League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kisfigi
#10227
én most toltam vele egy kört, egyelöre csak ai ellen hogy ráérezzek, de igy legeslegelsõ ránézésre télleg annyi 😄 q+w aztán e

Destiny. The design is clearly ancient.

jazzy
#10226
Nem, próbáld ki.
Czdano
#10225
Kérlek mondd el akkor a te álláspontod cassaorol :/

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

jazzy
#10224
Ne.. kérlek..
Czdano
#10223
A nagy skill abból áll hogy elnyomod a 2 mérged, esetleg ultizol, és spammeled az E betût.

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

kisfigi
#10222
értem, valami ilyesmire gondoltam jellemzés terén😄
köszönöm az infókat asszem kipróbálom akkor 😄

Destiny. The design is clearly ancient.

CharrDen
#10221
Minden skillje skillshot, vagy ott "robban" ahol az egér van. Nagy skill kell hozzá, tehát nem 5 perc. Nagyon rá kell érezni, de ha jól játszol vele 1v3ban is tud darálni (egyszer volt a csapatomba, aki 1v5 pentakillelt... mivel ugye ultija területre stunnol és sebez)

kisfigi
#10220
de olyan rohadt pro skill kell hozzá vagy azért meglehet vele tanulni jáccani ha ráérzel?😄 Szeretem a kihivásokat ^^

Destiny. The design is clearly ancient.

pluhi
#10219
Több százezer játék minden statisztikája rendelkezésükre áll, minden ELO szintrõl, minden karakterrõl. De biztos randomba nerfelnek.<#hehe>
Amúgy jó patch. Minden, ami közelebb visz a változatosabb csapatfelállásokhoz, üdvözlendõ.
#10218
Ashet meglehetne oldani mint anno dotában a cicát, nincs slow de kisebb cd-vel lenne. (Mondjuk cicát még így is mindig hozták, de a slow probléma megoldódna).
Hm?

CharrDen
#10217
Nagy skill kell hozzá, de nagyon jó. Van néhány bugja, remélhetõleg javítják idõben.

kisfigi
#10216
Cassiopeia-ról valami vélemény?

Destiny. The design is clearly ancient.

#10215
igen, ezért gondoltam én is erre. egy normális team, ha tudja, hogy azt a teamfightot buknák inkább otthagyja azt az egyet, nem akkora probléma. de ha mindenki be van slowolva nagyon durván nagyon sokáig, akkor ott nincs mit tenni, meghal mindenki a faszba

CharrDen
#10214
Amúgy még ulti elött kap egy silencet, vagy közbe heal reductiont akkor azonnal hal.

RedDevilsza
#10213
"Igazából én se sorolnám swaint a nuke carry-k közé"
mer nem is az. Swain AP offtank, aki ignite nélkül ölhetetlen és kitol rengeteg területi dmg-t.

CharrDen
#10212
Igaz, rossz példa. De sírtak, hogy úristen Vlad mennyire op, aztán amikor free volt, sírtak forumon hogy mennyire gyenge szar. Ezek ugyanazok az emberek voltak. Ekkor eldöntöttem, hogy ahogy hozzáérnek Corkihoz/Aniviához, törlöm ezt a fenébe. Randomba nerfelnek.

#10211
morello tényleg nem, de azért nem õ dönt mindenrõl egyhangúlag. és hidd el, van pár ember aki azért nem olyan rossz játékos riotnál:
95 Classick 324 243 2135
250 Statikk 113 77 2021

jazzy
#10210
Baj az van vele, mert egy jó ashe képes döntõ ultikat ellõni az tuti.

Kérdés, hogy azzal meg lenne oldva, ha csak azt lassítaná? Lehet. A többi 4 el tudna menekülni, az az 1 akkor is meghal.
Czdano
#10209
Akkor szar volt a vlad -.-'' Ilyenekkel hagyjál már hogy legyõzök valakit 1v1be, és az onnantól vicc az a karakter 😄😄

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

CharrDen
#10208
Na Vlad a másik 😄 Vicc, hogy Sorakával (!!!!!!) nyerek ellene 1v1-ben.

Czdano
#10207
Igazából én se sorolnám swaint a nuke carry-k közé, de még így is erõs. CC, területsebzés, és healeli magát. Legjobban szerintem vlad counterpicknek lehet használni, bár láttam már más ellen is.

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

CharrDen
#10206
Persze, de pont ez az. Kik sírnak? A kis 11 éves kisgyerekek, akik még az 1300as elo-t se érték el. Nem tudnak gondolkozni, counterelni. És ezek miatt randomba nerfelnek championoket. Ha mondjuk a Fnatic team dönthetne a nerfben, akkor lenne értelme. Hisz õk a nyertesek, csak tudnak valamit a játékról, és mégse egy noob aki a fórumon ül vagy mittudomén hol dönt a játék sorsáról. Ez a vicc, Morello nerfel mindent de nem is játszik eleget rendes közegbe hogy helyes döntéseket hozzon.

#10205
#10186ból idézek:
"bár szerintem ez még így is op, de legalább elindultak a jó irányba"
nem állítom, hogy minden problémát meg tudnék oldani ezzel a skillel kapcsolatban (talán lehet, hogy a skillnek a koncepciója alapból szar, és mást kéne neki adni), de hogy valamit csinálni kell vele, az biztos

#10204
azt magyaráztam hogy miért sírnak annyira
tudod, minden szentnek maga felé hajlik a keze

jazzy
#10203
Ja és most kivételesen TÉNYLEG nem fikázódni akarok, most az egyszer. Csak nem értem a koncepciódat.

Ok, lowelo, ok, op, de ezzel a nerffel nem vették el az initiatet, jó ok, kevesebb a slow, de az arrow megmarad ugyanannak, ami, szerintem.

Csak a te szóhasználatoddal élve, félközelrõl ellövöd, kb 1,5-2s stun, sebzés, lassít mindenki kevés ideig, de addigra odaértek és kapjátok a volleyt, vagy akármi mást.
#10202
én kivenném, hogy aoeban slowol. slowolja csak azt, akit eltalált, miután lejött a stun vagy vmi ilyesmi, bár ez valószínüleg túl nagy nerf lenne
de persze lehet játszani a számokkal is: kevesebb idõtartamú stun és slow, kisebb mértékû slow, lehetne kisebb az arrow, vagyis nehezebb lenne találni, ilyesmik

CharrDen
#10201
Húú egy pro játékosnak jó a statja egy championnel.. OP!! Nézd meg Gragas/Alistarral a statját. Hasonló lesz. Akkor azok is OPk? (alistart most nerfelték, az profi kezében valóban nagyon durva volt)

CharrDen
#10200
Swainnek nincs akkora burst sebzése, hogy 2v5öt megnyerjen nektek. Ha meghaltak, akkor ügyesek vagytok, és az ellenség hatalmas noob. Mint Corki, Anivia, Twitch, Akali játékos mondom, hogy SE Asheval, se Swainnel nem volt SOHASE gondom. Ha figyelek, ashe ultit kerülöm, swain meg kapja az igniteot. (Majdnem mindig Flash+Igniteot használok)

RedDevilsza
#10199
lol? Hol van itt vita? de most tényleg meséldd már el ezt az irelia nerfet, mert tényleg nem értelek.

#10198
lecsekkoltam fnatic xpeke accountját
24/9 a ranked statja swainnel, és tornákon is szokta játszani (bár DHn tényleg nem tolta)
szerinted miért sírnak a nerf miatt?

