League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Czdano
#10777
"Vagy túl sok a pro azért nem tudsz nyerni, akkor viszont nem hülyék a keletiek."

Akkor a levegõbe beszéltél, elnézésedet kérem.

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

jazzy
#10776
Mit kezdtem el okostojás? Látsz "válasz xy üzenetére" feliratot az elõzõ hozzászólásomban? Hozzád se szóltam. Az, hogy magadra veszed, a te bajod.
Czdano
#10775
Lesz, de nem ennyi.

#10772 munka bizony, a sorry for my bad englisht azért írtam mert gyakran elírok szavakat pl then/than ha gyorsan gépelek.

#10774 Szövegértés 4ever. Nem a hülyékkel van baj hanem
-a kommunikáció hiányával (kevesebb angol beszéd). Az oroszok egymást megértik, de mi nem értjük meg õket. Szerinted ha összekerül egy csapatba skilltõl függetlenül 5 orosz, a másik csapatba meg egy svéd magyar lengyel orosz lengyel ötös akkor melyik van elõnybe? Ha az orosz és a lengyel nem hajlandó megszólalni angolul akkor bizony az azonos nyelvûek fognak nyerni.

Egyébként igen, a nyugatiak "carryzték a seggem". Az oroszok és lengyelek közt pedig vannak kibaszottul jó játékosok akik solo lanen szarba vernek, de mivel nem tudok velük együttmûködni egy csapatjátékban, ezért lófaszt se ér se õ, se én.

Egyik ranked meccsen nidale-el voltam és kaptam egy orosztól egy udyr countert, 10 percnél a 106ból megvolt neki a 90 last hit. Szóval rohadt jól játszott de nem beszélt a csapattársaival állításuk szerint. Ér így valamit? Jah, feleannyit mintha beszélne.

Btw gratulálok, elkezdted a jól bevált személyeskedést amit ti állítólag kerültök folyamatosan. Igen szar játékos vagyok, sose állítottam az ellenkezõjét, csak tudod minden rendszernek megvannak az alapvetõ követelményei. Emberek közt normális dolog ha visszaköszönsz akárki rádköszön, lolban pedig írod az ss-t ha ss van és mész ha kell. Na jó ez igazán szar példa volt, de remélem így megérted a mondanivalómat.

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

jazzy
#10774
Egyébként érdekes, most keleten azért vesztenek sokat, mert sok a hülye? De akkor elvileg az ellenfél is hülye, konklúzió, eddig a nyugatiak carryzték a segged, ha még hülyék ellen se tudsz nyerni.

Vagy túl sok a pro azért nem tudsz nyerni, akkor viszont nem hülyék a keletiek.
Anthrax
#10773
a legszarabb az egészben,hogy nem is tudod ignoreolni õket ingame,mert buzi cirill betût nem tudod beírni

RedDevilsza
#10772
" flamer russians who dont speak english well....
....(sorry for my bad english :>😉"
Ez munka.<#idiota>

BEAST
#10771
Az a szerencse, hogy nem vagy elfogult egyik oldallal kapcsolatban sem. Nyugaton gondolom nem lesz káromkodás. Cirill betûs katyvasz helyett majd lesz huehuehueha.

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Czdano
#10770
Ez nem változtat azon a szituáción hogy írják az ciril betûs baromságaikat vagy éppen "fuck you"-znak chatben.

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Fpocok
#10769
Amúgy meg azért nincs transfer, hogy az embereknek adjon idõk, hogy megszokják, esetleg új friendseket vesznek fel. Ha lehetne transferelni, õk is tudják, hogy pontosan az lenne, amit sokan leírtak és nem bírná riot szerver.

Parasite Eve 2, best game EVER!

BEAST
#10768
Ha premade-del mész az ellenfélnél is az lesz. Legalábbis ha jól tudom.

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Czdano
#10767
Ezen gondolkozok, sok értelme így nincs ennek a játéknak.Amúgy is jön a BF 3 <#ravasz1>

#10766
Igaz, akkor az ellenfélbõl lép le valaki és ismét egy értelmetlen meccset toltam.

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

#10766
játsz premadel......és nem holmi random felveszlek friendlistbe mert játszottunk egyet egyénekkel....és máris nem lesz para....sõt...
Fpocok
#10765
Tök érdekes, hogy a keletiek is csak panaszkodnak, a nyugatiak is hasonlókat mondanak. Plusz nekik még ott vannak az usa szerverek...
Ráadásul duplán hazudott riot, amiért persze nem felelõsek...

