League of Legends
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás
gtfo bro
[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne
[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne
[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne
...
Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX
[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne
hogy lehet így általánosítani? szerinted attól h románia az eastbe tartozik pl attól már szar román premadekkel kerülsz össze? meg honnan tudod h a westen jobb lesz a színvonal? attól h ot játszanak majd talán a pro teamek attól még a legalja is ott lesz, szerintem meg pont az lesz h a sok ember a nagy szinvonal meg "tanulás" érdekében átmegy a westre, meg rajtuk kivül még százezer noob, aztán ott marad az east ahonnan eltünik a lámák nagy része és lehet majd élvezni a játékot.
fogalmam sincs h lesz, de annyira nem is érdekel, ronesz ha ezt te meg értelmes hsz-nek tartod akkor grat.
...
ui.:Megint offline a szerver. Most üzemelik már a nyugatit/keletit vagy ez csak a szokásos?
Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
Ha szerinted nem azért írják mert azt hiszik, még ha csak tudat alatt is, hogy ha egy oldalon lesznek velük attól õk is jobbak lesznek, akkor nem tudom miért.
Persze és akkor jegyezzük meg azt is, hogy eddig a játékok nagy részében fogalmad sem volt, hogy ki honnan játszik... de biztos minden EU Eastes játékos hihetetlen szar lesz, hisz a magasabb színvonal csak EU Westen elképzelhetõ.
Nyugaton lehet, hogy eleinte magasabb lesz a "színvonal", de a login queue is. 😄
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX
Azért mert 2-3 svéd beírta, hogy márpedig õk átmennek még nem feltétlenül jelenti, hogy a skandináv országok 90%-a azonnal transferel. Valóban valószínû, de volt olyan is aki azt írta inkább marad az irl barátaival egy oldalon, mint hogy újabb sorban állós oldalra költözzön.
Viszont nézzük mi történhet az EU LOL társasággal a kettéosztás után.
- Ha tényleg nagyrészt nyugatra költöznek a már amúgy is nyugati többséggel rendelkezõ pro csapatok, akkor a sok fanboy és kisebb csapat is követni fogja õket, mert azt hiszik ettõl õk is jobb játékosoknak tûnnek majd. (pedig nem lesznek azok).
- Az EU versenyek megduplázódnak, a nyereményeik is ugyan akkorák lesznek. Tehát lesz egy nagy tömeges, kemény ellenfelekkel bíró oldal és egy még nem teljesen felkészült, könnyebb oldal.
Azt nem mondhatjuk, hogy az EU West játékosok jobbak, mint az EU East játékosai. Már miért lennének azok? Eleinte csupán annyi elõnyük lesz, hogy már vannak híres nagy csapataik.
Mi tesszük a nyugati oldalt népszerûbbé és mi húzzuk le a keleti oldalt és nem a Riot. Pedig lehet nem kellene.
- A szponzorált csapatok már nem csupán a játék szeretetéért játszanak, inkább az üzletrõl szól. Ha a keleti oldalon noname csapatok kezdik el nyerni a versenyeket akik vagy rosszabbak vagy nem, mint a nyugati társaik. Akkor két dolog történhet. Vagy indítanak a nyugati csapatok keleti játékosokból álló második csapatot, vagy új szponzorált csapatok jelennek meg. Az ide oda ugrálás nem mûködhet, mert a versenyek egy idõben lesznek.
Lehet, hogy nem így történnek majd a dolgok, de az is lehet, hogy igen.
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás
Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-
Tessék adok kölcsön mert látom nincs kéznél. <#idiota>#idiota>
Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-
2. olyan barátnõje van, amiért te fél karodat odaadnád kb
fec papa meg facepalm
Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-
más: NA szerveren érdekes a solo que ladder
1.bigfatlp - 2509 (ez nagyon durva h eljutott 2.5k fölé)
2.unR Probelter - 2484
3.Sandy Richard - 2480 (bigfat egyik smurf-e)
13.Richard Tracy - 2326 (másik smurf)
vagyis mindhárom summonerje benne van a top 15be ráadásul mind 2300+ és az egyik az elsõ helyen van 2500+os ratinggel, ennek nincs élete<#wilting>#wilting>
...
Azt írta kb, hogy tök jó lesz, az egyik szerveren ott lesznek a skandinávok, a másikon meg a franciák és az oroszok 😄 😄
Parasite Eve 2, best game EVER!
újra kéne írniuk az egészet az lenne a legtisztább, csak hát õk inkább a könnyebb/jövedelmezõbb utat választják
Na ez a komment foglalja legegyszerûbben össze, mi a gond ezzel.
Parasite Eve 2, best game EVER!
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
amúgy erre a server splitre vonatkozóan csak én nem láttam dátumot, vagy ez megint a szokásos riot féle soon dolog lesz?
Amúgy nézem a LoL Merch store-t. Nekem tetszenek, jópofák. Van már valakinek onnan cucca? 😄
Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX
Parasite Eve 2, best game EVER!
Parasite Eve 2, best game EVER!

