5296
Red Orchestra: Heroes of Stalingrad
  • bakvarnyu
    #5176
    Azt mi, hogy kell kiválasztani?
  • RatBaG #5175
    ja és manual bolting-ot használj, úgy a sima puskákkal sokkal gyorsabban tudsz lőni.
  • Madi92
    #5174
    Hát nem kell ráfeküdni ppsel sem a bal gombra, mert akkor mindent eltalálsz csak azt nem amit szeretnél. Pötyögtetni kell vele. Pl: mp40-el elég messze el lehet lőni, mert annyira kicsi a visszarúgása meg nem full auto, szóval szinte puskaként lehet használni. Aztán ha meglesz az Stg 44, na az nagyon OP :D
    Aztán ott vannak a félautomata puskák, Gewher az szintén nagyon tuti, orosz félautomatát nem szeretem, mert NEKEM nehéz vele pontosan lőni, bár oroszokkal keveset játszok.
    Én azt mondom, menj sima puskással addig, míg bele nem jössz. Assaultal menni necces, mert elvileg bent kéne lenni vele a sűrűben, míg a puskás csak amolyan támogató szerepkörrel rendelkezik. Játékban mondjuk ez annyira nem jön elő, de azért kb így van.
    Meg ne érezd magad hülyének, ha nem ölsz meg senkit, vagy csak keveset, ha mész a csapattal foglalni-védeni, akkor is kapsz pontokat, meg élvezetes is tud lenni, a kúszás mászás.

    Viszont nem ajánlom az orosz szervereket, keress olyat, ahol kicsi a ping, úgy könnyebb el is találni valamit! :D
    Meg én nagyon szeretem azokat a szervereket, ahol nincs zavaró hud, mert pl az nagyon tud irritálni, mikor kiírja, hogy ki kit ölt meg. Fél képet kitakarja.
  • Zoolee1976
    #5173
    Most toltam valami Orosz szerón,mondanom sem kell megint volt 2 team killem mert egyszerűen nem vágom ki van velem ki ellenem.
    Azt hiszem ehhez kell egy 100-200 óra online mire az embernek sikerélménye kezd lenni.
    Azért már vágtam mit kell támadni és védeni,de pl végig Oroszul dumáltak a közösbe,az tetszett!:)
    100 méterről szépen tudom szedni az embert mert a puskához értek,de pl a ppsel közelharcban mindíg meghalok hiába egy kar 98 van csak az ellenfélnek egy lövéssel kiszed miközben én eleresztek vagy 7-8 golyót tuti nem találok.
    Most vagy a pps van butítva és a puska op,vagy csak én vagyok ekkora géppityu láma.
  • Madi92
    #5172
    Szerintem, pont hogy nehéz külön kis csapatban mozogni, mert olyan gyorsan meghal az ember, hogy egyszerűen nehéz együtt maradni. :D
    Nekem pont ezért tetszik, mert frontok vannak és mindenki igyekszik a többiekhez, támadni vagy éppen védeni. Így kialakulnak ilyen random kis különítmények, arra a pár percre míg meg nem haltok. Mondjuk én csak 64 fős szerveren nyomom, kisebben lehet meg lehet oldani.

