League of Legends
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Más: tegnap 3 személyes premadet csináltam átlag over 500normal win.
Ellenségnek kaptunk lvl28-29 30(160win) 30(250win) 30(120win)
És csodálkoztam, hogy milyen könnyen nyertünk.
HEH???? RIOT???? MATCHMAKING????
Yorick
General
Base armor of ghouls reduced to 10 from 20
Omen of Death damage percent reduced to 45/60/75% from 50/75/100%
Omen of Pestilence now scales off of ability power at a 1.0 ratio instead of a .8 bonus attack damage ratio
Omen of Famine
Heals for 40% of the damage dealt, down from 50%
Range reduced to 550 from 650
full patch notes:http://eune.leagueoflegends.com/news/release-notes-v100122
Túl régóta játszok MMO-kat és túl sokkal ahhoz, hogy ne legyek kritikus.. ;-)
Ocelote pl sokszor mondja ezt, mikor trollkodik, hogy megél a streamelésbõl, mi meg kapjuk be, nem lehet tudni pontosan
Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403
Kb ugyanazt kell majd gearelni neki mint irelianak és gg
Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX
Trynda 20% lesz nagyobb lol.
Parasite Eve 2, best game EVER!
“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás
“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás
Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403
Parasite Eve 2, best game EVER!
meg engem nem foglalkoztat annyira az egész, hogy zavarjon, ha elbukok egy meccset v bármi, esténként mostanában Freddyvel játszottunk és a keleti játékosok még pár jó percet is szereztek nekem, vicces tud ez lenni néha, ha nem arra gondol az ember hogy nyerjen, ezt ajánlom neked is xumux, hogy próbáld élvezni a játékot, rengeteg meccsem volt, mikor kikaptam, esetleg rossz csapattársaim voltak mégis nagyon jó meccs volt, sõt a legjobb/legélvezetesebb meccseimen vesztek😊
más:jelenleg nyaralok, de ha jazzy már tudsz majd beszélni és összejön a csapat szivesen játszanék 5ös premadet ujra😊
...
Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX
Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX
Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX
Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX
Amúgy SG doksi alapján 1900as ELO-ja van.
“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás
"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."
Az pedig hogy elõre beírják hogy fuck polaks, valamiért megtörténik. Mindennek van elõzménye (csak emiatt nem kéne általánosítani). Speciel én más netes játékokból ismerem a lengyeleket, és eddig nem sok jót tettek velem, rosszat viszont annál többet. tipikus viselkedésforma -> megkérdezik hogy pl? Ha válaszolnak egy "tak"-kal (ami igent jelent) akkor onnantól kezdve leszarják a többit és elröhögcsélnek ketten..
Nekem ez a tapasztalatom, látom ugyanez veled a franciákkal fordult elõ. Ki tudja, mindenki megtalálnak a más más "nemzetek". Nekem nyugati playerekkel egyszer se volt összetûzésem a 800 meccsem alatt.
Legjobb lenne 18+-osra tenni a játékot, csak ugye akkor nem lenne apuci egyetlen kisfia aki veszi az RP-t...
Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX
Régen is és most is csak rankedet játszom, szerintem a normálnak nincs értelme (nem szeretem a mirror meccset, dotába se szerettem, és köszönhetõen riot semi OP champjainek ez igen gyakran bekövetkezik) Én személy szerint sokkal jobban érzem magam a split óta, sokkal kevesebb flamerrel találkozok, és a trollkodás is kevesbb lett, viszont a matchmaking nagyon szar, nem egyszer kelett mar 20 percig sorban álnom, és végül olyan meccset játszani ahol 500 rating diff volt fp és last pick között, egyszer azonban a rating különbség 1100 volt 😄 kaptam is érte +3 at, és mellesleg froggen közölte is hogy ezt a matchmakingnek ropke 1 ora alatt sikerult osszehozni, hat gg...
mindenki flameli a lengyeleket szlavokat satobbi. nem egy olyan lngyel gyerek van akivel split elott nem nagyon kedveltuk gymast finoman fogalmazva, es ha egy csapatba kerultunk valamelyikunk biztos eltrollolta a meccset, most viszont mar ha osszedob minket ts re is felmegyunk.
Akik viszont gusztustalan modon flamelnek es anyáznak,azok pont a nordic régio lakói, tegnapi meccsen anelkul hogy lett volna lengyel a csapatunkba, ezzel kezdte a gyerek champ selectbe: "fucking polaks go die get cancer, hitler was right when he attacked you first" mindezt meccs kozbe is folytatta all chatbe kiterjesztve gyuloletet meg kb 15 nemzetre, es az ilyeneket nem fogom sajnalni hogyha atmennek westre, a kis arja 12 evesek kozott illetve buzi franciak kozott biztos jol megalljak majd a helyuket.
Emelett persze ahogy az északiak közül ugy a szlávok magyarok és lenygelek kozott meglehet talalni a retardalt embereket, akikbol mint barmelyik mas jatekba, foleg ha az f2p igen sok van.
