League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

crackyS
#10677
owned.tv-n sok lee sint láttam, valóban jó champ

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Grr1234
#10676
Nekten nem volt meg Lee? 😮 Elsõ champ amit megvettem.

kisfigi
#10675
Ahhoz képest hogy elvileg milyen szar volt amikor kijött, azóta elég jó lett Lee, énis rá gyûjtök most😄

Destiny. The design is clearly ancient.

ronihun
#10674
úgy emlékszem art spotlight után pár nappal Us-en már jönni szoktak az újak, szóval szerintem egy hét kb.
hát lee sin most nekem is megtetszett eléggé, szóval gyûjtök, össze akarok szedni egy 10k ipt 😄 most járok 2.8k-nál

...

Fec papa
#10673
Menjél át westre kösz csáh.

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

CharrDen
#10672
Lássuk split óta milyenek a meccseim:
1. 4v5
2. 4v4
3. 5v5, xin: as cipö + 3 phantom, szóltam neki hogy kéne ad item, 4en reportoltam mert premadek voltak (állítólag én leszóltam õket)
4. 3v4
5. 5v5, saját premade, ellenség a 4edik perctõl afkolt poolnál mert mienk volt a first blood

Fabio Capello
#10671
abból ítélve hogy ma jött ki az art spotlight, max két hét 😛

crackyS
#10670
hó van van az még

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Fabio Capello
#10669
kell az ip wukongra, plusz lee sin is be van tervezve 😛 😄

ronihun
#10668
20 meccset játszottál már? azta 😄

...

Fabio Capello
#10667
NAGY probléma, ez a probléma 😛 Baromi nagy a fájlméret 😊

Amúgy a split óta nyerõszériában vagyok, 20 meccsbõl kettõt vesztettem csak 😊

ronihun
#10666
nem jeleníti meg nektek, vagy mért olyan nagy probléma a .bmp?

...

Grr1234
#10665
print screen>paint>mentés pngként>upload

ronihun
#10664
print screen>paint>mentés>upload
<#whatever>

...

SzirmosSzisza
#10663
.bmp <#sniffles>

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

ronihun
#10662
szegény srác
azt hitte pro😞 komolyan nem nevettem még ennyit egy game alatt, nocturne és jax ellen voltam, megöltem õket folyamatosan és elfutottam 1-5% hp-val, õ meg ragelt, aztán kiderült magyar 😄

...

Fpocok
#10661
ronihun
#10660
végén már 3v5be voltunk, fuckyea

...

ronihun
#10659
de ténlyeg, megint 4v5be vagyok, ennyi 4v5 meccsem rég volt már...

...

SzirmosSzisza
#10658
Én 2 hónapja heti 2-3 coop lenyomok azt nekem ennyi most a LoL. Így meg nem olyan zavaró egy 4v5 se 😄

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

ronihun
#10657
hát én végülis nem azt mondom, hogy mindenrõl azt tehet, csak azt ,hogy nagyobb különbségek lettek hirtelen, szóval tegnap összekerültem nagyon jó playerekkel tényleg, néha meg, olyanokkal akik nem olyan tipikus szarok voltak, csak sokat hibáztak. félre ne érts, nem hibáztatom én a splittet semmiért sem, csak farmolom az ip-t <#rolleyes>

...

Fpocok
#10656
Mondjuk Annie nem yordle, de ennyi baj legyen 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

Gubberx
#10655
köszi az infót

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

Fpocok
#10654
Nincs sor. Legalább is tegnap este nem volt.
A szerverek meg ahogy olvastam, csak a nyugati oldalon szarok. Ott még mindig US szerveren laggolnak.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Gubberx
#10653
Most akkor a serverek ugyanolyan hulladékok maradtak így is és órákat kell várni? 😄

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

Fpocok
#10652
Ezen most mit csodálkozol? A parasztja már többször bebizonyította, hogy õ bizony prau, nem pedig ló-eló... 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

#10651
Mindenrõl a split tehet! Mert elötte még nem volt jó és rossz szériád? Nekem elötte is volt csak defeat és csak victory a history-ban...
ronihun
#10650
hihetetlen, most vagyok túl az egyik legjobb meccsen amit valaha játszottam <#whatever>
4v5(enemy javára) és olyan csapatom volt hogy le a kalappal, egy premade team volt, a 4. játékosuk dc-zett, na de a Garen és a Galio az úgy játszott, hogy egyszerûen nem bírtak velünk, 4v5 teamfightokat nyertünk, tegyük hozzá az enemy nem volt a legjobb, de ott is volt 1-2 amelyik jól játszott, de sokáig úgy tûnt megnyerjük, és elég hosszú is volt, viszont 4 fullos champion, 5 fullos ellen nem bírja sokáig, szóval eljutottunk inhibitor turretükig, de utána csak védekezni tudtunk, azt viszont nagyon sokáig és kikaptunk, de annyira jó volt, hogy nem bánom igazából 😊

az meg nem tudom mitõl van, hogy split elõtt 10-bõl 8 normalt nyertem, most meg 5-bõl 5-öt vesztettem, ebbõl kettõn leaver, egyikbe meg én kaptam áramszünetet<#gonosz1>

...

#10649
megoldottam ! a problematikát ! cfg-be átkellet álitani 1 dolgot! 😉

BEAST
#10648
Te is keleti játékos vagy. Tehát, állításod szerint, szar. Nevetségesen röhejesnek tartom ezt az "elitista" hozzáállást a hozzád hasonló játékosok részérõl.
A kettéválasztott játékosbázis által keletkezett ûrt megtöltötték az emberek. Ezért van ez a hirtelen szintbeli mélyrepülés. Valószínûleg napok/hetek kérdése és megint beáll a ranked olyanra amilyen volt.

