311802
  • genndy
    #195080
    Tehát egyszerűen ugyanannyi az esélye annak hogy lesz, mint hogy nem. (Még) nem billen semerre sem a mérleg nyelve.
  • Dzsini
    #195079
    Azért azt hozzá kell tenni, hogy valóban ezt mondta egy AMA során: "If you're asking about a sequel... right now I'd say it's 50/50.", és a Kotakutól kezdve minden nagyobb híroldal ezzel a fejléccel tolta ki a hírt.
  • Rapid81
    #195078
    Ha neked az igényes cikk, hogy minden harmadik szó egy cikkben a bmeg, akkor nem túl nagy lehet az igényed...
  • Evoluti0N
    #195077
    "50-50 százalék, hogy lesz folytatás"
    Hát bmeg. Ezek zsenik. Két lehetőség van. Vagy lesz, vagy nem lesz. Így az egyik is 50% és a másik is. Hihetetlen, hogy ezt ilyen ügyesen kiszámolták.
  • Dzsini
    #195076
    Megnyerem jövő héten a lottó ötöst? 50-50 százalék - vagy igen, vagy nem :)
  • zorrobomber
    #195075
    Rá se kattintok, nem növelem az olvasottságukat. Eleve marha nagy hírértéke lehet. Ilyet én is tudok gyártani:
    Folyatódik a Knights of the Old Republic?? 50% az esély a Star Wars saga harmadik részére! Vagy lesz, vagy nem!
  • Rony94
    #195074
    Még egy GS cikk. Köszönjük! :D
  • grebber
    #195073
    Ennél volt az hogy ez egy lezárt téma és nem lesz folytatása?

    The Last of Us - 50-50 százalék, hogy lesz folytatás
  • IMYke2.0.0.0
    #195072
    Én már nem is merek felszólalni ilyen ügyekben, mert lassan megkapom a az orr alatti bajuszt...
  • zorrobomber
    #195071
    +1 ne terjesszük a sötétséget
  • zorrobomber
    #195070
    Már rég nem hívják magukat Good Old Games-nek
  • Tinman #195069
    Egyetértek, ellenben latinul biztos tud...
  • Rony94
    #195068
    Ha játékhírekről van szó, akkor én jól megvagyok a Gamekapocs-al. Egész igényes cikkeket írnak. Na meg eléggé sokszor frissül.
  • Zóanagyvarázsló
    #195067
    Általában tájékozatlanságról árulkodó, félrevezető cikkeket írnak. (Hogy hazai riválisoktól forrásmegjelölés nélkül ellopott, sajátnak beállított cikkekről ne is beszéljünk.)Konkrétan ez is az. Mivel saját bevallásod szerint nem tudsz angolul, nem biztos, hogy a külföldi oldalakhoz kellene mérned, egyébként van azok között is szemét. Nyilván ezek a szerencsétlenek is tájékozódnak róluk, hiszen similis simile gaudet.

    Szóval nyugodtan úgy veheted, hogy most megismételtem a kérésemet. Vagy van itt valakinek igénye a GSO-s linkekre, hogy megéri betenni őket, amikor ezernyi más - pontosabb, reklámot megérdemlőbb - forrást is lehetne hozni?
  • grebber
    #195066
    Ugyanazt hozzák le hírbe mint a külföldi portálok.
    1 dologról tudok ami kamu volt az a Red Dead pc-re!
  • Zóanagyvarázsló
    #195065
    Ezektől a hazug balfékektől talán nem kéne linkelni semmit. Nem vagyok senki se, hogy megtiltsam, de kérve kérném a sötétség terjesztését mellőzni!
  • grebber
    #195064
    Good Old Games - régiófüggő árazás jön

    Szerencsére nem érint.
  • grebber
    #195063
    Akit esetleg érdekelne az Interstellar bundle az szóljon ,még 3 db van a Happy Hourból.
  • Shep
    #195062
    Na hárdkór platformeristáknak ajánlom a Stridert de csak billel, úgy az igazi. Brutál nehéz, asszem nem is erőltetem :)
  • tomsolo
    #195061
    már pocket pc-n is ment :D
  • Szabi #195060
    régóta használom, tökéletesen működik :)

    (Gran Turismo 2, V-Rally 2 stb :D)
  • Rapid81
    #195059
    PS emu for Android.
  • dartonite
    #195058
    Vegre az Ac-k kaptak 75%ot,a harmadik reszt(deluxe) ennyiert mar megvettem en is :)
  • Botond #195057
    Anniversary nem, mert ugye azt még anno amikor nem anniversary volt csak simán második rész akkor maxoltam szanaszét. Meg az elsőt, meg a harmadikat is. Negyedik folyamatban, ötödik is, hetedik természetesen maxolva, most már a hatodik is folyamatban lesz mindjárt.
  • arty
    #195056
    10th anniversary és s7 ki van maxolva?