Akinek nem tetszik, az miért szop? Hagyjátok abba, õk csak abból értenek, ha kevesebb pénz jön be.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Anthrax
#10764
keleti server legnagyobb gondja az orosz játékosok, azt kellene megoldani elsõ sorban utána többit

Czdano
#10763
<#miaz>

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

jazzy
#10762
Fel kéne robbantani a kurva keletet! NYOMORÉK MIND!
Czdano
#10761
+1 dolog.

Aki szerint csak én vagyok ilyen nyugati beállítottságú az nézze meg az aktuális fórumtémák hány százaléka szól errõl.

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Czdano
#10760
Sajnálom hogy visszajöttem rontani a levegõt, képtelen leszek együttmûködni azokkal az emberekkel akik utálnak itt engem.

Szóval kezdeném a sírást (ami nem jellemzõ rám):

Tudtam, éreztem hogy a kelet európai szerver szar lesz. Azt is tudtam hogy nem lesz sok angolul beszélõ ember. De azt nem gondoltam egyszer se, képtelenek kommunikálni, autoattackkal creepelnek, pusholják a laneket mint az ökör, és csodálkoznak ha egy lvl 2 fiddlesticks legankeli õket junglebõl. Nem gondoltam volna, hogy még az alap 1-1-2 jungler felálással sincsenek tisztába és nincsenek tisztában a ward fogalmával. Azt se gondoltam, hogy annyira elfajul ez az egész, hogy az official fórumba fogok emiatt bejegyzést írni.

Aki továbbra is kiáll kelet mellett, az olvassa vissza a korábbi hozzászólásaimat, és játsszon egy rankedet/normalt. Utána jöjjön vissza és írja le a véleményét.

Aki egyet ért velem az Olvassa el az itteni irományomat, nyomjon egy thumbs upot, és legalább egy agree-t írjon be. Ha sokan olvassák nagyobb esélye lesz annak hogy foglalkoznak velünk.

További szép napot!

ui.:Ha netalántán valaki személyeskedni kezdene, beoltana, szidna mert visszajöttem, azt nagyon sajnálom hogy ilyen retardált értetlen troll.

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Jockey
#10759
köszi, mostanra találtam meg én is, szüóval aki nem tudta volna esetleg:
22v224óránként csak 4 coop-ra ad xp-t ha ezek kifogynak utána nem kaptok xp/ip-t, ez csak coop-l van így és lvl 11 után...

Túl régóta játszok MMO-kat és túl sokkal ahhoz, hogy ne legyek kritikus.. ;-)

#10758
Engem még csak simán bannoltak 3 napra. Nem is tudtam, hogy létezik ilyen büntetés, sõt nem hiszem hogy ez létezik mert ez kvázi perma bann. Szerintem írj a supportnak emailt jobbat nem tudok.

SzirmosSzisza
#10757
Ha sokat coop-ozol zsinórban nem kapsz semmit. Menj normálozni vagy várj.

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Jockey
#10756
te ne tudnál nekem segíteni, hol tudok utána olvasni hogy ez a ban dolog hogy megy? faszom nem találok semmit, és coop-ba semmit nemkapok...

Túl régóta játszok MMO-kat és túl sokkal ahhoz, hogy ne legyek kritikus.. ;-)

#10755
Egy nyugaton játszót szeretnék megkérdezni, hogy ott mi a helyzet mert keleten a következÕ:
Lassan már egy hete, hogy megtörtént a split, és az elsõ napokban nekem úgy tûnt a saját tapasztalataim alapján, hogy jó megoldás volt. Abból a szempontból igen, hogy sor lagg easten nincs. De mostanára már megtapasztaltam, hogy olyan borzasztóan leromlott a játékosok minõsége, és szellemi szintjük, hogy az valami félelmetes. Semmi mást nem tudnak csak a másik vérét szívni, REPORT REPORT REPORT ez megy nulla 24... Bármiért egy suck my dickért egy lol gg lucker noob-ért egyszerûen ezt már nem lehet bírni szerintem. Az hogy cirill betûkkel anyáznak már rég nem fontos. Valaki mondta, hogy nem mûködik most a tribunal ez igaz? Örülnék neki ha tényleg nem mûködne, mert rossz rendszer szar, ahogy van 😊

Jockey
#10754
az ok, de mikor múlik el vagy hogy tudom eltüntetni a büntetést..

Túl régóta játszok MMO-kat és túl sokkal ahhoz, hogy ne legyek kritikus.. ;-)

jazzy
#10753
Nekem 1500ból van 2. Az is net miatt.
Jockey
#10752
valaki segítsen pls...
valami büntetés van rajtam és nem kapok se ip-t se xp-t, és valamit kiírt, hogy lvl1re csökkent afk-ért...
ez mi afasz? összesen 2 leavem van 51 játékból, meddig tart ez?

