311802
  • DarkSector
    #200490
    Emulátor meg főleg nem lesz, te is tudod. :)
  • Tinman #200489
    Emulátor vs. kiadás.

    Úgy érzed szükség volna egy folyamatábrára a témával kapcsolatban?

    PS3 emura még mindig rendkívül kicsi az esély. Cell, full más rendszer.

    Ezzel szemben az XBOX One PC-sebb konzol, mint valaha...
  • ratgab
    #200488
    Így konkrétan Maak-ra nem tértél ki, de tény, hogy írtál a témában.

    Én nem raktam ki az biztos. Azóta részemről nem is volt napirenden, hogy mi legyen a próbaidősökkel (nem tudtam, hogy ez sértő szó amúgy).
  • ratgab
    #200487
    Következő gondolatok mindenféle bántás nélkül, csak a dolgok tisztázása végett írom:

    Ez nem kamu duma ez így volt (Soha nem volt veled konfliktusom mi okom lett volna próbaidőre rakni téged??). Egyébként ez le volt írva a csoportban is. Az egész onnan indul, hogy nehéz bekerülni, mert mindent szavaztatunk és miért nem lehet gyorsabban intézni a dolgokat még annak az árán is, hogy nem demokratikus a dolog. Értsd a csoport kérte, hogy vegyük kezünkbe a dolgokat. Megtörtént.

    Egyenlő bánásmód: Sokáig szavaztattuk a csoport ügyeit. Nem volt jó többeknek. Aztán most az egyszer moderátorok döntöttek. Írtuk a bejegyzésben is, hogy megbeszélés kérdése minden. Érdekeltek szólnak és rendezzük a dolgokat, mindenkivel (ez mi ha nem egyenlő bánásmód?)

    Külön kérés volt, hogy az inaktív tagokkal kezdjünk valamit. Adott időszakban éppen nem voltál aktív, ahogy a másik 3 versenyző sem (ez ellen nem is tudott senki semmit szólni, mert ezek tények). Hidd el, hogy egyenként részletesen vizsgáltunk mindenkit, ismétlem egyenként! De ha nekem nem hiszed el majd Imy megerősít ebben. Ugyan nem néztük vissza 1 évre visszamenőleg a hozzászólásokat, de akkor is alaposak voltunk. És a próbaidő semmilyen szankcióval nem járt. Mindezek alapján a hirtelen kilépésed sértődésnek érzem, mert nem tettünk ellened semmit, ami ne a többség igénye lett volna.

    Megkérdezni nem akartad, hogy ez mi innentől a te bajod. Ettől függetlenül értetlenül állok a döntésed előtt és még mindig jöhetsz vissza ha szeretnél.

    Ui.: Imy-vel tartottunk tőle, hogy ez lesz és csodálkoztunk is, hogy első napokban nem bukott ki hasonló dolog. Látjátok ezt eredményezi, ha nincs szavazás. Ilyenkor mi vagyunk a nagy gonosz moderátorok, akik csak úgy poénból sértegetnek és dobálnak ki tagokat. Pedig szó sincs ilyesmiről. Mondjuk én személy szerint a kiléptetett tagoktól vártam ilyen reakciót nem az úgynevezett "kérdőjelesektől".
  • MerlinW
    #200486
    Vagy csak használni kell a Savegame Manager programot ami egy kattintással mindenhonnan összeszedi a mentéseket.
  • DarkSector
    #200485
    Ne , rendes tag ahogy a többi 47 :D
  • Kisponyi
    #200484
    Sziasztok, rég jártam erre. Üdv minde régiségnek és újoncnak :).
    Csak hogy ontopic legyek, a héten behúztam énis pár játékot listámra
    Far Cry 3 Blood Dragon
    Diablo 3 )hivatalosan féláron kieg jövetele miatt)
    Hacker Complete Series
    Final Fantasy XIV ARR

    PS3-ra
    Yakuza 3-4

    Még tervben van pár további, kiderül hogyan sikerül megoldani.

    Üdv. :D
  • darkling
    #200483
    Remember Me megvéve, imádom :)
  • arty
    #200482
    rakjuk ki, majd jön úgyis durcázni és akkor kiderül! :D
  • DarkSector
    #200481
    RT az ki? :D
  • arty
    #200480
    amit én ismerek is, de még így sem ugrott volna be, hogy kicsoda is p3dr0 ;)

    de ez már csak az én retardáltságom ...
  • wantonly
    #200479
    Amúgy már nem vagyunk ennyien, már csak 34 tag van, csak még lusta voltam frissíteni. :)
  • wantonly
    #200478
    Erre van kitalálva a taglista.
  • genndy
    #200477
    Meg lehet nézni az adott bejegyzést, én írtam hozzá az első és leghosszabb kommentet. Úgyhogy részemről a "nem szólt árva mukkot sem" részt visszautasítom.
    Én csak azon csodálkoztam, hogy amikor írta hogy nem tud felajánlani a csoportnak akkor néztem meg direkt a csoportot hogy miért írja ezt, és már nem volt benne. Innen jött a kérdés hogy ki lett-e téve vagy ő lépett ki.

