League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#10977
szerintem jobb lett a szerver : D

RedDevilsza
#10976
juk

Grr1234
#10975
odalya

jazzy
#10974
idelye
Grr1234
#10973
Update-re gondolsz? Az jónagydarab, EU nordic east pedig a split miatt van.

#10972
EU nordic & East, 30 minute remaining, ez mi? és már jó idelye megy .

#10971
oh, nekem nagyon tetszik,gyûjthetek rá : )

Grr1234
#10970
Nõtt a benzinár, romlott a forint, Kati néni elesett a piacon, lezárták az ûrsikló programot.

6,3k.

Fabio Capello
#10969
6300

#10968
na emberek 2 hétig nyaraltam, valaki röviden egy mondatban, foglalja nekem össze mi történt .

monkey king mennyi ip?

#10967
Hali

valaki tudna nekem segíteni?

Regisztrálni akarok de nem sikerül. Mindig egy hibát ír ki... Minden adat mellet zöld pipa van!

Ezt: "There was a problem submitting the form"
Fpocok
#10966
Tudom már, hogy nem nálam van. Csak azokat a repeket játssza le, amik a monkey kinges patch után keletkeztek. Nekem meg van régiekbõl vagy 500mb replay.

Hivatalos lolr. oldalon már két újabb verzió is kijött, de még mindig nem csinálták meg

Parasite Eve 2, best game EVER!

jazzy
#10965
Többen is panaszkodnak, hogy nem mûködik a lolreplay.. szóval a probléma nem nálad van, vagy lehet már olvastál róla azóta.
Fpocok
#10964
Minden, csak nem véletlen <#gonosz1><#awink>

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#10963
Vajon miért? Törd egy kicsit a buksidat...

Parasite Eve 2, best game EVER!

LestatVenom
#10962
az am érdekes, h mind a LoL-ban mind a HoN-ban új kari a Monkey King

hu hu hu huuuuuuuuu

Hegi90
#10961
ehh

ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S

Maak
#10960
588 megas volt,gondolom legfrissebb...es az 1 megas netemnek a 100 mega is orokkevalosag sokszor, mar ami a peccset illeti :s

- You kids and your damn video games. When I was your age I spent my time outside, murdering&#65279; people in the fresh air...- bnet :Pedrochen #21774

Hegi90
#10959
Frissen szedett hon kliens nem szokott sokat peccselni.

ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S

Maak
#10958
en ma szedtem le, patchalestol fugg, hogy mikor, de kiprobalom...illetve mar jatszottam anno beta alatt de akkor nem jott be,mondjuk lol sem de aztan most megis lolozok,meg sc2t is felretettem azota 😄

- You kids and your damn video games. When I was your age I spent my time outside, murdering&#65279; people in the fresh air...- bnet :Pedrochen #21774

jazzy
#10957
Hegi90
#10956
most a többiek ddosról beszélnek, úgyhogy lehet nem ez a legmegfelelõbb pillanat a kipróbálásra <#idiota>

ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S

Hegi90
#10955

ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S

Czdano
#10954
Mikortól lesz ingyenes? Volt egy hétig f2p, próbáltam, szokatlan nagyon. Dotából átvett tiny copyval mentem (nemtudom honban mi a neve), azzal toltam egy stunt lvl 1-en a társam meg megölte az ellent <#idiota> Fingom sincs mit csinált, de akkor könnyû játéknak tûnt.

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

SzirmosSzisza
#10953
"és nem azon, hogy mennyit fizettél érte" <#pardon1>

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Hegi90
#10952
nehezebb játszani, de pörgõsebb, többet kell benne gondolkodni, balancosabb (bár vannak az early access herok... azokról nem tud senki még semmit gyakorlatilag - szerintem ez kb ugyanaz, mint amikor a lolban kiadnak egy új championt, akkor 2 hétig OP, és ha már sokan megvették, akkor visszanerfelik. De ez is csak találgatás. Meg itt nincs ugye ez a rúnázás, meg masteryzés. Ha van egy herod, akkor az teljesen a tiéd, csak rajtad múlik, hogy játszol vele, és nem azon, hogy mennyit fizettél, vagy hogy mióta játszol, vagy milyen buildekre vagy rúnázva.

