5296
Red Orchestra: Heroes of Stalingrad
  • zoltang
    #5256
    Egy újabb pofás játék:
    Post Scriptum


    http://store.steampowered.com/app/736220/Post_Scriptum/
  • zoltang
    #5255
    Igen ez 'korai hozzáférésű' játék. A videókat megnézve, nem annyira realisztikus a fegyverhasználat, mint a RO2-ben. A mozgások sem tűnnek szépnek. Pedig a magyar vonatkozás miatt nagyon kíváncsi lettem volna rá.

    Nem szeretek felesleges bankkártyával fizetgetni, az mind banki költség stb.
  • Rony94
    #5254
    Early Access játék. Teli van a Steam ilyennel. (khm....PUBG...khm)
  • Gascan #5253
    ez az open beta annyira open h fizetni kell erte :)

    amugy sztem is erdekes ... steamen ha nem tetszik 1.5 ora jatek alatt visszafizetek a jatek arat
  • zoltang
    #5252
    Hosszabb játékvideó ...
  • zoltang
    #5251
    Ez is érdekes lehet, bár nem játszottam az első rész nyugati frontján, de nem tűnik rossznak.
    Tannenberg
    Korai hozzáférésben az I. világháborús Tannenberg
  • zoltang
    #5250
    Újabb Hell Let Loose.



    Ismét mozgásban a Hell Let Loose (PC)
    Utoljára szerkesztette: zoltang, 2017.10.21. 20:17:40
  • bakvarnyu
    #5249
    Ez inkább Project reality mint Red orchestra.
  • zoltang
    #5248
    Hell Let Loose



    Lehet még jó is.
  • RatBaG #5247
    https://www.humblebundle.com/store/rising-storm-game-of-the-year-edition
  • Gascan #5246
    vegul is azert megvettem :)
  • Gascan #5245
    keveslem a terkepeket (bar gondolom ezt kesobb megoldjak), a hangok is lehetnenek sokkal jobbak / hangosabbak / felelmetesebbek ...

    a jatek nekem tetszik ... foleg h 20 eur nem 50 ... bar az az igazsag h a Squad szorakoztatobb, sokkal szervezetebb
  • Solt
    #5244
    Kb ezt érzem én is... a hétvégén toltam jó pár órát, de a végére már kezdett az az érzés elfogni ami a RO2-l... kezdtem unni. Semmi olyan újítás nincs amire azt mondanám, hogy na igen, ez valami. Fizika, mozgás, stb...
  • bakvarnyu
    #5243
    Érdekes, mert az előző hozzászólást először azzal zártam, hogy különösebben nem hat meg a játék, de azért majd megveszem:) Rövid játék után nekem ez csak egy RO2 új környezetbe helyezve, de ennyi idő alatt nem derül ki minden,még nehéz véleményt formálni.

  • Solt
    #5242
    A CPU-t jobban terheli, de a VGA-m gyakorlatilag a normális órajel feléig tekerte fel magát és ott is csak ilyen 60-70% körüli kihasználtságon megy és megvan a fix 60 FPS. (980TI) Ja és minden maxra raktam 1080p-n.

    És egyébként mi a véleményed a játékról? Nekem nagyon vegyesek az érzéseim...
  • bakvarnyu
    #5241
    Köszi ki is próbáltam.Kicsit talán nagyobb a gépigénye, de nálam korrektül fut.
  • zorrobomber
    #5240
    Csak megint a kill list végén kullogok. Viszont legalább keveset is kell fizetni a szenvedésért.
  • Gascan #5239
    Open beta a steamean + 25% discount ... 3 ora utan nalam vetel! nagyon jo lett!
  • Gascan #5238
    valoszinuleg azert gondoltak tobben igy - kozottuk en is - mert ezt inkabb egy nagyobb DLCkent volt meghirdetve

