5296
Red Orchestra: Heroes of Stalingrad
  • Gascan #5296
    az amcsik szuper jok lettek sztem, az h van squad spawn point a radiomannal is nagyon jo megoldas es az uj terkepek is jok ... azon kivul mostmar van rendes csapatkommunikacio (erdekes h az elejen ez mennyire nem volt meg)
  • RatBaG #5295
    mi változott?
  • Gascan #5294
    sztem most a PS a legjobb realisztukus FPS ... foleg WW2-ben ... erdekes h mennyire megvaltozott es milyen jo iranyba par honap alatt
    Utoljára szerkesztette: Gascan, 2019.01.15. 00:18:09
  • Madi92
    #5293
    Én azért a Post Sciptumot is figyelemmel kísérnem a helyetekben.
    Nagyon jó kis community épült fel. Szinte mindig jó csapatjáték van. Meg nekem a hangulat, hangok, is jobban bejönnek PS-ben.
  • zoltang
    #5292
    Azért idővel javulhat még (remélem) a helyzet az optimalizálásokkal.
    Egyébként a hdd/ssd-én mennyi helyet foglal? Ha jól tudom 2 csatatér van jelenleg.
    Utoljára szerkesztette: zoltang, 2019.01.14. 19:45:35
  • Rony94
    #5291
    Akörül. Fix 60 fps azért nem volt meg. De 50 környékén vígan mozgott. Csendes és nyugis környékeken megvolt a 60. Akár lejjebb is vehettem volna a grafot, de azt direkt nem csináltam. :D
  • zoltang
    #5290
    Az nem rossz és gondolom 1080p-be 60 fps körül.
  • Rony94
    #5289
    i5 8400, GTX 1060 (6GB), 16GB RAM

    Ezen a gépen játszottam tegnap és teljesen jól fut medium-high beállítással.
  • zoltang
    #5288
    Elindult a múlt héten a zárt béta. Nem egy csúnya játék lesz. A végleges gépigényére kíváncsi leszek.



    Hell Let Loose

  • zoltang
    #5287
    De még ez is befuthat. :)
  • Madi92
    #5286
    Én is követtem a játék sorsát, de végül a Post Scriptum lett nálam a befutó.
  • zoltang
    #5285
    Lehet, nem lesz rossz...



  • Hexex86 #5284
    Ha jól emlékszem lesz igen. Ágyúknak is kész a modellje.
  • zoltang
    #5283
    Mintha PAK 40-est is láttam volna régebben. Vontatás is lesz vajon?
  • Hexex86 #5282
    A modellje kész van igen. Amcsi oldalon is van arty.

  • zoltang
    #5281
    A hivatalos oldalon a megjelenés érdekes:

    "WHEN WILL HELL LET LOOSE BE RELEASED?
    Our current release schedule is as follows:
    Closed Alpha - Q1, 2018
    Closed Beta - Q2, 2018
    Steam Early Access - Q2, 2018"


    Feszes a tempó...
  • zoltang
    #5280
    Hummel is lesz? Vezethető, használható módon? Érdekes...

    Végén még azt kell mondani, hogy jóból is megárt a sok. :)
  • Hexex86 #5279
    Felváltva lehet majd játszani ezzel és a Post Scriptummal. :) Hó végén lesz pre-order lehetőség Post-nál és minden hétvégén lehet majd tolni elvileg.
  • Rony94
    #5278
    Ja, ezeket én is figyeltem. Csak gondolom a járművek fizikája még nincs kész.
  • Hexex86 #5277
    A kinézetük már kész van szóval a kövi tesztben lehet belerakják. :)



  • Rony94
    #5276
    Pedig ez a pálya eléggé túl van méretezve gyalogosok számára. Kellenek azok a járművek. Talán a bétában már megkapjuk őket. Addig marad ez. Én minden esetre így is nagyon élvezem. Ha foglalkoznak vele, lehet még a Squad-ot is lepipálja majd.
    Utoljára szerkesztette: Rony94, 2018.04.16. 14:12:51
  • Hexex86 #5275
    Köszi! :)
    egyenlőre csak ez a térkép van a többi nem tudni mikor jön. Ha jól tudom a Closed Alpha május végéig tart. A Closed Beta szerintem már más lesz. Talán járművek és hasonlók. Az alapja nagyon jó. Ezzel a verzióval is 8 órát játszottam már.
  • zoltang
    #5274
    Na én végignéztem, -hallgattam a videót és nagyon jó, gratula hozzá. Talán az első magyar bemutató a játékról! Hangulatos és nem idétlen ugrálós lövölde mint a mai divatjátékok. Jó RO2 utód lehet belőle talán.

    Egy kérdés, hogy most csak a Normandia térkép szabad a többi mikor jön?

