League of Legends
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX
...
kár ismételni azt amire rosszul emlékszel, te írtál rám, kérdezted hogy mennyi az elo-d én mondtam és erre mondtad h fasza, mondom hogy hogy csináltad? aztán beszéltünk és nem is volt bajom a tanácsaiddal, azzal már inkább mikor már úgy beszéltél mint aki azért mert nyert pár rankedet mindent jobban tud, leszaroztad a ww buildemet mikor látszolag nem értesz ww-hez, aztán megállapítottad h nincs elo hell stb.
a kóstolgatásról meg annyit h ha valaki szerintem hülyeséget ír akkor mért nem írhatom le azt amit arról gondolok? baromság ez a kelet szar lesz,meg ez az általánosítás, ennyi a véleményem.
arról meg, hogy megváltoztál-e v se, annyit hogy biztos h valami miatt jobbnak hiszed magad másoknál, hogy miért azt meg ki tudja. talán mert szerencséd volt elsõ ranked meccseiden<#gonosz1>#gonosz1>
...
ez egyszerûen vagy értelmi fogyatékosság vagy beleszarás (szerintem nála mondjuk mindkettõ bejátszik)
de egyik sem jogosít fel tanácsok adására mások számára
Most meg, jön azzal hogy lenézem kelet európát, és én megvédtem magamat.
Egyébként meg:
#9762
#9765
Szóval akkor ki kóstolgat kicsodát?...
Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX
Parasite Eve 2, best game EVER!
lássuk, melyik hozzáállás visz valahova az életben majd
sírás az "elo hell" miatt
vagy
"én is rengeteget hibáztam. Nem baj, inkább játszok és hibázok többet minthogy ne tanuljak semmi újat."
vajon melyik?
(na azért ne sírd el magad, takarítani jó leszel még egy konyhára😊
Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX
Te meg csak random írogatsz mert szobafogságot kaptál 14 évesen és unatkozol.
Parasite Eve 2, best game EVER!
leírta a véleményét személyeskedés nélkül, te meg ugatsz mint egy pöcs, mert nem tudod észérvekkel megdönteni amit mondott
én legalább csak azoknak ugatok, akik hülyeséget beszélnek, miközben meg vannak gyõzõdve hogy náluk a bölcsek köve
tehát még nálam is rosszabb vagy 😊
mégegyszer leírom azért hogy a lényeg átmenjen: egy álszent szardarab vagy
[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne
Igen elértem 1450-ig de ez SEMMIT se változtatott a stílusomon. Mint ahogy korábban is írtam csak leírtam a véleményemet kelet EU-ról, amely nem túl fényes az eddigi tapasztalataim alapján.
Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX
[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne
>troll, menstruál, gyökér
szegénységi bizonyítványt azért szépen kiállítgatod magadról mostanság
-mindenki szeretne nyerni ezért lesz tele a nyugat,
-nem minden német tud angolul válaszolni
-a barmos dologra nem mondanék inkább semmit
...
-ha te nem szeretsz olyan emberekkel játszani akik szeretnének nyerni akkor oké
-a németek legalább tudnak angolul és válaszolnak
"-nem is értem mit kéne egyébként angolul beszélni chaten, amennyit a lolba kell azt mindenki tud"
-Ha neked a csapaton belüli kommunikáció egyenlõ a missel és a go kill baronnal akkor csak gratulálni tudok, most ismét magadból csináltál totál barmot.
Én innentõl kezdve befejeztem ezt a west/east témát, mindenkinek saját kínja-gondja lesz ez mikor lehet dönteni...
Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX
nem akarok én is wall of textet írni ezért csak pár gondolatot mondanék:
-SK Wickd, nem kell gondolom bemutatni Dán player, keleti
-Jól mondtad csapatjáték, nézd meg a CLG-t ott van mindegyiknek "egyéni skillje" de csapatba nem annyira jók
-"Mivel a skilles motivált emberek nyugaton vannak, ezért azok az emberek, akik hasonló eredményeket akarnak elérni, nyugatra mennek." nagyon jól mondod, ez nem hiszem hogy pozitivum
-hány idegbeteg németet? jópárat, pl tribunalban
-a német mivel világnyelv ezért egy rakás német nem fog angolul beszélni miattad chaten
-nem is értem mit kéne egyébként angolul beszélni chaten, amennyit a lolba kell azt mindenki tud
-Fnatic Shushei aki a Dreamhack legjobb playere volt hivatalosan, lengyel játékos, keleti
-Fogalmam sincs egyébként honnan származó játékosokkal játszom, de régebben felvettem friendsbe párat aki jó volt, na most az egyik szerb azthiszem, a másik szintén lengyel, a többiröl meg nem tudom, mert nem érdekel
...
Parasite Eve 2, best game EVER!
Mit várhatunk Nordic/East-tõl? : kb az us server tükörképét, kevesebb játékos mint a West szeron ergo stabilitást, már amennyire stabil a rendszer, azt pedig tudjuk hogy sose volt 100% os de a jelenlegi helyzetnél nem nehéz jobbat kihozni a dologbol. Ugynugy kifognak alakulni a top teamek ezen a serveren is mint ahogy az megvan az US en is.
Kérdés csak az hogy akik már most cryeolnak hogy szar lesz az east azokat mennyire érinti az ESL? mert jelenleg csak az egy dolog ami miatt érdemes megfontolni a transfert
1. A league of legends egy csapatjáték
2. A csapatjátékokban mint a cs, dota, lol elõjön az egyéni skill, a kommunikáció, a pszichológia, és a legfontosabb az együttmûködés, csapatkoordináció.
Na most ha ezt a két pontot nézzük hasonlítsuk össze a két régiót. Vegyük példának mondjuk az én kedvenc keleti szomszédaimat, és a németeket (azért nem svédeket mondok mert akkor jönne a kontra hogy TOP1 blablabla) És most jöjjön pár találós kérdés
-Hány idegbeteg németet láttál a játék közben? És hány érthetetlen karakteres idiótát?
-Mely nemzetek kommunikációját tartod érthetõbbnek?
-Hány jó kelet EU-s játékossal találkoztál életedben? (LoL-ról beszélünk, nem másról.)
Pár következtetés hogy meggyõzzelek.
Point 1!
-Fentebb írtam az egyéni skillt. 5 jó egyéni skilles ember alkot egy jó csapatot akik tényleg figyelnek egymásra. Kelet EU-ból egy csapat se ért el jó eredményeket a játékban. SK, fnatic, aAa. Ezek a csapatok mondanak valamit nem? És honnan jöttek? Nyugat. ---> A nyugatiak több egyéni skilles, motivált emberrel rendelkeznek.
Point 2!
-Mivel a skilles motivált emberek nyugaton vannak, ezért azok az emberek, akik hasonló eredményeket akarnak elérni, nyugatra mennek. Kik maradnak keleten:
-azok akik nem rendelkeznek megfelelõ nettel hogy nyugatra átmenjenek
-azok akik leszarják és HOBBISZINTEN játszanak ergo szarnak az egészbe
És most jöhet a flame, hogy milyen szemétláda vagyok mert leírtam egy fórumban az álláspontomat és a véleményemet, de szerintem 99% hogy ez fog történni.
Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX
Amúgy nem vagyok mad, mert még ELo-m sincsen 😊
“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás