League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Fpocok
#10377
Twitchet és Eve-t buffolni fogják, amikor lesújt a banhammer a stealthre:
Úgy fogják megcsinálni a stealthet, hogy nem fogják ezentúl összevissza kerülgetni ellent. Ha túl közel megy az enemyhez... látni fogják. A stealthes karinak jelezni fogja egy rendszer, mikor van biztonságos távolságban, mikor van veszélyesen közel, de még nem látják, és mikor van olyan közel, hogy lássák.
Ezzel így ezentúl hiába fog elstealthelni, miközben ütik... ha rangeben van, látni fogják.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Gubberx
#10376
jó ezt benéztem nah 😄 elõfordul néha 😄

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

tommyknockers
#10375
Na, végre megvehettem Xin-t EUn, és rögtön csináltam 10-15 killet - persze haltam is. Féltem hogy elbukjuk, mert a csapattársaim mindig más lane-n voltak, miközben miden nem állt egy tower se..de végül nyertünk. Akadt egy-kettõ hiba is: a map föld textúrája megint feketeként töltött be - érdekes, botok ellen egyszer sem történt ilyen - továbbá, miután vége lett a meccsnek, kiírta a Victory feliratot, rámentem a Continue-ra, és kiírta, hogy az Adobe AIR hibát észlelt, ezért leáll...Remélem nem fog aztán Leaver-re tenni, mert kifagyott az egész.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."

Czdano
#10374
Ja, azt énis lestem, 1 hétig mindenki kaylezni fog :< Amúgy pont ezaz, nem fog változni semmi csak mittudomén az 1800 már highelo lesz

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

ronihun
#10373
jól értem, hogy kap mindenki egy meglepetés kayle skint? ha igen, mi van ha nincs meg kayle? 😄

egyébként ezeket a milestoneokat így tudom elképzelni : ...-1200-1500-1800, mondjuk szerintem nem sok minden fog változni a rankeden sajnos, de majd meglátjuk

egyébként úgyis kayle rework is lesz, szal megveszem 😄

...

Czdano
#10372

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

szucsy89
#10371
"AFK in base dancing all the time"
Leaving the Game/AFK

😄SADS én most kezdem ezt a tribunalt de már fáj a hasam a nevetéstõl milyen hülyék az emberek 😄
#10370
most hogy free cassio, mentem pár normált vele, hát, nem értem miért ezt értékeli leghardosabbra riot, jó hõs de annyira nem nehéz játszani, anivia nehezebb sztem még mindíg

Különc
#10369
Jöhetne tényleg

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

ronihun
#10368
fail, champion level nem sumonner

ronesz:azért mer valaki leavel egy gamerõl, valószínûleg low level meccsen, ráadásul amibõl látszólag nem sok hátránya lett a csapatának, én nem gondolom, hogy banolni kéne vagy bárhogy megbüntetni. a feed azért nem volt õszinte, mert a chatlog alapján inkább ragequit v dc, meg nekem egy halál nem feed. és egy áramszünet, vagy bármi ami dc-t okoz elõfordulhat, szóval amíg valaki egy darab gamerõl leavel és azzal kerül a tribunalba én nem fogom büntetni, de ha én rosszul gondolom és mindenki más punisht nyom akkor majd riot eldönti mit csinál.

...

jazzy
#10367
De azért öltem egyet 1v5ben! 😊 Már idegeskedni sem tudok. Diablo.. Diablo.. gyere már.
jazzy
#10366
Na most cserébe kaptam egy csapatot, ahol a sion leavelt, 4v5. Megölték a malzát firstblood, leavelt. Ezt meglátta a nocturne, leavelt, Ezt meglátta az olaf, megállt a kezdõn. 5 ÖT AZAZ ÖT perc után.
pluhi
#10365
Nehéz lesz megmagyarázni, ez klasszikus lvl 1 ragequitnak tûnik. Semmi esetre sem pardon. Persze lehet net gond is vagy áramszûnet, de az mindig benne van.
#10364
na most akkor azt a képet azért magyarázd már meg
én azt látom, hogy lvl 1, 0 minion kill, egy halála mégis van
kurva valószínûnek túnik, hogy elindult a game, elfutott egyet feedelni rögtön, és kilépett
az, pedig hogy a csapata pro és 4v5be is nyert (vagy esetleg másik teambe is volt egy feeder vagy leaver, ki tudja), õt kurvára nem menti fel az alól, hogy leavelt
tehát mi ebbe ami nem õszinte vagy mivan?

Fabio Capello
#10363
a level a champion level, nem a summoner level 😊

jazzy
#10362
Na sikerült összefutnom egy 1778 wines full ap tarickal. Sose jobbat.

Archangel staff + rabadon taricokat mindenhova!! Futok a creepek felé ad carryvel, odafut és az összeset megöli a kibaszott robbanásával 😄
Healelni nem tud, mert 1 mp alatt megölik, de legalább a creepjeimet lefarmolta ezért én is gyenge voltam, ap taric forever!
Gubberx
#10361
úgy vettem észre hogy a lvl 18-as tribunalban a 30-asnak felel meg, mert nem egy lvl 18-as volt aki ranked meccsen kapta a reportot az meg ugye nem lehet ha nem lvl 30 😄

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

nonicks
#10360
olyan mintha nem is reportolták volna

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

Czdano
#10359

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Czdano
#10358
Hidd el így még jobban is járt. 4v5ben van hogy surrendernél nemet nyomnak és csak tovább szenvednek...

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Fabio Capello
#10357
aXe13 (Tryndamere) <00:21:22>: report plz 4 afk
aXe13 (Tryndamere) <00:21:26>: 5vs1 ..

