Driver: San Francisco

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#257
hamarosan már jön a mûködõ verzió, mert eredeti már van PC-re!
#256
köszönjük!
sherlock1
#255


http://youtu.be/4v8qae11_-M

#254
kiváncsi lennék milyen virágot adnának hozzá? 😄
#253
jólvan xD
TaRka0107
#252
Még nem jelent meg virágboltiban sem a játék.

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

#251
Valaki még valami verziót PC-re tud, ami nem hamis?
Kit--Kat
#250
Az nyugtasson meg, hogy csak a képzeletében csinálja 😊

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

#249
Erre én is kíváncsi vagyok. Miben van még DeLorean "alapból"? PS2-re megvan a Gran Turismo 4, abban benne van, de azon kívül?
#248
nem ez a feladat, csak egy választható lehetõség ha másképp nem bírod megcsinálni..

Fpocok
#247
Amúgy meg mien már, hogy a fõhõssel, aki egy zsaru, akivel együtt kéne érezni, azt csinálja, hogy szándékosan öl meg civil autósokat. Gyakorlatilag ez a feladat a játékban.

Parasite Eve 2, best game EVER!

SZilaJMaGGoT
#246
Én szarok arra, hogy milyen cím alatt akarják eladni egyszerûen csak nem tetszik a játékmenet emiatt a fasz feature miatt. Képzelõerõ ide vagy oda máshogy is meglehetett volna oldani... 😄

#244

Ez nem scifi. 😄

annyira úriember vagyok, hogy még k*rvához is virágcsokorral megyek. :)

Fpocok
#245
Hülyeségeket beszélsz. Nem azért utálom, mert nincs képzelõerõm. Hanem mert ez nem Driver, mégis aként akarják lenyomni a torkunkon.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#244
azért mert nincs képzeleterõd és nem szereted a scifit még nem kel egybõl szar legyen...

sztem tökéletes megoldás ez az ugrálós cucc, multyba meg letiltható..

Fpocok
#243
Azért megy a flame, mert Driver sorozat részeként akarják eladni. Játszottál régiekkel? Nem egy rész volt már elõtte, ahol teljesen a földön volt a sztori.

Ha más névvel jönne, akkor nem lenne flame. Nem ekkora.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#242
Azért, akárhogy megy itt a flém a teleportálós feature miatt, ez a sok kurva jó kocsi és az aránylag jónak tûnõ fizika mindent kompenzál. Milyen autós játékban láttatok utoljára pl. Delorean-t (Carmageddon 2 -ben volt annó) ? Max modként lehet betenni a GTA-ba. Ez a sok régi muscle car és normális civil kocsik is feldobják az egész játékot. Végre nemcsak azok a buzi luxus divatmárkák vannak ebbe is mint a TDU 2-ben.

Inkább játszok ilyen teleportálósdit de ilyen frankó kocsikkal, minthogy szar luxus Jaguarokkal és Pagani Zondakkal de teleportálás nélkül.

Fpocok
#241
Ha mégegyszer valaki benyögi, hogy visszatértek a gyökerekhez. Sikítok!
Van abban valami igazán izgató, hogy egy PCguru nevû újság PS3on teszteli a játékot.
A tesztben elég sok mindent elmondanak. A játék még mindig az egyik legalja a mostanában megjelenõ játékok közül. Mi értelme van kocsikat unlockolni, ha oda ugrasz, ahova akarsz? Rendõrbe miért nem lehet ugrnai?

Parasite Eve 2, best game EVER!

#240

#239
passz, Driv3rel nem játszottam sokat, hála az átlátszó fejû karakternek és borzalmas fizikának 😄

#238
vagyis arra gondoltam pontosan, hogy a Driv3r végén ugyebár a kórházba viszik, (akkor sebesül meg és esik kómába vagy amikor Jericho-t üldözi már ebben a részben) szóval 2x sebesül meg vagy hogy is van ez?
#237
jav.: míg Jericho kiszabadul
#236
kár, hogy arról nincs videó, hogy végülis hány évet volt kórházban Tanner...szóval a fontos cselekmények ezidáig, míg kiszabadul...
#235
így van, megvan benne szinte minden, ami kell ehhez a részhez, a sztori, a karakterek és mindez modernül, új grafikai motorral
#234
jajj ezt a videót még magyar kommentárral halottam, talán az elsõ játék amivel PC-n játszottam, esetleg nem tudja valaki a forrását az elsõ rész magyar verziójának valahol, vagy csak a szinkront?
bertino
#233
nem.

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

gduck
#232
Jelenleg "konzolportálnak", úgyhogy még semmi esély egy PC verzióra! Ez eléggé szarul hangzik, de reménykedjünk 😄

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

#231
Akár

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

#230
nfohump 😊

#229
Amíg ide nem kerül ki addig FAKE Esetleg a skodrowcrack oldalt is lehet figyelgetni. Steam release ott szokott kint lenni legelõször.

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

TaRka0107
#228
Az, törölték is. Bocsi!😄
Már úgy megörültem. Egy hülye kérdést hadd tegyek már fel. Csak autókázni lehet majd benne, kiszállni nem?😊)

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

#227
esélytelen hogy ne fake legyen

TaRka0107
#226
Legnagyobb magyar torrent oldalra most töltötték fel a Skidrow-t. Szerintem az már nem fake.

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

#225
inkább várok, csak portolják át faszán 😄

#224
Én 26. elõtt nem hinném hogy kijönne. De egy steam-es release azért jöhetne😄

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

Törölt felhasználó
#223
Törölték is, valszeg fake volt.
#222
Ki van zárva.

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

Törölt felhasználó
#221
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Driver.San.Francisco-SKIDROW

#220
ha nem fut el egy 2 magos procin felakasztok valakit 😄
Kit--Kat
#219
Spoliermentesen kifejtenéd a véleményed a játékról?! Kíváncsi vagyok.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

#218
A végére értem, de nekem csalódás a játék 😞 A Driver: San Francisco Collector's Pack pedig megy a Vaterára, még egy végigjátszást nem érdemel meg.

#217
az az alapja.. 😄

Ryder62
#216
Ebben lesz szabad kóborlás?

"Do not click any buttons on the client" - Bethesda, 2018

#215

#214
ejj de randa konzolon 😄

#213
vajon befut elõbb, mint szept. 27 pcre???
Krisztiam
#212
konzolos fórum nincs.. vagyis én csak ezt találtam..

Asus P8Z77-V, Intel Core i7-3770 3.40 Ghz, Corsair 32GB DDR3, ASUS RTX 2070 SUPER 8GB, WD 1000 GB 7200Rpm, Samsung 860 EVO 500GB SSD, Cooler Master Hyper 212 Evo, Corsair HX 650W, HAF 912 Plus

#211
ez a PC-s topik.

Krisztiam
#210
már cd galaxis-ban lehet kapni
valakinek megvan már?
érdemes megvenni?

Asus P8Z77-V, Intel Core i7-3770 3.40 Ghz, Corsair 32GB DDR3, ASUS RTX 2070 SUPER 8GB, WD 1000 GB 7200Rpm, Samsung 860 EVO 500GB SSD, Cooler Master Hyper 212 Evo, Corsair HX 650W, HAF 912 Plus

Prince23
#209
Szeptember 29-én jelenik meg PC-re.

A másodikai dátum csak a konzolos verziókat érintette.

Büdös Bohóc
#208
nem, csak még mindig nincs kint és 2-án kellett volna megjelennie




<#wow3>

\"kiskirája helyesen bocs, hogy kijavítalak...\" You could be Hoffed