    Mondjuk én sem értem a hirtelen kiugrást, de ha így döntött akkor az ő dolga. Én biztos nem szavaztam volna ki, mert annyira azért aktív volt (akit meg igen, azt a bejegyzésben meg is írtam).
  • DarkSector
    #200476
    Én tudom a logoján látod, persze hosszabb kicsit a neve, de hasonlo.
  • DarkSector
    #200475
    Hát tny eddig ilyet még nem hallottam, de ez uj engine, lehet az igényli ezt a gyorsabb betöltési lehetőséget nem?
  • arty
    #200474


    +nemt'om h Maak csoportbéli (steames) neve mi... lehet az is más, ez is okozhat az azonosíthatóságban problémát
  • DarkSector
    #200473
    Csak épp ész.
    Mi hoz részben eszméletlen pénzt és közönséget a One-nak....
    A Forza sorozat a Halo és Gears mellett.
    Biztos kiadják majd PC-re.
  • arty
    #200472
    Japán szerencsétlenkedés. Újdonság valakinek?
  • arty
    #200471
    Én értem, hogy ez pusztán egy elméleti lehetőség, nem is vegzáltalak emiatt :P
  • DarkSector
    #200470
    Jah meg egy csapat akik portolják a játékokat.
  • arty
    #200469
    :DDDDDDD

    tehát megvan az xbox hardverének megfelelője: két titán
  • arty
    #200468
  • Maak
    #200467
    A szarul esett az felenk nem egyenlo a sertodeesel...egy hangyafasznyi sertodottseg sincs bennem, szimplan nem leszek olyan barati kozosseg tagja ahol nem egyenloen vannak elbiralva a tagok.Ennyi, es mondom nem erdekel semmifele kamu duma, mondom, van olyan tag aki honapok ota nem irt fel sem ajanlott meg...felnotteknel ez megy de oviba ezt nem toleraljuk.
  • Shep
    #200466
    Hát gyerekek biztos velem van a baj de nekem ez a Yaiba tetszik, olyan Béna Béla H'nS bajnokoknak való, mint én, egyszerű, könnyen kezelhető (bár talán kicsit túl sok a gomb, kontrollerrel nyilván egyszerűbb), látványos kivégzések, pörgős akciók, szóval semmi komoly de valahogy mégis tetszik. Vannak benne idióta poénok, pár 1 gombos platform rész és kész. Tényleg olyan XBLA érzés, ahogy Totti is írta, gyanítom az ára is 1-2-re le fog esni.
  • ratgab
    #200465
    Egyrészt eltelt 2 hónap és csak most vesszük észre az ilyesmit (ő is meg pl. te is vagy Genndy)?
    Másrészt akkor senki nem szólt az árva mukkot sem, szavazás azóta se volt, pedig nem magamnak írkálom szórakozásból a bejegyzéseket.
    Harmadrészt úgy kellett volna kezdeni, hogy srácok ez mi, nem úgy, hogy na akkor én most besértődtem és kilépek. Ez óvodás szint már ne is haragudj Maak.

    Amúgy Laza-ra emlékszem, hogy volt egy nagyon aktív időszaka szavazás előtt nem sokkal.Dj Tommy is feltűnik annyit, mint Maak és BigBlue is.

    Úgy gondolom, akik nagyon kilógtak a sorból azokat küldtük csak el. És ezt is elsősorban a közösség nyomására.
  • wantonly
    #200464
    Szerintem az volt a baja, hogy olyan emberekkel együtt lett megemlítve, akik ténylegesen ide sem bagóznak és lassan tényleg a körmükre kellene nézni! Én speciel emlékeztem rá, hogy Pedro szokott azért aktív lenni, mind a topikban, mind felajánlásokban (persze nyilván van olyan időszak mindannyiunknál, hogy egy időre eltűnünk), ezért én ki is álltam mellette a steam csoportban. Nyilván ti sem emlékezhettetek fejből mindenkire, hogy ki mennyire aktív, ehhez a tagok érdektelensége is kellett, hogy a döntés rátok maradjon, ezért titeket sem hibáztathatunk. Valahol jogosnak érzem a felháborodását, ugyanakkor, ha megértőbbek vagyunk egymással, akkor ezt meg lehet beszélni és nyilván ezután biztos helye lett volna a csoportban.
  • DarkSector
    #200463
    Hát ismerősőm 4GB-ost vett és egy pendrive-al játszik...lehet ugyis. :D
    Ha nem akarsz 20 játékot feltelepitve hagyni a gépen. :D
  • ratgab
    #200462
    Egyenként végigvettünk mindenkit mindenféle szempontból vizsgálva az aktivításukat (legalább 2 óránk ráment a dologra amúgy, szóval nem lehet felületesnek nevezni a dolgot). Úgy érzem Imy-vel korrekt munkát végeztünk. Volt, aki pl. felajánlásokban volt éppen aktív, ami a másik oka volt a csoport létrehozásának.