    Meg nagyon sokat tud dobni a hangulaton a nemzeti nyelvek beállítása. Nem mellesleg az oroszul URAHzó alak, nem nagyon lehet a Wermacht tagja. :D
  • Zoolee1976
    #5171
    Kösz a gyors választ!
    Azt hiszem mivel tetszik a játék keresek Magyarokat a Ts-en és talán szervezett keretek között többet fog nyújtani a gém,mert így random becsatlakozva valamelyik szerverre nem a legjobb.
    Valószínűleg inkább csapatban nyújt többet mint pl a Cod 1 amivel sokat játszottam,de az olyan 1 órás instant élmény volt!:)
  • RatBaG #5170
    színükről, mozgásukról lehet őket főleg megkülönböztetni. például futás közben a németek/amerikaiak egy kézben fogják a fegyvert, ruszkik/japánok két kézben.
    a japánokon azt hiszem van hátizsák, levelek a sisakra tűzve, szép barnák, az amcsik meg zöldek.
    a németek szürkék, az oroszok meg ilyen barnás, zöldes maptól függően.
  • Zoolee1976
    #5169
    Sziasztok!
    Van valami leírás a játékról mert az online szerverek tele vannak "profikkal" és rohadtul nem tudom megkülönböztetni a játékban 60-70 méterről hogy ellenség vagy barátra lövök.Mire eldöntöm már kapom is a fejest.
    Gondolom idő bele tanulni,de a kezdőnek hamar elmegy a kedve így ettől a játéktól.
    Még az Arma 3 ban is több a sikerélmény pedig az azért az életszerűbb szim.
  • RatBaG #5168
    igen, sajnos ezt ssdvel is meg fogod szívni néha, ennél a játéknál ez ilyen.
  • bakvarnyu
    #5167
    Engem az húz fel van mondjuk 60 játékos egy szerveren, ráklikkolok, elkezdi tölteni a pályát, mikor meg választanék kiírja, hogy server is full. Normális játék már betöltés előtt kiírja az ilyesmit.
    Épp tegnap vettem egy SSD-t,kíváncsi leszek a sebességre.
  • PanzerWolf
    #5166
    Szóval akkor csakis így lehet hamar bejutni ssd-vel?Gondolom másoknak így sikerül.Azért megoldhatták volna nyugodtan már.
  • RatBaG #5165
    az már régóta ilyen. nem emlékszem már pontosan, hogy valamelyik patch után lett ilyen, vagy kezdőképernyő okozza, valami serveroldali bizbasz...
    ssd az megoldás.
  • PanzerWolf
    #5164
    Él még itt valaki? :)
    Az lenne a problémám,hogy régebben betöltött a játék pikk pakk alatt.Aztán egy jó ideje tök lassan.Beadja a játék pályaképét (utána egyből kellene melyik oldalon akarok játszani,és mivel)és utána 20 valamikor 30mp is eltelik.Pedig elvileg már be van töltve a pálya.mire bekerülök,hogy mivel akarok lenne melyik csapatba már csak a rifleman jut nekem.Most újraraktam a gépet, steamet,RO2-t és ugyan az még mindig.Valami ötlet?
  • Rue East
    #5163
    Azt még sejteni se lehet sajnos.

    Én nem emlékszem, hogy bejelentettek volna RO2-höz DH modot.
  • zoltang
    #5162
    Láttam azt is. A videó érdekes, de évek óta csinálják, mikor adják ki?.


    Korábban nem úgy volt, hogy csinálják a RO2-höz a DH? Aztán leálltak róla.
  • zoltang
    #5161
    Sajnálom a DH-át. Többet játszottam vele, mint az alapjátékkal.

    A vietnámi nem nagyon érdekel... A Japán rész sincs meg a RO2-ből.
  • Rue East
    #5160
    Arra várhatsz. Külön játékot kezdtek el, Festung Europe néven.
  • bakvarnyu
    #5159
    Igen abban az Iron frontban volt potenciál . Nagyon kellene már egy 2. vh játék repülőkkel, tankokkal, gyalogsággal, jó nagy nyílt terepen, hogy ne 10 éves játékokkal kelljen vigasztalódni. Általában ezekkel játszok:
    Forgotten hope 2 mod
    RO2 / Rising storm / Darkest hour mod
    néha ARMA meg DCS
  • bakvarnyu
    #5158
    Szoktam azzal is játszani, nem tervezik. A DH modderek eléggé lenézik az RO2-t.
    Viszont nem tudom láttátok -e lesz Vietnamos folytatása a Rising Stormnak. Túl sok újdonságot nem várok tőle , ugyanolyan dzsungel csak a katonák majd nem japánul karattyolnak
  • zoltang
    #5157
    Kár a http://redorchestra.hu/ -ért is...
  • zoltang
    #5156
    Ez a mod a RO 2-ben sosem lesz? Már mióta várok rá...

