311802
  • tomsolo
    #195120
    1990Ft-ért is van :)
  • IMYke2.0.0.0
    #195119
    CDGalaxis:
    * Far Cry The Wild Expedition (Far Cry 1, 2, 3 és Blood Dragon) - 6990 Ft.
    "A játékok közül az újabbak, a Far Cry 3 és a Far Cry Blood Dragon aktiválhatók a UPlay-en"

    * Civilization 5 Complete Edition - 9990 Ft
    [apro]Sid Meier's Civilization V, Gods & Kings, Brave New World, Conquest of the New World Deluxe Scenario, és:
    * Civilization Pack: Babylon (Nebuchadnezzar II) (Civilizáció csomag: Babilon / 2. Nabukodonozor)
    * Cradle of Civilization - Americas map (A Civilizáció Bölcsője - Amerikák térkép)
    * Cradle of Civilization - Asia map (A Civilizáció Bölcsője - Ázsia térkép)
    * Cradle of Civilization - Mediterranean map (A Civilizáció Bölcsője - Mediterráneum térkép)
    * Cradle of Civilization - Mesopotamia map (A Civilizáció Bölcsője - Mezopotámia térkép)
    * Double Civilization and Scenario Pack: Spain and Inca (Civilizáció és szcenárió duplacsomag: Spanyolország és Inkák)
    * Explorer's Map Pack (Felfedezők Térképcsomagja)
    * Civilization and Scenario Pack: Polynesia (Civilizáció és szcenárió csomag: Polinézia)
    * Civilization and Scenario Pack: Denmark - The Vikings (Civilizáció és szcenárió csomag: Dánia - A vikingek)
    * Civilization and Scenario Pack: Korea (Civilizáció és szcenárió csomag: Korea)
    * Wonders of the Ancient World Scenario Pack (Az Antik Világ Csodái szcenárió csomag)
    * Scrambled Continents Map Pack (Véletlenszerű Kontinensek térképcsomag)
    * Scrambled Nations Map Pack (Véletlenszerű Nemzetek térképcsomag)[/spro]

    * Need for Speed Rivals Limited Edition - nem tanulnak az árazási hibáikból - 8990 Ft.
  • zorrobomber
    #195118
    7.50-ért van gold, budapesttel, mindennel.
  • IMYke2.0.0.0
    #195117
    Hát, tényleg úgy tűnik, hogy minden fillért össze akarnak szedni.

    Más:

    Akinek nem lenne meg: Gamersgate - "Can be activated on STEAM" - Euro Truck Simulator 2 - 75% - 4,99 euro.

    Saját kép, mert otthon én is gurultam vele egy keveset, és tetszett:

  • Tinman #195116
    Nem létezett idehaza internetelérés, amikor ezt hallottam. Az idézetet egy tanárom mondta általánosban.
  • grebber
    #195115
    Drága a pc-s GTA 5 portolás kell a zseton...
  • IMYke2.0.0.0
    #195114
    Gamersgate-en például Te magad állíthatod össze a Rockstar csomagod.
  • Botond #195113
    Abraham Lincoln mondta, hogy az interneten terjedő, híres embereknek tulajdonított idézetek legalább 80%-a az idéző kitalációja. -.-
  • IMYke2.0.0.0
    #195112
    Rockstar akció mindenhol...
  • IMYke2.0.0.0
    #195111
    Ezt láttátok-é?:

    GMG - STEAM - "Rockstar Bundle" - nálam 14,60 font.

    This bundle includes:
    * Bully Scholarship
    * Manhunt
    * Midnight Club 2
    * Max Payne
    * Max Payne 2
    * Max Payne 3
    * Max Payne Rockstar Pass
    * LA Noire Complete
  • Totti5
    #195110
    Most kivételesen nem kell a gémsztárt ostorozni. Maga a fejlesztő mondta ezt. Ők sem tudják még, vagy lesz vagy nem, attól függ ki tudnak e találni ugyan ilyen minőségi sotryt és karaktereket, jobbat!.

    Véleményem: nem kell folytatás belőle ez így kerek lezárt, minden klisét ellőttek, a főszereplőket úgy sem tudják megugrani másokkal, másodjára már már erőltetett lenne. Last of Us 2 azt kapná, hogy jó-jó, de az első az etalon és ez teljesen igaz is lenne. Keressenek másik témát, amibe nem világvége és nem zombik vannak és hozzanak össze egy ilyen minőségű játékot.
  • IMYke2.0.0.0
    #195109
    Hát, akkor pihentetem egy pár órát még, az biztos.
    Controllerrel az istennek sem tudom jól irányítani a ballont :(
  • IMYke2.0.0.0
    #195108
    Hihetetlen milyen könnyednek látszik itt.
    Én például nem tudom így irányítani a rágógumi ballont.
  • Totti5
    #195107
    Normalon játszom és csak az első fél óra volt nehéz, amíg nem vettem fel a játék tempóját. Utána már nem, bár most a 5. bossnál több próbálkozás után megálltam tegnap, de csak ki kell ismerni a támadásait. Ha összeszedsz minden fejlesztést ( energia, hp ), akkor normalon egyátalán nem nehéz. Pont jó, a magam fajta bénáknak. Aki kihívást akar hardon kezdje.
  • Tinman #195106
    Ránéztem tecsőn... van egy rossz hírem: ennél SOKKAL rosszabb lesz később :-(
  • Tinman #195105
    Akkor segíts picit :-)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Talán Periklész mondta, hogy "Állíts valamit és én 100 ponton megcáfolom azt." Nem tudom pontosan, hogy van az idézet és már abban sem vagyok biztos, hogy Periklész mondta. Nem ismerős ennyiből? Sajna még gyerekkoromban hallottam, az nem tegnap volt :-/ Görögül/latinul is érdekel, ha sikerülne fellelni :-)
  • IMYke2.0.0.0
    #195104
    Most már hivatalos: a fejlesztőknek elgurult a gyógyszere a "Giana Sisters" "3.5 - Owl Wing's Nest" pályájának készítése közben.
    Embertelen, hogy már az elején cirka 50 alkalommal hullottam bele mindenbe, ami gyilkolni tud.
    Fogalmam sincs, mikor lesz erőm újra nekikezdeni.
  • Tinman #195103
    "72 másodperc után uninstallálta a Dark Souls nevű játékot"

