League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Fpocok
#9127

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fabio Capello
#9126
Yorickra már hotfix kellett 😄😄😄


Az ultija bugolta mindenkinek az életét, és 1 hp-ja lett mindenkinek... 😄

Grr1234
#9125
Az a baj, hogy ha PVP.net client ledob (általában leszokott), akkor hiába reconnectelsz, kifog dobni session closed-del. Aztán megint 1 óra mire bejutsz...

CharrDen
#9124
Háát... elég gyengének tûnik, majd holnap kiderül

Fpocok
#9123
LOL... megint beszartak a szerverek...
Az elõbb volt egy red post fórumon, hogy sorry me ez van. Olyan gyorsan downvoteolta a közösség, hogy el sem tudtam olvasni... Most újat kellett csinálniuk és gépileg upvoteolni 10000-el, hogy ne zárjon be lol.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#9122
Soon

Parasite Eve 2, best game EVER!

#9121
A spectator mód mikor jön?

jazzy
#9120
Jó lenne szerintem, az ultija elég gyengének tûnik így elsõre.
Különc
#9119
Elsõ héten minden meccsen lesz egy lámánál és szépen eltûnik a süllyesztõben

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

jazzy
#9118
Ilyen itemekkel egy tanky dps?
BEAST
#9117
Engem nem gyõzött meg :o

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

FrostBite
#9116
Yorick Stream akit érdekel.

SzirmosSzisza
#9115
😄D

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Különc
#9114
Uwe Boll szeretne filmet készíteni a LoLból? <#nevetes1>

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Fpocok
#9113


Parasite Eve 2, best game EVER!

#9112
Akkor nem tudom, mielõtt fel szoktam rakni, frissítek mindent direcx adobe cumók friss cliens, telepítés restart és menni szokott 😄
#9111
valami kompatibiltás módban futtatni? xp/vista, esetleg rendszergazdaként?

#9110
drirectx frissítés se használ meg a driver frissítés se.
#9109
Ez szerintem arra irányul, hogy ha megölsz egy olyat akinek a passzivja az egész teamre hat (janna -> tailwing, tf -> loaded dice), akkor a ti csapatotok is megkapja a bufft a játék végéig függetlenül attól, hogy épp petje-e a mordenak vagy nem.

Ez eddig is volt, szerintem amit ti írtok problémát semmi köze hozzá.
Ashe passzivját pl úgy kapja meg, hogy ahány %on volt a crited.

#9108
Directx frissítés?
#9107
nem segített
#9106
Szedd le a legújabb klienst a honlapról, próbáld azzal. 😊
#9105
sziasztok
Amikor a game induláskor le akarja szedni a frissítéseket akkor ezt írja ki: the launcher has experienced an error. please restart this application
Mit kellene csinálnom hogy mûködjön?
Gubberx
#9104
ez mit takar pontosan? 😄

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

#9103
Morde jó, de csak ha van értelmes CC a csapatban, amúgy meg csak elfutnak melletted és mennek a carry-kre.
jazzy
#9102
Shennel most elbántak..
Gubberx
#9101
én most shen és morde között vacilálok, melyiket lenne érdemesebb megvenni? 😊

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

#9100
Láttam olyat is, hogy morde abszolút nem sebzõdött, rányomtuk a skilleket és csak néztünk. Meg sem mozdult a hp-ja, shield-je meg nem volt, nem volt minion közelben. Szerencsére köv fájt-ra elszállt ez a nemtommi "bug".

Képes hasonló dolgokra még ez a játék,egyszer egy singed hp-ja bugzódott be nálam, 500 hp-t jelzett és társaim kiabáltak velem,hogy miért akartam õt focusálni/leszedni...mondom nem volt hp-ja, mint kiderült kb 3000hp-val szaladgált 😄
pluhi
#9099
Az az ulti a legvadabb dolgokra képes, stealthes Vayne pet pl. vagy amit akarsz😄
#9098
Morde addíg papír amíg nincs meg az iteme, ott hagyod line-on 5 percet és nézhetsz. Múltkor raktam vele 25-2-t. 5-en vertek, abból 4-et megöltem és egy elfutott... Bár azt hozzá kell tenni, hogy sík hülyék voltak, mivel az összes skillje területes és kb egy csomóban álltak... végén röhögtem egy jót és surrender. Buildem: rylas sunfire abyssal zhonas és spell vampos book 😄
jazzy
#9097
Lehet, mert én ugye ashe voltam, és ha engem ölt meg elsõnek, amit meg tud tenni, akkor utána 100%-ban critelt végig és azért verte végig az egész csapatomat?
ronihun
#9096
játszottam egy rankedet, hát elég jó volt 😊 jó csapatba kerültem, rögtön volt support, jungler, nem kellet veszekedni, Ashe-val mentem 6-1-12 lett a vége, egyszer haltam és akkor is turret ölt meg 😄

