League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

crackyS
#10477
ezt nem hiszem el, 4 feeder noobot tesz be mellém, trydának 5 perc után 0-3 statja volt, kezd unalmas lenni

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Czdano
#10476
"ha te is 10 bõl 9 meccset buksz, akkor vagy mind a 9 rajtad ment el vagy tényleg ez az ELO hell" <#wow3> Azta. Szóval ha buksz 10bõl 9 meccset akkor ELO hellben vagy, és ennek csakis 1-2 ember lehet az oka. OK.

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Czdano
#10475
Én nem szaroztam le senkit, csak minden xedik hsz arról szól hogy mekkora szar volt/voltak valaki/valakik a csapatomban...de azt sose írja le senki hogy õ is meghalt x alkalommal és õ is hibázott. A másikat mindig könnyebb fikázni :/

Az álláspontom a splittel meg ugyanaz még mindig, megyek westre a jobb színvonal miatt. Max csinálok egy alreget eastre amivel tudok funolni haverokkal (ha maradnak keleten)

Azzal meg nem tudok kezdeni semmit, hogy neked volt x leavered az elsõ meccseken (talán emiatt tényleg tudlak sajnálni), a feeder viszont egy normális jelenség ebben a játékban. Arra nem gondoltál hogy esetleg te is elrontottál pár játékot másoknak? Te mindig +ban voltál? Gondolom nem. Szóval a feedereket kiveheted az "ELO hell"-bõl, mert az a játék része hogy valaki minuszban van.

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Fpocok
#10474
Ez két külön dolog, amit írtál... A dotas az rendben van, mert ott bele kell egyeznie mindkét félnek.
De amit a loloshoz írtál, az teljesen kijátszható.

Parasite Eve 2, best game EVER!

RedDevilsza
#10473
Dotában is meg volt oldva. Elsõ 5 percben volt lehetõség remake-re, meg kellett szavaznia mindkét csapatnak. Ezt hogy lehetne kijátszani?

Fpocok
#10472
Kijátszható az ilyen...

Parasite Eve 2, best game EVER!

RedDevilsza
#10471
De az meg a másik hogy azért miért von le ratinget ha lvl1-en kiDCzik a csapattárs? most õszintén olyan komoly dolog lenne hogy ilyenkor nincs minusz? komolyan mondom ezt a játékot nem lehet komolyan venni.

Különc
#10470
Én már nem tudom követni itt a sok pro között mi a helyzet <#wow3>

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

RedDevilsza
#10469
Hol mondtam én bármi olyat hogy MINDIG a másik 4 csapattárs a béna? én konkrétan az elõzõ meccsemet írtam le. Amugy én is 1350 körül tengõdök, és ha te is 10 bõl 9 meccset buksz, akkor vagy mind a 9 rajtad ment el vagy tényleg ez az ELO hell <#idiota> mert ez kb kimeríti a fogalmat.

crackyS
#10468
ti eddig hány championt unlockoltatok? én 12-t<#zavart1>

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

ronihun
#10467
1.senki nem mondta itt, hogy õ akkora ász
2.kb leszaroztad reddevilt csak azért írtam
3.elo hell amirõl én beszélek nem amiatt van, hogy esetleg bénákkal rak össze, hanem amikor 5 perc játék után, azért mert esetleg a mi teamünkböl valaki meghalt, elkezd pofázni mindenki, aztán lelépnek, stb. ráadásul mivel nem nagyon érdekel már a ranked, ezért én vagyok a legnyugodtabb mikor õk ugatnak, ha esetleg nem lépnek le, de ahogy elkezdõdik az, hogy xy noob, ezt buktuk, és sajnos lowelo-n ez néha már a meccs kezdetén elkezdõdik, ott vége van kb, és nem fogsz nyerni
4.most azt mondod nem érdekel annyira, korábban azt mondtad hogy komolyabban gondolod és ezért te átmész inkább Westre, mer az az NB1
5.A szerencsét azért mondom, mert az elsõ X meccseden, szerencséd volt, hogy nem kaptál a csapatodba leavert, feedert stb. így már több esélyed van nyerni mint pl nekem, amikor elkezdtem rankedozni eleinte szinte csak ilyeneket kaptam, aztán jobbakat és én is eljutottam 1400 körülre, aztán visszabuktam, nem csak a rossz teamek miatt, és ezt nem is mondtam soha, hogy én csak azért vok low elo mert mindenki szar rajtam kívül.

a lényeg, hogy én arra mondtam, hogy szerencse, amikor elsõ ranked meccseiden jobb csapatokat kaptál.

...