    amugy hogy lehet beta kulcsot kapni? :)
  • Mor3llo
    #5237
    Sajna nem, de szerintem patent kis játék lesz. A zárt bétán jelenleg a community nagyon jól viselkedik, van parancsosztás, azok közös elvégzése stb.
    Egyébként csináltam neki egy fórumot, ehun-e:
    https://sg.hu/forum/tema/1494245169
  • bakvarnyu
    #5236
    Azt hittem ugyanolyan jól fut mint az első része.
  • Solt
    #5235
    21 ajró most steam-n, de akkor kivárok még... köszi! :)
  • RatBaG #5234
    én próbáltam egy-két bétás hétvégén, de kb játszhatatlan volt számomra.
    i5 4690k, gtx 970, max grafikán is ronda, és mégis sokszor csak 30-40 fps produkált, és folyamatos stuttering. youtubeos videókon nem tűnt ilyennek, vagy csak nem jött át. remélem van valami titkos build, ami jóval előrehaladottabb állapotban van, vagy valahogy gatyába rázzák megjelenésig.
    az elősző részekben több száz órám van szóval ezt is meg fogom venni.
  • Solt
    #5233
    Urak,

    Az RS2 Vietnam-t senki nem nyúzza? Vagy annak másik topikja van?
  • Mersant
    #5232
    nekem is ezt csinalta mikor nehany honapja probaltam, pedig friss telepites volt steamrol.
  • BaleniX
    #5231
    Ez a furcsa, hogy minden szervernél ezt írja ki, update pedig nem volt azóta.
  • Madi92
    #5230
    A szerveren olyan tartalom van, ami neked nincs meg(pályák, fegyverek stb). Azt mondjuk nem értem, hogy miért nem tölti le akkor.
  • BaleniX
    #5229
    Kisebb kihagyás után gondoltam újra játszom egyet, de amikor csatlakoznék egy szerverre akkor ezt írja ki:
    You cannot join the match because the host has downloadable content you do not.
    Mi lehet a probléma?
  • Rony94
    #5228
    Én most se kaptam. Gondolom maximum 100 kulcsot osztogattak szét összesen.
  • RatBaG #5227
    na végre a 4. hullámban csak jutott nekem is rs2 closed beta invite...
    a többieknek milyen a szerencséje? :)
  • Madi92
    #5226
    Azt hiszem, nekem is ezen a pályán volt, szóval lehet a pályával van valami.
  • BaleniX
    #5225
    Druzhina eléggé lapos a hídnál, szóval nem mondanám hogy valamihez közel mentem. Csak úgy a puszta közepén rájött a dolog.
  • Madi92
    #5224
    Nálam szokott előfordulni ritkán, hogyha közel vagyok valami textúrához akkor átlátok rajta, illetve át is tudtam lőni rajta. Két embert le is lőttem így hirtelen, de aztán elkapott a szégyenérzet! :D
    Lényeg, hogy ritkábbnál is ritkább ez és kép alapján nálad más lehet a gond vagy közel kerültél egy falhoz.
  • BaleniX
    #5223
    Urak, ez mitől lehet? Konkrétan a játék WH-t ad. Ritkán fordul elő, de rohadt idegesítő, vibrál minden, a textúrákon át lehet látni. Nem gép hiba, mivel laptopon és asztali gépen is csinálta, szóval ez valami játékbeli dolog lehet.
  • bakvarnyu
    #5222
    Á ezzel is ugyanaz a bajom mint a sima RO2-vel ,nincsennek használható járművek,tank, repülő csak a fárasztó gyalogsági harc folyik amit hamar megunok. Maradok inkább Forgotten hope 2-nál.
  • BaleniX
    #5221
    Ja azt elfelejtettem mondani, hogy a RO2 Heroes of Stalingrad megvan még amikor ingyen volt steamen
  • BaleniX
    #5220
    Steam áruházban beírod akkor kiadja. Csak letöltöd, aztán a játékban keresel egy szerót amin a mod fut. Szerintem nagyon jó, kár hogy a fejlesztők tojnak a játékra, ezt is a játékosok csinálták.
  • bakvarnyu
    #5219
    Red orchi 2+Rising Storm együtt a G2A-n kemény 5 EUR-ba kerül. De én mért nem hallottam erről a modról hamarabb? Többet kéne játszani.
  • BaleniX
    #5218
    Ha a Heroes of the West-el akarok úgy játszani, hogy fejlődni is tudjak benne, akkor a Rising Storm-ot kellene megvennem?
  • zoltang
    #5217
    GOOD MORNIN VIETNAM! - Rising Storm 2: Vietnam Gameplay