    Ezzel még Arty-t is megelőzte :-((((
  • Zóanagyvarázsló
    #195102
    Direkt volt ;) (Amúgy meg vannak ugye olyan idegennyelvű idézetek, melyeket nyelvtudás nélkül, műveltségből is sokan ismerhetnek.)
  • Seth
    #195101
    "Tom Raider"
  • Dzsini
    #195100
    forrás: tomsolo.gamehírcsárda.hu
  • ZsZso
    #195099
  • tomsolo
    #195098
    Nesztek minőségi hírek:

    Egy amerikai diák 72 másodperc után uninstallálta a Dark Souls nevű játékot. A kollégiumban élő többi fiatal megértését fejezte ki a sajnálatos esemény miatt; az esetről sajnos nem készült youtube videó így azért bizonyos fenntartásokkal kell kezelni a hírt.

    A Crystal Dynamic cáfolja azt az interneten keringő álhírt, hogy dolgoznának a Tom Raider nevű játékon amiben Lara eddig meg nem említett öccse lenne a főszereplő, pedig egyes források már a nextgen címeket is spoilerezték Tom Raider: Deviance Edition.

    A Bioware házatájáról röppent fel a hír, hogy a Dragon Age 3-ban nem lesznek törpék mivel az amerikai Kisemberek Társasága peticiót nyújtott be az ilyen játékok ellen. A szenátus döntése a témában szerdán várható.
  • zorrobomber
    #195097
    Ez aztán kurva nagy hír hogy mi van a steam toplista elején...
  • grebber
    #195096
    Majd ha sok jó hír összegyűlik hozok "csokorba" is mint Imi szokta.
  • zorrobomber
    #195095
    Direkt provokálsz?
  • ZsZso
    #195094
    Linkeld a címlapot, ne szarakodj cikkenként!
  • grebber
    #195093
    Steam top 10 - már nem a DayZ van a csúcson!

    1. Banished (Örülök is neki egy emberke csinálta.Remélem még sokáig ott lezs a top 10-be és sok bevétele lesz)
    2. DayZ
    3. Rust
  • IMYke2.0.0.0
    #195092
    Annyira nem szopat, mint a húsgyerekes játék például.
  • IMYke2.0.0.0
    #195091
    424/442 - 3 csillag - 84 halál.

    Ilyen grafikai beállítások mellett játszom vele:



    PC: 41327-es hozzászólás - annyi különbséggel, hogy a VGA-k mér meg vannak cserélve, mert a könyvtárban játszom, és már itt is 4 GB RAM van.
  • zorrobomber
    #195090
    20 euro volt, ennyit nekem most bőven megért, eleve félreraktam rá egy tizedest.
  • Rony94
    #195089
    Küldj csak ilyen cikket!
  • genndy
    #195088
    Aha, igazi szopatós dögölj-meg-sokszor platformer.
    Utálom az ilyeneket, fölb@assza az agyamat, bottal se. Legalább most már tudom melyik játékot kerüljem el.
    Ha nagyon ráizgulok legfeljebb nézek róla végigjátszás-videót YT-n (nem fogok).

    zorrobomber: két hét múlva 5$ bundle
  • zorrobomber
    #195087
    G2A sale:
    Starcraft 2 - 12.99 euro
    CoD Modern Warfare 3 - 11.49 euro
    Supreme Commander - 1.49 euro
  • davidka003
    #195086
    Milyen grafikán játszol? Maxon?
  • zorrobomber
    #195085
    Nah, berendeltem a South Park-ot. Első pre-orderem :)
  • IMYke2.0.0.0
    #195084
    Vazzer... át tud ugrani Giana fent...
    Mindig okoz meglepetéseket ez a játék :)
  • IMYke2.0.0.0
    #195083
    Képen nem látszik, de a savas víz fel-le emelkedik, süllyed, teljesen elzárva az utat, és platformer ugra-bugra a megoldás. Sok-sok-sok elhullással...
  • grebber
    #195082
    Dehogynem mivel a pénz beszél már ugyis lesz.
    Csak akkor nem értem minek kell "celebeskedni" minden hírben ott lenni hogy lezárt dolog nem lesz folytatás...
    Igen a mai világ általában a nem folytatásokról szól LOL.
  • IMYke2.0.0.0
    #195081
    Hát kismókusok... ez a "Giana Sisters" nagyon kis huncut...

    Nem spoileres.
    Úgy gondoltam, megszerzem a lehető legtöbb gyémántot, és ugye itt is van. Rohadt sokszor hullottam el, de gondoltam, hogy megéri, mert miért ne.

    Kép:


    Át is jutottam sok-sok-sok próbálkozás után... megszereztem mindent, és... csak ugyanarra van kiút!

    Kép - innen csak lefelé: