League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#10827
Tri-force atmas banshe hextech rageblade...nesze neked tankyness 😊 (drága build)

Más: tegnap 3 személyes premadet csináltam átlag over 500normal win.
Ellenségnek kaptunk lvl28-29 30(160win) 30(250win) 30(120win)

És csodálkoztam, hogy milyen könnyen nyertünk.

HEH???? RIOT???? MATCHMAKING????
RedDevilsza
#10826
Mostani patchben kap egy nerfet:
Yorick

General
Base armor of ghouls reduced to 10 from 20
Omen of Death damage percent reduced to 45/60/75% from 50/75/100%
Omen of Pestilence now scales off of ability power at a 1.0 ratio instead of a .8 bonus attack damage ratio
Omen of Famine
Heals for 40% of the damage dealt, down from 50%
Range reduced to 550 from 650

full patch notes:http://eune.leagueoflegends.com/news/release-notes-v100122

Jockey
#10825
bahh, mikor nyúlnak yoric-hoz? pont most vettem meg és nagyon tetszik..:-(

Túl régóta játszok MMO-kat és túl sokkal ahhoz, hogy ne legyek kritikus.. ;-)

Különc
#10824
A szponzorációs pénz mellett eltörpül a streamért kapott pénz. Hotshot mondta múltkor, hogy kb 1000 nézõért kap 5 dollárt, hogy mennyire igaz ez, azt mindenki döntse el maga

Ocelote pl sokszor mondja ezt, mikor trollkodik, hogy megél a streamelésbõl, mi meg kapjuk be, nem lehet tudni pontosan

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#10823
Õ egy high elo-s streamer az owned tv-nél? Miért rakta ki az anyja amikor pénzt kapnak a streamerek? Vagy neki nem volt akkora közönsége sohasem??

#10822
Ezt nem engedheted meg magadnak, mert nem igazán melee dps és ha nem rakod a hpt meg a defet szart se ér.

#10821
Buildeled hybridre, hextech rageblade stb. azt csókolom 😊
#10820
Hát igen, utána buffolták yorickot nincs ami megfogja solo topon aztán most totálisan elbasszák azzal, hogy ad helyett apval scalelõdik majd egy skillje egyéb nerfek mellett.

#10819
Egy szarul kiadott underpowered champ ( Yorick ) után mindíg egy OP-t adnak ki. Riot csak keresgéli a balance-ot, folyton alá vagy fölé lõnek, erõs hõs esetében ez 2 hét utáni nerfhez, gyenge esetében két hét utána buffhoz vezetz.... libikóka játék.

Czdano
#10818
Vicc ez a videó, 2-3 szinttel kisebbek ellen mutatja be a skilleket. Amúgy damagetõl függetlenül már most OP ez a kari, ultija nagyon durva cc + elbír menekülni...

Kb ugyanazt kell majd gearelni neki mint irelianak és gg

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Fpocok
#10817
Corki szép nerfet kapott... most már nem tud blindolni.
Trynda 20% lesz nagyobb lol.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#10816
köcsög oroszok.
SzirmosSzisza
#10815
+ ennek ugye ott a W-je is ... :/

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

#10814
Mert egész nap csak játszott?
#10813
Annyira rühellem a "jumper" karikat...nesze nekem még egy. 😊 karik, mint urgot, amiknek nincs menekülõ skilljük mehetnek a levesbe.
SzirmosSzisza
#10812
Doublelift hajléktalan lett, anyja kirakta otthonról 😞

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Különc
#10811
17/2/x stat 20 percnél, Veigart meg Ezrealt üti. Kamu, szar videó, a hõs még lehet jó ettõl, de ez a Phreak ez valami nagyon hitvány

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Fpocok
#10810
Nem mondom, hogy nem fordulhat elõ az, hogy ha az egyik csapat jobb, akkor elhúznak szintben. De megint mi ez már faszom? 5 szintel kisebbekkel verekszik a videóban. Hagyjuk már ezt...

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#10809

Parasite Eve 2, best game EVER!

