311802
  • arty
    #195040
    "Urban Trial Freestyle, mert az Evolutionnal is jól szórakoztam... 800 pezóért"

    mennyire játszottad ki az Evot?

    ez az urban egy harmadvonalas hulladék a trialshoz képest (demo alapján)
  • arty
    #195039
    én az első világ után beláttam, h nem fogom tudni maximalizálni a gyémántok számát, így csak módjával gyűjtögettem és a haladásra koncentráltam :)
  • arty
    #195038
    "És itt emlékeznék meg a Pandemicről is a Saboteur-ért, a Star Wars Battlefrontokért, a Mercenaries 2-ért. Hiányoznak a játékaitok srácok! Bírtam a stílusotok."

    de ugye ezeket nem sorolod a "hibátlanok" közé?

    szerintem a merc2 és a sabotőr minősége miatt valahol várható volt, h kukázzák a studiot :)

    (merc1-et xboxon sokat toltam, de a folytatás amellett, h rengeteget halasztódott, még elég ócska is lett - a szabotőr pedig csak simán bugos és ócskafizikás cucc, emellett persze végigtoltam, de nem bírtam a nemlátni lépten nyomon a kihagyott lehetőségeket. egynek azért jó volt.)
  • IMYke2.0.0.0
    #195037
    Valamit akkor nagyon ccccarul csinálok: én már most 8+ óránál tartok, és nincs meg a főellenfél még (csak haladok felé).
  • IMYke2.0.0.0
    #195036
    Nálam látszik:

    Kép (másik képhost):


    A játékban látható helyszínen ha nem hullottam el 10+ alkalommal, akkor egyszer sem. Ezek a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    rágógumi ballonok
    veszélyesek :)
  • Sirch
    #195035
    Minden tekintetben kiemelkedik a hack'n'slash műfaj hasonló képviselői közül, de ha nem szereted a stílust, akkor felesleges belekezdeni. Shep is itt hibázott.
  • arty
    #195034
    szvsz nagy hülyeséget követtél el, de sok sikert :D
  • ratgab
    #195033
    Imre bátyánk a képlinkelést még gyakorolni kell, ugyanis nem látszódik...
  • arty
    #195032
    giana nekem 8 órába telt, miközben utolsó döggel 2-2.5 órám ment el

    tehát: giana > dust :D
  • IMYke2.0.0.0
    #195031
    "Giana Sisters" - a kötelező lávás pálya :)

  • arty
    #195030
    dustot az első kommentjeid után eltemettem :))
    csapkodósok amugy sem fekszenek, de ráadásul ez nem is egy jó csapkodós (egyre inkább úgy tűnik)
  • ratgab
    #195029
    Defense Grid: Awakening.... Ebben gyerekek mi a jó? Uninstall.
  • arty
    #195028
    ez a bizonyos 5ös pálya PONT a repülőhangáros, amin tegnap szívtam :D (és anno ezen túljutottam!)
    az irányítás, a default bill-kiosztás rémálom, 2014-ben senkinek nem ajánlanám (a vegasokat annál inkább)

    swat4 mai napig vállalható (és azt végig is fogom tolni), de azért később is jött ki :)
  • tomsolo
    #195027
    Nincs vkinek egy elfekvő Grimrockja? :)
  • lalakov
    #195026
    Szerintem arra már nem érdemes költeni, nagyon elértéktelenedett, mind a doboz, mind a tartalma. Még az is csoda, hogy pluszban jöttél ki.
  • ratgab
    #195025
    Dobott egy sticker dobozt is, ahhoz vettem egy kulcsot. Ott végül csak 10 cent profitom volt... Kezdek berozsdásodni...
  • ratgab
    #195024
    Ma vettem egy Phoenix pass-t és én is "bemákoltam" már ma egy ládát. 1 euró profit a papának (2 euró volt a pass, de az előzővel is csak kerestem jócskán).
  • Tinman #195023
    Ha a mellékküldetések kihagyod + Trials pályákat, akkor szerintem 8 óra alatt is letudható.
  • Shep
    #195022
    Nem tudom de már nem is érdekel. Amúgy az tuti, hogy egy csomó helyszínen nem jártam, csak a történetet játszottam, a hozd vissza ezt, meg találj meg 5 fekete bárányt szerű küldetésekkel nem foglalkoztam.
  • Tinman #195021
    A játék kiírja, hogy hány %-nál jártál, mit írt ki?
  • Shep
    #195020
    Na Dust vége, uninstall is megvolt. :) Az a 40% meg már legalább 75 volt. 6 pont körül ér ez a játék, többet nem nagyon.
  • IMYke2.0.0.0
    #195019
    Legközelebb vagy így: Thief 2014 link vagy spoilerben!
  • Shep
    #195017
    Éljen, éljen, végre itt is megjelent az az elem ami nélkül játék nem jöhet létre. A vulkános, lávás pálya.
  • wantonly
    #195016
    Engem érdekel.
  • IMYke2.0.0.0
    #195015
    RPG-ben 99%-ban elfet indítok, ha van választás. Ha bővebb az opció, akkor meg tovább árnyalom (sötét elf stb.).
    Nekem sem tetszett a Skyrimben.
  • ratgab
    #195014
    Engem nem zavartak ez elfek, elsőre Nordot indítottam és azzal vágtam bele kvázi 114 órát a játékba.
  • tomsolo
    #195013
    A Saboteur is egy nagyon jó kis játék volt