CharrDen
#10197
Na ja, a high elo nem sír, hanem bannolja azt a 3 op championt és rendesen játszanak. Õk tudják hogy kell counterelni. Múltkor valaki amiatt sírt, mert "omg anivia op", amikor a gyerek se a stunnom nem kerülte ki, se defensive itemet nem vett.

jazzy
#10196
Igen, kurvaokosakat írtál, most nem is kötök beléd, mert ez így van. És? Ha 2s lenne nem lenne op? Ha 2s lenne közelebbre lehetne lõni? Vagy nem értem mire akarsz kilyukadni az okoskodással.
Czdano
#10195
Haverral multkor premadeltünk, én mumuval voltam, õ swainnel. Következõ történt. Behúztam magam, ulti, haver jött és pentakillezett egyet. Mondom OK.

Még egy kérdés...melyik az a hõs ami területsebzésbõl healeli magát + manát kap minden döglött unitért???

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

CharrDen
#10194
Megyek Aniviával: HA jön egy NAGYON jó fiddle játékos, ha akarom, ha nem szarráver. Akkor a silence range, hogy a Q-mat (stun golyó) lazán kerüli, ahogy kapom a stunt ulti rám, fear, drain halott vagyok. Én egész eddig semmit se tudtam tenni, mert: 1. lassú vagyok 2. 3sec silence (ebben nem vagyok biztos, de rengeteg)

CharrDen
#10193
Rengeteget játszottam Swainel. Ezért mondom, hogy az ultija nem OP. Vedd példának a lanewicket: szintén rengeteget healel. Mit csinálsz? Ignite, vagy egyéb heal reduction item/skill. De ha nekem nem hiszel, kérdezd meg a Fnatic teamet, vagy egy bármely másik csapatot, akik leírják a véleményüket errõl a nerfrõl.

Mielõtt átmennénk a vitába, megkérhetem, hogy civilizált emberként komolyan adjuk a másik tudtára a véleményünket?

Czdano
#10192
<#wow3> OMG. És hol csinálsz olyan fiddle-el hogy a pálya felérõl indítod a dark windet? Elárulom. Sehol.

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

#10191
és amelett van 3 másik kurva szar skillje (na jó, 2, a fear nem olyan rossz)

SzirmosSzisza
#10190
Gondolom mert a high elo vékonyabb réteg, mint az aki sír az OP-ság miatt.

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

RedDevilsza
#10189
Nem tudlak követni... elõször azt kérdezed minek kell a nerf, mostmeg kevesled?? wtF? A másik meg hogy látszik hogy nem swaineztél még 😊

Czdano
#10188
1. ronesz leírta elég részletesen
2. tankynak építve trinityvel szétkap akármit/akárkit
3. trololol, most kapták vissza, csak látszik a ward 2 másodpercig mikor ráugranak
4. mert elultizta magát és körülötte mindenki megdöglött, õ meg a hpjának max a felét vesztette
5. Igazad van, nem használnak ap carryket!

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

CharrDen
#10187
Mint Anivia játékos mondom, hogy Fiddle Dark Windje sokkal de sokkal rosszabb, mint pl egy Ashe ulti. Dark Windnek HATALMAS rangeje van, és akár egy egész teamfightra lesilenceli az EGÉSZ csapatot.

#10186
Slow duration no longer scales with level and now slows for 3 seconds at all levels
ez a lényeg, mostmár kevésbbé van az, hogy eltalalták a teamedet, és fél évig be van slowolva a team mint a fos (bár szerintem ez még így is op, de legalább elindultak a jó irányba)

CharrDen
#10185
(de jó, ha megszakad a net, folytatom)

2. Ireliánál se fog túl nagy változást okozni.
3. Igazatok van, én hibám.
4. Swain ulti az amúgy is szívja a manát rendesen, ez a nerf felesleges (csak számold meg, dreamhacken hány swaint láttál?)
5. Az AP carryk össz sebzése így is jóval kisebb, mint egy AD carryé. Van néhány, aminek hatalmas burstje van, azoknál meg is érteném, de a gyengébb, supportosabb ap-sek szívják meg. Ezt így értem: Egy Annie, akinek a Tibbers azonnal sebez vagy 1300at, ott érthetõ ez, de nem hoz változást, helyette 1285öt fog sebezni. Viszont a DOT-os ap carryk jóval kevesebbet fognak összbe sebezni.

CharrDen
#10184
1. Ashénál ez a +5-10sec nem fog hatalmas változást hozni.

#10183
1. ashe imba
2. irelia még mindig az egyik legjobb offtank a játékban
3. pont hogy most adják azokat vissza (angolul tanulj meg)
4. swain kurva op volt, csak kevesen tudtak róla (sleeper opoknak is mondják az ilyeneket, és most próbálják megelõzni, hogy durván ki is legyen használva, ami elõbb-utóbb bekövetkezett volna)
5. te mirõl beszélsz, 2 AP carry a mostani meta, ha esetleg nem tudnál róla

RedDevilsza
#10182
1. Legjobb initiation jeleleg a játékban, kompetitív játékban szinte mindig pickelik ezért, és egy-egy arrow meccsdöntõ lehet.
2. Irelia ultija után még mindig a legjobb laner, kb fele HPról visszanyomja magát fullra, swain ugyanez.
3. Jax/Kata ugrá egyáltalán nem nerf hanem buff.
5. Elég AP caster van, nincs azzal gond és a -15 AP nem fog sokat jelenteni. És amúgyis tényleg uncsi hogy a casterek 90%-a deathcappel kezd, talán így lesz egy kis változás, bár kétlem, mivel ígyis legjobb item.

CharrDen
#10181
Amúgy a játék nerf/buffolása abszolút lowelo/normal alapján van. Utánajártam, és amiket én is elõbb kérdeztem, azokat a "pro" játékosok is feleslegesnek tartják. Vannak sokkal fontosabb dolgok, amiket a Riot csak leszar.

CharrDen
#10180
De érted a problémám. Ezt megértem, de azon az 5-10 secen nem fog múlni egy teamfight. Ha jól játszanak (és dreamhacken jól játszottak), akkor úgyis arcba fogják kapni az arrowot, hisz erre fogja tartogatni. Az emberek úgyse spammelik az ashe arrowot.

#10179
süt a lowelo. kurvára nem az egészmapes arrowokkal van a baj, hanem a félközeliekkel
szerinted kinek van még olyan skillje, ami alkalmas egy teamfight számodra való ideális elkezdésére könnyedén 1-2 képernyõ távolságra (ez a legfontosabb, malph meg amumu mehetnek a picsába a félképernyõs rangeükkel), anélkül hogy magadat azzal veszélybe sodornád vagy hogy az amúgy könnyen látható lenne? igen, kurvára senkinek
lehet emlékezni például a nagyobb tornákon való dragonokra, ahol az ashes csapat csinálta dragont, a masikbol paran jottek zavarni/nézelõdni mid felõl, és már kapták is az arrowot az arcba, aztán jött a followup ali vagy mumu vagy akármi rendes cc és vége is a fightnak
tehát összegezve: olyan teamfight kezdõ skillje van, ami még a tankokat is lealázza a gecibe, akiknek ez amúgy a feladata lenne, továbbá a legkisebb diszpozíciót az ellenfél részérõl kurva keményen megbünteti, ami óriási elõnyt ad fõként a profi színvonalú (dreamhack meg ilyesmirõl van most szó) játékban annak a csapatnak, ahol ashe van

CharrDen
#10178
Lenne 1-2 kérdésem, kérlek fejtsd ki, hogy mit gondolsz néhány nerfrõl.

1. Ashe ulti nerf miért kell?
2. Irelia nerf minek kell?
3. Jax/Kata ugrás nerf minek kell?
4. Swain nerf minek kell?
5. Rabadon's Deathcap nerf minek kell? Így is alig használnak az emberek AP castereket.