League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

pluhi
#8777
Szerintem nem ennyire egyszerû a dolog, élõ példa Blitz, ahogy irtam is, de ott volt Akali is az egyik meccsen és nem volt rossz. Mordekaiserrel is irtott a Xanos csávó a TSM ellen, mégse került szóba más csapatoknál.
Hogy nem visznek papir melee carryt az érthetõ, de nem fér be egy Morgana, Rammus, Shen, jungle Udyr?
nonicks
#8776
ha te is ott lennél, és küzdenél a fõdíjért te is a legerõsebb/leghasználhatóbb karaktereket választanád!<#felkialtas><#felkialtas>

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

Különc
#8775
Mert kb. annyi a használható az összes közül, viccet félretéve (legalábbis ezen a szinten)

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

pluhi
#8774
Én csak ezt nem értem miért kell mindig ugyanazt a 15-20 hõst nézni, ma került elõször elõ Blitzcrank pl. és rohadt jól nyomta, szal egyáltalán nem használhatatlan a többi hõs sem (pár kivételtõl eltekintve).
daemonervosa
#8773
Shiusei Gragas OP

Trolling is a art.

Fpocok
#8772
LOL. EG-s srác tesója TSM-es 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

tommyknockers
#8771
Minden csapatban van egy ázsiai legalább.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."

daemonervosa
#8770
semmi köze nincs a riot szervereinek az owned.tv streamhez

Trolling is a art.

CharrDen
#8769
Azért megnézném hányan néznék hogyha menne a szerver.

Arnoux
#8768
Azért 200 ezer nézõ kiszolgálásához, méghozzá HD-ban biztos szükség van pár szerverre.

CharrDen
#8767
Igen, én is innen néztem, köszi, ha újraindítom akkor jól megy. Remélem amúgy ennek a Dreamhacknek hamar vége, mert van egy érzésem hogy szándékosan nem mennek a szerverek...

Különc
#8766
Legalább annak a srácnak a csapata nyer, aki megmondta konkrétan a riportercsajnak hogy az EU szerverek failelnek állandóan

Hajrá Fnatic! <#vigyor5>

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

nonicks
#8765
nem gondoltam volna hogy az EG elbukja ezt<#pardon1><#pardon1>

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

Fpocok
#8764
Hmm... régen nekem is csinált ilyet. Indítsd újra.
Jelenleg nekem tökéletesen megy innen

Parasite Eve 2, best game EVER!

CharrDen
#8763
úgy szaggat a stream, hogy nézhetetlen... csak a hang jön át jól

#8762
kb a queue is így nõ! 😄

Jól csinálják, nemtudsz játszani, kénytelen vagy nézni 😄

Fpocok
#8761
DAT Alistar.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Különc
#8760
Ahogy nõ, egyre stabilabb a stream <#vigyor3>

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

daemonervosa
#8759
jo nem kell visitani

Trolling is a art.

Fpocok
#8758
200000!!!

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#8757
197000

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#8756
193000 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#8755
HAHA Alistar is OP! 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8754
szvsz ez a meccs nem Vayne-n ált vagy bukott szinte csak feedelt sõt....arról a csodálatos flashról nemis beszélve ahol szépen megöngyilkolta magát
#8753
EG-ben kik vannak?
tommyknockers
#8752
Elvileg Vayne DC-zett, de ezt nem vették észre, és így folytatták a játékot. Sokan azt írják, hogy emiatt veszített az EG.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."

Különc
#8751
EG Surrender

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Fpocok
#8750
Mi lett az eredmény most?

Parasite Eve 2, best game EVER!

Különc
#8749
Akkor bocsi, én a hivatalos oldalon nézem Itt most nincs probléma

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Fpocok
#8748
Semmi... nem tudom mi van :s Na mindegy, borderlandsezek addig.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fabio Capello
#8747
"Nem sikerült betölteni a weblapot, mert a szerver nem küldött adatokat."

<#idiota>

Különc
#8746
Ez a meccs már a Fnatic-é

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Különc
#8745
Nekem megjavult egy browser restart után

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Fpocok
#8744
Nekem sem. Most akartam kérdezni, mi a fene van vele.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fabio Capello
#8743
Nekem már maga az own3dtv se jön be... :/

Anthrax
#8742
én epiknek drukkolok Dyrus oda basz, remélem hoz még1x singedet 😄

pluhi
#8741
Ezt a 3 meccset még nézni is fárasztó volt😊. Hajrá EU, remélem Fnatic állja majd a sarat, és akkor tuti az EUs döntõs (cserébe persze nem tuti az EUs gyõzelem).
Fpocok
#8740
Az elmúlt egy hétben kb 3 meccset toltam... nem éri meg a fáradságokat.
Várok, amíg meg nem csinálják.
A vicc az, hogy az amcsiknak semmi gondjuk nincs. EUban meg naponta lehal a szerver... ma is.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8739
Értem és köszönöm a megértõ hozzáállást!


Azért néha majd próbálkozom...

Öcsém ma tudott játszani picit.

Dehát ez nem pálya... hogy vért kell izzadni hogy bejuthass...

PS3 Slim 250 PC

Fpocok
#8738
KB két hónapja... lehet elõbb... EGYSZERÛEN SZAR AZ EUS JÁTÉK. RIOT szarik a fejünkre... állandóan leállás van, ha meg megy, akkor kibaszott nagy sor van, ha meg bejutsz, akkor bedob amcsi szerverre és laggolsz.
A mostani idõ szar idõ arra, hogy valaki elkezdje... rengeteg gond van vele.

Én is sokára kaptam email-t, szóval nem nálad van a hiba.

Nem tudni meddig lesz ilyen... most vége lesz az elsõ szezonnak, de nem lehet tudni... szerintem addig hagyjad, mert csak fel fog baszni idegileg.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8737
Üdv!

Tegnap rászántam magam hogy elkezdjek játszani a játékkal.

Regisztráltam, letöltöttem.

Este bejelentkeztem vna, erre fél óra sorba állás.
Jó, megvárom, gondoltam. Megvártam, majd fél óra mulva mikor már bejelentkezett vna kiírta hogy rossz felhasználónév vagy jelszó.
Ezután szitkozódtam egyet és mentem aludni...

Ma reggel ismét bizakodóan álltam a dolgoknak.
Szerver státusz: Unavaible.
Remek.

Most délután, jelentkeznék be, erre 1 órás sorba állás, na mondom elmennek az édes jó anyukájukba...

Különben freemailes címmel regeltem és még nem jött rá semmi levél hogy regisztráltam, holott öcsémnek a gmailjára már aznap jött amint regelt.

Ez miért lehet?

Valamint mindig ilyen nehézkes, szar a bejelentkezés??

Köszönöm.

PS3 Slim 250 PC

CharrDen
#8736
jaja nagyon durván játszik 😄 érdekes, még 1 sebzõ iteme sincs mégis mennyire jól csinálja

#8735
warvick... XD odaugrik 4 ellenfél közé egyedül, szétszedi Zileant aztán még idegesíti õket <#taps>
Fpocok
#8734
zilian lol... remélem jól muzsikál majd az öreg.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#8733
De kb csak másodpercekkel...

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#8732
TSM nyerte a BASERACE-t.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8731
Ki nyert, aAa vagy TSM ???

#8730
az szép volt 😄
#8729
ez azért durva volt :d

RedDevilsza
#8728
BEST WIN EVER <#idiota>