Egyrészrõl sajnálom az ilyeneket, másrészt rohadjon meg aki elindít egy játékot és otthagyja a szarban a csapatot. Na de négy ember...

Czdano
#10356
Na végre találtam egy hazafit is :>

000gabe000 (Renekton) <00:11:02>: mi a faszt feed elsz bazdmeg
kenöcs (Master Yi) <00:11:09>: mirõl beszélsz ?
000gabe000 (Renekton) <00:11:17>: nem mindegy az neked
megyez (Kassadin) <00:11:28>: minek vagy gyökér?
000gabe000 (Renekton) <00:11:38>: ha tudod mi az a vizipáp akkor beszélhetünk
megyez (Kassadin) <00:11:50>: bocsi ilyen faszságokkal nem foglalkozok😄

Pandemony (Soraka) <00:20:22>: по английски говори
Pandemony (Soraka) <00:20:39>: no
Pandemony (Soraka) <00:24:17>: mda
Pandemony (Soraka) <00:24:29>: thx feeding eve
kenöcs (Jax) <00:24:40>: ..I.. nyád 😄

<#whatever>

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Czdano
#10355
Az ilyennek én is pardont nyomnék, de szerencsére nekem ilyen 11 reportos, "fuck you all, i will feed" emberkék jönnek be :>

Egyébként ha unskilled playerként reportolok valakit az milyen büntit kap és ki dönti el hogy mi legyen vele?

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

ronihun
#10354
Nagyon vicces ez a tribunal^^:
egy rakás olyan van, amikor a meccs vége fele lép le valaki, aztán a csapata meg is nyeri, de azért olyan reportokat írnak h azt rossz nézni, pl egy lvl 18-as játékos aki végig chatelt és játszott kapott reportot "Leaving the Game" címszóval, mert az elején reconnectelt és nyertek is
és amiket most kaptam nagy része olyan hogy ez az egyetlen meccs amin reportolták, és ráadásul itt is 2-3 ember maximum.
pl itt lehet látni mennyire õszinték a reportok😄 ezt pardonoltam természetesen, egyékbént ez volt az egyetlen reportolt game neki.


szóval azt hiszem 1 kivételével(amibe mellényomtam véletlen) mindegyikre pardont nyomtam, régebben nem ilyen ügyeket kaptam :S

...

ronihun
#10353
eddig 2 case és 2 pardon,az egyikbe semmi olyat nem csinált a srác, a csapattársai flameltek meg ugattak egymással õ meg meccs felénél lelépett, valószínûleg alacsony szintû playerek voltak, a másik meg, h EGY game volt amibe reprtolta EGY ember

...

ronihun
#10352
újra tribunaloznom kéne mert kell ip, csak olyan unalmas a sok balfaszra nyomogatni a punisht 😄

...

Gubberx
#10351
100-ból 97 😄 fuck yeah 😄

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

ToCsEk
#10350
jaah 😄, én 2 hete csináltam minden nap azt hiszem, 140bõl 124 akkor, az már gáz nem? igaz én nem vacakolok leaver 1böl ban

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

crackyS
#10349
új amumu meg kassadin skin kikúrt jó

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Fabio Capello
#10348
én fejbõl tudom, hogy négy napja tribunalozom, és mindig megcsináltam a tíz esetet 😊 Innen adja magát a 40 eset 😊

ToCsEk
#10347
hol látom, hogy hányból, hány? nekem csak annyi van írva hogy your judgment on 124 cases today! 620 Influence Points.

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

Fabio Capello
#10346
Nekem egy tiszta egyértelmû punish lett volna, csak félrenyomtam véletlenül 😄

jazzy
#10345
20-ból 15. Túl sok mindent nézek el úgy tûnik. Bár asszem 4 pardont nyomtam nem 5-öt 😄
Fabio Capello
#10344
Negyvenbõl harminckilenc esetben értett egyet velem a tribunal, +195 IP 😊

Czdano
#10343
Azért a corki ott puhított elõtte rendesen 😉 Az a szép mikor 1v4be hozza le a pali aullah valamelyik videójában..

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

BEAST
#10342
Annie ilyen, ez van. 😊

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Különc
#10341


Nem tudom mennyire valid, megrendezett-e vagy se (megelõlegezve az ilyen postokat) de ha mégis, akkor is számomra vicces

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Fabio Capello
#10340
chatbe beírod hogy /ignore játékosnév

#10339
mecs közbe hogy tudom motolni az idegesitö egyéneket ?
jazzy
#10338
várj azt nem én csinálom én lowelo vagyok
Különc
#10337
Blogot, tier listet a népnek

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Czdano
#10336

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Czdano
#10335
Vigyázz, nem is úgy kell használni!<#ejnye1>

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

tommyknockers
#10334
Úgy tûnik én ezt a hetet kihagyom PVP ügyben ;D 😄

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."

jazzy
#10333
yay cassio, megyek e spammelni
Grr1234
#10332
Free rotation
Annie, Cassio, Chogath, fiddle, garen, rammus, renekton, sivir, soraka, vayne.

#10331
Jaj, tegnap nagyot aszaltam egy caitlyn gyereken...én voltam a first blood és beírta ,hogy noob meg blablabla(kapta az ignore-t, nehogymár idegesítsem magam) és a meccs végén teemoval szanaszét pusholtam magam és 17killel vezettem a mezõnyt, míg neki 4-12 és zero tower. Utánna megnéztem a meccshistory-t 10 meccsbõl egyszer volt több, mint 4 kill-e...
ToCsEk
#10330
alap 😊

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

#10329
Rexortom néven vagyok fent eu seron nem vok valami pro de fejlödöképes és elöte sokat dotáztam ha gondoljátok jelöljetek majd be
#10328
én biztosan 😊