311802
  • tomsolo
    #200730
    10 perc után töröltem, volt egy kis (icipici) Bulletstorm feelingje, de nálam megállt egy szimpla buttons smasher szintjén.
  • Totti5
    #200729
    5-6 a Ninja Gaiden 3

    Ez a 3-4 max.
  • Maak
    #200728
    Jol ereztem, hogy valami valtozott.
  • lalakov
    #200727

    Tomb Raider Game of the Year
  • Shep
    #200726
    Yaiba: Hát így a végéhez közeledve azt kell, hogy mondjam helytállóak az 5-6 pontos értékelések. A kamerakezelési és egyéb hibák ellenére ha ott lett volna vége a játéknak
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mikor Hayabusával kell harcolni
    akkor addig 7 pontot is ért volna de mivel utána még vannak pályák viszont ötlet az már 0, csak ugyanazok a zombik jönnek csak egyre durvább hordákban és ugyanazokat a béna feladatokat kell csinálni, így teljes unalomba fullasztották a játék végét. Inkább adták volna ki a korábbi részeket PC-re :) Azt viszont el kell ismerni, hogy a korábban említett pontig én jól szórakoztam vele.
  • Sippie
    #200725
    értem, köszi.
  • Micsu
    #200724
    azt meg hogy a tálalás nagyon nincs egy szinten nem is említem
  • Micsu
    #200723
    és ez így is van
  • Dzsini
    #200722
    Mondjuk a LEGO játékokra nem nehéz ráakadni :) A Marvel rész extra küldetései ráadásul elég nehezek is (főleg a városkörberepülős... ott néha volt fogcsikorgatás)

    Nemsokára jön a Hobbit :)
  • zorrobomber
    #200721
    Nem unokaocsem volt, o egy angyal :D Pl. ha betolok neki valami kicsit is agresszivebb jatekot akkor szol hogy ez nem neki valo meg :D Most epp Lego Marvel az orulet targya nala. Mar o is felvetette hogy venne hozza ilyen-olyan skin DLC-t, probalom magyarazni neki, hogy csak jatsszon inkabb, de ennyi baj legyen.
  • Shep
    #200720
    Az milyen jó is volt, fél napig subickolni mire körbefordult a hajó :)
  • Shep
    #200719
    Szerintem ez csak városi legenda meg talán pszihés okai lehetnek semmi egyéb.
  • zorrobomber
    #200718
    Igen. Kenyelmes, szorakoztato igy is, de hol van ez egy egerrel vegigtolt Tie Fighter-tol? :D
  • Shep
    #200717
    Erre próbáltam célozni.
  • ratgab
    #200716
    Unokaöcsédnek walletfeltöltés témára ment, csak nem akartam már ennyire chatbe átmenni így rövidítettem.
  • Shep
    #200715
    Én ezért is kedvelem a nem túl hosszú játékokat, ha meg hosszú akkor legyen benne kellő változatosság amihez nem feltétlenül kell nekem sok elég csak ha a pályák változatosak és kellően érdekesek.
  • ratgab
    #200714
    Nekem Már Unchartednél is feltűnt, de RDR-nél csúcsosodott ki. Én se mondom, hogy rossz, de egérrel annyival jobb lenne, hogy arra szavak nincsenek.

    Jelen állapotában egy kontrollerrel kevésbé gyakorlott személy vagy végigautoaimezi a játékot (gyakorlatilag végigcheateli... legalábbis az én szememben az) vagy szénné lövik (amúgy az ellenfelek bitang jól céloznak főleg lóról). Biztos lehet ezt is egércélzás szinten művelni kellő rutinnal. Szerintem akkor is fapadosabb, mint a rágcsáló.
  • ratgab
    #200713
    Mert amiatt volt szar magas szinten a drop. Ez meg ahhoz vezetett, hogy AH nélkül nem kaptál alapból olyan itemet, amivel életképes és hatékony legyél magas nehézségeken. Ergó rá voltál kényszerülve az AH-ra és egy nehézségi szint fölött anélkül csak parttalan grind várt, ami nem túl nagy fun.