#10808
Engem csak az zavar, hogy akárhányszor yorick-al játszok, mindig retardált a team-em...csak ezt figyeltem meg 😊 Amúgy baromi sok a 4v5 😮 Annyi ragequiter van... beszarás (split sírás, ami nem is az)
ronihun
#10807
eleinte engem is zavart pár dolog, aztán rájöttem, hogy ellenfél is gyenge sokszor, aztán azóta ismét visszaállt kb a régi "rend".
meg engem nem foglalkoztat annyira az egész, hogy zavarjon, ha elbukok egy meccset v bármi, esténként mostanában Freddyvel játszottunk és a keleti játékosok még pár jó percet is szereztek nekem, vicces tud ez lenni néha, ha nem arra gondol az ember hogy nyerjen, ezt ajánlom neked is xumux, hogy próbáld élvezni a játékot, rengeteg meccsem volt, mikor kikaptam, esetleg rossz csapattársaim voltak mégis nagyon jó meccs volt, sõt a legjobb/legélvezetesebb meccseimen vesztek😊

más:jelenleg nyaralok, de ha jazzy már tudsz majd beszélni és összejön a csapat szivesen játszanék 5ös premadet ujra😊

...

Czdano
#10806
Értem <#eljen>

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

pluhi
#10805
Simán lehet premade közös neten, ami elszállt...
#10804
miért nem gyalogolsz budapestrõl debrecenbe? mert van vonat/busz/auto
Czdano
#10803
Az szép..akkor te talán megbírod mondani miért nem használják highelon nasust offtankként? Mikor junglezni is lehet vele + solo lanere is jó?

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Czdano
#10802
Monitor mögül mindig könnyebb pofázni :> Szerintem az esetek 99%ában a flamer húzná a rövidebbet.

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

#10801
atm 1901
#10800
Azt nem értem, hogy a lengyel emberek "élõben" teljesen normálisak, de ha online játékot kapnak a kezükbe totálisan kifordulnak magukból. Egyébként gondolom itt is sokan WoWoztak/WoWoznak nem meglepõ, hogy a skandináv játékosok a legnagyobb flamer-ek (fõleg ikeáék...). Egyébként többször felvetette itt már más is azt, hogy a ruszkiknak és a többi ázsiai játékosnak külön szerver kellene, vagy az oroszoknak csak, mint a WoW-ban is, mert eléggé más ott az online kultúra is.

Czdano
#10799
<#buck>

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

SzirmosSzisza
#10798
Nekem lengyelekkel csak más játékból volt tapasztalatom, ahol annak ellenére, hogy "ellenségek" voltak, folyamatosan, ment a lengyel magyar két jó barát szöveg 😊

Amúgy SG doksi alapján 1900as ELO-ja van.

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

tommyknockers
#10797
Regisztrálásnál kamu dátumot megadnak, és kész ennyi. Bár már most meg kell adni a születési dátumot regisztrálásnál.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."

Grr1234
#10796
kto polak? tak

Czdano
#10795
Csak kíváncsiságképpen..milyen ELO-n vagy? A leírásodból úgy tûnik hogy bõven 1400-1500 felett vagy.

Az pedig hogy elõre beírják hogy fuck polaks, valamiért megtörténik. Mindennek van elõzménye (csak emiatt nem kéne általánosítani). Speciel én más netes játékokból ismerem a lengyeleket, és eddig nem sok jót tettek velem, rosszat viszont annál többet. tipikus viselkedésforma -> megkérdezik hogy pl? Ha válaszolnak egy "tak"-kal (ami igent jelent) akkor onnantól kezdve leszarják a többit és elröhögcsélnek ketten..

Nekem ez a tapasztalatom, látom ugyanez veled a franciákkal fordult elõ. Ki tudja, mindenki megtalálnak a más más "nemzetek". Nekem nyugati playerekkel egyszer se volt összetûzésem a 800 meccsem alatt.

Legjobb lenne 18+-osra tenni a játékot, csak ugye akkor nem lenne apuci egyetlen kisfia aki veszi az RP-t...