De szerintem próbáldd ki te magad, játszd vagy 1-2 hétig, és utána döntsd el, ne a fórumos nubokra hallgass <#bohoc>

ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S

szucsy89
#10951
thx, maradok LOL-nál akkor 😊
#10950
Én honba is letoltam vagy 1000+ meccset meg lolban is már elég sokat , hon sokkal balanceoltabb én a lolt az ability power miatt szeretem nagyon de nagyon jók a hõsök is. Dota 2 is nagyon várom de én most a lolra szavazok.

#10949
Én is lehúztam vagy 2 évet dotával és egy kicsit honoztam is a beta alatt, de vissza nem mennék. A lol sokkal átláthatóbb nem egy nagy paca felismerhetetlen hõsökkel. Éa az egész rendszere is sokkal elõrehaladottabb az ilyen apróságok miatt, mint pl az ap ami miatt lategameben nem leszel useless casterrel. A shop is használhatóbb lolban és még lehetne sorolni.

RedDevilsza
#10948
Hát LoL után kurvaszar, ranged karik ellen meleevel nem lehet lanelni rendesen , a skillek oneshotolnak, a manád 2 skilltõl elfogy. Nagyon más, én Dota-HoN-ból jöttem át lolozni, de vissza nem mennék.

szucsy89
#10947
hmm... ugye a HON ingyenes lesz, tudom hogy volt már párszor téma meg hogy van HON topik is, de mégis itt kérdezném meg, hogy aki játszott vele (LOL után/mellett), milyen a LOL-hoz képest? szerintetek sokan átmennek oda?
Különc
#10946
<#wow3><#nevetes1><#mf2>

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

jazzy
#10945
Most lebuktam amúgy is, tehát már gigamegalowelo vagyok, kezdek leérni hozzád 😄
Különc
#10944
A te ELOdon lehet, de most hallgassunk meg egy olyat, aki ért is hozzá <#mf2>

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

jazzy
#10943
Grrr trynda jön és megöl, odamész, focusálod, cczed, amikor nyomta az ultit exhaust, ignite, gg.
SzirmosSzisza
#10942
Kap egy CC-t és azt se tudja mennyi az idõ ...

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

#10941
Azért mert aki jól játszik vele , egy egyszerû runaszettel szét csap egy egész csapatot pillanatok alatt és még mindig nézd azt, hogy van lassítás,heal,menekülõ skill,halhatatlan ulti,és kurva nagy dmg is egyszerûen az a baj ,hogy mindene van.

#10940
akkor ott valamit nagyon elbaMbultak az elején....lvl 6-ig ha megfogod (egy ranged karival simán meglehet) akkor nem lesz vele baj lategamben se..nem értem mért ennyire mumus még mindig
szucsy89
#10939
épp most volt velem egy, olyan pentakillt nyomott nem is egyszer hogy ihaj... menekültek elõle, rábaszták az exhaustot is az se mentette meg õket XD áhh imba champ és kész
jazzy
#10938
Fórumon írnak mindent. Írják, hogy jobb, csak mostmár kell hozzá skill, írják, hogy gyengébb.
SzirmosSzisza
#10937
Hát high elon senki se memt vele, rework után nem tudom mi történt.

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

szucsy89
#10936
ezt én átgondolnám mégegyszer
Különc
#10935
Te meg legyé má házigazda

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

jazzy
#10934
Leguselessebb elemzõ vagy.
#10933
nem is lehetne nagyon elemezni annyira szépen összerakta

ronihun
#10932
<134 új üzenet>
<#whatever>

...

Különc
#10931
Azt a "leguselessebb" szót nem szívesen elemezném

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#10930
Trynda jelenleg az egyik leguselessebb hero a játékban (ez a rework szerûség se változtatott rajta sokat)
jazzy
#10929
Na ez állatul néz ki 😄
SzirmosSzisza
#10928

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás