311802
  • ratgab
    #194999
    Mester sajnálom, hogy csalódást okoztam, nem bírtam magammal.
  • Zóanagyvarázsló
    #194998
    Te tudod, de az IWD ugyanannak a csapatnak a későbbi munkái, és eleve harcorientáltság, partykreálós Diablo felé eltolva az AD&D alapú cRPG-ket. Szóvala BG-k után se sztoriért játszanád őket, azért meg kár előbbre venni őket, mert nem az az erősségük.
  • IMYke2.0.0.0
    #194997
    Nem az utolsó, de a Baldur's Gate 1 + kieg + 2 + kieg és Icewind Dale + kieg + 2 + kieg után mindenképp.
    Erre amúgy az évek folyamán megejtett belekezdések vezettek rá.
    Tényleg kemény a sztorivonal, és jobb előbb a lágyabbal kezdeni, hogy utána ne legyen semmi (játék) kevesebb miatta.
  • Shep
    #194996
    Nem volt elég az a 100+ soha nem játszott játék, kellett még mellé legalább 3? :D
  • Zóanagyvarázsló
    #194995
    Ezek szerint a Torment az utolsó játék, amivel játszani szeretnél? :)
  • IMYke2.0.0.0
    #194994
    Hogy ehessen a sárga irigység, megkérdezem: s miket? :)
  • ratgab
    #194993
    Hogy a hörcsögisten rogyasszon rám egy raklapnyi végigjátszandó játékot... Megint bevásároltam marossnál....:-(
  • ratgab
    #194992
    Más kategória a kettő. Skyrimban is van annyi tartalom, hogy bizony az is egy zseniális játék. Azon is látszik a szeretet, amivel készítették.
  • Shep
    #194991
    Az a baj ,hogy elég szarul adod elő, még tőlem is szarabbul, így aztán esélytelen kitalálni, másrészről utólag bárki beírhatja, hogy vicc volt, ezzel mindegy leplezve a saját oda nem figyelését és jól hülyének tettetni a többieket.
  • IMYke2.0.0.0
    #194990
    Biztatóan hangzik :))))
  • IMYke2.0.0.0
    #194989
    Most látom, a pillanatképen még nem látszik, ennyi elbukásom volt:
  • IMYke2.0.0.0
    #194988
    Nagyon jó döntés volt a játék megvásárlása.
    Számomra, az utóbbi évek legjobb ilyen stílusú játéka. Skyrim-mal nem játszottam sokat, de azt is lenyeli: számomra. [És persze, egészen más kategória a kettő... vagy mégse? ]
  • IMYke2.0.0.0
    #194987
    Én majd csak Easy után akarok annak nekimenni - ha nem kapok idegzsábát a végéig :)
  • Tinman #194986
    Megy ez, mindjárt itt a vége, aztán jöhet Owlerlord ami kb. herevere egy napos kis szigeten :-)
  • IMYke2.0.0.0
    #194985
    Velkám tu dö kláb :)
    A 2. etap nekem kicsit könnyebbnek tűnt. Szívatás van persze, de valahogy már kézre állnak a dolgok.
    X360 Controller for Windows kötelező. Szerintem.
  • IMYke2.0.0.0
    #194984
    Nekem meg aztán bőven mit pótolnom.
    A "Giana Sisters" szépen fut 1680*1050, a géptől, VGA-tól kitelő maximummal - legrosszabb eddig 22 FPS volt, de emellett is folyamatos volt a játék nem éreztem szaggatást. A legtöbb meg 60 FPS.

    Második főellenfél is lenyomva közben:

    Kép:


    Nem tudni miért - naivitás lenne azt hinnem, hogy belejöttem -, de a 2. etap kicsit könnyebbnek tűnt, mint az első.
    Persze, tonnányi elhullás itt is megvolt, és egyetlen pályaszakaszt sem sikerült kimaxolnom. De már nincs akkor frusztráció.
    [Továbbra is: Easy]
  • Tinman #194983
    Legközelebb vásárolt Blizz játékom a SC 2 Trilogy Edition lesz úgy cirka 2018-ban.
  • Totti5
    #194982
    Vedd konzolra, abba szó nem volt ilyenekről:)
  • ratgab
    #194981
    Vannak játékok, amik közel hibátlanok és a Koar az lett. Nagyon sajnálom, hogy a fejlesztők beledöglöttek eme műremek megalkotásába.

