League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

ronihun
#9177
ja, rossz accountomon néztem 😄 nem is kapott senki 350et..ok sorry

...

ronihun
#9176
van 350 RP-m tudni lehet h ez most a 200k viewer miatt, v a szerver bajok miatt van? egyébként az a baj h 90 RP-m alapból volt, szal ha most 350et kaptam akk hiányzik 90 rpm...

...

#9175
Ahogy nézem nem sokat vesztettem a 3 napos bannommal 😄
Gubberx
#9174
lehetetlen belépni :S

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

CharrDen
#9173
Amúgy a Tribunalnál napi hány eset után kapok IP-t?

FrostBite
#9172

Bocs az elõzõt elcsesztem. 😄

FrostBite
#9171
<iframe width="560" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/HKyX7x3xRyw" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Legjobb rész 2:20

#9170
Töröld a cachet és jó lesz

#9169
Mikor frissítik az Account infókat?
Má vagy 4 napja harmincas vagyok de még mindig nem enged be a Tibunalba.

#9168
Hmm gp tényleg eléggé op lett. Még jó hogy velem volt.
OFF: addig ott a dungeon siege 3 pl😄
SzirmosSzisza
#9167

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

jazzy
#9166
Tele a hócipõm az ilyen senkiháziakkal, hogy afkol champion selectnél rankedben, nem lép ki, elbukjuk miatta, stealel 3 killt és ugat hogy õ volt a legjobb player a csapatban.. diablo 3, könyörgöm, gyere már ki hadd töröljem le ezt a 80% rakás szar communityvel megáldott fost.
#9165
köszönöm <#worship>
crackyS
#9164
http://www.leagueoflegends.com/news/league-legends-v100120

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Fpocok
#9163
PAtch note? Hivatalos oldalon.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#9162
hol lehet meg nézni h miket változtattak?
TruckerDave
#9161
Én még azt se bírom megvárni, mer olyankor mindig egy kis idõ után kidob, hogy busy a szerver azt majd késõbb.

jazzy
#9160
Gangplank overbuffed.. ha 25 percnél tovább tart a game akkor 1k+-t üt. Elmenekülni nem lehet mert item nélkül passzívból lassít.
Gubberx
#9159
örülj hogy csak annyi 😄

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

Fabio Capello
#9158
Istenem, nem hiszem el hogy csütörtökön háromnegyed egykor 35 perces queue van...

Fabio Capello
#9157
Az is a bug miatt halt meg annyiszor.

SzirmosSzisza
#9156
Evelynnel vajon fog valaki játszani ezek után ? :/
Vagy mindenki vár míg kijön a teljes stealth remake ?

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

jazzy
#9155
Kiléptem és most updatel, ezmi, patch nélkül engedett be 😄
jazzy
#9154
és existing gameben vagyok 😞
jazzy
#9153
Beléptem 1 gamebe, elindult, betöltött, kilépett, és waiting for stats.. 😄D
#9152
Nekem is lassan szedte, aztán engedtem a p2p-t addig még nem végez, és sokkal gyorsabb lett!

#9151
Sziasztok, a patchet csak nekem szedi ilyen halál lassan?
Fpocok
#9150
Hmmm... ezek szerint olyan balfaszok, hogy olyat is beleraktak a patchbe, amit nem is akartak kiadni... ezért nem volt benne patch note-ba.

Hello everyone,

The Kayle changes have been hotfixed from live. They were not currently ready for release, and are scheduled to release the following patch.

We apologize for any inconvenience this may have caused.

If you have any questions, I will try my best to answer them here.

-Shurelia

I'll be answering any questions in the pvp.net channel "KayleHotfix"".

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#9149
Úgy látszik most küldik ki az újabb kört... ahhoz képest hogy azt mondták, hogy hetente adnak ipt...

"
Greetings Aullah!

We are pleased to inform you that the rest of the Tribunal has affirmed your judgment on 191 cases today! As compensation for your service to the League, your account has been credited 955 Influence Points. "

Parasite Eve 2, best game EVER!

pluhi
#9148
Yorick bugos, az oké, nincs respawn. Lentebb az átlagosan 25 secenként haló Nocturne kemény. (nincs is 25s, ha az elején vásárolgat meg mire kiér a torony alá...)
jazzy
#9147
Pár nap
Gubberx
#9146
pár óra

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

TruckerDave
#9145
Most karbantartás van a szerveren ? Mer nekem nem elérhetõ.
És ez kb. meddig szokott tartani ?

Gubberx
#9144
Yeah 😄

We are pleased to inform you that the rest of the Tribunal has affirmed your judgment on 153 cases today! As compensation for your service to the League, your account has been credited 765 Influence Points.

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

Fabio Capello
#9143
Attól még a hiba megerõsített, és kijavították.



0:25-nél láthatod a bugot.

#9142
636 halál 42 perc alatt, az 3.9 másodpercenként egy halál de van respawn time és az is idõ, míg az ellenfélhez elérsz. Szerintem elég fake.

Fabio Capello
#9141
#9126

#9140
haggyuk már képtelenség ennyit ölni😄
Czdano
#9139
Wtf? 😮

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Grr1234
#9138
Hát nagyon OP 4-636 stattal. 😄

Fpocok
#9137
OP YORICK!

Parasite Eve 2, best game EVER!

#9136
+1

Fpocok
#9135
Nem. Ezt az egyik RIOTos írta a fórumon... 100 új szerver Frankfurtban... hogy mikor? Soon.

Én erre várok már nagyon.

Parasite Eve 2, best game EVER!

jazzy
#9134
Ezt már Riot is mondta hivatalosan.
#9133
Most néztem, Morecowbell stream-et és ott is panaszkodtak a chat falon az EU-s játékosok a szerverekre, erreföl egyik beírta, hogy állítólag a RIOT Frankfurtba tervez új szervereket. Remélem nem kacsa a hír és a következõ hetekben megoldódik ez a szervermizéria.

Fpocok
#9132
KAYLE REWORK... ami nincs benne a patch note-ban... de elvileg patchel felkerült.

Passive is now 20/10 instead of 30/15 (overall a 33% nerf)

Q base damage increased by 20 at all ranks
Mana cost reduced by 10 at all ranks
AP ratio increased to 1:1

Divine Blessing Buff changed to be more clutch: Last 4 seconds. Speed boost is 18/21/24/27/30
Heal changed to 60/115/170/225/280
AP ratio reduced from 0.5 to 0.25
Cost upped to 75/90/105/120/135
CD increased. 12 seconds at level 1, not sure at other ranks

Righteous fury cooldown is now 17seconds at all ranks
Base damage increased to 10/20/30/40/50
Range buffed to 425
Mana cost is now 50 at all ranks

Ult not changed.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Czdano
#9131
Az hogy melyik bírja jobban az ütést az build kérdése, nem karakteré. Kivétel ezalól amumu E spelljének passzívja ami blokkol 10 dmg-t ami nem sok. Ha tank kell, amumut vegyél mindenképpen

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

tommyknockers
#9130
Malphite-ról vélemények? Magamhoz képest jól játszok vele.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."

#9129
szerintetek Singedet vagy Amumut vegyem meg melyik a jobb tank, melyik bírja jobban a ütést?

#9128
Ne legyél már ilyen igénytelen magaddal szemben, szar a játék, ne foglalkozz vele. Istenem...