...

jazzy
#9095
Én igazából azért nem értettem és nem is értem a problémádat, mert nem próbálok ötszázszor fellépni, belépek, queue van? Jó végigvárom, addig fõzök valamit a családnak, elfoglalom magam, neadjisten mást játszok, akár böngészõset, akár mást, aztán hallom, hogy belépett és játszok.. Queue közben is lehet élni. Ha meg kidob a queue, akkor 10 sec alatt újra benne vagyok mert kb ennyi újraindítani, ha mégegyszer kidob, megint újraindítom. Ha utána is akkor elkönyvelem, hogy szar és nem játszok.
Különc
#9094
Mordekaiser

Iron Man's shield generation is no longer reduced if the damage done is shielded
Fixed a bug where Children of the Grave could steal enemy passive abilities permanently


Lehet hogy az utolsó sornak van köze a problémához?

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Czdano
#9093
Eltértünk a témától ismét nemdebár? És ez nem csak rád vonatkozik, mostantól hanyagoljuk az offot. Mindenki ott játszik ahol akar, azzal amivel akar, akkor amikor akar...

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

#9092
>azt hiszi a lolnak jó grafikája van
ok.

nonicks
#9091
általában az ilyen embereknek csak 2005-2006 után lett gépük, és nem tudják mi az hogy HANGULAT...ami sokkal többet ér bármilyen grafikánál!

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

ronihun
#9090
egyébként nekem tegnapon kívül semmi különös problémám nem volt a héten a LoL-lal, amikor akartam, tudtam játszani, ez amit mondasz szvsz hülyeség, pl nekem nem volt JÁTSZHATATLAN a játék, és nem vártam órákat a queue-ra, hanem amig logolt, esetleg fél oráig addig egész mást csináltam, pl a játszhatatlansággal kapcsolatban még, h jazzyékkel pár napja rankedoztunk semmi gond nem volt, egyszer ledobott, azt ennyi, ezt nem hívnám játszhatatlannak, másrészt meg nem értem mért foglalkozol annyira vele h ki mennyire igényes, meg semmi köze ennek az igényességhez sztem, de mindegy

...

Fpocok
#9089
Na igen, itt van a másik... aki csak a grafikát nézi... Ez a másik, amit nem értek.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#9088
>igényességre szólítja az embereket
>egy szar böngészõs játékkal játszik
ok.

nonicks
#9087
az még oké is, ha nem enged fel(over 9000) de ha játék közben exe hiba vagy bármi más, na az tényleg bosszantó tud lenni<#falbav><#falbav>

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

RedDevilsza
#9086
hát ilyet. köcsög MWsek mit képzelnek hogy játszani mernek egy játékkal amivel jól szórakoznak?? Még szerencse hogy itt vagy nekik te és megmondod mi a tuti <#idiota> Viccet félretéve hidd el énse lolozok most hogy szarakodik a szerver, de azért vedd már észre magad miket írogatsz.

#9085
Hamár beletettem x-forintot van 200 runám és 72 championom akkor igen, szeretnék játszani.
#9084
Én se játszok vay már másfél hete. Faszom vár órákat ahhoz, hogy belépjek, van jobb dolgom is. Én sem nagyon értem, hogy mások miért szenvednek vele, de hát úgy látszik nagyobb a türelmük.

Fpocok
#9083
Csak azért, mert ha fent látják, hogy sok az igénytelen gamer, akkor mégjobban leszarják. Nézd meg a MW-t... egy csomóan játszanak még vele PCn... aki jelenleg MW2vel játszik PCn, az igénytelen, szar alak. Aztán jön az mw3, megint nem lesz dedikált szerver... remélem örülni fognak neki.

Parasite Eve 2, best game EVER!

ronihun
#9082
van egy olyan bug Mordenál, hogy nem látod h csökken az élete, ezt többször láttam streamen, nem biztos h ez volt, sõt valószínûleg nem ez, de azért jobb erre is figyelni. pl Hotshot ütötte asszem mordet és közbe ventrin kérdezte a haverját aki szintén játszott h mennyi élete van az enemy mordenak, h neki menjen e v se 😊

...

Czdano
#9081
És ez miért baj neked? Mindenki a saját sorsának a kovácsa 😉 Én se rohadok feltétlenül egész nap a gép elõtt, de nyári szünet van, ha nem bulizok akkor esténként pedig unatkozok. Ilyenkor megteszi az US szero is ha az EU nemjó...

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

#9080
Amúgy ha éjszaka nem tudtok aludni, akkor olyankor jól mûködik, kb. olyan 2-3 tól reggelig.

Fpocok
#9079

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#9078
Egerezni például 😄 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!