League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Fabio Capello
#11077
hmmmm

SzirmosSzisza
#11076

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

jazzy
#11075
Én visszaadok így 3at a fenébe.. Anivia, Lee Sin és Vayne. Legalább lesz ip-m rúnára.

Köszi az ötletet.
#11074
persze hogy jó dolog, csak megvettem olafnak a skint mert akkor épp szerettem,és le volt árazva, most ha játszok vele 1 hónapban egyszer akkor is azért mert "skines" : )

Ezreal-nak mivel mainom jobban elférne a frozen skinje : )

Grr1234
#11073
Azzal is. Másrészt a skin jó dolog, az kell. 😄

#11072
mert?

vagy a helyesírással van gond? : D

Grr1234
#11071
Én a helyedben skint nem ADNÁK vissza. <#banplz>

#11070
ez igaz, énis max skint adnák vissza, remélem lehet : )

ronihun
#11069
Ha RP-be adnák "véletlen" nekem is akkor rögtön lenne három felesleges hõsöm, de így nem igazán akarok visszaadni semmit, max olyat amivel nem sok ip-t kapok, annak meg nincs értelme.

...

szucsy89
#11068
nem.
#11067
én úgy tudom csak 1 szer lehet és max 3 at ha csak 1 et akkor is oda az 1 lehetõség.

Grr1234
#11066
Muszáj egyszerre 3 hõst? Nem lehet úgy, hogy most egyet, és késõbb a többit?

szucsy89
#11065
http://lol-hungary.hu/index.php?option=com_kunena&func=view&catid=14&id=28361&Itemid=270
szucsy89
#11064
nem gondoltam hogy nem tudjátok, lolhungary meg minden tele van vele... én kurvaanyám tényleg 😄
#11063
télleg? mi módon? : D

#11062
Jah vissza lehet adni 3 darab hõst 1 szer és vissza kapod az árát... kb 1 hete tették közzé és most menõzik ahelyett hogy leírta volna hogy van ilyen...

#11061
titta poénos vagy

ronihun
#11060
visszaadtál?

...

crackyS
#11059
shit happens again

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Fpocok
#11058
fake

Parasite Eve 2, best game EVER!

szucsy89
#11057
küldök shotot is ha kell, gyorsan vettem is 5-6 6k-s herot meg pár skint... de így is maradt 5ezer még 😄
Fpocok
#11056
fake

Parasite Eve 2, best game EVER!

szucsy89
#11055
neem, nem viccelek.

ugye visszaadtam 3 herot, csak ip helyett rp-be adták vissza az árát 😄
Fabio Capello
#11054
wtf

#11053
vicc?

crackyS
#11052
shit happens

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

szucsy89
#11051
kaptam 15 ezer RP-t a riottól... cuppantás 😄
#11050
Azthittem a benne lévõ map, 5v5 új pálya, annak nagyon örültem volna : D bár ha jobban bele gondolsz, megoldhatatlan lenne.

#11049
leginkább vond vissza ezt, mert minda2 rohadt jó : )

Elöbb mentem customot, lv 10 esek ellen, 3 bot volt vellem, és elvertem õket,azért nem könnyen, de ajánlom mindenkinek , nagyon szórakoztató volt : D

crackyS
#11048
5v1be megölik mordét azzzzttaqrva

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

#11047
Leginkább egyiket sem.

#11046
sziasztok szerintetek Vladimirt vagy Ezrealt érné meg inkább megvenni melyik az erõsebb/hasznosabb a csapatnak?

pluhi
#11045
Az a kemény, hogy nem az övék Baron az egyik esetben. A végén az ultis király, mire Ashe nyila odaér, már mindenki fekszik.
Különc
#11044
Mire van?

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Unknow
#11043
Más itemek lesznek kaphatóak a mapon 😛 Így már annyira nem vészes sztem a dolog.
SzirmosSzisza
#11042
Én is nehezen tudom elképzelni. Bloodline Championsben van hasonló, de ott az egész játékmenet más.

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Fpocok
#11041
Az a baj, hogy nem 3v3 ra van balanszolva a játék.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#11040
én látok benne fantáziát, spec szerintem 3v3 mapon is el lehet hülyülni

Anthrax
#11039
Bár ne legyen igazam,és legyen használható,de 3v3 pálya is 1 rakás fos

Anthrax
#11038
Mert itt is majd vagy az aoe fog dominálni vagy bemegy 5 tank és kergesd ki õket középrõl

BEAST
#11037
Kifejtenéd, hogy miért?

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Anthrax
#11036
Csak én gondolom,hogy jó nagy faszság lesz ez a pálya és mod hozzá ?

SzirmosSzisza
#11035
fasza kombók

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

RedDevilsza
#11034

Fabio Capello
#11033
Soon™

pluhi
#11032
Ja új Teemo skin, mi?<#eplus2>
SzirmosSzisza
#11031
Egy Riot alkalmazott csinált AMA-t (ask me anything) és õ is mondta, hogy a héten lesz meglepetés.

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

ronihun
#11030
a hír elvileg a héten, de a map év végén, egyébként egy részeg ember állításain kívül van más jel arra, hogy igaz?

...

szucsy89
#11029
<#banplz>
jazzy
#11028
<#idiota>