5296
Red Orchestra: Heroes of Stalingrad
  • bakvarnyu
    #5216
    mikor lesz kész?
  • RatBaG #5215




  • BaleniX
    #5214
    Nosztalgiaképp olvasgattam RO cikkeket, és olvastam egy olyan apróságot, hogy ha a géppuskánál hosszan nyomjuk az újratöltés gombot, akkor a karakter megsaccolja a fegyver/tár súlyából hogy mennyi lőszer lehet benne?!
    Ezt nem is tudtam... Esetleg valaki tud még efféle eldugott trükköket?
  • Solt
    #5213
    Megy még a szerver? Nem találom... :(
  • zorrobomber
    #5212
  • RatBaG #5211
    végre egy kis morzsa!

  • BaleniX
    #5210
    A WEST MOD-ot hogyan tudnám külsőleg letöltetlen? A szerverről nagyon lassan tölti, amire leszedne átvált a map
  • Lunki88
    #5209
    Ma este 20:00-kor mindenkit várunk a szerverre, egy kis baráti összeröffenésre. Gyertek fel minél többen!
    [Hungarian 2nd Army] Stalingrad Campaign
    87.229.77.238 (Ismét változott az ip cím.)
  • Solt
    #5208
  • Lunki88
    #5207
    Sziasztok! Hostingot váltottunk, így az ip cím is változott: 79.172.205.217 A szerver neve viszont változatlan maradt.
    Készült egy toborzó videónk, ill. kedvcsináló a szerverhez. :)

    Ez pedig a vasárnapi Search & Destroy eventről készült videónk.

  • Solt
    #5206
    Kedv lenne, idő már nem annyira sajnos! :)
  • Lunki88
    #5205
    Olyan kérdésem lenne hozzátok, hogy lenne-e kedvetek a hétvégén egy közös játékra? Időpontot még nem jelöltünk meg, egyelőre csak az igényfelmérés folyik. :) A szervert akár le is jelszavazhatnánk így tényleg csak a csoport tagjai tudnának jönni, meg persze akit még innen sikerülne toboroznom. Nyugodtan beléphet bárki aki szeretne, nyilvános a csoport egyébként. Arra gondoltunk hogy egy választott pályán mérhetnék össze tudásukat a játékosok. A játékmód sincs még eldöntve, akár search & destroy is lehet. Ezeket a dolgokat csak pár kattintás a webadmin felületen módosítani.

    A részletekről a továbbiakban itt olvashattok.
  • Lunki88
    #5204
    A csávó csinált egy kis ingyen reklámot tegnap a szervernek. :D Főleg hogy kb. 5 percenként kérdezgették tőle melyik szerveren van és minden alkalommal elmondta nekik hogy Hungarian Second Army. :)
  • zoltang
    #5203
    Körülbelül egy év múlva minden kiderül...

    Máris összejött a pénz a Battalion 1944-re


  • zoltang
    #5202
    Igen ez nagyon tetszetős. Az Iron Front-ot nagyon sajnálom...

    Van még ez is:
    Festung Europa: Campaign Normandy
    https://sg.hu/forum/tema/1334226540



  • bakvarnyu
    #5201
    Itt egy másik trónkövetelő, pár éve várjuk már :D "WW2 fps with realistics gameplay and Crysis graphics"
    http://www.tractionwars.com/content.html
    Sajnos nagy tervekkel indulnak a fejlesztők, de aztán a végén beletör a bicskájuk, lásd Iron front 1944 :(
  • Mor3llo
    #5200
    Valószínűleg igen, nem teljesen realisztikus game lesz, mint az RO.

    Viszont ha visszatudják nekem hozni a CoD1, CoD2 multi fílingjét, akkor kilóra megvettek.
  • Lunki88
    #5199
    Nagyon gyors a játékmenet, inkább a CoD-ra hasonlít. Emberünk olyan gyorsan táraz a fegyverrel mint egy robot. :)
  • Lebowski
    #5198
    hát ez a szálkereszt eléggé nem tetszős
  • Madi92
    #5197
    Még korai bármit mondani, mivel Alpha még, de egyelőre nem tűnik annak.
  • zoltang
    #5196
    Trónkövetelő?
    Battalion 1944

