
#8785
Persze. Nem olyan nehéz mint amilyennek látszik, csak oda kell ifgyelni meg ismerkedj elõször custom gamebe vele. 😄

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

#8784
glyphek nélkül lehet jungelezni nunuval( vagy akármivel)?
ronihun
#8783
ezen meg nagyon jót nevettem 😄

...

ronihun
#8782
minek válasszanak tier 2, tier 3-as championoket ha tudnak tier 1est is?
pl udyr az egyik leggyengébb junglernek számít jelenleg, morganánál meg rengeteg jobb mage van

...

#8781
Ki az aki tudott játszani az elmúlt napokban és mi volt a trükkje?

Fpocok
#8780

Parasite Eve 2, best game EVER!

nonicks
#8779

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

#8778
szerintem a te elod kimondottan magas lehet a hozzászólásodból ítélve.