    Amúgy meg ez egy januári történet most meg március vagy. Ezek szerint te se voltál túl aktív mostanában...:-)
  • ratgab
    #200461
    Röviden: Túlliheged.

    Hosszabban: Nehezményezve volt, hogy sok olyan emberke van, aki nem felel meg a csoport alapvető megalkotási feltételeinek. Másik ok az volt, hogy lassan döntenek a moderátorok, mert mindent próbáltunk demokratikus eszközökkel megszavazni.

    Ekkor lett eldöntve, hogy Imy-vel átnézzük a tagok listáját és akik adott időszakban vagy hosszabb ideje inaktívak a csoportban és a topikban azok egy részét kirakjuk.

    Voltak azonban páran, mint te is, akik épp akkor nemigen írogattak és nem is tudtuk eldönteni mi legyen veletek. Ezért lett a próbaidő, ami az ég adta egy világon semmit nem jelent. Ráadásul próbáltuk a kérdőjeles tagok kérdéskörét megszavaztatni a tagokkal (persze megint csak bagoztak az egészre senki nem mondott se hideget se meleget).

    Ezért kilépni szerintem totális balgaság volt, de a te döntésed (Merlin szerint a kilépetteket már nem lehet visszavenni, de ha mégis jönnél megpróbáljuk).

    Amúgy meg nehogy azt hidd, hogy kellemes volt a népi közakarat miatt diktátort játszani és kihajingálni pár embert. Ismétlem téged nem raktunk ki és különben is megbeszélés tárgyává tettük a dolgot, aki sérelmez valamit (tudod a közösség egyik lényege)azt továbbra is meghallgatjuk a modikkal.

    De ha te játszod a sértődött ám legyen, de ezzel most nemigen értél el semmit. Nem így intézzük felnőtt ember módjára a dolgokat szerintem...

    Nem tetszik valami, szólsz és megbeszéljük. Szerintem.
  • Seth
    #200460
    Hogyafenébe lehet létezni HDD nélküli 360-nal ? :D
  • DarkSector
    #200459
    Mielőtt valaki megvenné a MGS - GZ-t mint én:

    "The Xbox 360 version of Metal Gear Solid V: Ground Zeroes will require an Xbox 360 with a connected hard drive, Konami has said.

    The game comes with a warning on the front of the case stipulating the requirement, and does also not support installing to a flash drive, which means owners of the Arcade or Core Xbox 360 models will be out of luck.

    Konami says Metal Gear Solid V: Ground Zeroes on Xbox 360 requires 1.7GB of free space. It also appears to be possible to install the game to a hard drive from the Xbox 360 dashboard, which Reddit user qmznkrv says caused additional problems when attempting to run the game."

  • Maak
    #200458
    Egyszer es utoljara leirom de nem foglalkozom utana tobbet ezzel.

    Lenyeg, hogy steam csoporton belul is ki akartam irni az sg-s felajanlast es akkor lattam, hogy igazabol nemkivant, vagymindegyhogynevezed, tagok kozott szerepelek 3 masik kollegaval...egyreszt kibaszottul szarul esett, lenyegtelen en bajom, hogy nem birom az ilyet. Masreszt az en nevem olyanok mellett szerepelt akiket talan nem is lattam irni a topikba mar nem is tudom milyen reg. DE a legfobb pofancsapas az az volt, hogy olyanok neve viszont fel sem merult akik huszadannyira sincsenek jelen a topikban.(Nincs veluk semmi bajom de oket miert is nem raktatok probaidore?) Valaszokkal hagyjatok.Nem erdekel.

  • Totti5
    #200457
    Nem tudja nem fix 60 s volt egy előzés ahol 46 ra esett le.
  • Tinman #200456
    Kezdetektől nem értitek, pedig 2x leírtam.

    Lehetőség.

    Egy.

    Emulátor.

    Elkészülésére.

    A.

    Jövőben.

    Ennyi és semmi több, egy lehetőség.
  • arty
    #200455
    tehát az xbone radeon ~7790-ének sebességét pécén egy titán tudja?
  • Tinman #200454
    Forza 5 DX12 Pc(+GTX Titan Black)

    Katt
  • wantonly
    #200453
    Nemár! Nekem is leírnád?
  • arty
    #200452
    sztem az jó ötlet

    (csoportra miért nem tudod? egy ideig nekem se ment, de nem jöttem rá miért...)
  • Maak
    #200451
    Privibem leirtam nagyvonalakban miert leptem ki.