7720
  • Drazse23
    #6440
    Nem tudom, hogy volte-e már ez, de azért feltöltöm.
  • obe
    #6439
    nekem is lefagy, dettó ez a hiba nálam is...egy hotfix megoldotta..egy ideig, mostanában, csak akkor ugrik ki, ha pályát váltok, pl vissza skvarovszk-ba..játék közben soha
  • HunBalage
    #6438
    v1.0.1 el feltoltam,azzal egyszer volt olyan hogy lefagyott,és azért lépett ki(x ray engine leállt...)
    meg,olyan van hogy az egész játék leáll,hang minden....eltellik pár másodperc megy tovább....
  • TSL16b
    #6437
    Nem ez a lényeg, hanem a log végén levő rész, ott mondja meg (ha tudja), hogy mi fáj neki. A v1.0.1 Normal módját is érdemes kipróbálni, hátha azzal megy.
  • HunBalage
    #6436
    igazából ez nem tetszik neki


    "xrEngine.exe caused BREAKPOINT in module "C:\Program Files (x86)\S.T.A.L.K.E.R. - Call of Pripyat\bin\xrCore.dll" at 0023:0029E12E, xrDebug::backend()+174 byte(s)"
  • HunBalage
    #6435
    sziasztok
    azt megtudnátok nekem mondtani hogy,miért hal meg a cop a complete mod alatt?
    elindítom,jön a fekete képernyő,és akkor meghal....
  • winky1993
    #6434
    Tudom hogy éjjellátó az "N" .
  • winky1993
    #6433
    Akkor nem én vagyok a hülye.
  • KranaZoli #6432
  • TSL16b
    #6431
    Volt már kinn letöltésre a Complete v1.0.1 egy pár órát, aztán valaki hibát talált benne, úgyhogy Pável leszedte, majd holnap újra megpróbálja.
  • bgabor
    #6430
    Hát, amilyen gyakran én kapcsolgatom, X-re szoktam letenni hogy azonnal elérjem, Y-re meg a lámpát. Szerintem az éjjellátó, mivel nagyon jó kontrasztot ad, sokszor nappali lövöldözéseknél is jól jön egy-egy pillanatra.
  • bgabor
    #6429
    Mi is így képzeltük el, amíg ki nem próbáltuk. :D
    Sajnos ez a fejlesztés a gyakorlatban abban merül ki, hogy látod fölül a minitérképen a közeli ellenségeket.
  • lpmaskmancick
    #6428
    N az éjjellátó be-ki kapcsolása.
  • winky1993
    #6427
    Csá!
    Van egy sisak amin infravörös fejlesztés van ami által "a közeli embereket láthatom", de semmivel se látok többet mint a harmadik generációs éjjellátóval. Most lehet, hogy én vagyok vak! Én ezt úgy képzeltem el, hogy (mivel infravörös) látom majd az emberek meg a mutánsok hőképét, vagy túl sokat várok? Vagy be kell valahol kapcsolni? Előre is köcce!
  • hapi
    #6426
    Redux Moddal nyomom most kegyetlen nehéz.
    A kutyák elől konkrétan elfutok.
  • vato loco
    #6425
    Nem, azt már elbasztad. A high contrastot nem érdemes kifejleszteni sehol.
  • hapi
    #6424
    A HK g35 vagy ilyesmi fegyverem távcsövére fejlesztettem éjjellátót és most nappal semmit nem látok benne. Nem lehet kikapcsolni vagy "visszafejleszteni"?
  • hapi
    #6423
    Én a második területen a jobb felső sarokban a cement gyárnál találtam meg. ott támadtak rám a zsoldosai.
  • KranaZoli #6422
    "Update April 05 2011:

    The 1.0.1 version will have a choice of running the mod in Normal and Advanced mode. The Normal version is designed to stay within original game's hardware requirements and should run well on every system. The save files from current mod won't be compatible with Normal version, only with Advanced, so if you have problems with current version, I would recommend waiting for the update before investing a lot of time in it, expect release this week."

