5296
Red Orchestra: Heroes of Stalingrad
  • Lunki88
    #5136
    Jaja én is élvezem. Tegnap találtam egy olyan szervert ahol csak tankos mapok mennek, egy élmény volt. A rutinosabbak már beálltak egy rom mögé és csak a tornyukat mutatták. :)
  • bardocz
    #5135
    Sajnos nem segít. De ez a tankozás fantasztikus.
  • bardocz
    #5134
    Majd holnap letesztelem, hátha. Jó lenne.
  • Lunki88
    #5133
    Most jött hozzá egy 400mb körüli patch, nálam megoldotta a problémát.
  • T800
    #5132
    (A rising storm kieg.)
  • T800
    #5131
    Megérte várni srácok!!! 4,49-ért van most humble bundle-n a játék! :)
  • bardocz
    #5130
    Okés, de sajnos eddig semmi. Pedig ebben a játékban különösen jó tankozni.
  • Lunki88
    #5129
    Ez a probléma nálam is fenn áll, szintén ati kártyával. Ha esetleg találsz rá megoldást írd már le légyszíves.
  • T800
    #5128
    Köszönöm a válaszokat!!! Ezt a listát én is áttanulmányozom :)
  • bardocz
    #5127
    Itt van leírva, hogy mi hogyan változik. Néhány fegyvert olyan ritkán van alkalmam használni, hogy valószínű sose fog szinteket lépni.
  • HUmanHunter
    #5126
    távcső? hanyas szintű fegyver kell hogy távcső legyen rajta? Nem csak snipernek lehet távcsöves fegyvere?
  • RatBaG #5125
    többek közt pl jobban be tudsz zoomolni, mikor célzol, kevésbé imbolyog a fegyver, tovább tudod bent tartani a levegőt, stb.
    plusz a konkrét upgradek: bajonett, nagyobb/dupla tár, távcső, stb.
  • T800
    #5124
    Köszönöm srácok igazatok van,ennyi pénzt megér nekem! :)


    Más kérdés (nagyon amatőr lesz) Mire jó hogy fejlődik a fegyver? Meg a kaszt amivel játszom? Eddig nem láttam semmi változást,csak hogy 1-1 kör végén mindig kiirja mi lett jobb... Lesz ebből valami nyereségem később?
  • Rony94
    #5123
    Ha legalább 100 órát ölsz bele, akkor bőven megéri.
  • bardocz
    #5122
    Tankok fekete füstje ellen mit lehet tenni? Ati kártyám van, elvileg a driverben állítás megoldja, de nem segített. Így meg messziről néha nem ismerem fel, hogy most az barát vagy ellenfél...
  • AndrewT
    #5121
    nézőpont kérdése. heroes of stalingradot is és a rising stormot is a megjelenésekor, 6000 illetve 4000 forintért lemezen beszereztem, és ezt bölcsen elköltött játékpénznek tartom, mert régóta vártam őket, és sokáig is szeretném használni. ezt az álláspontot még akkor is fenntartom, amikor 4 eurós ajánlatok jönnek, vagy éppen ingyen be lehet húzni a steamen. azt valószínűleg csak Te tudod, hogy Neked mennyit ér meg ez a (két) játék, szerintem 9 eurót abszolút, de ha nem sürgős, hogy játsz, és máshova is elfér ez az összeg, akkor ha türelmes vagy, biztosan lesz olcsóbban is.
  • T800
    #5120
    Akkor azt mondjátok hogy sok a 9 eurós ár? Várjak egy következő akcióra?
  • AndrewT
    #5119
    arról nem is beszélve, hogy a legtöbb szerveren mindkét játék mapjai futnak, csak a szavazástól függ, hogy hos vagy rs map jön
  • Gascan #5118
    sztem 9 eur nem sok... vannak elegen Rising Stormon nem kell felni, en naponta csak azt jatszom :)
  • Rony94
    #5117
    9 euró az sok. Volt már ennél sokkal olcsóbb is. Pont lekéstél róla, nem rég volt Steam-en leárazva. 2-3 euró volt asszem.
  • T800
    #5116
    Sziasztok! Érdeklődni szeretnék,hogy érdemes beruháznom a Rising Storm kiegészítőre? Mert ahogy néztem nem sokan játszanak azokon a mapokon(bár lehet csak én mentem fel rossz időben) Szóval szól valami amellett hogy megvegyem? Humble Bundle-n láttam ma hogy épp akciós,8,99 eurót meg még meg is érne...

