League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#10527
az már build😊
érdekes meccs lehetett😊

#10526
jah, nem kell külön kliens eu-hoz meg us-hez

eu-t meg még nem választották ketté

crackyS
#10525
eu-t választották ketté

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

tommyknockers
#10524
A LoL-ba, most tényleg lehet váltani a régiót? Mert ugye fenn van a kliens, és ott van a Change gomb. Csak azért, mert régebben külön kellett letöltenem az US-t, és az EU-t.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."

#10523
Nagyon masszív volt a W miatt.
#10522
15/2/19, ha vége lefotózom.
#10521
És milyen cuccokat tettél rá?

#10520
5/1 xd
#10519
4/1
#10518
Tank fiddle-t poénból kipróbáltam, 3/1 eddig. most haltam meg. xd
Fpocok
#10517
Singednek is két CCje van 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

daemonervosa
#10516
amumu a több cc miatt

Trolling is a art.

Különc
#10515
Melyik volt elõbb, a tyúk vagy a tojás?

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#10514
Sziasztok szerintetek amumu vagy singed a jobb tank?
Lazarus
#10513
ronihun
#10512
jó lett, az udyr a végén kemény volt 😄

...

ronihun
#10511
/agreed

...

crackyS
#10510
<#eljen>

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Fpocok
#10509
03:50 tól a tripla Shunpo odabasz!

Parasite Eve 2, best game EVER!

ToCsEk
#10508
ahh 😄 értem, köszi

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

#10507
mert most lekapcsolták, túl jó mnkát végzett a közösség
ToCsEk
#10506
tribunal miért nem megy?

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

crackyS
#10505
Köszönjük a tájékoztatást, megyünk azonnal.

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

#10504
A Heroes of Newerth most csak $10-be kerül!!!! $30 helyett... ez 4000Ft megtakaritás.. érdemes most megvenni ha valaki meg akarta. Szvsz vegyétek mert baromijó játék. ITT LEHET REGELNI

Ha megvan az account gyertek a "hun" chat channel-re ott gyülekeznek a magyarok
;-)
#10503
az, hogy te tényként állítottad, hogy szerinte van elo hell, mikor ilyet kurvára nem írt, mutatja, hogy mennyire
1. szar ember vagy, mert mások írását átköltöd hogy bizonyítéként mutass rá, abban bízva, hogy úgyse nézünk utána (arról már nem is beszélve, hogy #10493-ban szemére vetetted, hogy személyeskedik, 2 szóval [!!!] arrébb már te magad is ezt teszed)
2. szar játékos vagy, mert még mindig nem tudod elfogadni, hogy nem te vagy az atyaúristen és nem mindig a csapattársaid a hibásak

#10502
Hagyd rájuk, az õ bajuk...

ronihun
#10501
azt írja, h õ sem tudja h létezik e igen és?

u.i:ja, pont olyan vagyok akit annyira érdekelnek az ilyen dolgok<#sniffles> fárasztóak vagytok ti ketten, egyik bunkózni kezd ha valaki azt állítja nincs igaza, a másik meg ragekiddé válik<#puszis>
részemrõl lezárva ez a téma, tul "prok" vagytok hozzám képest

...

crackyS
#10500

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

#10499
"According to some people there is no such thing, it's only a myth. I'm not sure what it is myself"
MÉG KI IS VAN EMELVE, HOGY AZ ILYEN FASZLÁMÁK IS LÁSSÁK, HOGY SZERINTE LEHET HOGY NINCS IS ILYEN, CSAK ÁLTALÁNOS TANÁCSOKAT AD, HOGY JOBB JÁTÉKOS LEHESS, AMIKNEK SEMMI KÖZE SINCS AZ ELO HELLHEZ, MINDENKIRE UGYANÚGY VONTKOZNAK
caps csak azért, hátha így megérted végre, ha a kiemelés nem segített neked

u.i.: ez az ál-leereszkedés nagyon gyenge, mindenki tudja, hogy még napok múlva is sírni fogsz, mert beoltottak csúnyán

Grr1234
#10498
Már vége. 😞

crackyS
#10497

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

#10496
Még egy történet:

Cassioval voltam, 3v3, nem megyek bele, hogy ELO hell (mert még nem vagyok 30-as) és minden béna seggarc az én teamemben van (meg az ellenben is, lehet csak én vagyok király). Szóval Cassioval vagyok laptopon és touchpaddal, 1v2-ben toltam a double killeket (nagyon durva a poison-lassító, poison-gyorsító és nuke-nuke kombó kis ultival fûszerezve). Végül be tudtak tolni, kár volt érte.

#10495
Ti szerettek bd-zni?

Ma volt olyan meccsem ahol az utolsó tornyok mindkettõ oldalon le voltak verve (tehát, aki elsõként kezdi el a bd-t és nem hal meg az fog nyerni), mondtam én, hogy bd-zzünk, de a válasz a "retarded veigar" volt és egy pushnak kezdtek neki... Aztán renekton egyedül bebédézett hozzánk, mialatt pusholtak és elbuktuk.

