311802
  • Rapid81
    #200770
    10.49$ - 20% = 8.39$

    1907 HUF vs. 3277 HUF

    1370 HUF differencia a GBP árhoz képest...
  • Shep
    #200769
    Hát akkor egy újabb semmirevaló mobilport. Csak úgy özönlik a sok szemét Grebber örömére.
  • tomsolo
    #200768
    Már a squad beállításnál felsírtam, minden ember külön képernyő, tipikus tábla port hiba. Maga a játék szimpla behatolós taktika, de ritka ocsmány - semmi hangulat.

    Arma Tactics sztem jobb ennél, de azt csak youtubeon játszottam mert az enyémet inkább kiszórtam (asszem) vagy elcseréltem.

  • Shep
    #200767
    Van olyan "jó", mint az Arma Tactics?
  • zorrobomber
    #200766
    Ezt mire irod? Aha finnyas vagyok, vagy aha, inkabb rossz? :)
  • tomsolo
    #200765
    Ez a Breach and Clear is mekkora egy fos mobilport.
  • Fpocok
    #200764
    Na megjavult a STEAM.
  • wantonly
    #200763
    Tomb Raider Game of the Year £8.74 GMG
  • DarkSector
    #200762
    aha.
  • Shep
    #200761
    Beszarás ez a fostenger gőz, az előbb már volt kapcsolta, most megint nincs. Gabikám, tömjél be még egy puszedlit sosem leszel 200 kiló!
  • DarkSector
    #200760
    oks 4-es packbol legalább 1 példány eladó lenne egy srácnál, akit érdekel irjon és összekötöm vele. :)
  • wantonly
    #200759
    Ugyanez.
  • zorrobomber
    #200758
    Az ar jo, a jatek hatareset. Szerintem inkabb rossz mint jo, de en a finnyas kozonseget kepviselem.
  • Shep
    #200757
    De az 5 ponton az nem változtat, hogy fizettél-e érte, vagy sem, csak a pénztárcád lett könnyebb. Egyébként mint én is írtam már 2 napja is, hogy xbla címnek tökéletes de teljes áron nem. Szóval lehet ezt ragozni de az ,hogy valamivel ingyen tudtál játszani, vagy fizettél érte nem nagyon változtat max pozitív irányba, hogy ne érezd magad annyira becsapva, de ennyi erővel az összes játékteszt marhaság, hiszen a teszterek nem fizettek érte. A te összes teszted is szódát nem ér hiszen ingyen megkaptad a játékokat. Na nem is olvasok el tőled többet semmit :P
  • Fpocok
    #200756
    Tényleg.
  • ratgab
    #200755
    * 12000-ért vett
    * leloptad

    Nem hiszem el, hogy tényleg ennyiszer elírom... SG fórummotor összekuszálja a dolgokat. Ez biztos. Vagy szar a billentyűzet.
  • ratgab
    #200754
    Annyiban igaza van Tottinak, hogy nem mindegy, hogy ingyen kapsz egy rakás szart vagy 12000-ért. Hogy ne legyek ilyen vulgáris inkább úgy mondom az ingyen 5 pontos játék márpedig más, mint a 12000 vett 5 pontos játék. Azért mert előbbi esetben nem történt semmi azon kívül, hogy leloptak, második esetben meg át lettél baszva lényegében.
  • Shep
    #200753
    Ja én azt hittem WoW de ha Warcraftos az még jobb, mert a WoW-al ellentétben azt szerettem. Akkor asszem vetek majd rá egy pillantást.
  • DarkSector
    #200752
    Télleg jó vagy ez amolyan ironia? :D
    nem tudom mennyibe kerül amugy, ph-n segitek kiosztani egy 4-es packot. :D
  • TBTPumpa
    #200751
    WoW-os? Nem WoW-os, hanem WarCraft-os. WarCraft világa korábbi, mint a WoW megjelenése.

