187
Major League Soccer (MLS)
  • karajjj
    #27
    Na mivel még mindig semmi, itt az összefoglaló:
    Chivas USA - Toronto FC

  • karajjj
    #26
    torrent még sehol :S
  • karajjj
    #25
    17-es hsz-ban pont ezt linkeltem én is :D
  • Rudee
    #24
    Hahh, a linket nem rejti el a buz :D
  • Rudee
    #23
    Oké.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Itt biztos fent lesz a meccs.
  • karajjj
    #22
    még mindig nincs hír streamről, úgy néz ki ebből csak torrent lesz, ha lesz :D
    holnap délutánig legyen spoilerbe az eredmény, ha felteszik a felvételt, akkor linkelem, ha nem, akkor linkelek összefoglalót
  • karajjj
    #21
    nekemis :D
  • Fabio Capello
    #20
    na ilyesmiről is jöhetne link pmbe, sztárkráft a beszt :D
  • campy
    #19
    sziasztok! kinek szurkoltok az MLS-ben? nekem pl a Galaxyról jó emlékeim vannak a FIFA 09 játékból:D és a Donovan, Buddle páros nagyon jó...de ott van még Eddie Lewis is, a tapasztalt amerikai
  • Lammer
    #18
    en is toltom kilora a Koreai tevekozvetiteseket(PRO starcraft meccsek)... elvileg itt a forumon a hozzaertok 'asszontak, hogy nem illegalis xD

    btw, koszi a linket! ^^
  • karajjj
    #17
    na itt a linkje az oldalnak, ahonnan a meccseket töltöm, de nemtudom, hogy ez mennyire minősül wareznak :D
  • Lammer
    #16
    Megtehetik :p

    bepattannak a kenyelmes vényócba oszt elkrúzolnak Dallasba :D
    (megtehetik, nekunk lenne ebben a lehuzos szarban csak sok :C)

    mondjuk az a 2300 km azert tenyleg durva :D najo, akkor repulore ulnek(mind2ot megtehetik az a lenyeg, siman) :p

    amugy szivesen dolgoznek Torontoban, de ez mar off :D
  • Fabio Capello
    #15
    azért én félek ezektől a hölgyektől, egy rossz szót mondok, azt úgy tökön rúg hogy három generáción át nemzőképtelen lesz a család :D
  • karajjj
    #14
    shit, első Rudinak, a második Lammernek ment, csak az oskolai net bekavart... :\
  • karajjj
    #13
    én is erre gondoltam, aztán gondolkoztam, hogy az se semmi, hogy Torontoból mennek Dallasba meccsre :D
  • karajjj
    #12
    tudok onnan is meccset, ha érdekel :D
    otthonról majd belinkelem a torrentoldalt

    amúgy engem már a női vb-nél is valahogy ilyen wtf érzés kerülgetett, mert azért mégis csak más... :D

    a Chivas meg tuti, hogy döntős lesz, nagyon jól játszanak
  • Lammer
    #11
    nem meglepo... gondolom a Torontoiak raktak ki a zaszlot, hisz eleg sok disszidalt magyar el Torontoban :p
  • Rudee
    #10
    Az MLS idén induló női szekciója azért látványosabb

    Meg lennék lepve, ha nem a Marta-val falálló Los Angeles Sol lenne a befutó.
    Férfiaknál meg a Chivas döntős lesz.
  • karajjj
    #9
    ma éjszaka 1:30-tól
    Chivas USA - Toronto FC
    este majd linkelek streamet hozzá, holnap pedig ha lesz torrent, akkor azt is, jó kis meccsnek ígérkezik
  • REALista
    #8
    Jó topic.:D Focigurun is van már Mls ugyhogy muszáj követnem az eseményeket.
  • karajjj
    #7
    Dallas - Toronto meccs
    kép közepén egy érdekes tárgy :D


  • Fabio Capello
    #6
    fav
  • Rockynhooo
    #5
    én sem :D annyit tudok az egészről kb ,hogy Donovan a Galaxy játékosa , meg Becks is ott nyomult :D
  • karajjj
    #4
    azt se tudtam, hogy Ljunberg itt játszik :D
    elindítottam a Sounders-Chivas meccset aztán látom, hogy kezdő


  • Gunnersboy
    #3
    +fav :D
  • karajjj
    #2
    Naszóval az ok, amiért nyitottam: Hetek óta foglalkoztat a gondolat, hogy milyen is lehet a tengerentúlon a soccer-nek nevezett miáltalunk ismert foci. Érdekes bajnokságuk van, mint ahogy a kezdőhsz-ben leírtam, és meglehetősen izgalmas, tempós meccseket játszanak. TV-ben nézni legfeljebb nyáron tudjuk, akkor szokott a Sportklub közvetíteni meccseket, a késői időpontok miatt kicsit nehézkes streamen nézni a meccseket itthonról, vasárnap van magyar idő szerint este 9-kor kezdődő, de általában nálunk már elmúlt éjfél, amikor kezdődnek a meccsek. Találtam viszont egy oldalt, ahova nézhető minőségben feltöltik a mérkőzésket, belinkelni nem akarom mert gondolom wareznak minősül, de ha van rá igény, beírom spilerban.
  • karajjj
    #1
    A Major League Soccer (MLS) az amerikai profi labdarúgóbajnokság elnevezése, amely az ország legmagasabb szintű pontvadászata. A ligát jelenleg 12 amerikai és egy kanadai csapat alkotja.

    Talán a legfurább dolog az egészben a lebonyolítás:

    Az amerikai major bajnokságokhoz (NHL, NBA, NFL) hasonlóan itt sem az Európában megszokott rendszerben zajlik a lebonyolítás. A szezon első része az úgynevezett alapszakasz, majd a végső sorrend a rájátszásban alakul ki.
    A 2008-as szezon a következő módon zajlik:
    A pontvadászat március 29-étől október 26-áig tart.
    A 14 csapatot két főcsoportra osztották. Nyugaton és keleten hét-hét csapattal. Minden csapat 30 mérkőzést játszik (minden csapattal oda-vissza, ez 26 mérkőzés, majd 4 főcsoporton belüli mérkőzés), a főcsoportok első három-három helyezettje illetve a maradék csapatok közül a legjobb kettő (főcsoporttól függetlenül) jut a rájátszásba. Innen kieséses rendszerben folytatódnak a küzdelmek, amit egy döntő zár le.
    A rájátszásban a főcsoport-elődöntők kivételével egy meccset játszanak, esetleges hosszabbítással, majd büntetőpárbajjal. Az oda-vissza mérkőzésekben nem alkalmazzák az idegenben lőtt gól szabályát.

    Wiki
    Hivatalos oldal