League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

szucsy89
#11027
nagyobb kép nincs?
SzirmosSzisza
#11026

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

SzirmosSzisza
#11025

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

RedDevilsza
#11024
Trynd rageblade is teljesen használható volt, spinning slash 1-es Ap ratio, bloodlust 1.5-ös. Az attack speed stack meg egyértelmû. Jó lehet hogy nem a legjobb item neki, de egyáltalán nem rossz.

#11023
Ryze-nak jó item a frozen heart. Persze nem start itemnek.
#11022
Muszáj valahol kiönteni a dühöt. Elképesztõ, hogy 4-5 napja nem tudok egy normális meccset menni. Olyan elmondhatatlanul noobokkal rak össze a rendszer, hogy tényleg szavak nincsenek rá. Az hogy normálban, még csak-csak hagyja ám. De mikor rateden is. Én beírom nekik hogy bármit pickelek csak legyen normális setup-unk. Senki nem válaszol pickelik amit gondolnak. Ryze forzen heart, Jana 17 halál, Trynd elsõ item Rageblade és még végtelenségig sorolhatnám. Ennek a játéknak olyan borzalmas community-je van hogy legjobb lenne ha leállítanák... Jó éjt mindenkinek!

Czdano
#11021
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Erre rábasztam!

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

crackyS
#11020
<#banplz>

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

jazzy
#11019
😄D
Czdano
#11018
Akkor miért van az hogy lategamebe egy minion wavet a yi kiüt egy Q-val? Most van én vagyok rohadt hülye és szarul emlékszem, vagy ti tévedtek, de megyek egy yit....

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

RedDevilsza
#11017
Nem tudom ezen mit nem ért <#idiota>

BEAST
#11016
Hiába üt 400-at, ha így is úgy is maximum 4 target-re sebez. (ha meg nem változtatták mióta utoljára néztem)

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Czdano
#11015
Minionokra 60% esély van hogy 400at üt..szerintem az mindegyikre vonatkozik

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

RedDevilsza
#11014
Yi Q spellje max 4 targetre megy. Ezért nem értem miért lenne az húdejó annyi sok minion ellen.

Czdano
#11013
Milyen 4 minion? Én a #11005. hszben szereplõ videóról beszélek, amiben igencsak több creep van.

Egyébként meg nem kell mindent komolyan venni <#miaz>

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

RedDevilsza
#11012
4 minion mióta instant infinity?

#11011
ahaha, ha nem megy a játék olykor jól esik flamelni 😄 de szar vagyok.

Czdano
#11010
Lehet megyek én is egy AD annie-t mindjárt, kezdem megszokni õket 😄D

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

kisfigi
#11009
Ja igen, ez a kép nem a mi meccsünkbõl van, meccs után linkelte az egyik emberke tõlük h ez volt az elõzõ meccsük, meg hogy hivatalos fórumra is nyitott valaki egy témát még mikor gragassal voltak, mert csak a 4 support volt a premade😄 és igazából nemtudom hogy.. de ment nekik😄

Destiny. The design is clearly ancient.

Czdano
#11008
Yi Q spellt bevetném szívesen

Instant infinity edge <#idiota>

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

#11007
Vagy bármelyik champ you aoe-vel... abban a minion wave-ben harcolj MORDE ellen 😊
SzirmosSzisza
#11006
Karthus álma ... (mondjuk nem tudom ilyenkor volt-e már Karthus)

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Különc
#11004
19. Do you believe in an ELO Hell?

Quoted
If you're not very good. Elo hell exists for you.

Bigfatjijitõl, neked <#mf2>

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Czdano
#11003

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Czdano
#11002
És ebbõl melyik volt a yi? És hogy öltek ezzel a builddel? 😄DD

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Gubberx
#11001
Hát én akárhányszor találkoztam eddig vele megdöglött mindegy mivel voltam 😄 Bár lehet csak noobokat fogtam ki eddig vele

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

kisfigi
#11000
és ilyen builddal mentek ^^ érdekes😄

Destiny. The design is clearly ancient.

kisfigi
#10999
A meccs elején õk vittek, aztán mid gameben kb balance volt, end gameben is, és vagy 5 percig se nekik se nekünk nemvolt nexus turret, aztán végül bd-al nyertünk 😄

Destiny. The design is clearly ancient.

kisfigi
#10998
Kayle, Janna, Sona, Soraka + Yi felállás ellenünk... hát szép meccsnek indul ^^

Destiny. The design is clearly ancient.

ronihun
#10997
megvettem Lee Sint is, mindkettõ nagyon tetszik,erõsek és fun velük játszani 😊

...

Különc
#10996
Á, én nem vagyok ilyen jó, akkor Nocturne 8)
Most ráálltam az only dzsungelre, ha nem tudok az lenni, akkor Brand

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Különc
#10995
?

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#10994
Lehet csak engem irritál annyira hogy elugrik, azt vissza ugrik dupla annyi élettel.

mondom ok

Fabio Capello
#10993
W, decoy.

#10992
Egyébként wukong imba szar, ott áll azt közbe már elugrott, az mi

ronihun
#10991
nyílván, de egyébként junglebe voltam.

...

jazzy
#10990
Miért nem ?
Különc
#10989
Viszont mikor olyan championokkal vagyok együtt, akiknek alig van CCje és exhaustja sincs, akkor egy fejet vágok

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Czdano
#10988
Kb 1-2 hete vettem meg én is..Nem tudom hogy hol voltál vele, ha teheted junglebe vidd vagy SOLO lanere..máshol nem túl hatásos.

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

jazzy
#10987
Jaja ott, Irelia meg solo. Múltkor mideztem is vele, az is jó 😄
Különc
#10986
Nekem is +fav Udyr, de inkább jungelbe

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

jazzy
#10985
Most kb a 2 fav championom Udyr és Irelia.. Eszetlen erõs mint a kettõ.. nerfgyanús.

Mondjuk ma ahogy lanewick ellen mentem, én azon a healen valami átdolgozást várnék, nerf nem kell, nem OP a warwick, de az az undorító lanestaying.. ugyanilyen volt a vlad, azt helyrerakták, ráférne a ww-re is. Persze úgy, hogy a dzsungelezésbe (szép magyarul leírva) ne szóljon nagyon bele.
ronihun
#10984
megvettem Udyrt, elsõ meccsen kicsit elrontottam az elején, aztán végére elég erõs lettem, de már nem tudtunk nyerni, viszont másodikba jókat gankeltem, aztán elég rossz helyzetbe kerültünk, de meglett a trinitym és olyan imba lett, hogy meg se tudtak szinte ölni

...

jazzy
#10983
Nem baj vadkan kicsit el volt keseredve de majd helyrejön 😄😄
ronihun
#10982
bocs a dc-ért, valami vezetéket szétkurt a vihar szerintem<#szomoru1>

...

#10981
meg egyébként is lekapcsolták pár hete....
Fabio Capello
#10980
nem mûködik, mert azt még nem sikerült kettészedniük a szerver szétválasztással.

#10979
sziasztok nem tudja valaki hogy a Tribunal miért nem mûködik vagy csak nekem nem mûködik?

#10978
És több 4v5.