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

ronihun
#10647
na most vagy resetelödött a normal elo, vagy én nem tudom mi van... egyszerûen játszom, csapatomba megint egy amumu aki 0-6 egy kis idõ után, de nem ugat senki(szerencsére) megy a játék, aztán észreveszem, hogy az ellenfél is bûn rossz, bediveolnak minket 15 percnél kb mikor 5v5 van és nekünk egy rakás stun, miután meghal három emberük észreveszik nem volt jó ötlet, aztán mivel rájöttem segghülyék ezért szét kiteoltam õket, de mindegy mert kikaptunk így is, szóval nem tudom, de kezdek félni mert ez olyan mintha 20-25ösökkel játszanék.

...

[Rush]
#10646
imageshack-et hanyagoljuk szerintem....http://iaro.3dmax.hu

hTTp://ror.hu/

#10645
jó így jobb a kép : http://noob.hu/2011/07/21/lol.jpgkép

#10644

#10643
Hali! Tudtok nekem segíteni? nem tudom mi baja lehet a játéknak vagy lehet az én gépemnek van baja, de very high grafikán van és úgy néz ki mint a low grafikán, és ez nagyon de nagyon zavar, , az árnyékok is rosszak, nincs élsimítása semmi, (undorító magyarúl) és elég jó gépem vagy (vga-m) van, és nem így kéne kinéznie szerintem, itt egy kép:

Különc
#10642

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#10641
Elõre leszögezem nem vagyok se Riot dolgozó se pénzt nem kapok hogy védem õket, de tényleg miért kell ennyit sírni? Hagyd abba akkor ha nem tetszik ez a rendszer igenis 10 percet álltam csak nincs lagg és nem hiszem, hogy rosszabb 12 éves lengyelekkel játszani, mint 12 éves németekkel vagy spanyolokkal. Itt megint elõjön a nyugat majmolás meg ez a vasfüggöny duma, ugyan már gyerekek. Ez egy ingyenes játék még egyelõre komolyabb problémákkal, de várjuk ki mi lesz nem kell elõhúzni a tipikus magyar mentalitást, hogy még nem is látja mi a hosszú távú következménye esetleg pozitív vagy negatív, de már leugat mindent. Én személy szerint eddig jobbnak érzem, és herótom volt már a vamos a la playa-któl és a ich bin Zorróktól is.

ronihun
#10640
az igaz, hogy ma valahogy tényleg balfaszokkal rakott össze normalba is, eddig pedig még normalba legalább normális légkör volt, nem mondom, hogy ez a split miatt van igy feltétlen, de érdekes..
most pl játszok 😄 4v5 van (nekünk persze)malphite feedel és probálja beirni a surrendert
"-/sureender
-/sureender"
egymás után irogatja, de nem akar neki valamiért sikerülni 😄

...

#10639
Örülj, hogy nevetve magasabb elo-ba verekedheted magad, aztán átmehetsz játszani a másikra és felfejlesztheted magad az ottani profikhoz 😉

#10637 És kaptunk IP boostot, ne felejtsd el! 😄

#10638
kurva sok értelme volt a splitet megcsinálni így mondjuk
legalább 1 hétig full játszhatatlan az egész, normalba mindenki trollkodik az oroszokkal, lengyelekkel meg minden szarral (fõként azok, akik majd úgyis átmennek, köztük én is), rankedbe meg hihetetlen lámák kerültek elõ, ugyanazon az elon durva szintkülönbséget vettem észre a split elõtthöz képest (tovább bizonyítva, hogy a keleti játékosok szarok)

ronihun
#10637
tényleg nem értem a rinyálás okát, pláne hogy te már nem is játszol elvileg. én személy szerint nem vártam csodát ettõl a splittõl, de rövidebb a sor valamennyivel,ezen felül meg engem nem izgat az egész.

...

BEAST
#10636
A szelektív olvasás még mindig megy. Írták, hogy a transfer nem azonnal lesz elérhetõ. 😊

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Fpocok
#10635
Amúgy azt is mondták, hogy split után átmehetünk a másikra. Egyelõre ez is csak soon. Azon sem lepõdnék meg, ha nem lenne ez mégsem, vagy csak úgy, hogy megnézik, hogy hol mennyien vannak, és akkor ahol öbben vannak, onnan átengednek párat a másikra.

Parasite Eve 2, best game EVER!

RedDevilsza
#10634
<#eljen>

#10633
Most komolyan itt fesztiválozol? Régebben is csak ment a rinya, de azt hittem, hogy mikor eldöntötted abbahagyod, már nem kell többet olvasnom téged. Ennyire nem akarják megvenni azt a szaros accodat, hogy visszajöttél játszani? Az én pofám szakad le baszod...

#10624
Ez pedig részedrõl egy fail, de oda se neki!


Különben én ott vagyok ahova alapból berak, van 15 nap boostom és sor nélkül beengedett nappal.

ToCsEk
#10632
ingyenes játéktól nem is kell többet várni<#levele>

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

Fpocok
#10631
Bazmeg. A pofám leszakad. RIOT írta, hogy tudják, de már lekapcsolták. Aztán jöttek még utána, hogy még mindig szar. Aztán írt megint egy red, hogy tudják, de egyelõre nincs meg a hardware, majd akkor lekapcsolják utána... pofám leszakad.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#10630
Westesek panaszkodnak, hogy MÉG MINDIG US szervere dobja be õket... gg balfasz riot.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#10629
szóval akkor most bármelyik régióba lehet menni egyelõre bármennyiszer?

#10628
mi a túró, fél óta semmi komment ? megy a lol? XD