Túl régóta játszok MMO-kat és túl sokkal ahhoz, hogy ne legyek kritikus.. ;-)

Fpocok
#10751
Nevetséges mennyire lenerfelték az ultikat... minimum a negyedére.
Az meg mér milyen, hogy mondja, hogy lanerõl lanere tud gankelni, közben a videóban kurvára nem azt látjuk.

Parasite Eve 2, best game EVER!

ronihun
#10750
hát igazából ez a TF/Pant nerf lesz nagy változás, ha jól látom, akkor azért nem fogsz tudni pl midrõl eljutni a pontos helyre ahova kéne, kicsit még sétálni kell, ugy meg már lehet nem lesz olyan sikeres a gank, de egyébként nem olyan durva, mert azért legtöbbször benne lesz a rangebe, pl csomoszor volt olyan nekem, hogy üldöztünk valakit elmenekült, beultiztam elé TF-fel stun és elkaptuk, nem lesz ez feltétlen rossz patch szvsz, Tryndára meg ráfért ez

...

SzirmosSzisza
#10749
Viszlát global ulti 😞

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

#10748
Swain= E+deathfire gasp+Q+ignite... done.
Saccard
#10747
Hát most toltam vele, nekem kedvenc lett😊 ja és szerintem még mindig nagyon erõs😊 szóval nem bántam meg!

Amitől a legjobban félünk az már megtörtént velünk.

jazzy
#10746
Mostmár nem healel annyit mint egy traktor, de még mindig jó kis tanky caster.
#10745
Sztem jól tetted, hogy megvetted, még mindig jó hõs a nerf ellenére is. Az, hogy "szinte használhatatlan" az egyáltalán nem igaz. Gyengébb lett, de még így is lehet vele simán ölni.

Saccard
#10744
Köszi a választ😊 Nemár most vettem meg😄 és nagyon tetszenek a képességei:S most nyertem egyet, hát azért adok neki egy-két meccs esélyt aztn ha nemmegy akkor vissza ryze papára...😞

Amitől a legjobban félünk az már megtörtént velünk.

#10743
Szép zöld szeme van. ;-)

Valahol,valamikor,egyszer csak..... unusual#2676

ronihun
#10742
mivel a majomkirály egy híres legenda, ezért nyílván nagy a hasonlóság, sok mindenbe szerepelt már, például Son Goku is majomkirály története alapján jött létre, aztán átalakult a dolog.

...

Maak
#10741


érdekes a hasonlóság

- You kids and your damn video games. When I was your age I spent my time outside, murdering&#65279; people in the fresh air...- bnet :Pedrochen #21774

Fabio Capello
#10740
Igen, elvileg azonos arányban kaptok premadet, tehát két kettes premaded két kettes ellen, ötös pm ötös ellen

Swain sajnos szinte használhatatlanná lett nerfelve 😞

crackyS
#10739
nagyon le lett nerfelve

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Saccard
#10738
Srácok azt akartam kérdezni, hogy ha a mi csapatunkból 4 ember arranged (tehát invelt, ismerik egymást) akkor az enemy csapatot is úgy párosítja hozzánk a játék? Mint anno mondjuk w3-ban ha 2v2-t toltál a.teamben akkor az ellenfelek is a.team voltak. Köszi! U.i.: Swaine milyen? Erõs?

Amitől a legjobban félünk az már megtörtént velünk.

crackyS
#10737
fogmosós smiley helyett ?

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

crackyS
#10736
régebben vki linkelt egy olyan "játékot" ahol fel volt sorolva az összes hõs ultija, és rublikába be kellet írni, hogy azaz ulti melyik hõsé
megtudná vki adni<#fogmosas>

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

ronihun
#10735
<#gonosz1>

...

jazzy
#10734
Szerintem amúgy igen, ha már lol cosplayeznek D:
#10733
Valószínûleg itt senki nem buzi, tehát senki nem is vágyik rád szóval ilyen kérés nem is fenyeget téged.

De ezzel a hsz el az offolást be is lehetne fejezni😊

#10732
tényleg magamból indultam ki, én se dugnék veletek
bár te úgy látszik nagyon szeretnéd, biztos taricot játszod non-stop :/

Gubberx
#10731
ne magadból indulj ki 😉

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

#10730
nemtom mi a faszt picsogtok, szerintem õk se dugnának olyan kockaszüzekkel mint ti, szal túl van beszélve a dolog

#10729

#10728
wuhu imádom a kis szõrõst ! Nyami nyami