7720
  • PhantomAss
    #6400
    nálam nem volt ilyen bug
    gondolom a játék elejéről beszélsz, amikor a helikoptereket kell keresni, és az egyik egy fennsíkon fekszik, amit csak ezzel a teleporttal érsz el?
    ahogy emlékszem, az alapjátékban a teleportba ugrást 3-4x meg kellett csinálni, most pedig a complete moddal csak egyszer kellet beleugrani, és máris a fennsíkon voltam
    lehet hogy itt van valami összeütközés...
    próbálj meg többször beleugrani, ez sztem nem hiba, az a lényeg hogy a végén eljuss a helikopterhez

  • obe
    #6399
    en is a complett modot jätszom, van egy melleküldetes, ahol a felperzselt faluban a dombrol kell egy anomäliäba ugranom, teleportäl, lererek, kirija hogy mission complett, de pär mäsodprec mulva irja hogy ugorjak le, tehät feladat nem kesz, ujr oda mutat a nyil...eredeti a jätekom, nem warez...esetleg ez lehet a complett miatti bug?...mäst nem vettem eszre
  • KranaZoli #6398
    (volt hogy kb 20kutya ette a társamat aki várta hogy odaérjek)

  • PhantomAss
    #6397
    végignyomtam a fő vonalat, a melléküldikkel nem nagyon foglalkoztam
    bugokkal nem találkoztam, illetve az a-life néha kicsit bolond
    (volt hogy kb 20kutya ette a társamat aki várta hogy odaérjek)
    egyébként minden rendben volt, max grafikán futott a játék végig, akadás nélkül, és egyszer sem fagyott le

  • KranaZoli #6396
    Figyuka!

    Voltak-é bug-ok?! Mennyire alaposan játszottad végig?!

    A fejlesztő blog oldaláról lehet leszedni egyelőre a jelenlegi tapaszokat a mod-hoz. ;)

    ArtistPavel
  • PhantomAss
    #6395
    én már végignyomtam a complete modot, egész jó lett, bár igazából csak a grafika az ami látványos
    amúgy nálam nincs lite/full mode
  • KranaZoli #6394
    Onnan másoltam ki az idézetet. :D
  • TSL16b
    #6393
    Azt is írja, hogy már kész van a v1.0.1, csak még nem volt elég ideje kiadni.
  • KranaZoli #6392
    Na, mire rászánom Magam, hogy újra elkezdem addigra csak-csak alakulgatni fog ez. :)

    Call of Pripyat Complete Optimization Patch

    "
    The 1.0.1 version will have a choice of running the mod in Lite and Full mode. The Lite version is designed to stay within original game's hardware requirements and should run well on every system. The save files from current mod won't be compatible with Lite version, only with Full, so if you have problems with current version, I would recommend waiting for the update before investing a lot of time in it, expect release in a few days.

    written at March 13 2011 by Pavel "
  • bgabor
    #6391
    Elsőre se volt túl vicces. Főlegy hogy már az óceán is radioaktív(száz kilométerre az erőműtől és a partoktól is), ami azt jelenti, hogy bárhová eljuthat a cucc a világon, ezt majd tarsd észben ha legközelebb halat eszel.
  • PhantomAss
    #6390
    háj
    vki próbálta már a complete modod? nincs benn e low crouch, enélkül nem tudom megszerezni a szerszámot a fegyveresnek az elektromos épületből
    van más módja is?
  • steweee
    #6389
    http://vg.hu/gazdasag/makrogazdasag/hivatalosan-is-elismertek-felrobbanhat-a-japan-eromu-343839

    már készül a mod...