    http://www.darkesthourgame.com/
  • HUmanHunter
    #5155
    Szerintem ezzel sincs semmi baj, a tankos pályák nekem nem hiányoznak, de valószínűleg azért mert rettentően szarul ment a tankozás :D
    Gyalogos harc mintha egy fokkal jobb lenne ebben, de lehet csak én látom így.
  • Rue East
    #5154
    Ezzel én is így voltam, pár hónap után már teljesen meguntam. Szerintem a közelébe se ér az első résznek. Én ezt legnagyobb részt annak tudom be, hogy fejlesztő cég lett a modder csapatból, innentől fogva teljesen más lett a szemlélet, el kell adniuk a játékot.
    Az Ostfront egy hardcore FPS volt a maga idejében, a HoS pedig jóval szélesebb rétegeket célzott meg. A Darkest Hourral azt hiszem kiszedtek mindent, amit a játékból lehetett. Viszont sajnos azóta se töltötte be semmi azt az űrt, főleg a nagy tankos pályák tekintetében.
    Az Iron Front mondjuk elég ígéretes volt, de csúnyán elbukott.
  • bakvarnyu
    #5153
    Még mostanában is szoktam játszani, de valahogy nem az igazi.Hiányoznak a nagy tank pályák, én ezt a gyalogos küzdelmet hamar megunom.
    Hiába szebb grafika, nekem ez nagy visszalépés az Ostfronthoz képest.
  • Gascan #5152
    egesz jo lett ez a terkep sztem
  • Solt
    #5151
  • Rony94
    #5150
    Csak ez.
  • Solt
    #5149
    Nagy a csend Urak! Senki nem játszik? :) Volt valami értelmes frissítés mostanában?
  • AndrewT
    #5148
    a Red Orchestra - Ostfront 41-45-ben nagyon is volt köze a 45 januári hazai eseménykhez, és ott ennek megfelelően téli pályaként szerepelt. a Heroes of Stalingradban mondjuk úgy, hogy adaptálták ahhoz a környezethez, de ez jó néhány RO1-es térképpel így történt
  • bakvarnyu
    #5147
    A Barashka pályának van valami köze a magyar Baracskához?
  • Solt
    #5146
    Sokat számít a cpu MHz is, nekem 4.4 GHz-n ketyeg... Az ssd is gyorsabb így. :) Egy jó géppel ki lehet készíteni a többieket idegileg. :D
  • Elar
    #5145
    Pff. Durva :)
    i5-2500 3300Mhz a CPU
    Igazából eddig nem volt annyira gáz, a sniper is megvolt időnként. 1 éve nem játszottam vele, csak pakolta fel a steam a frissitéseket. Vmi 2x giga volt már.
    Alaplapcsere, ssd vétel stb. A steamet csak átmásoltam, nem telepítettem újra.
    Na tegnap kipróbáltam és tetűlassú volt. Most mint írtam újra feltettem az SSDre a RO2-őt, érezheten gorsabban tölt, a logint még nem tudtam kipróbálni
  • Solt
    #5144
    Cpu-tól is függ... A 4770k mellett nekem a hdd és az ssd között másodpercek vannak. :) SSD-n szinte mindig én választok elsőnek. :)
  • Elar
    #5143
    Kitöröltem a égi HDD-ről és újratettem az SSD-n :)
    Nem lett ettől igazán gyorsabb a login, viszont -10 GB.......
  • Solt
    #5142
    SSD! :)
  • Elar
    #5141
    Sziasztok
    RO2
    A betöltési időt, hogyan lehet csökkenteni? Van vmi trükk, h ne utolsó legyek? :)
  • sulyid
    #5140
    Kicsit későn, de válaszolok: igen nyertünk! :)
    Nekem élmény volt az a kör, az ellenségeimnek már nem... :D Mindössze annyi titka volt hogy jó sniper módjára legalább 100 méteres lemaradást tartottam a népek mögött és csak akkor lőttem ha biztos voltam benne hogy talál is + ugye nem mentem be hülye módjára a vérszivattyúba a városban....
  • Lebowski
    #5139
    Sziasztok!

    Akit érdekelne esetleg egy jó konfig, itt van egy eladó, elég jutányos áron. Ismerőstől van (konkrétan az unokatesómé), úgyhogy garantált minden, ami a hirdetésben van. Esetleg, ha Ti is tovább adnátok, megköszönném.
  • Lunki88
    #5138
    T34-es agilisabb meg páncélzata is hatékonyabb úgy vettem észre. A panzer iv-nek ha a vezető nyílásánál betalál a lövedéked szinte biztos hogy annyi 1 lövésből, mert a lőszert találja el.
  • bardocz
    #5137
    Én még csak aradon mentem, ami tényleg tankos. Máshol csak van 1-1 tank. Most ai-k meg pár ember ellen mentem. De általában német oldalon, meg kell majd tanulni kezelni a t34-est is.