Amúgy respect a shaconak hogy ölt kettõt, lol.
Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás
A következõkre érdemes figyelni úgy általánosságban
-last hitek
-halálok száma
-a csapatfelállások
-leaver (ez ugye már megszokott split óta, mindenki megmondja hogy elszaporodtak
-le blanc cd boots
-kata cd boots
A többi a mi csapatunkból oké. Ellenfél csapata:
-morde oké, tõle tartottam egyedül
-sona leaver (végig lasthitelt míg bentvolt + szar itemet kezdett el)
-gp infinity edge nélkül, nem is jungleezett de vette a lámpácskát
-cassio crystal scepter nélkül
-frozen mallet kogmaw bloodrazor nélkül + valszeg hextech gunbladet akart
Az elõzmények:
Pick
2 squishy ap + 1 squishy hibryd -> instant lock in. Morde pick jó, mondom legalább egy ap offtank van, kéne egy ad carry pickeltem ashet. Chatben a morde elkezdett oltani hogy mekkora fasszopó vagyok hogy fórumra irkálok szidom a lengyeleket + oroszokat (holott közöm nem volt ilyesmihez a lentebbi linkben). Hozzátette azt is hogy noob vagyok mert látott rólam valami videót youtubeon (gondolom a yi pentakillre gondolt amit leszedtem mert akkor szánalom az enemy)
Oké meccs közepefele morde kijelenti hogy õ team leader/1v1ezni fog gpvel stb. Közben katával LENGYELÜL pofázik/többször meghal. A végén felgeareltem magam így a gp/cassio/kogmaw trióról tudtam gondoskodni bõven teamfightban + a kata és leblanc páros hozta a kötelezõ doublekilleket.
Szóval vannak jó lengyelek, de a legtöbbjük idióta, retardált, nem tud gearelni, lasthitelni. Ne mondd nekem hogy ilyen volt minden meccs split elõtt. <#fejvakaras>#fejvakaras>
Egyébként hiányoznak nekem is a premadek, de egyrészt sose látlak online, másrészt pedig a jazzy/hunter párossal nem jövök ki túl jól, mióta õszintén megmondom a véleményemet, így õk gondolom nem fogadnának szívesen mumble-n.
Ha átmegyek westre kb te fogsz a legjobban hiányozni a magyar scenebõl mert egyrészt skilles játékos vagy (hozzáteszem a többiek se rosszak abból a társaságból), másrészt pedig kulturált ember módjára le bírod írni a véleményedet anélkül hogy személyeskednél.
Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX
amúgy pár napja kezdtem el én is játszani szóval máris +1 eastnek XD
やられたらやり返す。倍返しだ!
Valahol,valamikor,egyszer csak..... unusual#2676
Aztán a sok gyõzelem után olyan csapatokkal lettem összesorsolva, hogy fájt nézni (és az ellenfélnél is). Supportolni szeretek Jannával (Sonára még nincs IPm), de én voltam a csapatban az aki ölt (majdnem mindig egyedül). 8-0-2 lett talán a legfurcsább ilyen meccsem, a többieknek szinte semmi kill de még csak assist se.
Azt meg se említem, hogy vannak elmeroggyantak, akik az elején bejelentik, hogy "I go mid" pl. veigarral vagy karthussal. Ok mondja mindenki de aztán elfeedelik mid solo-t. Pár halál után már figyeltem mit csinálnak, feléled, befut az ellen hõse mellé leüttetni magát, feléled...
Az igazán ronda az egészben, hogy le volt gangelve mid mindegyik esetben. Sõt amikor mondjuk, hogy cseréljük le a lane-t (mert nagyon látszik, hogy seggarcú) akkor mondja, hogy menjek/menjünk el, mert õ solozik miden. Aztán késõbb persze 5v5-ben a solojuk triple meg quadra killeket tol :-) És meccs végén beírja, hogy "wooden pc xd".
Szóval szerintem csak le kell húzni egy 10-15 meccset ilyen seggarcokkal (mert a játék ingyenes és seggarcok vannak), aztán újra rendes emberekkel sorsol össze (azokat meg fel kell venni friendsbe, ez legyen a tanulság!)
a többiek, akik normálisak pedig érzékelik, hogy mind emberileg mind játékszínvonal ügyileg erõs visszaesés van
“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás
\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"
Csak akkor zavar a dolog, ha napközben ip-t farmolgatok különbözõ, számomra ismeretlen hõsöket tesztelgetve, de hát ilyenkor velük is kiszúrok, mert ott bénázok vadidegen buildekkel meg minden... Szóval vica versa. A flamereket egy /ignore-al elintézem a többin meg nem húzom fel magam túlzottan, hiszen jön az este, amikor - többek között miattatok, Umu és Jazzy meg még pár embernek akiket innét ismerek - minõségi játékot lehet játszani premade-ben.