    Még a bétával játszottam, de nagyon szuper kis CGI videót dobtak hozzá össze. Én baromira elszórakoztam vele, csak aztán abbamaradt a Diablo 3 miatt.
    Lehet elő kéne venni újra, mert már kilépett a béta fázisból (1.00 verzió megjelent). Napi quest-eket is érdemes megcsinálni. Nem rossz kis játék (hangulatos és humoros beszólásai vannak a karaktereknek), kevéske angollal tudók is elbírnak vele.
  • Shep
    #200750
    Jó hát neked minden az, a Pelenkás játékot kivéve :D
  • Fpocok
    #200749
    Olyan, mint bármelyik másik kártyás játék. Egy nagy szar.
  • Shep
    #200748
    Azt a WoW-os ingyenes kártyás játékot próbálta valaki? Milyen?
  • Shep
    #200747
    Tudod mi az érdekes, oldal nem jön be, steam no connectiont ír de a letöltésem meg megy.
  • Fpocok
    #200746
    Nekem nem megy a steam? Azt írja nincs netem, pedig van.
  • TBTPumpa
    #200745
    Dehogy védem őket. Nagy gecik lettek ők is, de legalább igyekeznek kijavítani a baklövéseiket és nem szarnak a játékaikra, nem úgy, mint a legtöbb fejlesztő/kiadó. Csak az a hozzáállásuk tetszik, hogy adnak a játékosok véleményére, felismerik, ha valami szar és azon vannak, hogy azt kijavítsák. Ha erre mindenki más képes lenne, szebb lenne ez a játékosvilág. Oh wait...
  • Shep
    #200744
    Te vagy itt a beépített Blizzard védő ember :)
  • Shep
    #200743
    Ja de hogy kérdésedre is válaszoljak, annyit fizettem érte amennyit te.
  • TBTPumpa
    #200742
    Nem ő, de ő volt a fejlesztőcsapat fejese és őmiatta lett olyan a játék, amilyen volt.
    Most van olyan formában, amilyenben ki kellett volna adni. Így már minden esély megvan rá, hogy kultusz játék legyen ez a rész is, mert ugye a Diablo 2 sem akkor volt nagyon jó és alapmű, amikor megjelent, hanem utána, mikor már kiforrott a játék.
    (+ 2000-res évek elején kevesebb volt még a rinyapicsa a neten, mert még NET sem volt annyira elterjedve, mint most).
  • Shep
    #200741
    Az, hogy minek mennyi az ára szerintem nem befolyásolja azt, hogy mennyire szórakoztató az adott játékos számára valami de ha tévednék javítsatok ki nyugodtan. Namármost számomra ez 5 pontos szórakozást nyújtott. Az persze egyértelmű, hogy durván túl van árazva.
  • Totti5
    #200740
    Semmi bajom nem lett volna vele hogy kiadják letölthetőbe 3 ezerért. Ez pont az a kategória, de mivel nem annak szánták, hamnem AAA címnek úgy is kell értékelni.
  • Totti5
    #200739
    Fizettél érte 12 ezret? ( nem baszogatásból ), csak ez egy teljes árú játék, ugyan abban a kategóriában mint a DMC, Bayonetta ( s most messzire megyek vagy mint a GTA5 ).
  • Shep
    #200738
    Annyira szerintem sem, most fejeztem be de nem hiszem ,hogy valaha még előveszem majd.
  • Shep
    #200737
    Konzolon lehet, nekem ez megvan 5 pont PC-n.
  • wantonly
    #200736
    Az utolsó pályához nagy kalappal..XD

    Huhh... Kemény volt, de letudva. :)

    Végigjátszom még egyszer... Most jön a True West. :)
  • Fpocok
    #200735
    Az egy jó ár érte!
  • DarkSector
    #200734
    8$ ért Payday 2 valakinek??????
  • tomsolo
    #200733
    combos+gore+hangeffektek
    és az agyament hangulat
  • grebber
    #200732
    Nem volt olyan rossz.Amire tervezték hogy az egér jobb és bal gombokat szanaszéjjel nyomkod mint a hülye gyerek rendületlenül arra tökéletes.
    Hosszúsága is elég a maga 6-7 órájával (aki ügyesebb lehet neki rövidebb is)

    Atomstabil 60 fps még a foscsi gépemen is +10 pont alapból
  • Totti5
    #200731
    'volt egy kis (icipici) Bulletstorm feelingj'

    Ez érdeklen mit láttál benne. Egyik egy FPS ez meg H&S. Mi a kettőben a közös feeling?