    Most, hogy kikerült AH állítólag a dropot is rendbe rakták így folyamatosan dobja a megfelelő itemeket a folyamatos erősödéshez.
  • zorrobomber
    #200712
    Bocs ezt most nem ertem, mire irod?
  • ratgab
    #200711
    Zorro: Az úgy más, de látod, hogy az se úgy sült el ahogy gondoltad.

    Shep fegyverskin: Azt állítják, hogy nincs jelentőssége. Közel 100 óránál járva én meg azt mondom szerintem mégiscsak van. Most nem azt mondom egy überskinnekkel felszerelt játékos nem lehet béna. Én úgy érzem az olyan skinekkel felszerelt fegyverek pontosabbak, nagyobb sebzésűek. És más is így látja, akivel erről beszélgettem. NA de ez durva off úgyhogy be is fejeztem.
  • zorrobomber
    #200710
    Nem kell elkepzelnem, megvan boxra, bar meg nem sikerult vegigtolnom. Maxolasra mentem, amit egy pontnal meguntam, szokasos tortenet. Autoaim, analog kontrolleres celozgatas egyebkent szerintem is fekete pont. Sokkal elvezetesebb lenne egerrel. Nem kell betamadni, nem azt mondom hogy rossz, hanem azt hogy meg jobb is lehetene.
  • Sippie
    #200709
    az AH kivétele miért jó egyébként? Legalább volt esélyed hogy visszaszerezed a játék árát, ha valamit el tudsz adni jópénzért, nem? :D
  • IMYke2.0.0.0
    #200708
    Nem Jay Wilson fejlesztette a játékot...
  • ratgab
    #200707
    Az is terhelés.
  • ratgab
    #200706
    A konzolt már eladták vele. Igazán nagy lóvé szerintem már RDR-ben konzolos eladások tekintetében nincs. Pc-n szerintem még mindig tudna kaszálni. Lehet néhány crossplatformos is megvenné újra a normális irányítás végett.

    COJ Gunslingert nagyon nagy fenntartásokkal vártam, de engem is lenyűgözött. Bitang mód élveztem. Az utolsó pályához nagy kalappal..XD
  • ratgab
    #200705
    Én már nem hiszek benne, de nagyon örülnék neki és amit írtam, hogy teljes áron venném azt továbbra is fenntartom. Multira is sokan rárepülnének. Képzeld el a GTA 4-et vadnyugati környezetben. Ez sok pc-st megmozgatna szerintem.
  • ratgab
    #200704
    Ezek ilyenek. Monotonak tudnak lenni, ezért érdemes kisebb dózisokban fogyasztani (egyébként ez általában a legtöbb játékra igaz).
  • ratgab
    #200703
    DS2 baromi jó. Amúgy az megint csak más, mert az akciórpg, ráadásul csapat alapú. Ami zseniális volt nekem a DS2-ben és amit még nem láttunk más játékban az a petrendszer. Amilyen itemet adtál a petnek (bezabált ugye bármit, amit adtál neki) olyan irányba erősödött és fizikailag is nőtt. Én már csak ezzel a featurrel nagyon jól elvoltam.

