League of Legends
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Hogy nem visznek papir melee carryt az érthetõ, de nem fér be egy Morgana, Rammus, Shen, jungle Udyr?
Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!
Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403
"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."
Hajrá Fnatic! <#vigyor5>#vigyor5>
Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403
Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!
Jelenleg nekem tökéletesen megy innen
Parasite Eve 2, best game EVER!
Jól csinálják, nemtudsz játszani, kénytelen vagy nézni 😄
Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403
"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."
Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403
Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403
Várok, amíg meg nem csinálják.
A vicc az, hogy az amcsiknak semmi gondjuk nincs. EUban meg naponta lehal a szerver... ma is.
Parasite Eve 2, best game EVER!
Azért néha majd próbálkozom...
Öcsém ma tudott játszani picit.
Dehát ez nem pálya... hogy vért kell izzadni hogy bejuthass...
PS3 Slim 250 PC
A mostani idõ szar idõ arra, hogy valaki elkezdje... rengeteg gond van vele.
Én is sokára kaptam email-t, szóval nem nálad van a hiba.
Nem tudni meddig lesz ilyen... most vége lesz az elsõ szezonnak, de nem lehet tudni... szerintem addig hagyjad, mert csak fel fog baszni idegileg.
Parasite Eve 2, best game EVER!
Tegnap rászántam magam hogy elkezdjek játszani a játékkal.
Regisztráltam, letöltöttem.
Este bejelentkeztem vna, erre fél óra sorba állás.
Jó, megvárom, gondoltam. Megvártam, majd fél óra mulva mikor már bejelentkezett vna kiírta hogy rossz felhasználónév vagy jelszó.
Ezután szitkozódtam egyet és mentem aludni...
Ma reggel ismét bizakodóan álltam a dolgoknak.
Szerver státusz: Unavaible.
Remek.
Most délután, jelentkeznék be, erre 1 órás sorba állás, na mondom elmennek az édes jó anyukájukba...
Különben freemailes címmel regeltem és még nem jött rá semmi levél hogy regisztráltam, holott öcsémnek a gmailjára már aznap jött amint regelt.
Ez miért lehet?
Valamint mindig ilyen nehézkes, szar a bejelentkezés??
Köszönöm.
PS3 Slim 250 PC