200
A Red Orchestra sorozat készítőinek új realistic FPS-e
  • JimmyHD
    #200
    Üdv...
    Most vettem meg Steamen a játékot,de nem akar elindulni. 2 DLL fájl nem található...
    Amúgy a gépemen simán futnia kéne. De ha kell leírom a konfigurációt is :)
  • BaleniX
    #199
    RS2:Vietnam ingyen lesz az Epic Store-ban!
  • etejedu
    #198
    Hali! Hol lehet beállítani hogy a helikopter tartsa a sebességet?
    Alapból space a gáz felfelé és LControl lefelé. De ha elengedem a space-t azonnal lemegy nullára! Régebben középállásban tartotta a sebességet. Advanced Flight-tal lehetett átkapcsolni de ez most nem működik!
  • etejedu
    #197
    Újból letöltöttem és játszottam vele! Kár volt!
  • RatBaG #196
  • RatBaG #195
  • RatBaG #194
    https://forums.tripwireinteractive.com/forum/rising-storm-2-vietnam/rs2-vietnam-news-and-announcements/news-and-announcements-ag/2323234-incoming-in-update-1-1-multiplayer-campaign-and-more
  • Solt
    #193
    Ez mekkora már! :D



  • Solt
    #192
    Nekem nincs ilyen problémám.
  • etejedu
    #191
    Hát nekem rettenetesen laggol mindegyik szerveren és továbbra is 100 fölötti ping van igaz másnak sem sokkal kevesebb. Már emlékszem miért hagytam abba anno ezt a remek játékot. Most a hab a tortán hogy a cput pörgeti a vga meg félgözzel megy akármilyen beállításon. Sajnálom még elvezhető is lehetne ha nem futna ilyen ocsmányul.
  • Yula74
    #190
    5 EURO!!! -78% elárazva!
  • Solt
    #189
    Szia!

    Tegnap jött egy nagyobb frissítés és azóta vannak anomáliák... No most meg jött még egy, szerintem ezzel javítják.
    Utoljára szerkesztette: Solt, 2018.05.31. 18:04:54
  • etejedu
    #188
    Hali! Van olyan szerver ahol vállalható a ping? Bárhova kapcsolódok 100 fölött! A hab a tortán hogy hiába lövöm sokszor az ellent nem regisztrálja a lövést majd szépen végignézem, ahogy leguggol kitáraz és egy lövés... Bosszantó!
  • Solt
    #187
    Ránézek majd, köszönöm. :)
  • Konki82
    #186
    Hello.Én aktívan játszom, de nincs sok időm rá (napi 1-1.5 óra) hétvégente inkább.
    Mostanában az Alte Jungs mit Knarren szerveren lógok, zömében normális emberek vannak, csapatjáték is rendben van nagyjából.
  • Solt
    #185
    Játszik még valaki Urak? :) Ha igen akkor ki merre? A 40-1 szerverek elképesztően színvonaltalanok lettek... :(
  • Solt
    #184


    Ellenséges csapdák felszámolása, macerás helyekre füst, hogy fedezze az átkelést, claymore a kényes pontokra védekezésnél.

    Amikor azt hallod, hogy "scout report in", akkor nem sokkal utána egy rövid ideig a térképen nyomon követhető az ellenség aktuális pozíciója és mozgása. Nem kezdem el ecsetelni, hogy ez miért fontos... :) Egyébként ez akkor van, ha a commander felderítést kér.
  • T800
    #183
    Hali!

    El tudja nekem valaki magyarázni, hogy pontosan mire jó a pointman? Van valami különlegessége?
    Plusz mi az amit folyamatosan mondogatnak a játékban? "Scout report in?" ez mit takar?

  • Solt
    #182
    Kezdhetnének már ezzel valamit, mert ez a két magos kihasználtság kiábrándító...


    Utoljára szerkesztette: Solt, 2018.01.27. 18:49:20
  • Max_Andaxin
    #181
    Üdv Srácok! Én is pár napja szereztem be a játékot a Gamager.com-ról 2990 HUf-ért. Szeretnék csatlakozni a csapathoz. Hol vagytok elérhetőek, mikor játszotok, és melyik szerveren? Mert jelenleg nagyon vakon vagyok még. Géppuskás kaszt felé húzok legszívesebben, illetve imádok repülni is a koperekkel.Boldog Karácsonyt!
  • Yula74
    #180
    Közben gyűlik a csapat, szóval tessék csak tessék jelezni, ha valaki szeretne jönni ;)
  • RatBaG #179
    http://steamcommunity.com/games/418460/announcements/detail/1470852079248555581
  • RatBaG #178
  • Yula74
    #177
    Sziasztok!

    Belevetettem magam a dzsungelbe (black friday) ;)
    Mivel ez egy masszív csapatjáték, ha valaki még tolja, szívesen csatlakoznék.

    Csaó Yula
  • RatBaG #176
    az anzac updateben lesz végre proximity voip :D

  • Solt
    #175
    Másnál is előfordul, de nem sűrűn... érdekes mindenesetre. Köszi az infót.
  • Mersant
    #174
    csak egy 750ti. low-medium beallitas
  • Solt
    #173
    Milyen VGA, milyen beállítások? Köszönöm...
  • Mersant
    #172
    kiprobaltam. nalam semmi kulonbseg ez es a tobbi jatek kozott
  • Solt
    #171
    Elvagyok itt magamban! :D

    Ha valaki erre jár, megnézné, hogy a VGA memóriájának az órajele megfelelő értéken ketyeg-e? Nálam a 980Ti memória órajele csak 1650 MHz-n ketyeg a gyári 1750 MHz helyett, természetesen csak ebben a játékban. :)
  • Solt
    #170
    Esetleg van valaki aki a hivatalos fórumon aktív vagy regisztrálva van?
  • Solt
    #169
    Urak,

    Játszik valaki 4770K-nál erősebb CPU-l és legalább 980Ti párossal?
  • T800
    #168
    Végül nem vettem meg egészen idáig... Pont belefutottam ebbe a hétvége "Free weekend"-be ezért alaposan körüljártam a dolgot, és végül G2A-n megvettem a deluxe kiszerelést 3800 Ft-ért. Ennyit szerintem bőven megért... Igaz, este várnom kell, hogy beférjek 1-1 népesebb szerverre a haverokkal, de ezt leszámítva engem elvitt a hangulata :)

    Más:

    Egyik barátom is megvette, és neki 3-5 percenként "lost connection"-al kidobálja a játék. Semmilyen más téren nincs problémája csak ezzel az egy játékkal. Próbáltunk utána olvasni de igazából nagyon nem talált rá senki semmilyen megoldást, mindenki a routert hibáztatja. Erre van valami ötleted, ötletetek? Elég idegesítő... :/
  • RatBaG #167
  • etejedu
    #166
    Oh, köcce!
  • Solt
    #165
    Igen, kellet volna! :)

    This new system will be OFF by default. Should you wish to enable this system, go to the VIDEO options and select the “Instanced Rendering” option, as seen in the below image: KÉP
    Utoljára szerkesztette: Solt, 2017.08.31. 08:11:25
  • etejedu
    #164
    Hoppá! Én is a 40-1 szerveren tapasztaltam. Nem állítottam át még semmit, ezwk szerint kellett volna!?
  • Solt
    #163
    A gránátos és a tárazós bugba én is belefutottam, de csak a 40-1 szerveren. Viszont a LOD és az új render teljesen rendben működik eddig... átállítottad a grafika beállításoknál?
  • etejedu
    #162
    Ja sniper! Igen! Na ezt már nem is erőltetem...az emlitett okok miatt! Mai nap termése: Nem dobja el a gránátot, nem táraz, vagyis azok animációja lejátszódik, de nem kapom a tárba az uj töltényeket és kézben marad a gránát is! WTF!
    Ma éledek kétszer és le vagyok napalmozva azonnal holott a közelébe se voltam a bombázásnak! :D és mégegyszer WTF!
    Jött ez a Giga patch és még mindig az orrom előtt nőnek ki a növények! :D
  • Solt
    #161
    Így már értem mire gondolsz, de szerencsére én nem tapasztalom ezeket, mondjuk igyekszem is kerülni a húsdarálós részeket és a reflexjátékot... távolabbról meg úgy érzem ülnek a lövések.