    :)
  • TSL16b
    #6388
    Az elsőhöz van, egyelőre csak a nem feliratozotthoz.
  • mooo
    #6387
    Az előző két részhez készített complete modhoz van magyarítás,vagy csak ehhez lesz?
  • obe
    #6386
    köszönöm előre is a fáradozásaitokat
  • steweee
    #6385
    stalker call to tokio :)
  • TSL16b
    #6384
    Először a feliratozás ráillesztése van betervezve, aztán már csak a plusz szövegeket kell lefordítani (ha vannak). Csak előbb megvárunk egy működő változatot.
  • w77d
    #6383
    a Complete mod telepítése előtt kell valami patch az alap játékra??
  • keysersoze
    #6382
    Emission helyett majd cunami jön? ^^
  • obe
    #6381
    ok, nem gond
  • HUmanHunter
    #6380
    szerintem nem lehet semmiet
  • obe
    #6379
    srácok, felraktam az alább linkelt complette modot, arra lehet magyarítást dobni?..ha igen melyiket?

    köszi
  • adamfesto
    #6378
    HELP pls!
    Smrter 0.41 mod-ról tudtok-e megoldást? Az új település részeket nem tölti be rendesen...pl át lehet menni a falakon, nincsenek titkos ládák stb.
    Játék eredeti, nem warez.
    THX
  • steweee
    #6377
    mcláttyuk...

  • w77d
    #6376
    kötve hiszem hogy lenne esélye, véleményem szerint túl nagy lenne a felháborodás. ezért ne is vállalná senki..
  • steweee
    #6375
    egy rajongói mod azért megjelenhet... :)
  • w77d
    #6374
    A japán események után kötve hiszem, hogy lesz ilyen szintű témameglovaglás. Túl friss és túlságosan erkölcstelen lenne, ráadásul nincs egy megbecsülési szinten a két ország..
  • zeoos
    #6373
    Nos, ha a csernobili balhe utan ilyen jo kis sorozatot sikerult osszehozni ... mire szamithatunk a tokioi esemenyek utan? Megelolegezve a bizalmat, en mar most varom a jovobeni megjelenest :)
  • winky1993
    #6372
    Sziasztok srácok!
    Lehet hogy én vagyok a hülye, de az miért van hogy bármelyik frakció vezetőnek oda adom a szolgálat alapítójának a PDA-ját egyik sem akarja utána befogadni a monolitosokat, néztem GYIK-ot de már szorokát is beköptem a stalker-eknek, nem pedig a frakció vezetők egyikének! (de lehet hogy én vagyok hülye)
  • obe
    #6371
    köszönöm neked is...emiatt ne ugorjatok egymásnak
  • wantonly
    #6370
    De az vagyok. :P

    Nem a fegyver váltással volt a gond. A fegyver elrakás, hogy ne legyen a kezedben semmi. De erre is rájöttem 2 perc után.
  • HUmanHunter
    #6369
    nem vagy fps es ugye? :) én amikor először játszottam stalkerrel fél perc után simán ment minden fegyver váltása.
  • KranaZoli #6368
    Csak ami a lenti link FAQ-jában van.

    Ez a legfrissebb hír:

    "The 1.0.1 version will have a choice of running the mod in Lite and Full mode. The Lite version is designed to stay within original game's hardware requirements and should run well on every system. The save files from current mod won't be compatible with Lite version, only with Full, so if you have problems with current version, I would recommend waiting for the update before investing a lot of time in it, expect release in a few days."
  • w77d
    #6367
    a complete modhoz van már javítás??
  • wantonly
    #6366
    Megnyomod még egyszer az adott fegyver gombját (ami épp nálad van), és akkor elteszi. Én se jöttem rá elsőre. :D
  • obe
    #6365
    köszi
  • mascarun
    #6364
    Ne bassz már -.-
    Vedd elő a távcsövet vagy a csavart! 5-6
  • obe
    #6363
    srácok, nem találom a holster weapon gombot, többször is átnéztem a controls menüben...vagy vagyok?

    pedig kellene, most kezdtem a játékot, egy zátonyon ülő hajóba csak leeresztett fegyverrel engednek be
  • HUmanHunter
    #6362
    végigolvastam, jóféle!
  • mcmoha
    #6361
    Olvasd el az eredeti novellat, ha hozzajutsz es megtudod.:) Itt megvan onlany, de pont az eleje "hianyzik" ahol egy prof teljesen mellekesen megemliti, hogy 6 latogatas volt.