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

#10794
Ha már ennyien leírták a véleményüket a split utáni állapotrol én is beállok a sorba. Szoval hol is kezdjem... :
Régen is és most is csak rankedet játszom, szerintem a normálnak nincs értelme (nem szeretem a mirror meccset, dotába se szerettem, és köszönhetõen riot semi OP champjainek ez igen gyakran bekövetkezik) Én személy szerint sokkal jobban érzem magam a split óta, sokkal kevesebb flamerrel találkozok, és a trollkodás is kevesbb lett, viszont a matchmaking nagyon szar, nem egyszer kelett mar 20 percig sorban álnom, és végül olyan meccset játszani ahol 500 rating diff volt fp és last pick között, egyszer azonban a rating különbség 1100 volt 😄 kaptam is érte +3 at, és mellesleg froggen közölte is hogy ezt a matchmakingnek ropke 1 ora alatt sikerult osszehozni, hat gg...
mindenki flameli a lengyeleket szlavokat satobbi. nem egy olyan lngyel gyerek van akivel split elott nem nagyon kedveltuk gymast finoman fogalmazva, es ha egy csapatba kerultunk valamelyikunk biztos eltrollolta a meccset, most viszont mar ha osszedob minket ts re is felmegyunk.
Akik viszont gusztustalan modon flamelnek es anyáznak,azok pont a nordic régio lakói, tegnapi meccsen anelkul hogy lett volna lengyel a csapatunkba, ezzel kezdte a gyerek champ selectbe: "fucking polaks go die get cancer, hitler was right when he attacked you first" mindezt meccs kozbe is folytatta all chatbe kiterjesztve gyuloletet meg kb 15 nemzetre, es az ilyeneket nem fogom sajnalni hogyha atmennek westre, a kis arja 12 evesek kozott illetve buzi franciak kozott biztos jol megalljak majd a helyuket.
Emelett persze ahogy az északiak közül ugy a szlávok magyarok és lenygelek kozott meglehet talalni a retardalt embereket, akikbol mint barmelyik mas jatekba, foleg ha az f2p igen sok van.

Czdano
#10793
Gyönyörû <#eljen>. Errõl beszélek emberek. Ilyenek nem voltak sose ezelõtt. MAXIMUM 3 leaver volt, az is a 2 csapatból összesen.

Amúgy respect a shaconak hogy ölt kettõt, lol.

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

SzirmosSzisza
#10792
Még mindig jobban jártál, mint ez a Shaco 😄

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Czdano
#10791
Erõt vettem magamon és toltam egy meccset, de az esetek 99%ához híven a következõ fogadott :


A következõkre érdemes figyelni úgy általánosságban
-last hitek
-halálok száma
-a csapatfelállások
-leaver (ez ugye már megszokott split óta, mindenki megmondja hogy elszaporodtak
-le blanc cd boots
-kata cd boots
A többi a mi csapatunkból oké. Ellenfél csapata:
-morde oké, tõle tartottam egyedül
-sona leaver (végig lasthitelt míg bentvolt + szar itemet kezdett el)
-gp infinity edge nélkül, nem is jungleezett de vette a lámpácskát
-cassio crystal scepter nélkül
-frozen mallet kogmaw bloodrazor nélkül + valszeg hextech gunbladet akart

Az elõzmények:
Pick
2 squishy ap + 1 squishy hibryd -> instant lock in. Morde pick jó, mondom legalább egy ap offtank van, kéne egy ad carry pickeltem ashet. Chatben a morde elkezdett oltani hogy mekkora fasszopó vagyok hogy fórumra irkálok szidom a lengyeleket + oroszokat (holott közöm nem volt ilyesmihez a lentebbi linkben). Hozzátette azt is hogy noob vagyok mert látott rólam valami videót youtubeon (gondolom a yi pentakillre gondolt amit leszedtem mert akkor szánalom az enemy)

Oké meccs közepefele morde kijelenti hogy õ team leader/1v1ezni fog gpvel stb. Közben katával LENGYELÜL pofázik/többször meghal. A végén felgeareltem magam így a gp/cassio/kogmaw trióról tudtam gondoskodni bõven teamfightban + a kata és leblanc páros hozta a kötelezõ doublekilleket.

Szóval vannak jó lengyelek, de a legtöbbjük idióta, retardált, nem tud gearelni, lasthitelni. Ne mondd nekem hogy ilyen volt minden meccs split elõtt. <#fejvakaras>


Egyébként hiányoznak nekem is a premadek, de egyrészt sose látlak online, másrészt pedig a jazzy/hunter párossal nem jövök ki túl jól, mióta õszintén megmondom a véleményemet, így õk gondolom nem fogadnának szívesen mumble-n.

Ha átmegyek westre kb te fogsz a legjobban hiányozni a magyar scenebõl mert egyrészt skilles játékos vagy (hozzáteszem a többiek se rosszak abból a társaságból), másrészt pedig kulturált ember módjára le bírod írni a véleményedet anélkül hogy személyeskednél.

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Győri Devi
#10790
mert a játék a képernyõn keresztül leméri az intelligencia szintjét a playernek
amúgy pár napja kezdtem el én is játszani szóval máris +1 eastnek XD

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!

