Driver: San Francisco

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

TaRka0107
#307
Remélem lesz már holnap valami verzió😄

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

#306
szerintem a crackelés ne megyszerû, nézzük a HAWX 2-t szemügyként, mert ahhoz még mai napig nincs és ha jól tudom ugyanezzel a védelemmel van ellátva
#305
Na szép delet.

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

#304

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

#303
ha sikerül valakinek cracket kreálnia, akkor elõbb lesz, ha nem; nem 😄
Prince23
#302
PS3, Xbox360

PC: szept 29

#301
az se semmi, mondjuk 30 perce tettek fel egyet...azt meglesem...hátha valam i használható van benne, amit kétlek...😄
#300
A legelsõn fen marat 2xx hülye seedelni a fake torrentet xddd

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

#299
itt is vannak, ha valakit érdekelne:

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
http://isohunt.com/torrents/?ihq=driver+san+francisco
#298
értem...
#297
Hmm F1 is kedden jött (tegnap)😄 Bár az tegnap jelent meg usankában így nem véletlen.

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

#296
jaja, lehet fel is rakom, csak jobb lenne az a "bizonyos" szinkronnal, amit anno láttam nameg valami grafikai turbo se ártana, valaki valamit nem tud, addig én körülnézek, hátha 😊
#295
így figyeled 😛 sose jegyeztem én még eddig 😊
Pretorian
#294
Driver 1-nél nem sok szopatósabb játék létezett a megjelenése idején. Emlékszem, hogy volt egy rohadt hosszú küldetés, amit csak úgy lehetett megcsinálni, ha teljesen hibátlanul mentél végig. PS-en elég sokat szenvedtem vele, rohadt nehéz volt. De valahogy mégis lekötött, és sokáig elvoltam vele. A mai játékok lehet hogy százszor jobbak technikailag, és tartalmasabbak is, de valahogy mégsem kötnek le annyira, mint akkoriban az éppen aktuális slágerjátékok, a Quake 3, a GTA2, vagy éppen a Driver.

Fasza gyerek vagy tomsolo! :D 5 büntipontot mikor írod be magadnak?

#293
Bár az is igaz hogy a legtöbb játékot kedden szokták felrakni. Nem tudom mi ez a kedd mánia de most jöhetne hamarabb is mondjuk most, vagy most, vagy talán most....

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

#292
fene se tudja mikor ez már...😄
#291
hát semmit
#290
Annak nem sok hasznát vesszük.

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

#289
clonedvd már van, csak fake formában
TaRka0107
#288
Jaja, én is azt néztem, nekem szerintem tetszeni fog, fõleg hogy a Driver 1. részén nõttem fel😊))
Nosztalgia volt amikor ment a járdán a tesztben és kiugrottak elõle a járókelõk, úgy mint az 1-ben. Felhozták a régi emlékeket. Ááá de jó volt az, szerintem ez is az lesz<#szeret><#pias>

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

#287
Lejjebb a pcguru videóteszt ben volt. És elég pozitívan álltak a dologhoz úgy hogy engem is megfogtak. De majd meg látjuk mi sül ki belõle.

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

TaRka0107
#286
Ezen volt vita, hogy ki át lehet pattanni más kocsikba amikor akarunk, hogy ez mennyire rossz, mert ez nem sci-fi játék, de ez azért van mert kómában vagyunk és csak álmodunk.(ha már tudtátok akkor bocsi😊

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

TaRka0107
#285
A héten nem hiszem, hogy játszunk vele. 27.-e az európai megjelenés, gondolom 25.-n jelenik meg Amerikában, akkor lesz clonedvd is. Plusz még várhatunk crack-re is. Habár már valamikor az amerikai megjelenés elõtt 2 nappal is fent szokott lenni a játék.
Bizakodjunk!😊

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

#284
Remélem mert jövõhéttõl meló.

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

#283
na mind1, a héten csak megérkezik...
#282
valahol láttam, de kamu, lényeg, hogy CLONEDVD-nek is nevezhetõ, ha a cracket nem vesszük hozzá, ami hamis...
#281
oh nem néztem hogy link csak azt hogy skidrow sorry
#280
az szép, azóta nem sikerült ezek szerint crackelni?!
#279
"Added 03-09-2011 "...

#278
honnan az infó???
#277
Amúgy innen vettem, hogy már van PC-re az eredeti:

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
http://www.torrents.net/torrent/1760857/Driver.San.Francisco-SKIDROW/
#276
Hát mint szinte az összes "nagy keres" játéknál.

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

#275
igen valamit énis, aztán még enged egy kicsit belõle, fene se tudja, lényeg, hogy a multit tudjuk, hogy kilõve
#274
Vagyis én ezeket halottam mióta az ubi próbálkozik az ilyen védelmi lépésekkel.

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

#273
érdekes...hát ma éjjel nem hinném, hogy felkerülne, pedig most is elkezdeném, mert a tesztek alapján nagyon ott van 😛
#272
Persze állandó net nemlényeges. Az már igen ha csak a megjelenés napján lehet aktiválni a játékot. Mert akkor olyan fájlokat tölt le amik alapon nincsenek a lemezen és ezért nem is indulhatna el.

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

#271
jah vagy úgy?? az komoly 😄 anno a Starforce 3-as védelem volt nagyon kemény...de ha ezt is meg tudják okosítani...
#270
Állandó netkapcsolat nem probléma. Egy offline launchert szoktak csinálni elsõnek amiben a mentés nem müxik majd kiadnak egy másik cracket ami már jó😄 Legalábbis a CoJ: The Cartel ben így volt.

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

#269
hár én nem tudom, hogy az Assassin's Creed, milyen volt, mert kellett ahhoz is állandó netkapcsolat 😛

Bár jöhet még steam féle is kitudja...

#268
Ja idõkorlátos kód van rajta? Az már más azt eddig nem tudták megtörni. Legalábbis megjelenés elõtt még nem jött ki release ami azzal a védelemmel volt ellátva.

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

#267
de a CloneDVD-t se lehet szerintem, mert az elején aktivációs kódot kér sajnos...bár nem tudni, hogy steam féle is lesz-e
#266
Hmm. Akkor elvileg hamarosan jön egy már crackelt release. Vagy egy clonedvd amit lehet telepíteni.

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

#265
már van PC-s verzió, csak ugyebár szériaszám kell a telepítéshez is már.
#264
Hogy hogy? Nem 30. csúszott a játék?

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

#263
vazzeg most néztem a Driv3rt és tényleg mindkettõ kórházba került a végén, én meg azt hittem, hogy Jericho megint elmenekült sebesülten, jó ezt is tudni így pár év után 😄 😄
BoneDragon
#262
Ezt ma már belinkelték

#261
vagy 1 órás TESZT 😊
#260
addig is itt a TESZT!!!
#259
szokás szerint telepíteni se lehet...na de majd egy custom telepítõvel ellátva megkapjuk nemsoká
#258
<#eljen>

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. Amikor a félelem elment, nem marad semmi, csak én magam.