    Köszönöm előre is a válaszokat!


    Üdv
  • Lebowski
    #5115
    jaj, mielőtt még jönne a fosáradat. Természetesen egy snipernek az a dolga, hogy támogassa a csapatát, és nem az arcvonalról. Remélem nyertek is, úgyhogy nem volt hiábavaló ez a hősies puffogtatás.
  • Lebowski
    #5114
    Jaja. kempel hátul bátran :D Bátor Sir Robin, bátran elfutott.. :D
  • Lunki88
    #5113
    Valamit nagyon tudhatsz akkor ha egyszer sem szedtek ki a helyedről. :)
  • BaleniX
    #5112
    Nagyon szépen köszi! Mostmár csak az unalom tud leszedni egy szerverről
  • sulyid
    #5111
    Személyes rekord, full player szeró, ugyanaz a pálya 84 kill 0 halál STV-40 Scoped verzióval támadóként...
  • bardocz
    #5110
    Köszönöm, ezt nem tudtam hol van.
  • Rony94
    #5109
    Talán próbáld meg EZT. Ha ezután se jó, akkor passz. De egyébként a többieket idézve a single-t hagyni kell a francba, csak botokkal és botok ellen vagy, nem ér túlzottan sokat. Játssz egyből a multival, hamar belerázódsz, higgy nekem.
  • bardocz
    #5108
    Tényleg nagyon jó, igaz néha még nem tudom merre kéne elindulnom a pályán. Nem olyan pörgős hülyegyerekmód megy, mint a cs meg cod2 anno.
  • V43 1105
    #5107
    RO2 volt ingyenes, ha 23.-án leszedted. Rising Strom a hétvégén ingyenes, de asszem GOTY verzió adtak ott meg valami 5$ ill. 7 euró a frissítés RS-re szóval ígyis-úgyis megéri.
  • Eisenberg
    #5106
    Srácok a Rising storm nem jár akkor ehhez az ingyenes akcióhoz? Mert most tudok vele játszani de hallottam olyat, hogy ingyenes hétvége van, viszont mások azt mondják jár hozzá...
  • Madi92
    #5105
    Én anno hozzá sem nyúltam az SP-hez, elég gagyi botok ellen.
    Majd belejössz, megéri szenvedni.
  • bardocz
    #5104
    Akkor majd megpróbálom azt, köszi. Most előbb megnézem a multi jó-e, aztán maximum bénázok, mint minden ilyenben. Úgyis biztos van, aki örül az ingyenfragnak.
  • Madi92
    #5103
    Értem én, de vannak ilyen paradoxonok, hogy crack megoldja az ilyen gondokat.
  • bardocz
    #5102
    Dehát eredeti steam-es, én is most szedtem le, amikor ingyen volt.
  • Madi92
    #5101
    Esetleg nézz hozzá crack-et tánha..

  • bardocz
    #5100
    Singleplayerrel akarok játszani, de indításnál rögtön rogame.exe has stopped working hibaüzenet jön fel. Már újraraktam, de nem segített. Mit lehetne csinálni, hogy jó legyen? Gép újraindítás is volt már természetesen.
  • tutituti
    #5099
    manuálisan frissítsd itt a pb-t.
  • BaleniX
    #5098
    Az mitől van, hogy sok szerverről ledobál a PB? Már nagyon idegesítő
  • Lunki88
    #5097
    Amúgy Bridges of Druzhina nevű mapon 132 killt szedtem össze orosz oldalon t34-esben ülve. :)