    Amúgy jó volt a világ, jók voltak a skillek, változatos volt, ott volt a szuper petrendszer. Zseniális játék volt a Dungeon Siege 2 (kieghez nem volt szerencsém).
  • ratgab
    #200702
    #200699 Szerintem. Vagy szereted vagy nem szereted. Különbség meg a linkelt hsz-ben van megfogalmazva erős szerintem felhanggal.
  • TBTPumpa
    #200701
    Szerencsére a Diablo 3 rengeteget változott azóta. És szerencsére jó irányba. Bár én nem bántam meg, hogy 0day CE-t vettem belőle, mert amíg végigjátszottam a karaktereimmel, addig elszórakoztatott. A baj, akkor kezdődött, amikor magasabb szinten lófasz cuccokat kaptam és rátukmált a játék, hogy AH-ból vásároljak. Hát ott nálam Lomtár volt a játék. Aztán tavaly előszedtem, de akkor is csak azért, mert 50% bónusz XP + 50% magic item find volt néhány napig. Időközben kibaszták Jay "Toka" Wilson-t és egy új srác jött helyette, aki korrektül válaszolt minden rajongók által feltett kérdésre + be is jelentette a Reaper of Souls kiegészítőt, ami merőben másabb volt, mint amire mindenki számított. Jay Wilson bácsi nem akart szintet növelni, sem új képességeket behozni a kiegészítőben. Csak egy Act 5 + pets + új karakterosztály cuccot akart AH-val együtt. De rábaszott, mert az "új" csapat továbbgondolta a dolgot. Van szintlépés, új paragon rendszer, kraftolásnak van értelme, vannak új képességek, lootrendszer + skillrendszer hatalmas változáson esett át, 12 nehézségi szint van, Adventure + Bounty mód, Transmogrification (felszerelésed módosítása), Petek, Crusader kaszt, Act 5, amin végigszaladni gyorsan is 4-5 óra + a Darkos beütés és hangulat is meglett az új Act-nak köszönhetően. És AH sincs már, szóval minden hibát vagy hiányosságot sikerült orvosolniuk. Illetve Login Queue van, ami megakadályozza a szerver lehalást és Error 37 üzeneteket bejelentkezéskor.
    És a mostani producer erős utalást is tett egy régi, klasszikus dologra a Diablo 3 RoS-al kapcsolatban: Ladder system.
  • ratgab
    #200700
    TQ:IT-ben már azért fejlett karakterrel mész, aki egyrészt ritkán lép szinten mert magas szintű, másrészt fürdik a lootban mert magasabb szinten (meg H&S-ben amúgyis szokás) is gyakori megoldás sok játékban. IT amúgy inkább kiegészítő. Emiatt én nem is hasonlítanám a többihez (dio3, torch), ami alapjáték.
  • ratgab
    #200699
    Ennyi erővel blizz jelentse fel az összes H&S-t ami a dio 2 óta kijött. Ebben a játéktípusban nincs új a nap alatt: Mész ölsz, loot, öltözteted a hero-t meg fejlesztgeted, repeat. Jön a boss lenyomod, mész tovább. Bugyuta hozd ide-vidd oda, öld le, szedjél 5 bolondgombát típusú questek. Ez a játéktípus nem fog tudni soha megújulni és legfőképpen nem fog tudni eltérni egyik a másiktól gyökeresen.

    Itt már minőségi, kreativításbeli és élvezeti szintek vannak szerény véleményem szerint.
  • zorrobomber
    #200698
    Ne fokozzuk, eleg volt akkor felidegesitenem magam rajta. Raadasul ugy adtam neki a jatek gifteket, hogy o kerte, hogy JATSZHASSON veluk. Magyaran atvert :) Hozzateszem nem csak unokaocsem haverja, hanem tavoli rokon, szoval csak probaltam jofej lenni. Aztan az eset utan meg nezegette az inventorymat hogy milyen giftjeim vannak es probalt tovabbra is kuncsorogni. Kb. mint egy meth addikt. De mindegy, gyerek, en is csinaltam hulyesegeket anno. Persze tolem mar nem kap semmit.
  • ratgab
    #200697
    Az fínom ár!
  • Shep
    #200696
    Igen, ezt ecseteltem én is vagy egy hete.
  • Shep
    #200695
    Erre nekem csak egy kérdésem van. Nem tök mindegy mivel a kezedben lőnek le? Ha adna valami pluszt, mint a GRO-ban, akkor még hagyján.
  • ratgab
    #200694
    Azért árban is jobban jársz. VH 2 alapkiadás biza 15 dollár és szebb, jobb lesz mint az első rész.
  • zorrobomber
    #200693
    Jaha az nem tunt fel, sry.
  • zorrobomber
    #200692
    Sok nincs, de nemi van. Unokaocsem haverja nyaggatott nemreg hogy toltsek mar penzt a steam accjara, odaadta a casht en meg feltoltottem. Gondolom kp-t tud szerezni, arra viszont nehezebb rabeszelni a szuloket hogy bankkartyat bizzanak ra. Utolag raadasul rajottem hogy CS:GO itemekre koltotte a penzt, ugyhogy tobbet nem segitek neki :) Adtam neki egy Rome: Total War-t meg egy Just Cause 2-t azokat is eltradelte es elverte a penzt fegyver skinekre. Boho ifjusag :)
  • Shep
    #200691
    Hát igen, mert mindenki kártyázik :)