#10789
Ez a win streak loose streak mindig is így ment. Valamiért benne van a játékban ha túl sokat nyersz akkor jön a loose streak, de feétünõen retardokat rak melléd olyankor. Az okát nem értem.

#10788
Nekem is nagyon fog hiányozni.....<#rinya>

Valahol,valamikor,egyszer csak..... unusual#2676

Különc
#10787
+1 (tudod mire értem)

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

jazzy
#10786
Ajj pedig mostanában normális voltál, kár, hogy elmész westre, hiányozni fogsz.
#10785
Szerintem nem romlott le. Úgy érzem valami szabályozás van, ugyanis egy darabig tökéletes csapatokkal sorsolt össze a gép, megvolt az összhang, 5v5-ös fightokat rendesen le tudtuk harcolni, folyamatosan nyertem.

Aztán a sok gyõzelem után olyan csapatokkal lettem összesorsolva, hogy fájt nézni (és az ellenfélnél is). Supportolni szeretek Jannával (Sonára még nincs IPm), de én voltam a csapatban az aki ölt (majdnem mindig egyedül). 8-0-2 lett talán a legfurcsább ilyen meccsem, a többieknek szinte semmi kill de még csak assist se.

Azt meg se említem, hogy vannak elmeroggyantak, akik az elején bejelentik, hogy "I go mid" pl. veigarral vagy karthussal. Ok mondja mindenki de aztán elfeedelik mid solo-t. Pár halál után már figyeltem mit csinálnak, feléled, befut az ellen hõse mellé leüttetni magát, feléled...
Az igazán ronda az egészben, hogy le volt gangelve mid mindegyik esetben. Sõt amikor mondjuk, hogy cseréljük le a lane-t (mert nagyon látszik, hogy seggarcú) akkor mondja, hogy menjek/menjünk el, mert õ solozik miden. Aztán késõbb persze 5v5-ben a solojuk triple meg quadra killeket tol :-) És meccs végén beírja, hogy "wooden pc xd".

Szóval szerintem csak le kell húzni egy 10-15 meccset ilyen seggarcokkal (mert a játék ingyenes és seggarcok vannak), aztán újra rendes emberekkel sorsol össze (azokat meg fel kell venni friendsbe, ez legyen a tanulság!)

Unknow
#10784
Valószínûleg megérdemlted a bant. Nem szoktak csak úgy bannolni senkit. Lehet az a gond,hogy túl sokat "suck my dick"-ezel és hasonlók. Mert ha jól látom azon vagy felháborodva ,hogy reportolnak valakit azért mert nem tud emberien fogalmazni. Szerintem az a 3 nap kevés volt neked ha még mindig nem értetted meg mi a probléma.
#10783
azért nem változott semmi szerinted, mert te is egy prosztó pöcs vagy aki még szar is, szal neked ideális ez a környezet
a többiek, akik normálisak pedig érzékelik, hogy mind emberileg mind játékszínvonal ügyileg erõs visszaesés van

SzirmosSzisza
#10782
Championt illik coop-ban tesztelni 😊

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

jazzy
#10781
Illetve lehet majd a megmaradó keletiekkel, meg amikor végre tudok pofázni tsen 😄 De már hamarosan.. 1 hét max.
MrStokes
#10780
Meccs utan az osszesitoben ha meg nem lepett le akkor tudsz ra ignore-t v friend-et nyomni en ugy vettem eszre.

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

#10779
Voltak faszok WEST-en is, nincs különbség Umu, hidd el. Ugyanolyan ideges voltam az idióta franciákra meg a nagypofájú, magukat a világ közepének gondoló németekre, amennyire most dühítenek a mindenre szaró ruszkik.
Csak akkor zavar a dolog, ha napközben ip-t farmolgatok különbözõ, számomra ismeretlen hõsöket tesztelgetve, de hát ilyenkor velük is kiszúrok, mert ott bénázok vadidegen buildekkel meg minden... Szóval vica versa. A flamereket egy /ignore-al elintézem a többin meg nem húzom fel magam túlzottan, hiszen jön az este, amikor - többek között miattatok, Umu és Jazzy meg még pár embernek akiket innét ismerek - minõségi játékot lehet játszani premade-ben.

jazzy
#10778
Mondhatjuk inkább, hogy saját magamnak szánt költõi kérdésemet osztottam meg a topickal. Én amúgy sokat nyerek. De vesztek is. Ennyi. Nem változott semmi.