    (3-4-5-6 sztem nem is "igazi" settlers)
  • Botond #195055
    +o
  • Botond #195054
    Na nincs tovább szarzás, settlers6 behúzva.
  • ratgab
    #195053
    Jah extrémeken már végigmenni se tudtam.

    Egy ideig aranyoztam a legtöbbet, de mondom a vége felé már elgurult a gyógyszer.

    HD részt is nyomtam kb hasonló nehézségig.

    Meg valamilyen okból kifolyólag régi gépen szarul is futott ráadásul.
  • arty
    #195052
    extrémek? detto :)
    TrialsHD részt is lenyomtad?

    (aranyaztad is őket?)
  • Botond #195051
    Egész nap, ha volt két szabad percem akkor toltam castlestormot, óriási a cucc! :D
  • ratgab
    #195050
    Orc's must die részek is klasszisokkal izgalmasabbak már kezdettől.

    Anomaly meg egy oldalág, de attól még izgalmasabb.
  • Rony94
    #195049
    Most felspanoltál és utánanéztem a játéknak. Nincs PC-re. Most szomorú vagyok. :'(
  • Rapid81
    #195048
    Az Anomaly az pont nem az. :) Az Tower Offense.
  • lalakov
    #195047
    Ha már TD, a Sanctumot próbáltátok? A 2. részét játszottuk tegnap végig haverommal, nagyon bejött.
    Milyen TD-t ajánlanátok még? Az összes Anomaly megvan már.
  • Shep
    #195046
    Persze, pont azért is jobb, bár a társak ott is nagy iq huszárok.
  • Evoluti0N
    #195045
    Ma végére értem a Ni No Kuni-nak. Kb. 65 óra volt. Nem tudom most így hirtelen pontosan. Ez volt életem első JRPG-je és imádtam. A grafika, a játékmenet, az aranyos karakterek és sztori, a jópofa világ, a zene, minden überkirály volt. Most nincs hangulatom fogalmazásnyi véleményt írni róla, de tetszett. Egyedül a mellékküldetések nem jöttek be annyira. Ilyen tipikus ölj meg ennyi valamit, szerezd meg ezt, menj oda és beszélj ezzel típusúak. Amúgy közel se teljesítettem 100%-ra a játékot. Maradtak összeszedni való ládák, jó pár mellékküldi, ami a fősztori teljesítése után oldódott fel, valamint az arénát se teljesítettem. Emellett attól is messze vagyok, hogy az összes familiart összegyűjtsem és minden lehetséges alchemy cuccot megcsináljak. A mellékküldiket, az arénát és a ládákat még szerintem megcsinálom majd, de a másik kettővel nem szándékozom foglalkozni. Ha valaki 100%-ra meg akar csinálni mindent, akkor biztos van a játékban 100 óra, vagy több is, de nekem grindelni nincs hangulatom, csak azért, hogy kitoljam a játékidőt.
  • ratgab
    #195044
    Anomaly után, ami már az elején beszippantott elég vérszegényen kezdődik.
  • Rapid81
    #195043
    Az egy rohadt jó TD játék. Imádtam. A történet is érdekes, de maga a játék szerintem üt nagyon. Végigtoltam, csak a DLC-k hiányoznak. Mármint megvannak, csak nem toltam őket végig.
  • ratgab
    #195042
    Legnehezebb pályák már nem mentek, de addig jól szórakoztam.

    Majd beszámolok róla amúgy. Ami Evo utolsó pálya adagját illeti az már az én képességeimnek sajnos sok volt.
  • ratgab
    #195041
    Mind a kettő nekem nagyon bejött. Természetesen nem hibátlanok (merc 2-ben a karakter hátán folyamatosan mozog a fegyver, ami baromira idegesítő.... ezért kell lőni folyamatosan mint az állat...XD)