League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Fec papa
#8877
Mert te pro vagy.

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

Czdano
#8876
Egyébként nem értem miért nem vesz neki defet mikor az egyik legkönnyebben kiszedhetõ karakter.

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Czdano
#8875
Megérezte a törõdést 😄😄

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Fabio Capello
#8874
lololol TF mit kapott 😄

Czdano
#8873
Mert egy fostalicska amumuhoz és jarvanhoz képest.

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Czdano
#8872
Ezért írtam hogy érthetõ, oracle és bukó az összesnek.

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

#8871
Shen-t miért nem választja senki? Sokak szerint az egyik legjobb tank+split pusher. Még banon sem láttam dreamhack-en....

ronihun
#8870
shaco szar jelenleg, akárcsak twitch, eve pedig könnyen counterelhetõ

...

Különc
#8869
Lehetséges

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

RedDevilsza
#8868
Hát akkor fogalmad sincs arról mi az hogy trollkodás.

Különc
#8867
Elsõ meccs (emlékeim szerint) ahol Teemo van, ráadásul vezet 1-0ra a TSM. SZVSZ ez trollkodás

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

RedDevilsza
#8866
RainMan USA rank 1 volt, amit kb only teemoval hozott össze. De biztos trollkodik igen <#wilting>

Czdano
#8865
Amúgy nem tudom feltûnt-e de rengetegszer bannolták vladot + vaynet. Jarvan is népszerû, viszont egy stealthes (eve,shaco,twitch) sincsen, ami érthetõ. Remélem a DH végén lesznek ilyen pick/ban statisztikák

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

ronihun
#8864
rainman az egyik legjobb teemo a világon, nem lesz vele baj, viszont ugy érzem megint outpickelték epiket, nem értem mért erõltetik doublelift supportját, jó janna, de jobban járnának ha mondjuk blitzzel v vmi más erõs champpel lenne

...

Különc
#8863
Micsoda trollkodás ez a Teemo pick. Remélem nem szívják meg

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

ronihun
#8862
wooow teemo rainman kemény lesz 😮

...

Czdano
#8861
És megint nunu.....

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Czdano
#8860
Mint ahogy most is. De basszus ott van poppy is...az kiszedi az anyjukat is a hátuk mögül 😄

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

ronihun
#8859
<#taps><#nezze>

...

ronihun
#8858
nem hiszem hogy a jelenlegi meccsre gondolt, itt mivel teli voltak feedelve bárkit szétkapnak két sec alatt, de ne gondold hogy egyébként egyenlõ killekkel ez olyan simán menne

...

Fpocok
#8857
Csókolom akali bannolva volt.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8856
Ilyenkor nem értem, hogy miért nem választanak egy akalit? Azzal a legkönnyebb bemenni a frontvonal mögé pl corky-t kiszedni. És annak is van "AOE" lassítása 😄
#8855
Ok, hogy lassít, de kb 2 sec alatt lekapták... mit lassítasz annyi idõ alatt? 😄
#8854
Ok, kiválasztja a nunu-t, nincs semmi odabaszós cc-je, mf-et ww simán szétszedi, anélkül, hogy pl nunu, (ha tanknak szánták) bármit is tudna tenni. MF WW és JARVAN ellen? azt sem igazán értem. pikk-pakk rajta vannak és semmit nem tud vele kezdeni.
#8853
Nunu-t én sem értem, egyszerûen nem tud annyi resistet felépíteni a jungelbõl és a gold itemekbõl, amivel counterelni lehetne a szuper farmolt carry-ket. Simán lefocusálják... ami alap lenne nunun, a banshe, hogy legalább kis esélye legyen az ultit végignyomni...csak kb a 25percben tudja kihozni.
#8852
Nem igazán az a lényege Nununek hogy mekkorát sebez az ultijával. Egyrészt nagyon csúnya jungler / counter jungler, másrészt meg a lassítás a lényege, amit csinál az ultijának kasztolása közben, ha sebez is az már csak hab a tortán.

ronihun
#8851
nunu nagyon hasznos, nem azzal volt a baj, kevés hard cc-jük volt és mondjuk két ad carry felesleges volt, de remélem kövi game jobb lesz 😊

...

Czdano
#8850
Köszönöm!

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Különc
#8849

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

nonicks
#8848
http://season-one-championship.eu.leagueoflegends.com/

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

Czdano
#8847
Tegnap pont egy nunu szopatott be minket mert tanky volt és szimplán befutott közénk. Elég idegesítõ.

Btw ágrajzot tud vki linkelni? Döntõ mikor lesz? (kicsit lemaradtam sry)

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

BEAST
#8846
Azt nem értem, ha minden a cc skillekrõl szól ezen a szinten, akkor miért hozna bárki is nunu-t vagy miss fortune-t?

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Különc
#8845
Nem értem miért erõltetik Nunut, emlékszik valaki mikor sikerült utoljára egy normális ultit nyomnia? Vagy teamfightban hasznosnak lennie?

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

ronihun
#8844
szegény Epiknek sokkal rosszab most a team compja 😞

...

Moyko
#8843
- Nekem soha nem volt még DC-m viszont rendszeresen kiesnek itt-ott a playerek. Ez teljesen elbassza a játékot. Meg amikor egy egy nagyobb Lv30-as 1000+ Wins-vel besunyiskodik lv10-eskhez, na az is gyönyörû.

havonta új champ helyet oldják meg a Dc-t, legyenek új Mapok, meg esetleg.. esetleg az "OVER 9000" sorban állást.

There is only one Boss!

Fpocok
#8842
A gépre fogják, hogy DC 😄 ROSSZ GÉP!!! ROSSZ GÉP!!!

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8841
Menj a faszomba, milyen gépeket használnak ott, hogy folyamatosan ledöglenek, az én 7 éves gépemen nem volt ennyi DC 😄
ronihun
#8840
keresd meg a championship oldalán

...

Különc
#8839
Ez már komikus

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#8838
Na azért a mostani meccs nem volt semmi. 3v5-el kezdtünk, fel akarták adni a társak, mondom nehogy, 3 solo lanezzünk és valahogy kihuzzuk. Erre lvl 10 környékén becsatlakozott a lvl 1 Master Yi. Valahogy mindig belasthitelte a killeket, felfejlõdött és valami 60-16 kill arányban nyertünk. Miss fortune- 14-0-16 voltam.

#8837
Valahol replay? 😊
ronihun
#8836
GP az volt CLG v gamedde meccsen, és clg meg is nyerte vele, jungle gp volt

...

Különc
#8835
Megint Alienware fail? <#nyes>

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#8834
Ledobnának pár wardot azt 1 stun az egész 😊
CharrDen
#8833
Jó igazából mindegy, dreamhacken látjuk hogy mik azok amik használhatóak. Érdekes 1 Twitchet se láttam, pedig kedvencem 😄

#8832
Fõleg így hogy az átmérõjét is nerfelték...
CharrDen
#8831
Ultija se nagyon, rengetegszer futok át rajta úgy, hogy 1szer se talál el.

#8830
jaj, nem mondod... 😄 viccbõl írtam, de a low hp build függõ...
nonicks
#8829
GP temfight használhatatlan...ultija ér valamit, meg talán a Q-ja, de a low hp miatt hamar meghal

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

#8828
GP-t, vagy sivirt akarok látni 😄