League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#10327
Mindenki marad majd a east serveren ketté osztáskor ?
#10326
Amikor még toltam akkor lehetett bd-zni. Az már más, hogy creepek nélkül gyorsabban nõtt vissza a torony élete.

Versenyen pedig volt mikor engedélyezett volt és volt, hogy nem.

CharrDen
#10325
Megnyomod mégegyszer.

#10324
bocsi a kezdõ kérdésért, de hogy mûködik a Maokai ultija?
Odáig értem, hogy kiteszem területre és a sebzés 20% elnyeli. De hogy robban be? Mi váltja ki?
#10323
XD. jót nevettem

#10322
xD hupsz bocsi bentvan mind2 topic kedvencekbe és félrenyomtam xD
Grr1234
#10321
Azt se tudom mit akar :d

#10320
hahaha...legalább válaszoltál neki

Fec papa
#10319
Ez másik 3 betûs játék.

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

MrStokes
#10318
Kicsit el tetszett tevedni!

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

Grr1234
#10317
ali

crackyS
#10316
<#fejvakaras>

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

#10315
sziasztok
a ragnaroszon az ali v a horda az erösebb pvpben?
ronihun
#10314
nem hiszem el, hogy ha nyerek egy rankedet, akkor a következõt mindig elvesztem 😄, elsõbe carryztem nyertünk, másodikba carryztem, csak mondjuk 3 csapattársam meg feedelt, sona pl archangel staffot buildelt elõször, trynda 5 perc alatt 3szor halt, malphite feedelt,akali meg troll volt, de legalább jól játszott, és jól is ment, azt hittem nyerjük, csak aztán két teamfightba mundora focusáltak és így kikaptunk...

...

ronihun
#10313
én is remélem

...

#10312
Ügyes 😄

Sárkány Lovagrend

Fpocok
#10311
Félreolvastam... azt hittem, hogy azt érte el, hogy a csapata adja fel... sry, reggel van. 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

Gubberx
#10310
<#conf>

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

jazzy
#10309
Azért mert az enemy feladta? Tényleg ban jár érte.
Fpocok
#10308
Remélem kapsz érte bant.

Parasite Eve 2, best game EVER!

ronihun
#10307
nekem pl tegnap lett volna olyan, h elkezdtem egy játékot, aztán pár perc után dolgom volt és ki kellet volna lépnem, aztán mivel nem akartam leavelni ezért elértem, hogy az enemy 20 percnél feladja 😄

...

szucsy89
#10306
"végigafkolja"

ez most fájt <#zavart2>
#10305
Ja ismerõs.. a legjobb, amikor ezt olyan írja be, aki szuper teljesítményt nyújtott végig 😄
Kihagytam az afkolást a sorból😊 Volt olyan nem egyszer, hogy beírja az emberke meccs elején, hogy bocsi dolga van és végigafkolja..

Sárkány Lovagrend

Fabio Capello
#10304
Nálam offensive language fordul elõ a legtöbbször, megnézem a chatlogot, és a legvégén van beírva a delikvenstõl annyi hogy gg noobs...

#10303
Jaja, láttam - akkor pontosítok: úgy tudtam😊 - de akkor is fura, hogy valakit emiatt nooboznak.
Bár lolban mindenkit, mindenért képesek noobozni, ez néha kissé idegesítõ játék közben.
Én káromkodásért és egész meccs alatt tartó "inzultálásért" szoktam reportolni, na meg feedelésért.

Sárkány Lovagrend

jazzy
#10302
Nem, a backdoor amikor creepek nélkül darálsz tornyot, inhibet.
#10301
Én is úgy tudom, hogy az a backdoor, amikor az ellenség nem figyel, pl középen pusholnak és közben egy ember kihasználva, hogy nem figyelnek, kerül és beüt az szélsõ lane-eken pár tornyot.
De én még sose láttam, hogy valakit emiatt nooboznak. Inkább õk a noobok, hogy figyelmetlenek😊
Kogmaw ultiját és más képességeit is buffolták igen😊

Sárkány Lovagrend

ronihun
#10300
nem tudom én is azt hittem igazából, de ma oktattak ki pont(mostmár tegnap), hogy az nem bd, eddig én azt hittem, hogy az mikor az ellenfél máshova figyel, esetleg harcol a csapatommal, és én közbe leverek egy-két tornyot, aztán fight közbe/után rájönnek, hogy senki nem figyelt és beszopták, az backdoor, de ezek szerint nem

Egyébként Jax-szel pl. nagyon jó split pusholni, több meccset megnyertem azzal, hogy a game nagy részében split pusholtam, még csodálkozott is a csapattársam, hogy h van ilyen kevés assistom 😄

...

Czdano
#10299
Jah, gyorsabban esik le elvileg.

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Czdano
#10298
Hát nemtudom engem mindig backdoor noobnak hívnak ha betolok egy tornyot ;o

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

nonicks
#10297
amúgy buffolták Kogmaw ultiját? mert HotshotGG most játszik vele, és úgy tûnik <#fejvakaras><#fejvakaras><#fejvakaras>

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

ronihun
#10296
a backdoor az az amikor creepek nélkül veri le a tornyot, nem összetévesztendõ a split push-sal

...