    #194988: a Skyrim sem rossz, a csúnyába ott is beletoltam egy rakat órát egyetlen nagyobb bajom van csak vele a karakterek. KoAR-ban negyed annyi poligonból és textúrával sokkal kellemesebb kinézetet kapok (gipszhajjal is) mint Skyrimben, a mai napig nem értem miért kell hogy az elfek úgy nézzenek ki mint vmi beteg patkány. Jó tudom vannak modok dehát nem szólt nekik senki mielőtt kiadták volna? :/
  • Shep
    #195012
    Ja, az más 8D
  • ratgab
    #195011
    Dobozosban megvan és rommá játszottam warezban is. Most érte el amúgy azt a határt, amit a második példányra szánok...:-)
  • Shep
    #195010
    Ha nem kell benne ugrálni akkor igen :)
  • Shep
    #195009
    Hát egyrészt büszke vagyok, hogy értelmes játékokra is költöttél nem csak indie fosokra, másrészt, meg mi az ,hogy még csak most vetted meg az AP-t? :D
  • IMYke2.0.0.0
    #195008
    No, akkor majd fordíto ka sorrenden.

    Thief 1-et szigorúan ahogy a fejlesztők szánták - nem toltam rá semmiféle MOD-ot, mert az a szememben erőszak lenne. Ritkán (hangsúlyozom: ritkán) bármiféle külsős piszkálást.
    Láttam pár képet ilyen "HD"-sített Thief Gold-ból, és inkább maradok az eredeti mellett.
  • ratgab
    #195007
    Luciusra lenne érdeklődő? Van egy elfekvő kulcsom valahol hozzá. Steamgiftre dobnám fel, ha a csoportból érdekel pár embert.
  • Tinman #195006
    1. részt remélem HD textúrákkal tolod :-)
  • Tinman #195005
    Nekem azért fura ez a sorrend picit, mert az IWD-k könnyebbek, mint a BG-ek, tehát, ha a könnyebbekkel akarod majd kezdeni, akkor IWD-ek.
    Zó is írta, hogy IWD-k akcióorientáltabbak, ami nem katasztrófa, mert jók benne.

    Planscape-ben elképesztő mennyiségű párbeszéd van, az is agyalós, sokszor filozofikus, mély értelmű.

    BG1 igazi élvezetes és könnyed kalandozás és ez igaz a kiegre is, míg a BG2 az AD&D szerepjátszás legjava. Sok párbeszéd, remek questek, komoly harcok, sok taktikai érzéket kíván. Remek darab.
  • ratgab
    #195004
    Biztosan neked van igazad, de nem bírtam otthagyni! Vérhörcsög mód on volt éppen...XD
  • IMYke2.0.0.0
    #195003
    Én az új Thieffel kivárok.
    Az első részt már elkezdtem.
    Utána a 2. és a 3.
    Mire végére érek a sornak, addigra a Thief 2014 már csak 5 eurós lesz :)
  • ratgab
    #195002
    Nem 3, hanem 5, ne sértegessél!
  • ratgab
    #195001
    Might and Magic X-nél is rezgett a léc, de annak még most ellenálltam!

    Amúgy a következő ami érdekelni fog és még nincs meg az az Age of Wonders 3 lesz!
  • ratgab
    #195000
    Új Thief, mert hogy videjó alapján bejön, tf2 és dota itemek (utóbbi jól megy marketen) és még kártya is.

    Alpha protocol, mert 800 Ft-ot megér és így nem kell kibontanom a dobozost.
    Urban Trial Freestyle, mert az Evolutionnal is jól szórakoztam... 800 pezóért
    Flatout Ultimate Carnage, mert ugyan itt van a dobozos, de könnyebb steamről telepíteni és mindig is érdekelt (második rész megvan, elsőt még begyűjtöm 1 euróért mindenképp.... 3-tól meg a jóisten mentsen meg).
    Rome 2 Caesar in Gaul, mert nem bírtam otthagyni és kész.