Szóval kinek mi a véleménye errõl? Ilyen rossz lenne, most komolyan? simán nyertünk vón.

#10494
Nem igazán értem, hogy miért vitatkoztok itt mindenféle különbözõ témában a játékról, amikor egy internetes fórumon bizonygatni a saját igazadat kb. annyi mintha széllel szemben hugyoznál vagy adnál a szarnak egy pofont. Reggelig is irogathatnátok az érveiteket úgysem gyõzitek meg a másikat. Igazából elbeszéltek egymás mellett.

Más: Most, hogy majd szétválnak a szerverek nagyobb lesz a stabilitás és nem lesz ilyen zsúfoltság, vagy a szerver szétválásnak nincs köze a 100 új frankfurti szerverhez?

ronihun
#10493
"Btw kettõnk közül szerintem nem én vagyok az aki nem tud észérveket felállítani."
"te pedig menjél warwickezni, úgy tudom az jól megy"

ja és egyébként több "2000+ ELOs" is úgy tartja van elo hell, pl Dyrus, aki ír is errõl, hogy segítsen, de engem nem érdekel annyira ez a játék, hogy emiatt így felidegesítsem magam, neadjisten személyeskedjek mint te.

szia<#gonosz1>

u.i: get a life

...

Czdano
#10492
Persze hogy hülyézek, mert az ELO hell egy kitalált fogalom amelyet pár gyenge idegzetû játékos talált ki, hogy megvédje a saját nem létezõ tudását. Ismét berakom ezt a linket, hátha most tudod értelmezni.

Btw kettõnk közül szerintem nem én vagyok az aki nem tud észérveket felállítani.

A fenti linkem és a 2000+ ELOsok listája pedig továbbra is bizonyítja azt az állításomat, hogy nem létezik ELO hell. De tudod mit, nem érdekel már ez a topik, sírjatok csak hogy rossz embereket kaptok magatok mellé (legalább lesz min röhögni), te pedig menjél warwickezni, úgy tudom az jól megy <#ravasz1>

GG BB. <#wave>

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Különc
#10491
Ez így van

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

SzirmosSzisza
#10490
Gondoltam elkezdtem nézni ezt a meccset, de már most így érzem

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

ronihun
#10489
umad?
elég gáz, hogy mikor már nem tudsz semmi észérvet felhozni elkezdesz hülyézni meg stb. azt meg már megint ki mondta, hogy mindenkinek szerencséje van aki high elo... hagyjuk az egészet, olyannal nem lehet értelmesen beszélni aki magát a legjobbakhoz hasonlítja<#szomoru2>

...

Különc
#10488

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Czdano
#10487
<#law><#idiota>

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Grr1234
#10486
Na ugye, ELO Hell. <#duhos2>

Czdano
#10485
<#hehe>

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Czdano
#10484
Hol írtál ilyet hogy te miattad buktátok el? Nem mintha érdekelne, de nem rémlik ilyen hsz, ha tényleg volt ilyen akkor elnézést kérek.

#10481 Amit leírtam pont az? Szerintem az hogy 9szer kikapok 10 meccsbõl az azt jelenti hogy 9 meccsen jobb csapat volt ellenünk. De tudjátok mit? Leszarom, éljetek abban a hitben hogy van elohell, nem tud érdekelni. De ha tényleg így gondoljátok, gondolkozzatok el azon hogy õk hogy kerültek oda ahol most vannak. Õnekik is szerencséjük volt mindegyik meccsükön igaz? <#banplz> Hagyjuk a hülyeséget...

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Unknow
#10483
A rankeddel számomra egyetlen probléma van még mindig. A szerver stabilitás. Meg az nem állapot ,hogy itt is berakhat US szerverre.
ronihun
#10482
én írtam már azt is, ha esetleg én miattam buktunk el meccset,vagy hibáztam, meg írtam, hogy ha a másik csapat jobb volt, de akkor minek írjam, hogy én hányszor haltam, ha egyszer valaki lelép, vagy szándékosan feedel, mert nem arról a feedrõl beszélek amikor valaki szar és emiatt folyton megölik, mert mint írtam korábban engem az nem érdekel, nem én vagyok az aki elkezd flamelni bármelyik csapattárssal.

Westtel kapcsolatban meg vicces amit mondasz, de ne menjünk megint bele.

...

RedDevilsza
#10481
Szerintem te nagyon nem vagy tisztában mire használják az emberek az ELO hell kifejezést. Amit te leírtál pont az. Hiába teljesítesz jól, a csapatod miatt kikapsz, ha ez 10bõl 9szer elõfurdol ez az ELO hell. erre használják. Mit nem lehet ezen érteni? Miért erõsködsz ennyire hogy ez nem az?

crackyS
#10480
pedig én jó voltam<#falbav>

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Grr1234
#10479
#10466

BEAST
#10478
Jobb színvonal... 😄D

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."