    Egyébként ezen a bocage vidéken a járművek nem nagyon érvényesülnének. Bár csapatszállító, löv.pc. jól jönne...
    Egy dolog "hiányzik" már most ami a Post Scriptum-ban van, az az áthúzó/alacsony-támadó repülők. Feldobná a hangulatot itt is. Sőt, mint a valóságban egy áthúzó közepesen nagy pl. B-17-es dübörgő (díszlet) bombázóraj a fejünk felett... :)
  • Hexex86 #5273
  • Hexex86 #5272
    Graf az egész jó. Optimalizálással vannak gondok, de azt még megdolgozzák szerintem. De a pálya kidolgozása nagyon élethű. A pálya nagyon nagy. Egyenlőre a járművek hiánya kicsit fura, de tetszik az benne, hogy nem 3 pont van amit kell foglalni így, ha elindultok egy szakasszal foglalni egy helyet nem lehet tudni hogy vannak-e ott vagy nem. És a nagy pálya miatt nagyon érdekes hangulata van ennek.
  • zoltang
    #5271
    Jól néz ki? Milyen gép mozgatja?
    A Hürtgenwald-ra kíváncsi leszek.
  • Hexex86 #5270
    Igen van. Steamen konkrét oldala nincs, de ott kell aktiválni és onnan kell indítani.
    Kis hangulatfokozó kép.


    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2018.04.14. 21:10:27
  • zoltang
    #5269
    Van az alfához kulcsod? A Steam-en nem is látom a játékot.
    Itt is az sg-én kellene neki külön oldal, hogy ne ide a ro2-be kelljen írni.

    A videót tedd be ide is.


    Ez meg egy német oldal:

    Utoljára szerkesztette: zoltang, 2018.04.14. 21:08:58
  • Hexex86 #5268
    Holnapra felrakok én is egy spontán vidit.
    Egyébként nem lett rossz ez az Alpha. Sokkal rosszabbra számítottam.
    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2018.04.14. 20:38:54
  • zoltang
    #5267
    Hell Let Loose Alpha
    Egyre többen próbálgatják az alfa verziót.

  • zoltang
    #5266


    "Hangulatos"...
  • zoltang
    #5265
  • zoltang
    #5264
  • zoltang
    #5263
    Post Scriptum

    Tegnap lett külön fórum.

    https://sg.hu/forum/tema/1516183343
    Utoljára szerkesztette: zoltang, 2018.01.18. 11:14:34
  • zoltang
    #5262
    Teljesen véletlenül a youtube-on láttam meg, de ha látok valamit majd berakom ide.

    Sajna a gépigénye nem alacsony:

    Rendszerkövetelmények

    Minimum:
    Op. rendszer: Windows 7 SP1 (x64), Windows 8 (x64), Windows 10 (x64)
    Processzor: Intel Core i7 4790k CPU
    Memória: 8 GB RAM
    Grafika: Geforce GTX 770 or AMD Radeon R9 290
    DirectX: Verzió: 11
    Hálózat: Széles sávú internetkapcsolat
    Tárhely: 35 GB szabad hely
    Egyéb megjegyzések: Be ready to experience WWII like never before.

    Ajánlott:
    Op. rendszer: Windows 7 SP1 (x64), Windows 8 (x64), Windows 10 (x64)
    Processzor: Intel Core i7 4790k CPU
    Memória: 16 GB RAM
    Grafika: Geforce GTX 970 or AMD Radeon R9 290
    DirectX: Verzió: 12
    Hálózat: Széles sávú internetkapcsolat
    Tárhely: 35 GB szabad hely
    Egyéb megjegyzések: To fully experience our virtual battlefield, a microphone is strongly advised.

  • bakvarnyu
    #5261
    Hát egyre másra felbukkannak ilyen nagy reményű játékok (mint pl Ironfront 1944) de aztán nem sok minden lesz belőlük.
  • Rony94
    #5260
    A Squad nevű játékkal sosem játszottam, pont azért mert kell oda az angol nyelvtudás hogy tudj kommunikálni a társaiddal és parancsnokaiddal. Pedig maga a játék elég tetszetős számomra.

    A 2. világháború, mint korszak, jobban bejön és ha lenne egy magyar közösség akikkel tudnék együtt játszani, akkor benne lennék. De ha ebből nem lesz semmi, akkor így tuti nem fogom megvenni. :(

    szerk.: Meg nyilván érdemesebb lenne megvárni hogy egyáltalán a Hell Let Loose vagy a Post Scriptum lesz a jobb. Mert ha jól látom, mindkettő hasonló a Squad-hoz.
    Utoljára szerkesztette: Rony94, 2018.01.18. 10:21:23
  • Hexex86 #5259
    Lehet majd a Post Scriptum-hoz csatlakozni, ha lesz kedvetek: Post Scriptum HUN
  • Hexex86 #5258
    Ez sem tűnik rossznak.
  • BaleniX
    #5257
    Hát ez valami kegyetlen gyönyörű és izgalmas játék!!! Ha lesznek még róla hírek, kiraknád ide?
    Gyanús hogy beszerzésre kerül.