Czdano
#10466
Hol írtam hogy szerencsébõl húztam fel? <#conf> Annyit mondtam hogy lebuktam 1350re. Bizony azon a 8 meccsen odatettem magam, csak a késõbbi meccseken nem ment annyira és a csapatjáték is kevesebb volt DE

Ez nem jelenti azt hogy van ELO hell. Fszkivan már hogy mindenki panaszkodik hogy õ mekkora ász lenne HA xy nem feedelt volna. Persze aki panaszkodik az mindig +ba van, és sose feedelt. Hát a francokat. Mindenkinek van rossz napja. Olyan meg nincs hogy "én de jó vagyok, a többi 4 elbukta nekem a meccset, pedig majdnem lehoztam mert blabla"

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

ronihun
#10465
csak amikor még 1450en voltál azt bizonygattad, hogy nem szerencse, hogy ennyit nyertél, az elo hell meg létezik, már hogy ne létezne😄

...

Czdano
#10464
Umad? ;o Van egy ilyen dolog..úgy hívják kitartás. Énnekem 10 meccsbõl 9 loss volt, most beléptem 1 nap után és toltam annivel egy 10-0-3at meg kiépítettem egy 1580 AP-s veigart. Hozzáállás kérdése az egész. Ja hogy rajtad kívül mind a 4 szar volt...annyira furcsa ezen a fórumon mindenki rohadt jó, csak 4 sz@r embert kaptok ki MINDIG. Csak nekem furcsa ez? <#ravasz1>

Bevallom õszintén, 1450re felhuztam 8 meccsbõl az ELOmat, most 1350 alatt van, de leszarom. Miért? Mert ha 2000 ELO-n lennék akkor se érne ez a játék többet. Multkor néztem highelo streamet asszem hotshotgg cassiozott, és ugyanúgy szarban hagyták 1v3 szitukban, 2000+ ELO-n. Ha értelmeset akarsz játszani csinálj premadet, van pár ember rajtad kívül ezen a fórumon aki szenved az "ELO hell"-ben (AMI NEM LÉTEZIK.). Majd együtt jók lesztek. Ha meg nem akkor az ellen volt jobb nálatok. Igen, ilyen is van. Veszíteni tudni kell...

Másrészt tegyük fel hogy eléred a 2000 ELO-t. Mi történne? Semmi. Esetleg külföldön szponzorálná valaki a streamed, de itthon az Esport még a föld alatt van (vagy annál is mélyebben).

Szóval fel a fejjel, ez egy játék, amit azért "mûvelsz" hogy szórakozz. Ha versenyszerûen akarod tolni, akkor itthon tudsz jelentkezni csapattal nightcupokra vagy lemész most augusztusban becupra. Ha többet akarsz, költözz el ebbõl az országból gyorsan, játssz külföldiekkel, húzd fel magad highelora, csinálj streamet és élj abból hogy egy karaktert irányítasz 24/7 ^^

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

RedDevilsza
#10463
kezd kurva frusztráló lenni már ez a játék. olyan szinten elegem van a seggretardált csapattársakból, akik ráadásul 1-7es stattal elkezdik nekem mondani hogy ÉN mekkora noob vagyok, amikor nekem van egyedül pluszos statom a teamben, és nem fogják fel hogyha az ellenbõl 3 élõ hõsbõl mind az én lanemen van akkor nemártana segíteni defelni azt a kurva towert. és folyamatosan ilyenekkel rak össze. hát így hogy a faszba jusson magasabb ELOra az ember? vagy egyáltalán mi vigye rá hogy belépjen a következõ játékba?

FSpofon
#10462

Arab money

pluhi
#10461
Ebben a formában soha. A lolreplay csak átveri a klienst, "beeteti" neki az eseményeket megfelelõ idõpontokban. Olyan történések, mint pl. a minion spawn, nem tekerhetõek vissza, mert nincs minion eltüntetés. Gyak. lejönne még egy adag belõlük, ha forditott sorrendben adnád be a parancsokat.
Én már egy idõponthoz ugrásnak és nagyobb skipnek is örülnék, de nem pörög rajta túlzottan a srác mostanában.
Fec papa
#10460
Mikortól lehet majd visszafele is tekerni? 😊

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

crackyS
#10459
<#idiota>

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Czdano
#10458

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Grr1234
#10457
Lolreplay

crackyS
#10456
nem bírom lejátszani semmivel

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Czdano
#10455
Nekem is valahogy lvl 20 körül jött ez össze, látszik is a clarity exhaust kombóból <#banplz>

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

ronihun
#10454
mid yi nem annyira meglepõ, mostmár ritka szar, de régen még lvl 10-20 között sokat játszottam vele és akkor miden is ha megengedték és jól ment

...

Czdano
#10453
A számok az idõpontot jelzik hogy hova érdemes tekerni.

gl & hf

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

crackyS
#10452
kell

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Czdano
#10451
Btw yivel a legkönnyebb pentázni az ultija miatt, elég retardált karakter ami 1 stunnal megfogható.

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Czdano
#10450
Kell replay? Szívesen odaadom :/ Persze csak ha meg is nézed!

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

#10449
"Azon a meccsen quadráztam és pentáztam egyet, sose fogom elfelejteni"

Ne haragudj de ez nekem nagyon furcsa 😄😄😄😄

Czdano
#10448
Ki fogtok röhögni, de én egyszer yivel mentem midelni, szerencsére egy fostalicska luxot fogtam ki :> Pusholtam, és mikor a szerencsétlen már a tornya alatt volt, addig elmentem wraithokat ölni, így sikerült elfejlõdnöm ^^ Azon a meccsen quadráztam és pentáztam egyet, sose fogom elfelejteni, de lvl 30-on már nem mernék megkockáztatni egy yi midet...

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

pluhi
#10447
Fura, én is megkaptam kenöcsöt, ue. két esettel 3 nappal késõbb.
#10446
Akkor inkább kettõt próbáljak kombinálni és ne 5-öt, persze ha lesz annyi fölös rúnám.

(Pl. most van tier3-as armor és armor pen rúnám, azokat beáldozom)

SzirmosSzisza
#10445
fapfap

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Különc
#10444
Kedvenceim az ilyen nyomorékok, múltkor Nocturne akart középen menni heallel és exhausttal, odamentem mellé és értette a célzást. Le kell hûteni az ilyen nyomorékokat enyhe trollkodással

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

tommyknockers
#10443
A rohadt mocskos életbe, a francokat már. Az ilyen tud felkúrni. Tryndamere lelkesen vállalja, hogy megy midre, Vayne-t le is hordja, hogy menjen már a lenti lane-re. Rendben. Trynda 7x hal, felfeedeli az ellenfelet, majd rage quit-et tol. Reportoltam a mocskos életbe, remélem kibannolják örökre.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."

Fpocok
#10442
Egy random tier3asat.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#10441
Rune Combiner-be mikor tier3-asok közül raknék 5-öt (még nem próbáltam), olyankor mit ad? És ha tier3-as quintessenceket raknék?

ronihun
#10440
Irelianak csak egy "ráugrása" van, ugyanakkor tényleg lehet vele agresszívan játszani, stunolni E-vel tud, és csak akkor, ha az ellenfele HP-ja nagyobb mint az övé. Jarvan zavaró lanen, emiatt agresszív is. Dragon Strike + Flag kombó például szintén agresszív. Ha azt nézzük, hogy tankiness és dps, akkor Jarvannál a mérleg kicsit inkább a tanky felé, Ireliánál pedig a dps felé billen. Irelia szerintem jobb erre a célre, de Jarvan szintén jó, és olcsóbb. 😊

...

Czdano
#10439
Irelia eléggé agresszív, 4bõl 2 képessége "ráugrás" asszem, tud stunnolni, lassítani. Jarvan inkább zavaró lanen, az ultija agresszív csak >szerintem<

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Grr1234
#10438
hát ez kiné bankó <#banplz>

#10437
Sziasztok szerintetek Jarvan-t vagy Irelia érné meg inkább?Agresszívabban szeretek játszani szóval valami agresszív hõs kellene.
SzirmosSzisza
#10436
Ezzel el lesz egy darabig (úgy örökké😄)

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Czdano
#10435
<#nevetes1>

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Grr1234
#10434
káes

crackyS
#10433
wtf happened to him

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

#10432
yorick most már elég jó lett most már tényleg jönnek a jó statok utolsó 23 killes volt 😄

SzirmosSzisza
#10431
Régen nerfelve volt azért nem használják. De AS + AP + AD-val érdekes tud lenni 😄

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

ronihun
#10430
Kayle-t kipróbáltam és kellemes csalódás, mindenhol azt hallom, hogy gyenge mint a szar, és mondjuk early gamebe tényleg az, sõt late gamebe sincs olyan hatalmas nagy sebzése, de spelljei hasznosak. Pl. teamfightba a heal és az ultija is nagyon jól jön. Várom a reworköt

...

CharrDen
#10429
Corki a mainem, nagyon nagy kedvenc, de köv patchben nerfelni fogják 😞

ronihun
#10428
igen, de ha belegondolsz akkor Corki early-game,mid-game és late-game is kurva erõs, miközben Ashe mondjuk elég item igényes, vagyis mid gamebe nem olyan erõs még, míg meg nem szerzi a kellõ itemeket

...