RedDevilsza
#10295
push meg a backdoor nem ugyanaz, annievel, singeddel nem lehet backdoorolni.

Czdano
#10294
Ha lehet ellene védekezni akkor miért nem védekezel? 😄 Akkora hülyeség ez az "undorító backdoor" dolog, tegyél ellene vagy csináld te is. Nem egy meccset sikerült már pusher karakterekkel megfordítani (singed, annie, veigar, yi, trynda és még lehetne sorolni)

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

RedDevilsza
#10293
A bd szerintem is elég gáz hogy lehetséges LoLban. Dotában már nagyon nagyon rég úgy van megoldva, hogy nem lehet tornyokat sebezni ha nincsenek ellenséges creepek a közelben.

#10292
inhibik megvoltak. és mivel mindenki éledt tõlük 5v4-be bázis verni nem a legbiztosabb ( a map többi részén ugye nincs még a torony plussz sebzés) és igen lehet ellene védekezni meg tényleg nincs megtiltva, de attól még áll, hogy undorító dolog.
ronihun
#10291
1.ha már lent van az inhibitorotok sõt a nexus tornyok is akkor ne támadjatok öten, v legalább valaki maradjon a közelbe
2."(ha meg valaki marad védekezni akkor nem tudjuk megtolni a lanet szóval az se let volna megoldás, meg ugye ált minden inhibi)"
egy meccsen mi a jobb nektek, ha inkább marad valaki védekezni>gp nem tud befutni, esetleg nem juttok annyira elõre vagy ha öten pusholtok, leveritek inhibitort tök jó minden, csak közbe szétverik a nexusotokat és defeat.
szoval ha ilyen szar helyzetbe vagytok akkor már mindegy, hogy lassan juttok-e el az enemy nexusáig, mert ha gyorsan akartok akkor kikaptok

3.BD ellen lehet védekezni, már akár early gameben is

...

Fpocok
#10290
Miért zavar az téged jobban, ha valaki ügyesen kicselez mindenkit és soloban lerohan oda, mint az, hogy 0skillel megnyom egy gombot és odateleportál?

Parasite Eve 2, best game EVER!

#10289
ha elgyalogolnak az pofátlan ^^ ígyvan wardolni fölös volt hiszen "megnyertük" a last pushal aztán mégse
Fpocok
#10288
Mivan? Fölös lett volna tenni? Pont hogy nem.
TF PANT NEM ZAVAR? De az igen, ha valaki elgyalogol oda??? NC

Parasite Eve 2, best game EVER!

#10287
gp már csak az inhibinél tûnt fel (wardok nem voltak már akkora lenn újat tenni meg fölös lett volna) mindegy azt buktuk és elég csúnya volt (TF/panth engem se zavar hiszen neki képessége segíti hozzá, de az ilyen falbotó yi gp és társai igen)
SzirmosSzisza
#10286
Tehát láttátok, hogy megy oda és nem tettetek semmit ? Map awareness ? Ha még TF / Pantheon lett volna talán megértem, de így ...

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

#10285
mi hibánk, hogy senki se tudott visszamenni a bázisra mert recall akali szakította megölni meg nem tudtuk a füst miatt...gyalog nem értél volna vissza gp meg szépen nyugisan beütötte az inhibit meg a nexust..(ha meg valaki marad védekezni akkor nem tudjuk megtolni a lanet szóval az se let volna megoldás, meg ugye ált minden inhibi)
#10284
néztem, de te most szerintem a baseracre gondolsz az azért nem bd amikor mindkét csapat egyszerre üti a másikét
Fpocok
#10283
Hát ezt talán nem kellett volna így részletezni... teljesen a ti hibátok.

Parasite Eve 2, best game EVER!

nonicks
#10282
nem nézted a Dreamhack-et? egyik meccs azért véget hogy mindkét csapat a másik nexussát ütötte, és ha jól emlékszem mind2 bd-ral kezdõdött...

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

#10281
helyesírásért bocs átolvasva elég gyér lett
#10280
tudom, hogy legális, de képzeld el a következõ szitut:
50 perce megy a meccs az utolsó két teamfightba veszteség nélkül tolunk ace-t de rendesen megtólni csak a második után tudjuk az enemy bázisát mert nekkünk csak a nexus maradt toronynok nélkül (csak midlanet tolták be) végsõ pushra készülünk mindenki az enemy bázisán amikor észreveszed, hogy GP halad nexus felé ketten rögtön elkezdenek recallalni és mi történik? akali az ultiját a recall megszakítására használja nem üt tovább semmi csak ugrál mondanom sem kell gp 20 sec alatt beverte a nexust....senki nem tudott visszamenni...ez olyan szinten pofátlanság, hogy nem igaz
Fpocok
#10279
Vagyis a loss-t.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#10278
Backdoor teljesen legális. Idegesítõ, de szabad... ha nem tudtok ellene védekezni, akkor megérdemeltétek a kiesést.

Parasite Eve 2, best game EVER!