    Itt egy friss, második világháborús FPS / http://www.pcguru.hu/ /
    Utoljára szerkesztette: zoltang, 2016.02.02. 22:21:45
  • Lunki88
    #5195
    Tele a szerver.
  • Lunki88
    #5194
    Ma reggel már voltunk fent 10-en is. Alakul ez... :D
  • Madi92
    #5193
    na mentem egy kört. :D Páran voltak is fent kb 4-en, legyilkoltam 100 botot.
  • Lunki88
    #5192
    Úgy láttam a népszerűbb szervereken is be van pedig kapcsolva, de majd utánanézek hol lehet ezt offolni. :)
  • Madi92
    #5191
    Csak, ha nem írja ki folyton, ki-kit ölt meg. :D
  • Solt
    #5190
    Nagyon rég nem játszottam már, de ha lesz egy kis időm felnézek!
  • Lunki88
    #5189
    Sziasztok!
    A mai napon indult egy magyar szerver "[Hungarian Second Army] TE-Realism" néven, ahova mindenkit szeretettel várunk. Jelenleg Territory módban fut, de ha igény mutatkozik rá, akkor át lehet állítani másra. Tehát az lenne a cél, hogy népesítsük be a szervert minél előbb, mert ha üres marad ugye nem lesz értelme fizetni a költségeket. A ping is stabilan 100 alatt van, szóval ilyen téren nincs gond.
    A szerver keresőben megtaláljátok, de a biztonság kedvéért itt az ip: 31.186.250.18:7777
  • Lunki88
    #5188
    Aki esetleg lemaradt volna a karácsonyi akcióról, itt még megveheti 5 euroért.
  • BaleniX
    #5187
    Elnézést kérek, én hülye csak egyszerűen a single playert kezdtem el, az meg magyar nyelvű a multival ellenben, bocsánat. Csak eddig nem nagyon néztem.
  • Madi92
    #5186
    Van hozzá igen, de ehhez minek? :D
  • BaleniX
    #5185
    Sziasztok! Jól látom, bejött a magyarítás?
  • Jaqen
    #5184
    Hali. Régebben beletettem a játékba egy jó 32 órát. Aztán win reinstall, vírus stb, tudjátok, hogy megy ez. Szóval most jutottam el odáig, hogy a fél megás netemmel leszedjem a játékot ismét. Kérdésem az lenne, hogy van e valamiféle magyar TS csatorna, klán, szerveződés, csoport, bármi ahol magyarokkal játszhatok. Eddig egyedül játszottam, nem is volt semmi gond, de csapatban nagyobb élmény lenne, meg hát ha már vettem egy fülest mikrofonnal csak ki kéne használni. Elvileg működik.
  • RatBaG #5183
    akiknek csak a ro2 van meg, ugyanúgy játszhatnak a rising storm-os servereken is mint a többiek, de csak a legalapszintűbb bokorugró rifleman-el és nincs fejlődés.
    ha teljes RS-élményt akarsz, akkor meg kell venned azt is külön.
    a single campaign-t meg felejtsd el, az csak a szokásos mapok sorba rakva, full kretén botokkal. akkor gyomlálták ki az alap játékból, mikor a RS megjelent.
    Utoljára szerkesztette: RatBaG, 2015.10.29. 18:27:01
  • Zoolee1976
    #5182
    Köszi!
    Látom te szakavatott vagy a témában,lenne még egy igen csak kezdő kérdésem.
    Anno mikor megvettem a cd kulcsot valahonnan a prohardverről regeltem a steamen és beadta a RO 2 Heroes of Stalingrad singlét,és a Rising Storm/ Heroes of Stalingrad 2 multit.
    Most mikor Csendes óceáni hadszíntéren vagyok,mikor végeztem akkor írja a statjaim nem kerülnek elmentésre mivel nincs meg a Rising Storm kiegészítő.
    Szerinted(tetek) akkor most meg kellene vennem,a stat annyira nem érdekel,de gondolom ha megvenném több szeró lenne elérhető a Japcsi Amcsi konfliktusból is!?
    Remélem érthető voltam!:)
  • bakvarnyu
    #5181
    Azon a pályán nagyon sok múlik azon ki vezeti a T-34-et, anélkül nehezen jutnak előre a ruszkik.
  • Zoolee1976
    #5180
    Sziasztok!
    Egyre jobban megy a játék már kevés a team kill,a rendes meg egyre több!
    A Mosin és a Kar nem nagyon mennek,felidegesít hogy az elit lövész kasztot meg éppen csak néha adja be.
    Az Avt 40 el viszont ontom a halált,és röhejes de ugy látom ugyan úgy egy lövés / kill mint a dugattyús társai,bár lehet 200 méterre már nem,de 100-180 méterre halálos az tuti.
    Kérdésem az lenne hogy pl sokat játszottam a Bridges over Druzhina pályán de ha jók a németek akkor eléggé esélytelen az előre jutás hol lehetne ilyen map taktikákat megvizslatni?
    Üdv

  • bakvarnyu
    #5179
    A játék nem igazán az ölést honorálja, inkább a terület foglalást ( 2 pont vs 15 ) .
    Mindig próbálj abban a zónában lenni amit épp foglalni kell, akkor özönlenek a pontok,akár véded, akár támadod. Meg kövesd a szakaszvezetőt .
  • bakvarnyu
    #5178
    kösz ezt nem vágtam, így már majdnem olyan gyors , mint az 'elite rifleman' fegyver.
    Utoljára szerkesztette: bakvarnyu, 2015.10.19. 14:33:29
  • RatBaG #5177