95
  • Narxis
    #15
    Jaj de hülye vagy baszki. Csakis divatból nem váltanak egy cégnél következő rendszerre, nem ám a költségek miatt.
  • Vorpal
    #14
    Mint Magyarországon általában - ezzel kapcsolatban is inkább zavarosban halásznak a magyarok.

    Ha nem tetszik nem kell venni - ha tetszik venni kell - aztán lehet dolgozni és kész.

    Aztán van még a lehetőség, hogy nyávogunk - mszp-seket meg zsidókat sejtünk mindenhol az MS mögött és reszketünk, hogy ki mit hol, magyarkodunk, zászlózunk, felvonulunk, egyenruhában warezolunk.

    Dolgozzunk már ne rinyáljunk.
  • Myron
    #13
    xboxon lehet nyomni egér+bill-el quake live-ot úgy h ha valaki ír msn-en akkor villog a scroll lock és tudjak neki válaszolni miközben winampon megy a netrádió és torrentet seedelek? (tudom játék + torrent nem a legjobb de erre van a QoS)
  • tomcsa4
    #12
    Egyelőre még a PC diktál. PC mellé (mellé!!!) el kell egy box a játék fanatikusoknak, de önmagában egy konzol kevés.

    Más: a Vista sokkal biztonságosabb, mint az XP. Egy cégnél meg pláne számít ez. De persze ell a hülyítés a cégeknél is, sztrájk a Vista ellen stb, mert divat.
  • Reg5
    #11
    Majd ő eldönti min akar játszani, nem kell a konzolos térítés.
  • zola2000
    #10
    Játékra nem windows 7 kell, arra egy külön célhardvert gyárt a microsoft.
  • B0nFire
    #9
    "..ha megszűnik az XP hivatalos támogatása, és nem jelenik meg több SP és frissítés... - 2014-ig lesz. Az pedig akárhogy is számolom, még szűk 5 év. Ezzel szemben 42% 1-2 éven belül, 24% pedig 2-3 éven belül fel fogja használni a W7-et. Úgyhogy nyugi, már rég mindenki azt fogja használni, amikor teljesen megszűnik a support.

    Persze, ehhez az kell, hogy a régi vasak is kikopjanak, de 2-3 év alatt az is megtörténik.
  • haxy27
    #8
    DX10 alá van már játék és sokkal szeb mint DX9 alatt csak kell hozzá grafikai vezérlő.
  • redgreen
    #7
    "ha a frissítések és SP-k mind rajta vannak, egyszerűen nem látom értelmét a cserének" - igen. De ha megszűnik az XP hivatalos támogatása, és nem jelenik meg több SP és frissítés ezzel szemben viszont lesz pár felderített sérülékenység, akkor mit fogsz tenni? És most képzeld magad a vállalati menedzsment helyébe. Vagy használnak tovább egy köztudottan sérülékeny, közel tíz éves oprendszert, vagy váltanak egy olyanra, amelynek hibái még nem derültek ki.

    A "biztonság terén mindenkit lehagytak" kifejezésről nekem az a vízió rémlett föl, hogy ennek eléréséhez szándékosan kihagyták a Win 7-ből a billentyűzet-, egér- és hálózati drivereket.
  • Bith
    #5
    Lehet, hogy 2001-re gondolt. Mindenesetre még úgy is elég hülye mondat az tény.
  • tmisi
    #4
    Én is ezt mondom! Igaz hogy nem lehet tökéletes oprendszert csinálni (az M$ szerint meg főleg), de az XP azért eléggé jól össze van rakva, főleg ha a frissítések és SP-k mind rajta vannak, egyszerűen nem látom értelmét a cserének. Egy cégnél meg pláne nem. Én lehet csak akkor váltok, ha kijön pár olyan játék, ami DX10-ben sokkal szebb és gyorsabb mint 9-ben.
  • Doktor Kotász
    #1
    Már miért is cserélné le a szoftvereit egy vállalat, ha a régiek is ellátják a ffunkciójukat?