    Jó sokat molyol ezen az első frissítésen, javításon. :)
  • mascarun
    #6421
    Ha nem keverem akkor Szultán adott egy küldetést amiben el kellett kísérned az embereit az erdőgazdaságba (?)...
    Ott kell megszerezni.
  • winky1993
    #6420
    Sziasztok!
    Remélem nem fogtok megharagudni rám, de hol a francban van morgan PDA-ja mert nem emléxem rá hol szereztem meg amikor legutóbb kinyomtam a játékot.
    Előre is köszi!
  • Noodlee
    #6419
    Remélem így már jó lesz.
  • bgabor
    #6418
    A Lite verziós patchből vagy új verzióból lett valami?
  • KranaZoli #6417
    Még1x.
  • mascarun
    #6416
    503 Service Temporarily Unavailable
  • Noodlee
    #6415
    Csak linkben, mert nagy kép.

    http://wallbase2.org/rozne/bec38d7c4e73dcf281af0db33beba554/wallpaper-150841.jpg
  • HUmanHunter
    #6414
    összeszedheted de azokat mindig lehet venni úgyhogy nem nagyon éri meg cipelni őket.
  • obe
    #6413
    bocs, meg valami, akkor a bear, es a echo detektorokat nem gyüjtsem ugye?..mert azokbol van dögivel, eladhato?

    köszi

  • obe
    #6412
    mascarun, humanhunter, kiborg..köszönöm mindanyiotoknak...igy mär okes minden

    mär azt hittem hogy a complete mod akad össz, sajnältam volna leszedni, egyszerüen meseszep evvel a mod-al, remeltem nem..köszi szepen

  • kiborg
    #6411
    Szia!
    - veles detektor: előbb utóbb lesz, türelem.
    - tűz anomáliás házaknál: miután beleugrottál, átteleportál a fennsíkra.Ő azt mondja, hogy menj vissza ugrani, de hagyd figyelmen kívül és menj a fennsíkon lévő helikopterhez.Ha azt is kivizsgálod, akkor megszűnik az ugrálós küldi is.
    - aknamezőn a kerítés szélén végig lehet menni, közvetlenül a kerítés mellett!!!
    - monolitot már leírták, így igaz. (annyi, hogy csak azután fogadják be, ha swarog (ehhez kell a 3 veles)detektorral kivizsgáltad a hűtőtorony melletti anomáliát és az onnan kiesett PDA-t valamelyik frakciónak odaadtad, hogy valamelyik frakció ZÖLD legyen)

    Üdv Kiborg
  • HUmanHunter
    #6410
    aknamezőhöz használj csavarokat, ahová eldobod és akna van ott hangot ad ki, ahol nincs ott nem ad ki semmit és ott próbálj meg kikerülni.
  • mascarun
    #6409
    - Bunkerban a doki néha néha árul egyet! Asszem Szakáll is!

    - Passz! A tag mutatja hova kell ugrani! Őt kellen követned!

    -Figyled a földet. Nálam kicsit sötétebb volt a föld ott ahol akna van.

    - Valamelyik frakcióval jobb viszonyodnak kell lenni! A szerzett PDA-kat csak az egyik félnek add oda! (Erdészetnél szerzett, Svarog detektoros anomáliánál szerzett!)+ csinálgasd a frakció küldetéseit!

    Amúgy megy GYIK !!
  • obe
    #6408
    srácok, pár kérdés erejéig szeretnék zavarni...

    - csak echo, és bear decetort találok, veles-t (gyüjts össze 3-at) semerre, pedig már jópár halyszínt bejártam

    - sajnos hiába ugrálok a tűz anomáliás házaknál, kb 4 szer megcsináltam, de továbbra is azt írja hogy ugorjak még, feladat nincs kész:(

    - az aknamezőn át lehet úgy jutni hogy nem halok meg egyetlen aknától?..persze elpazarolhatok 5-6 medkitet, de remélem létezik egyszerűbb módja is

    - a megtévedt monolit bandát senki nem akarja befogadni a yanov állomásra, pedig mindenkivel beszéltem

    köszi, ha valaki megválaszolja, vagy segít
  • Yan
    #6407
    Hali!
    Aki a fészen csinálta a "tippek a zónabeli túléléshez" alkalmazást,
    nem szerkesztené újra, mert fél, vagy csonka mondatokat dobál.
    Köszi :)
  • obe
    #6406
    6384
  • bgabor
    #6405
    A magyarítást(szöveg) próbálta már valaki belehegeszteni a complete modba? Hogyan kéne hozzálátni?
  • PhantomAss
    #6404
    én az 1602-n próbáltam, a javítással együtt
  • obe
    #6403
    ok, probälom többször, igaz csak 1 x probältam...köszi szepen
  • KranaZoli #6402
    Asszem azt írta Pavel, hogy kell Neki az 1.6.02-es javítás.

    Blog oldalán mondjuk nem látom, de szerintem tuti, hogy patch-elt játékra készítette. Ill. a FAQ-ban szó van DX11-ről azt meg az 1.6.02-es javítás tette teljessé a COP-ban.
  • w77d
    #6401
    az alapjátékra kell vlami patch a complete előtt vagy mehet rá az 1.0-ra??