    És itt emlékeznék meg a Pandemicről is a Saboteur-ért, a Star Wars Battlefrontokért, a Mercenaries 2-ért. Hiányoznak a játékaitok srácok! Bírtam a stílusotok.
  • ratgab
    #194980
    Így már egészen ígéretesnek hangzik a dolog. Érdeklődéssel várom a tapasztalatokat.
  • Tinman #194979
    "Benne az AH mentesítés"


    Bli$$ard fail elismerés, kissé megkésve... 1k-ért se érdekel már a D3 kieg., ezt szépen elérték.
  • tomsolo
    #194978
    70 órám van a Kingdoms of Amalurban - és sehol sem tartok vele... Tegnap csak a kalózos DLC szigetét hajkurásztam ahol nagyjából végeztem a főszállal - olyan 10-12 óra alatt és még maradt egy rakás mellék küldi O.o.
  • TBTPumpa
    #194977
    Hivatalos:
    2 hét múlva érkezik a 2.0-ás javítás a Diablo 3-hoz. Benne az AH mentesítés, Loot 2.0, új területek/eventek, sok-sok újítás és javítás, amit mindenki megkap + XP boost is lesz. Illetve gondolom ebbe már az Act 5 is benne lesz, csak ugye még 29 nap, míg megjelenik a kiegészítő.
  • Tinman #194976
    #194776

  • Tinman #194975
    "normal"

    Férfi vagy!!!
  • wantonly
    #194974
    Nem hallgattam az intelmekre és belekezdtem normal fokozaton.

    Az első boss halott, 72 halál a pályán.

    Nem tudom meddig fogom bírni... Kemény. Izzasztó.

    Eddig még meg tudtam őrizni a higgadtságomat. :)
  • TBTPumpa
    #194973
    Ne már. Idő előtt kilopták a Broken Sword 5 második epizódját.
    A hét elején még azt írták a blogon, hogy folyamatban vannak a szinkron munkálatok és március végére ígérik a játék befejezését. Erre ma már fel is került a netre egy tört változat. WTF
  • Tinman #194972
    1. és az 5. Heroes az egyetlen melyeket totál végigvittem. Kell majd a 6. is, de kivárom a complete dobozos árát 2-3k között.
  • Tinman #194971
    Látod... még gépet se kell pár évig fejleszteni, mert mire utoléri magát a hörcsög, az 1 élet munkája :-D
  • IMYke2.0.0.0
    #194970
    Bocs, szmájlik nélkül komolyan vettem.
  • grebber
    #194969
    Látom szmájlik nélkül már nem is értik az emberek a viccet hová fajult a világ
  • IMYke2.0.0.0
    #194968
    Igen, bocs - időközben elolvastam a Te és zorrobomber hozzászólását is :)
  • ffxi
    #194967
    Zsiguli nálam mindent üt :D
  • IMYke2.0.0.0
    #194966
    Ikarusz a videóban:
  • Shep
    #194965
    Igen, pont ezért kérdeztem én is, hogy elolvasta a leírást a video alatt?
  • IMYke2.0.0.0
    #194964
    Ébresztő:

    "Video demonstration infront of your eyes is indeed in 'pre-rendered', it turns out I made a huge error, this isn't infact a game engine at all, but a Architectural landscapes created in 3Dsmax in which VAYA have won awards for."
  • Shep
    #194963
    De ők prok :D Mondjuk az tény, hogy billel sokszor túlcsúszok, meg beleugrok a tüskébe stb, mert nem lehet vele olyan pontosan irányítani, túlságosan érzékeny.
  • Tinman #194962
    Hát nemtom Zomil és Zorro PC-n tolták és nem rémlik, hogy a nehézségre panaszkodtak volna, ellenben asszem controllerrel tolták.
  • Shep
    #194961
    Na hát én is de tök felesleges volt, ennél a 2 ütés és halál módszernél. Ellenben megnéztem ézin és úgy meg tényleg nem nehéz, szóval lehet, hogy van itt valami trükk a pc-s és a konzolos verzió között.
  • Tinman #194960
    Teljesen, ha jól rémlik soha. Ellenben én úgy fejlesztettem magam, hogy eleinte a HP-re toltam, aztán a támadásra és amikor már nem engedett tovább fejlődni ezekben, akkor toltam a DEF-re.